Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 7 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: szctas » niedziela, 7 lipca 2019, 14:00

Witam wszystkich. Jestem nowy na forum.
Nie za bardzo wiem co mam zrobić. Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza, jakiś Australijczyk. Miałem mieć możliwość wypłaty w dniu dzisiejszym o 12:59, ta godzina już minęła i wciąż nie ma takiej opcji. Teraz pojawiła się wiadomość że wypłaty są tylko w dniach 15 i 30 każdego miesiąca, poza tym można wypłacać tylko 5%. Chciałbym wiedzieć co mogę zrobić, chcę odejść z tego projektu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: Rumcajs » niedziela, 7 lipca 2019, 14:36

Prawdopodobnie zanim cokolwiek gdzieś wpłaciłeś to powinieneś się zarejestrować na forum i popytać na ten temat wcześniej a nie po fakcie.
Do tego z twojego posta nic nie wiadomo. Ani co wpłaciłeś czy btc/pieniądze/inne coiny ani gdzie wpłaciłeś ani o jakim "projekcie" piszesz.
Podaj konkretne dane to jak ktoś coś będzie wiedział to ci odpisze bo z całego posta to tylko wiadomo raczej na 99,9 % że faktycznie zostałeś oszukany.

@szctas

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 7 lipca 2019, 14:43

@szctas Powiedz lepiej w jaką piramidę jak kretyn kasę wpłacałeś? Bo to piramida na 99.9%.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 15:09

@szctas spokojnie mozesz pisać dalej w tym temacie: viewtopic.php?f=128&t=23878&p=585802&hi ... in#p585802

Dodano po 13 minutach 52 sekundach:
to chodzi o to zapewne: http://www.mareksawicki.com.pl/zarabiam ... i-dochodu/
" gdy reinwestujemy nasz depozyt – to po 90 dniach generujemy ponad 500% " :D
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: maky » niedziela, 7 lipca 2019, 16:33

Może o to mu chodzi?

https://behindmlm.com/companies/laurie- ... -problems/
https://behindmlm.com/companies/the-ber ... an-reboot/

Dodano po 4 minutach 44 sekundach:
koparki pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 15:09to chodzi o to zapewne: http://www.mareksawicki.com.pl/zarabiam ... i-dochodu/
" gdy reinwestujemy nasz depozyt – to po 90 dniach generujemy ponad 500% " :D
Typowe scumowe pierdy na temat tego skąd zyski. ;)

Dla wszystkich miłośników zysków wyrażonych 2+ cyfrowymi procentami polecam zrobić sobie takie doświadczenie: wziąć szachownicę, na pierwszym polu położyć jedno ziarno pszenicy (może być ryż, kasza, co tam macie w domu), na drugim dwa razy więcej (czyli dwa), na kolejnym znowu dwa razy więcej (cztery) i tak do końca szachownicy. Może to wam wszystkim da do myślenia. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: adiqq » niedziela, 7 lipca 2019, 17:00

W oryginale (jeśli dobrze pamiętam) chyba było, że już w okolicy 3 rzędu brakłoby pszenicy całej ziemi ;)

Moderator
Posty: 9625
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5803
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: koparki » niedziela, 7 lipca 2019, 17:36

maky pisze: niedziela, 7 lipca 2019, 16:33Dla wszystkich miłośników zysków wyrażonych 2+ cyfrowymi procentami polecam zrobić sobie takie doświadczenie: wziąć szachownicę, na pierwszym polu położyć jedno ziarno pszenicy

ten eksperyment dobry też dla hazardzistów, niedoszłych bankrutów zanim jeszcze stracą wszystko za pomocą strategii podwójnego odgrywania się przy szansie 50%
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 8 lipca 2019, 16:42

@szctas Edukacyjnie dla Ciebie konieczne do zapoznania się: https://pl.wikipedia.org/wiki/Piramida_finansowa

Osoby wpłacające kasę do piramid, mlmów i innych wynalazków dosłownie wkładają cwaniaczkom swoją kasę do ich portfeli, w zamian za obietnice, w które nie powinien uwierzyć nawet rozgarnięty 6-latek.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 10 maja 2021
Reputacja: -71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: baramundi95 » piątek, 28 maja 2021, 20:43

Pozostaje się odkuć poprzez oferty, które często przychodzą na maila :D :D :D

Drogi dobry przyjacielu,

Nazywam sie barrister James Goodman. Jestem adwokatem i ekspertem ubezpieczeniowym w kancelarii prawnej David Clark & Partners tutaj w Londynie. Otrzymanie ode mnie tego listu moze zaskoczyc, poniewaz miedzy nami nie bylo wczesniejszej korespondencji. Pisze do pana w sprawie nieodebranej „stalej polisy ubezpieczeniowej na zycie” w wysokosci 12,820,000 GBP w Royal Bank of Scotland, która jest w posiadaniu naszego zmarlego klienta. Niestety, przed smiercia mój klient nie pozostawil Willa.

Prosze o zgode na partnerstwo ze mna w sprawie roszczenia z tytulu tej polisy, poniewaz dzielisz to samo nazwisko z moim klientem. Jesli pozwolisz mi dodac twoje imie i nazwisko do polisy, wszystkie wplywy beda przetwarzane w Twoim imieniu i natychmiast przekazywane na Twoje konto w Polsce. Pragne zaznaczyc, ze chce, aby 10% tych pieniedzy zostalo podzielone miedzy organizacje charytatywne, a pozostale 90% zostanie podzielone równo miedzy nas.

Zainteresowanych prosze o wiecej informacji

Twój w sluzbie
James Goodman (Esq)
Starszy wspólpracownik | Ubezpieczenia | Wiezy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 8
Rejestracja: 5 października 2021
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków
Napiwki: 3CBLnNqKEMCzaKMeKdLdWkH7BQ9iyv7rbb

Prawdopodobnie zostałem oszukany przez Lauriego Suareza

Postautor: Joanna-Wiśnia » wtorek, 5 października 2021, 13:37

Dobre.... :shock:

Wróć do „SCAMY”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości