Wymienie kryptowaluty na przelew- Uwaga, nie korzystać!!!

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew- Uwaga, nie korzystać!!!

Postautor: Remka » piątek, 7 lutego 2020, 13:50

Uwaga, nie wysyłać środków jako pierwszy!

Transfer, zamiana, wymiana. Jak zwał, tak zwał :) Oferuje wymiane kryptowalut i altcoinów.

Według kursu walut: https://pl.coinmill.com/

Wymieniam na:
01. Przelew natychmiastowy - opłata 5zł
02. Przelew natychmiastowy do banku PKO BP - bez opłat
03. Przelew tradycyjny - bez opłat
04. BLIK - bez opłat
05. PayPal - opłata 2% kwoty
06. Payeer - opłata 5% kwoty
07. Przelew w Euro, Dollar, Rubl (na zwgraniczne konta) - opłata 15zł
08. Kody PSC - opłata 5zł
09. WebMoney - opłata 5% kwoty
10. QIWI - opłata 5% kwoty
11. OKPay - opłata 5% kwoty
12. AdvCash - opłata 2% kwoty
(bez dodatkowych prowizji!)

Przyjmuje:
BTC, ETH, LSK, GAME, BCH, LTC, DASH, XLM, XIN, TRX, DOGE ( o inne zapytaj )
Ostatnio zmieniony piątek, 14 lutego 2020, 22:10 przez Remka, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Budzel » piątek, 14 lutego 2020, 21:29

Korzystał już ktoś?

Dodano po 2 godzinach 20 minutach 45 sekundach:
Nie polecam w 100%. Wysłałem mu na Paypal 2050zl. Najpierw mówił że kot mu wymiotowal a teraz napisał że stracił dostęp do Paypal. A gdy napisałem że żądam natychmiastowego zwrotu to napisał 'zadać to Pan sobie może' . Proszę moderatorów o wypowiedź

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Bit-els » piątek, 14 lutego 2020, 21:34

@Budzel dlaczego wysłałeś pierwszy do gościa o żółtym statusie? Ale skoro to PayPal to pisz do supportu i zażądaj zwrotu.

@Bitmar da sie gościa jakoś namierzyć? co wpis to inne ip, ale to vpn czy po prostu zmienne z normalnego operatora

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Remka » piątek, 14 lutego 2020, 22:00

A mnie to juz nikt nie zapyta?

Przepraszam bardzo ale kazdy moze sobie o tak napisac post i go zbrukają z ziemią?

Dodano po 3 minutach 45 sekundach:
Bit-els pisze: piątek, 14 lutego 2020, 21:34 @Budzel dlaczego wysłałeś pierwszy do gościa o żółtym statusie? Ale skoro to PayPal to pisz do supportu i zażądaj zwrotu.

@Bitmar da sie gościa jakoś namierzyć? co wpis to inne ip, ale to vpn czy po prostu zmienne z normalnego operatora
A ja jestem tutaj, nikt mnie nie wołał, może ktoś sprawdzi wpierw całą konwersacje? Może ktoś mnie zapyta? Co to jest. Może każdy wymyslec sobie opinie i drugiego czlowieka oczerniac?

Jakies jaja sobie robicie. Moderatorze, ja nigdzie nie uciekam i caly czas tu jestem

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Bit-els » piątek, 14 lutego 2020, 22:02

@Remka To sie tłumacz.

Nikt nie powinien jako pierwszy wysyłać środków użytkownikom z tak małym stażem na forum.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Remka » piątek, 14 lutego 2020, 22:07

Wytlumafzone wszystko jest na prv. A tutaj to jakas akcja wymierzona w moja strone, przypomnij sobie tego pana, sam go miesiac temu nazwales trollem

viewtopic.php?f=129&t=33319&p=619605#p619605

A teraz prosze o osuniecie przypisu o podejrzanym poscie.

Dodano po 2 minutach 44 sekundach:
Prseciez to jest nie normalne, po pierwsze jest osobny dział na forum o sporach, po drugie dobrze ze mi od razu konta nienzbanowales bez mozliwosci reakcji, naucz sie moze ze oskarzonego sie wpierw pyta potem dziala. A regulamin nie zabrania wymiany, wiec co to ma znaczyc ze odradzasz, ze mnie oczerniasz nazywajac podejrzanym, tzn post ale odbieram to osobiscie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Remka » piątek, 14 lutego 2020, 22:16

Rozmowa jest nie pełna bo autor nie chce sam siebie oczerniać... Dwa ostatnie zdjęcia rozmowy.

Druga sprawa, dane wrażliwe jak adres paypal czy wspomniana nisza niepowinny byc publikowane. Nie wierze contu sie wyprawia.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Budzel » piątek, 14 lutego 2020, 22:23

https://zapodaj.net/fd06db8fe57df.png.html
https://zapodaj.net/b2113316e02e8.png.html
https://zapodaj.net/3fa6d506ffb3e.png.html
https://zapodaj.net/d68b1fb631c34.png.html
Jest pokazana na ostatnim zdjęciu wpłata,gdyby @Remka miał jakieś wątpliwości co do wysłania mu pieniędzy.
Gdybyś jeszcze chciał żebym się nie oczernił @Remka
@Bit-els
Ostatnio zmieniony piątek, 14 lutego 2020, 22:35 przez Budzel, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: koparki » piątek, 14 lutego 2020, 22:26

Remka pisze: piątek, 14 lutego 2020, 22:16Druga sprawa, dane wrażliwe jak adres paypal czy wspomniana nisza niepowinny byc publikowane
Ten post dokumentujący korespondencję między Wami ze względu na wrażliwe dane został zakryty i ma do niego dostęp jedynie admin i moderatorzy.
---

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6390
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: maxi82 » piątek, 14 lutego 2020, 22:28

"Ogłoszenie parafialne"
do autora postu z danymi wrażliwymi została wysłana ode mnie PM (zareagowałem na zgłoszenie do moderacji) w między czasie mod @koparki (zanim sam zdążyłem to zrobić - odesłał posta w "niebyt"). Taka sytuacja na ten czas ;)

Dziękuję za uwagę..
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Budzel » piątek, 14 lutego 2020, 22:31

Proszę o zapoznanie się z materiałem moderatorów w @koparki @Bit-els oraz @benq o wyrażenie swojej opinii.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: koparki » piątek, 14 lutego 2020, 22:36

Przeczytałem po łebkach ale moim zdaniem racja jest po stronie Budzel.
Osoba prowadząca "działalność" musi sobie to tak zorganizować aby nic nie sprawiało kłopotów klientowi, który wywiązał się z umowy.
---

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Remka » piątek, 14 lutego 2020, 22:40

"dzialalnosc" o ktorej mowa mowi ze wymieniam kryptowaluty na... Czyli sprzedaje

A tu mamy kupno, i problem techniczny od strony paypala nie rozwiazywalny na ten moment. Jak mam dopelnic transakcjinna ktorej warunki przystałem w prywatnejnwiadomosci skoro nie mogę sprawdzić czy pieniadz przyszedl mi na konto?

Osoba wysylajaca jakos nie kwapi sie wyslac mi potwierdzenie, to raz...

A dwa poprosilem o czas do rana, nie minelo nawet 12h...

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Budzel » piątek, 14 lutego 2020, 22:51

https://zapodaj.net/d68b1fb631c34.png.html @Remka proszę bardzo

Dodano po 5 minutach 32 sekundach:
@Remka To jesli tylko wymieniasz kryptowaluty na.. Czyli sprzedajesz,a tu mamy kupno,więc powinieneś odmówić wymiany ale jednak zgodziłeś się na wymianę. I do tego na bardzo korzystnych warunkach,ponieważ napisałeś że nie pobierasz prowizji. Dla mnie to jedna wielka ściema,proszę o zwrot środków na PayPal lub wysłanie środków na adres który wysłałem w wiadomości prywatnej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Remka » piątek, 14 lutego 2020, 23:00

Panowie wybacza, ale jest piatek wieczor i ide spac. Tak jak pisalem w priv do tego... Pana. Tak zrobie. A admina i moderatorow zachecam do przeczytania konwersacji nie ze screenow, a wchodzac nam na konto. Chyba mozna tak?

Post prosze przeniesc w spory, juz jest stracony. Swoją drogą.. Nie dotyczy nawet przedmiotu sporu. Ja SPRZEDAJE w tym poscie btc wymieniajac na rozne opcje. Nie KUPUJE.

Cala sytuacja zrodzila sie na prv, nie tu. Wiec tam odsylam.

A panie kolego, jak juz linkujesz zdjęcia rozmów, linkuj cale i po kolei, zakrywajac adresy i dane osobowe.

A to potwierdzenie mogles wyslac mi na prv. Teraz nawet nie umiem ocenic czy jest nie przerobione... Z reszta, jak pisalem wczesniej, do rana musisz czekac na ciag dalszy z mojej strony. Ja nie wiem czy srodki sa na paypal. Nie dostalem maila o przelewie. A zagadkowym dls mnie jest to ze po twoim zekomym przelewie mam zablokowane konto z uwagi na podejrzane akcje. Dopoki nie odblokuje, nic nie zrobie

Panowie moderatorzy, adminie z mojej strony to tyle. Dobranoc. Rano dam znac o tym czy przelew jest ( jak bedzie, odesle go po prostu z powrotem)

Dodano po 8 minutach 19 sekundach:
Budzel pisze: piątek, 14 lutego 2020, 22:51 https://zapodaj.net/d68b1fb631c34.png.html @Remka proszę bardzo

Dodano po 5 minutach 32 sekundach:
@Remka To jesli tylko wymieniasz kryptowaluty na.. Czyli sprzedajesz,a tu mamy kupno,więc powinieneś odmówić wymiany ale jednak zgodziłeś się na wymianę. I do tego na bardzo korzystnych warunkach,ponieważ napisałeś że nie pobierasz prowizji. Dla mnie to jedna wielka ściema,proszę o zwrot środków na PayPal lub wysłanie środków na adres który wysłałem w wiadomości prywatnej.

Przeciez pisalem ze jesli srodki beda u mnie na koncie to zostaną zwrocone, w wiadomosci na prv, jakies 3h temu...

Zaczynam myslec ze podchodzi tu coś pod wymuszenie, i myslisz ze trafiles na łosia... Paypal rano wszystko mi wyjasni i zobaczymy. Jesli sie okaze ze srodki wyslane do mnie zostaly wyslane ze skradzionego konta (a jest to prawdopodobne) to z gory zaznaczam ze paypal je zablokuje. (po sugestiach wysylania zwrotu pieniedzy przelewem na konto bez podanych nawet danych)

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Budzel » piątek, 14 lutego 2020, 23:11

No jeśli @Remka nie kupujesz to dlaczego się zgodziłeś na zakup? Trzeba było od razu odmówić,rozmowa są wszystkie dobrze linkowane,nawet jeśli miałbyś zablokowane konto z uwagi na podejrzane akcje to normalnie mógłbys się zalogować,ponieważ informację związane z kontem przychodzą w wiadomości na paypal. To po pierwsze,po drugie ja również miałbym zablokowane konto gdyby coś było nie tak,dla mnie 100% scam. Sam się gubi w tym co piszę.

Dodano po 4 minutach 43 sekundach:
No oczywiście że z kradzionego konta,jeśli jutro do 12 nie będzie spowrotem środków na koncie paypal,idę na policję i mam nadzieję że oni się zajmą tą sprawą.

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
A propo czy możesz nam wysłać potwierdzenie tego co mówisz że konto zostało zablokowane? Wtedy będzie wszystko jasne

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Remka » piątek, 14 lutego 2020, 23:24

A czy ja pisalem cos ze nie kupuje? Pisalem ze w tym poscie nic nie kupuje.. Czytanie ze zrozumieniem..

Dwa, nie wiem jakie ty masz doswiadczenie z paypal, ale ja mam pierwszy raz taka sytuacje ze mam zablokowany dostep calkowity, a zeby go odblokowac zdalnie musze potwierdzic dwa z 3 krokow weryfikacyjnych, o czym tez pisalem juz... Moze zamiast sie emocjonowac, na sile wytykac scam... Skupmy sie na przyczynie problemu w PayPal. Nie rozumiem w czym jest problem przeczekac piatkową noc na rozwiazanie sytuacji....

Z nas dwojga to ty blagasz o przelewy powolyjac sie na chore dzieci i zone, robisz interesy z biznesmenami sprzrdajac ich bitcoiny i wiele innych ciekawych rzeczy postujesz. Ja smiem twierdzic ze cos jest nie tak z tymi pieniedzmi, o czym dowiem sie jutro.

Prosze sobie juz darowac pisanie mi ze sie gubie w czyms i przeczytac od poczatku cala konwersacje na prv ktora byla, ze zrozumieniem. ( w linkach przez pana podanych brakuje kilku zdan, co chyba moderatorzy zauwaza czytajac cala konwersacje w systemie. Wyciete nie wnosza nic, ale oczerniaja pana, co jest przykladem checi maksymalnego wybielenia sie tutaj) jak pan nie wie oczym mowie, zachecam do przeczytania calej konwersacji i porownania z tym co pan wyslal i przede wszystkim przeczytania ZE ZROZUMIENIEM wszystkiego, bo od 1 odpowiedzi na wiadomosci przeze mnie wyslane widac bylo brakin w edukacji czytania z glowa)

Na prawde, juz nie odpisze tu nic moze pan sobie dowoli ulzyc oczerniac, nie obrobie sie, bo mi sie zwyczajnie nie chce. Rano zadzwonie na infolinie, odblokuje konto, sprawdze wszystko i odesle pieniadze jesli w ogole tam są. Nie pozdrawiam.

Dodano po 3 minutach 19 sekundach:
https://i.imgur.com/8WFVSku.jpg
Prosze bardzo
Ostatnio zmieniony piątek, 14 lutego 2020, 23:25 przez Remka, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Budzel » piątek, 14 lutego 2020, 23:36

@maxi82 Rozchodziło mi się o potwierdzenie tego że ma konto zablokowane,podejrzewam że on chciał coś zrobić i mu przyblokowali konto

Dodano po 4 minutach 14 sekundach:
@Remka Jutro do godziny 12:00 chcę zobaczyć swoje środki na koncie paypal. W przeciwnym razie zgłoszę sprawę na policję,ponieważ to nie jest mała suma. A z konwersacji z Tobą i tak nic nie wyniknie.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 3 kwietnia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Budzel » sobota, 15 lutego 2020, 12:43

@Remka Sprawa wygląda następująco,dogadalismy się na wymianę paypal-bitcoin. Zgodziłes się na to,więc mnie to nie interesuje ze Ty masz problem z paypal,podjales się wymiany więc wyplac mi Btc,lecz zastanawia mnie jedna rzecz,dlaczego chciałeś mi dołożyć 50zł.. Dostałeś screeny z telefonu ze płatność do Ciebie poszła.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 25
Rejestracja: 4 maja 2015
Reputacja: -9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wymienie kryptowaluty na przelew i 11 innych sposobów

Postautor: Remka » sobota, 15 lutego 2020, 20:06

Link:

imgur.com/gallery/X3LKUqv

Taką oto informacje dostalem przed chwila na maila. Nawet nie wiem jak sie do niej odniesc.

Niestety automat na infolinii nie pozwala mi przejsc dalej bez telefonicznej weryfikacji z obsluga klienta. A ta dziala od 8.30 don17.00 od pon do pt.

Domyslam sie ze pieniadze zostaly wyslane i cofniete albo zablokowane.

Wróć do „SCAMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości