3# Krzysztof "22 letni milioner" Perdek opinie, Uniqly.io opinie, patoinwestycje

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 11 grudnia 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

3# Krzysztof "22 letni milioner" Perdek opinie, Uniqly.io opinie, patoinwestycje

Postautor: M.P. » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 21:09

3# Krzysztof "22 letni milioner" Perdek opinie, Uniqly.io opinie, patoinwestycje
https://czerwieni-na-twarzy-bladzi-w-ki ... erdek.html
Ostatnio zmieniony czwartek, 20 stycznia 2022, 23:33 przez M.P., łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

3# Krzysztof "22 letni milioner" Perdek opinie, Uniqly.io opinie, patoinwestycje

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 21:45

@Bitmar ten koleś to sobie tak może linki do pozycjonowania wrzucać tutaj na forum bez treści?

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

3# Krzysztof "22 letni milioner" Perdek opinie, Uniqly.io opinie, patoinwestycje

Postautor: Bitmar » poniedziałek, 17 stycznia 2022, 23:13

@mudol Jesteś pewny, że chodzi o pozycjonowanie? Jakaś treść jest, fakt, że niskiej jakości...
Ktoś może jeszcze ocenić działalność kolegi M.P? Ciekawy jestem opinii innych osób.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

3# Krzysztof "22 letni milioner" Perdek opinie, Uniqly.io opinie, patoinwestycje

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 18 stycznia 2022, 08:18

@Bitmar Robienie nowego tematu, wrzucanie tylko słów kluczowych + link, no tak to wygląda :) Nie wiem jaką macie politykę, ale byłoby miło, gdyby tutaj się znalazła treść + link jak ktoś chce więcej przeczytać co tam autor jeszcze ma. Druga sprawa to tak jak pisałeś - zawartość, nikt tego nie zweryfikował. A pełno utworzył tematów.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

3# Krzysztof "22 letni milioner" Perdek opinie, Uniqly.io opinie, patoinwestycje

Postautor: adiqq » wtorek, 18 stycznia 2022, 09:00

j.w.
To podpada pod spamowanie. Niech w jednym katalogu zamieszcza linki, natomiast zakładanie za każdym razem kolejnego wątku to przesada.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 417
Rejestracja: 4 sierpnia 2017
Reputacja: 310
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

3# Krzysztof "22 letni milioner" Perdek opinie, Uniqly.io opinie, patoinwestycje

Postautor: KamilZ » środa, 19 stycznia 2022, 14:13

@Bitmar Działalność kolegi M.P. jest dziwna. Wrzuca treści lekko klikbajtowe, a jak się je sprawdzi dokładniej, to mało konkretów, spekulacje, lub niezrozumienie tematu w tekście. Najczęściej jest to burza w szklance wody.
Ja już się zraziłem bo ciężko filtruje się prawdę z całości tego co wstawia.

Admin
Awatar użytkownika
Posty: 10320
Rejestracja: 13 sierpnia 2011
Reputacja: 5182
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

3# Krzysztof "22 letni milioner" Perdek opinie, Uniqly.io opinie, patoinwestycje

Postautor: Bitmar » środa, 19 stycznia 2022, 16:35

@M.P. Załóż sobie jeden wątek i tam sobie wklejaj swoje linki. Nie mnóż tematów.

Wróć do „SCAMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość