DCEP Digital Currency Electronic Payment

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DCEP Digital Currency Electronic Payment

Postautor: Voight » czwartek, 23 czerwca 2022, 20:17

Witam, jestem nowy.
Czy DCEP jest bezpieczne?

Nie mam kogo zapytać, pytam Was, możecie sie śmiać. Dopiero startuje w temacie krypto. Za namową "koleżanki" wpłaciłem pieniądze na Coinbase, Ethereum i DCEP .

Na DCEP w przeliczeniu 200 dolarów, "koleżanka" pokierowała co mam zrobić i zarobiłem 20 dolarów. Następnie sam wykonałem operacje i straciłem. Saldo 124 dolarów. Ona wpłaciła mi 5000 dolarów . Ona nie mieszka w Polsce , jest zamożna wiec dla niej to nie jest duża kwota, dla mnie tak.
Chciałem pieniądze z DCEP wypłacić, ale mam zapłacić podatek 1024 dolary. Nie umiałem tego zrobić wiec poprosiłem ją o pomoc, żeby wypłaciła moje pieniądze z Coinbase i Ethereum, zrobiła to, saldo tam 0 i napisała, ze zapłaciła podatek.
Napisała tez, że DCEP wymaga kaucji 1500 dolarow , która będzie wypłacona z saldem po zapłaceniu podatku. 5124 dol + 1500 dol. Przelałem jej, zaufałem skoro wpłaciła mi 5000 dolarow.
Nastepnie napisała, ze DCEP chce jeszcze wiekszej kaucji, 2500 dol czyli połowa depozytu.
Tu juz zacząłem sie zastanawiac, bo nie dostałem potwierdzenia, ze podatek zapłaciła.Nie dostałem też zwrotu tych moich pieniedzy na karte visa.
Zablokowała mnie, nie mam kontaktu, stracilem 12 tys zl.
Transakcje na Coinbase czy Ethereum są nieodwracalne wiec tych pieniędzy nie odzyskam.

Ale na DCEP mam wspomniane 5124 dolary. Kontaktowalem sie z obsługą klienta na DCEP. Odpisali na whatsapp: nie wymagają depozytu, podatek trzeba wpłacić przed wypłatą, ale podatek 1024 dolarow i saldo 5124 dolarow czyli te ponad 6100 dolarow bede mogł wypłacić . Tak odpisali.
Konto tam mi zablokowali przez tą sytuację. Podatek moge wpłacić na ich numer karty ktory mi podadza gdy bede mial pieniadze na podatek.

Pytanie do Was czy DCEP jest bezpieczne ? Czy tam inwestujecie, czy bezpiecznie wypłacacie?
Stracilem 12000 zl czy pogodzic sie ze stratą ? Czy zapłacic ten podatek i wypłacajac pieniadze z DCEP odzyskac stratę i wyjść na plus (potem wiosną 2023 zaplacic podatek u nas w Polsce ).

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

DCEP Digital Currency Electronic Payment

Postautor: zdzicho2000 » piątek, 24 czerwca 2022, 05:07

zostałeś oszukany, nic już nie odzyskasz co tam posłałem. nic już nie wpłacaj.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DCEP Digital Currency Electronic Payment

Postautor: Voight » piątek, 24 czerwca 2022, 10:29

Napisałem do nich , tak zupełnie na chłodno, żeby sprawdzić co odpiszą. Napisałem, ze chcę wypłacić 500 dolarów ( teoretycznie wiec powinienem zapłacić 100 dolarów/ 20% podatku.

Odpisali po ang, w tłumaczeniu na polski.


Drogi Kliencie, zgodnie z zapytaniem systemowym, obecnie możesz tylko wypłacić wszystkie pieniądze, pomogłem Ci ubiegać się o 10% podatku, musisz wpłacić 524 DOLARÓW, nasza platforma nie pobierze od Ciebie żadnych opłat. Po pomyślnym opłaceniu podatku, płatność zostanie automatycznie zwrócona na Twoją kartę bankową i automatycznie zorganizuje wypłatę!


Szanowny Kliencie, wystąpiłem dla Ciebie o 10% podatek. Proszę skorzystać z okazji i przygotować fundusze. Odblokuję dla Ciebie konto i wypłacię za Ciebie wszystkie pieniądze.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

DCEP Digital Currency Electronic Payment

Postautor: Kutalisk » piątek, 24 czerwca 2022, 10:52

@Voight ewidentnie oszustwo. Nic już nie wpłacaj.

Tak z ciekawości, ta "koleżanka" to skąd się wzięła?

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DCEP Digital Currency Electronic Payment

Postautor: adiqq » piątek, 24 czerwca 2022, 10:55

nic więcej nie wpłacaj, to taki standard oszustów. Jest mnóstwo wątków na forum, bardzo podobnych do twojego (jak nie wierzysz)
przyłączam się do pytania odnośnie "koleżanki" ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DCEP Digital Currency Electronic Payment

Postautor: Voight » piątek, 24 czerwca 2022, 12:39

Dane do wpłaty otrzymałem takie

Bank Name:Standard Chartered Bank (Hong Kong) Limited
Bank address: 4-4A Des Voeux Road Central , Hong Kong
Swift Code :SCBLHKHH
Bank Code :003
Branch Code : 978
Name : yip chi chung
Account : 97887313471
Address : RM 636 6F LAI FU HSE LAI KOK EST SHAMSHUIPO KLN
ID Number: R3014905
Phone Number: +852 54297953
Bank name: Standard Chartered Bank (Hong Kong) Limited
Bank Address:
Swift code: SCBLHKHH
Bank code :003
Branch Code: 978
Name: Ye Zhicong
Bank Account: 97887313471
Payee address: Room 636, 6 / F, Lai Fu Building, Lai Kok Estate, Sham Shui Po
Id Card Number: R3014905
Mobile phone Number: +852 54297953
HongKong bank no IBAN no EMT only SWIFT can transfer money
Support Western Union remittance Western Union, TransferWise, ATM cannot foreign exchange
Can undertake US dollar, British pound, euro, Canadian dollar, New Zealand dollar, Australian dollar, Swiss franc, Japanese yen, Singapore dollar, RMB. All Hong Kong local funds are denied entry
(This account can receive a single small amount of 500-10000 USD)



Poznałem ją na żywo nad morzem, później kontakt przez net był o wszystkim i o niczym. Zdjecia na insta wstawiała, wiec wydawało sie ok.

Początkujący
Posty: 2365
Rejestracja: 4 kwietnia 2020
Reputacja: 386
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LaJyKiGrGR82QJH9NRU5N2XqDsGxsjfSuW

DCEP Digital Currency Electronic Payment

Postautor: zdzicho2000 » piątek, 24 czerwca 2022, 16:19

No to Cię złowiła jak najlepsza agentka STASI
;-)

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 23 czerwca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DCEP Digital Currency Electronic Payment

Postautor: Voight » piątek, 24 czerwca 2022, 17:38

Tak ta strona wygląda, mam rzut ekranu.

Obrazek

Błąd popełniłem, że chciałem, żeby mi pomogła.

Gdybym tylko wpłacał na Coinbase i Ethereum , to po nauczeniu się robić wypłaty , straciłbym niewiele , tylko różnice kursowe waluty.
A tak, urlop w mieście i musze poszukać drugiej pracy, żeby to obrobić i wyjść na zero.

Wróć do „SCAMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości