xin wallet ?

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: wojciecha » sobota, 26 lutego 2022, 14:18

Ktoś obeznany może się wypowiedzieć na temat konta na
infinity-economics.io

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 marca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: GRAFIK-IT » czwartek, 17 marca 2022, 23:00

Wydaje się to jedyna opcja na przechowanie środków XIN z tego co wyszukałem w sieci. Xin nie ma wartości bo nie ma na teraz giełdy obracającej tym Scumkiem ale kto wie Zonda na przykład za przechowywanie XIN będzie pobierać jakieś chore ilości w skali miesiąca odejmując z konta systematycznie środki do 0... Najpierw dawali możliwość handlu a teraz jak nie ma możliwości wymiany to zabierają środki... Czyli jeśli zakładamy że XIN jest wart 0 Zonda zabierze ci co miesiąc 0... Dziwne podejście do sprawy i po co im w takim razie są sirodki XIN z naszych subkont. Wie ktoś o co tu chodzi. Jak handlowali XIN to powinni ścisnąć D trzymać portfele w tym XIN a nie kasować środki użytkowników jacy się zagapili w sumie to skubać i 0 z 0 zł... Moim zdaniem bardzo nie fajnie... Na handlu zarabiali i wypieli się nie na XIN ale w sumie na nas. Chyba że jakiś nadzór nad crypto nakazał wycofanie natychmiastowe Scum z giełd i teraz ponownie mamy im zaufać ??? Wcześniej handel Scumem był GOOD and NICE !!!

Czy ktoś zna opcje na przechowanie XIN w bezpiecznym miejscu jeśli tak to proszę o info gdyż portfele na infinity-economics.io/ znikną najpewniej jak portfele na stronie infinity-economics.org/ byli i się zmyli...
Ostatnio zmieniony czwartek, 17 marca 2022, 23:07 przez GRAFIK-IT, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: koparki » czwartek, 17 marca 2022, 23:05

uwaga na instalację jakichkolwiek linkowanych aplikacji, zwłaszcza gdy linkuje je osoba świeżo zarejestrowana na forum.
---

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 marca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: GRAFIK-IT » czwartek, 17 marca 2022, 23:32

Zonda na teraz trzyma 241,684,621.91 XIN na infinity-economics.io ( przynajmniej z tego portfela z jakiego dostałem przelew wynikła taka ilość ;) zatem jeśli cwaniaki Zondziaki tam trzymają to wydawać się wydaje że śmiało można tam schować swoje środki XIN aby nie zostały przejęte przez nie Uczciwe giełdy oferujące wpierw handel XIN a następnie wypinające się na swoich użytkowników... za razem wprowadzając grabieżcze opłaty za trzymanie XIN na giełdzie po wycofaniu...

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: anbalz » wtorek, 5 kwietnia 2022, 11:16

Teoretycznie można trzymać XINY na infinity economics, ale jak się tam zarejestrować? Próbuję od lutego i od lutego nie działa capcha na żadnej przeglądarce i żadnym urządzeniu jakiego użyję. Helpdesk infinity nie odpisuje na maile, a żaden inny wallet nie obsługuje XINów. Czy nie da się zrobić nic z tymi, które przepadną na Zondzie? Jakie jest rozwiązanie? Czy ktoś z was zna się na pendrive'owych portfelach online? Czy one generują klucze, które można wpisać w okienko "wyślij do" na Zondzie?

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: Bulianomoreno » sobota, 9 kwietnia 2022, 12:37

Siemka też mam Xin, jakieś 200zl na PLN. Jak i gdzie można jakoś przewalutować? A może ktoś chce kupić ode mnie. Pozdrawiam serdecznie

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: krei » sobota, 9 kwietnia 2022, 21:59

Jak ktos nie ma co zrobić to można mi przelac :) XIN-RMRW-C7CK-GJR9-7P425
A jak ktoś ma ochote to tu wystarczy się na zalogowac i voila https://apps.infinity-economics.io/

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: Bulianomoreno » niedziela, 17 kwietnia 2022, 10:08

krei pisze: sobota, 9 kwietnia 2022, 21:59Jak ktos nie ma co zrobić to można mi przelac XIN-RMRW-C7CK-GJR9-7P425

Ja mam tyle : 18,327.42 XIN

29.58 USD :D

Przelej mi na konto kaskę i wyśle Ci XINa... chyba ze masz BCP :D

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: maaacias » wtorek, 19 kwietnia 2022, 08:34

hej a jak to wyliczyłeś 29,58 usd można to gdzieś sprzedać ?jak tak to gdzie , dzięki za info

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: Bulianomoreno » piątek, 22 kwietnia 2022, 20:41

Mam na wallecie Xin przelicznik.
Teraz patrze i mam 2,790,532.954 USD ;p

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: Gzresiek » sobota, 23 kwietnia 2022, 13:33

Biorąc pod uwagę od kiedy ten scam istnieje a twórca jakkolwiek dba, żeby było go gdzie przechowywać, domniemuję, że jego scs mowa misja się jeszcze nie skończyła😉

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 9 kwietnia 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

xin wallet ?

Postautor: Bulianomoreno » wtorek, 3 maja 2022, 12:23

Jak ktoś chce mojego xina np za BCP albo jakaś inna walutę na Zondzie to pisać. Chętnie zamienię się

Wróć do „SCAMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość