Wolfs Group Token - nowa polska scam-waluta

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 415
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2105
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wolfs Group Token - nowa polska scam-waluta

Postautor: stokarz » piątek, 8 listopada 2019, 18:32

Ostrzegam wszystkich przed projektem Wolfs Group powiązanym od niedawna z firmą zajmującą się transferami pieniężnymi FerPay. Wolfs Group Token wchodzi na giełdę IDAX 14 listopada.

Wolfs Group, pod postacią nowych technologii i kryptowalut zamierza zebrać kilkanaście milionów USD, w próbie ratowania niespłacanych długów pewnego bankruta-oszusta. W 2020 razem z FerPay chcą również założyć nową giełdę kryptowalut. Jeśli takowa w końcu powstanie również ostrzegam przed deponowaniem na niej jakichkolwiek środków.

Wiem, że w przysłowiowe bambuko zostanie zrobiona zamknięta grupa "prywatnych inwestorów", jednak spodziewam się, że projekt i token mogą być mocno shillowane wśród polskiej społeczności kryptowalut.

Whitepaper: 90% statystyk o zyskach z inwestycji, potężnym kapitale obrotowym rzędu 70 milionów PLN, czy wreszcie nieruchomościach - wszystko to, to kompletne bzdury.

Stay safe,

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3859
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wolfs Group Token - nowa polska scam-waluta

Postautor: Bit-els » piątek, 8 listopada 2019, 18:48

+1

znajdą się chętni. Cloud token nie wypłaca od sierpnia, a pod filmami naganiaczy wciąż pelno nowych napalonych. Choć są już wpisy wkurzonych.
Cloud tłumaczy brak wypłat zatkaną siecią eth. Oczywiście przelewy w eth śmigają. Wczoraj za 30 gr do pierwszego bloku. Choć zapewne taniej też by poszło

Wróć do „SCAMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość