[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » sobota, 8 czerwca 2019, 08:33

__kot__ pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 07:11k!@#$%, tęsknię do czasów gdy w krypto byli niemal wyłącznie libertarianie i ludzie zafascynowani technologią (teraz stanowimy mniejszość).
Szambo pływa dosłownie w różnych środowiskach. Bardzo ciężkie czasy nastały.
__kot__ pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 07:11Niedługo fani Pana CSW mogą przeżyć sporą niespodziankę biorąc pod uwagę, iż John McAfee twierdzi, iż spotkał się z prawdziwym Nakamoto i nie jest to CSW.
Niech mówi od razu, a nie szopki, bo naprawdę w mojej opinii to po prostu jest żenujące. Craig celowo go prowokował i wręcz namawiał do podania jego samego do sądu za pomówienia. Jak rozumiem walka się toczy o grube pieniądze, odszkodowania o jakich nie śnimy,

Dodano po 2 minutach 47 sekundach:
Masumasu pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 07:25Amneziahaze oszukal bo sie podzielil :mrgreen:
Ale kto kogo oszukał? Oba projekty z założenia mają być Bitcoinem, a nie SCAMEM, zaś ETH jest na protokole BTC, do tego ICO to jest dopiero SCAM, co Craig też otwarcie wyjaśnił, więc?

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 stycznia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Masumasu » sobota, 8 czerwca 2019, 10:40

Amneziahaze bo zarobilem na nim duzo, a pozniej duzo stracilem :) wszystko przez to forkowanie. Oczywiście moja chciwosc tez ale mogli sie nie dzielic. Dorabiam sobie historyjkę, ze to wszystko jakis scenariusz z gory:) ale to tak sobie sobie.
Ciekawe ile bsv zatrzymal sobie CSW. Chyba ze to jest powszechnie wiadome?

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 8 czerwca 2019, 12:44

Masumasu pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 07:25 I jaki hegemon? Rozumiem Shadow, ze ktos tam sie Ciebie jeszcze czepia. Nie nie jestem zaden hegemon. Ale nie bede tego udowadnial bo nie musze ahahha.
Dziwne, masz bardzo podobny styl pisania do niego i podobny nawyk znikania i pojawiania się pod nowymi kontami.

No chyba, że mam więcej takich "szalonych fanów".
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 8 czerwca 2019, 12:46

__kot__ pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 07:11 k!@#$%, tęsknię do czasów gdy w krypto byli niemal wyłącznie libertarianie i ludzie zafascynowani technologią (teraz stanowimy mniejszość).
Tamte czasy już nie wrócą.

Teraz do krypto zlecieli się Janusze i trzeba im na nowo tłumaczyć jakie są fundamenty ruchu kryptowalutowego.

W przeciwnym razie bankierzy wyruchają ich (i nas) ponownie, stworzą system bankowy udający bycie kryptowalutami. To się w sumie już dzieje.

Męczy mnie to, nie nadaję się do tłumaczenia rzeczy oczywistych. Może po prostu zajmę się tłumaczeniem artykułów z angielskiego - to mi wychodzi dość dobrze.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 stycznia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Masumasu » sobota, 8 czerwca 2019, 17:39

Dobra to moze ja sobie stad pojde bo to chyba o mnie :) Shadow na 100% to moje pierwsze i ostatnie konto tu. Mam nadzieje ze nie przepedzicie zdch stad.
Powodzenia

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » sobota, 8 czerwca 2019, 18:09

@Masumasu Czy ja kiedykolwiek wyganiałem albo nazywałem coś SCAM'em? Jest dokładnie odwrotnie w social mediach, tj. trollownia trzyma lejce, podobnie jak fałszywi prorocy. Od groma tego, coraz trudniej ogarnąć kto jest uczciwy, dlatego najwięcej po dupie dostają ci, którzy dopiero próbują poznać krypto.
Spoiler:
Dostaje mi się za pisanie pod wpływem, durne żarty, zarzuty typu
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 12:46Tamte czasy już nie wrócą.
albo określenie rzeczywistej sytuacji obecnie, tj.
ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 12:46zlecieli się Janusze
. Ponadto dostaje mi się za opis rynku typu washtrading, manipulowanie kursem, zarzut podparty argumentami do znawców rynku dlaczego straszą na dołkach albo wyzywają innych od naganiaczy etc. Także totalny fuckup informacyjny.

Nie przyszedłem się zwierzać, ale samo się ciśnie by to napisać, poza tym @Masumasu samemu potwierdzasz ów tendencję, tj. piszesz że ten okradł tamntego, tamten jest ok, a tamten nie jest, zaś zupełnie to nie ma znaczenia skoro ostatecznie napisałeś, że chodzi Ci tylko o zarabianie. Gdzie, oczywista zależność - większość się wyleszcza w dłuższej skali czasu. Zresztą co się dziwić skoro słuchają niepewnych gości, sam się w tym już gubię.
Masumasu pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 10:40mogli sie nie dzielic.
Masz na myśli forki? Kto na tym stracił, który hodler stracił? Ostatnio się dowiedziałem[pewnie plotka], że więcej jest w krypto holdowane aniżeli spekuła, więc tak się nad tym mocno zastanawiam, kto w zasadzie z hodlerów tracił na tych forkach? Przecież to jest bez sensu zakładać, że SCAM jest wtedy gdy na tym zarabiasz, zakładając że holdowałeś długo BTC w czasach jego wysokich wzrostów. I to samo się tyczy BCH, co tracisz na tym, że powstał BSV?, bo nie za bardzo to rozumiem. Po prostu.

BSV poleciał na dół, podobnie jak BTC. Wielu zainteresowanych spodziewa się obsuwy BTC do mniej więcej 6k, zresztą pokrywałoby się z poprzednimi korektami z hossy 2017. Tylko że rynek się zmienia, więc istnieją różne warianty. Zauważyłem że najlepiej jest co tydzień wrzucać trzy warianty w odpowiedniej odległości czasowej, tj. najpierw że spadnie, później że wzrośnie, a później że konsolidacja. W mojej opinii to obłęd, bo co to w zasadzie jest? Prognoza? Ci ludzie po prostu szukają atencji na forum zamiast skupić się na merytoryce czy rynku. I tu niby inaczej w tym temacie, a też muszę się samemu dowiadywać poza kilkoma osobami, naprawdę kilkoma, dlaczego scam, po co scam, kto kogo okradł etc. Zresztą same społeczności związane z trejdingiem są cholernie podzielone. Jak dla mnie kosmos i mam wrażenie jakby konflikty ciągle się nasilały z czasem. I kiedyś na krypto tak nie było. Chodzi o atencje? Bo ludzie lubią konflikty? Siła przyciągająca - zainteresowanie kryptowalutą? Coś jak dissy w mongolskim rapie?
Ostatnio zmieniony sobota, 8 czerwca 2019, 18:17 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 8 czerwca 2019, 18:16

Masumasu pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 17:39Dobra to moze ja sobie stad pojde bo to chyba o mnie :) Shadow na 100% to moje pierwsze i ostatnie konto tu

Za szybko się obrażasz.

Nie, to nie było o Tobie. Nic o Tobie nie wiem, świeżo konto zarejestrowałeś.

Nie oceniam ludzi aż tak szybko.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3933
Rejestracja: 20 grudnia 2013
Reputacja: 2083
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Szwajcaria

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: __kot__ » sobota, 8 czerwca 2019, 18:37

amneziahaze pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 08:33Niech mówi od razu, a nie szopki, bo naprawdę w mojej opinii to po prostu jest żenujące. Craig celowo go prowokował i wręcz namawiał do podania jego samego do sądu za pomówienia. Jak rozumiem walka się toczy o grube pieniądze, odszkodowania o jakich nie śnimy,
Myślę, że po prostu chce się przygotować tak, żeby wszystko załatwić bez jakichkolwiek wątpliwości. Raz a dobrze. Tak, aby CSW nie mógł korzystać z kruczków prawnych i ciągnąć swojego teatrzyku jeszcze przez lata.
Ja bym przynajmniej tak zrobił. Pośpiech i uleganie prowokacjom to droga do porażki. We wszystkim.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 stycznia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Masumasu » sobota, 8 czerwca 2019, 19:47

Nie tam nie obrażam sie :D ja to raczej ostatni bym sie tu obrazil, bawi mnie jak sie niektorzy ekscytuja. A co do moich wypowiedzi to postanowilem popisać, a wlasciwie potrolowac troche bo duzo atakowalo jednego zdch. Ale jakos tak wlasnie sie zrobilo powaznie :) i wystarczy mi ze bede sobie czytal. Zdch duzo merytoryki i zero naganania oby tak dalej.
Tak, glownie spekulacyjnie zajmuje się krypto.
Jeszcze jedno. Pare lat temu nie bylo zadnego krypto. Powstal btc i powstali hejterzy. Powstal bch pojawili sie kolejni, powstalo bsv pojawili sie kolejni. Nie wiem po co sie przy tym tak wyzywac i pluc jadem? Wymieniac argumenty i starczy chyba? A nie tlumic czyjes wysilki. Ja jestem wdzieczny zdch ze odwala robote, a kazdy ma chyba mozg żeby ocenic samemu co jest bajka a co nie.
Nawet jesli bsv okaze sie scamem a CSW ma go 10 mln w kielni to dal zarobic i chyba jeszcze troszke ma miejsce zeby urosnac.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » sobota, 8 czerwca 2019, 20:17

Masumasu pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 19:47Nawet jesli bsv okaze sie scamem a CSW ma go 10 mln w kielni to dal zarobic i chyba jeszcze troszke ma miejsce zeby urosnac.
Wszystko to kupy się nie trzyma, bo nie wiadomo w sumie o co ludziom chodzi. Czy chcą store of value i spekulacji, czy chcą elektronicznego pieniądza opierającego się na zastosowaniu i fundamentalnej wartości, niezależnego od banków centralnych i zepsutej ekonomii.

Statystycznie to rynek krypto nadal jest niewielki. Pamiętam jak tego typu argumenty odwołujące się do ilości ludzi na tej planecie czy dostępności internetu na poprzedniej hossie były dosłownie torpedowane.

Rozumiem że w dobrobycie zwiększają się nastroje socjalistyczne, tak jakby wszyscy o tym zapomnieli co było, że gospodarka światowa porusza się w cyklach sinusoidalnych, w końcu rzeczywistość zostanie po raz kolejny zweryfikowana i rozliczona. Było sporo dodruków usd, euro, niedługo pln, ciekaw jestem jak wtedy zachowa się rynek krypto.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » sobota, 8 czerwca 2019, 21:52

Naprawdę staram się jak mogę zrozumieć przeciwników BSV. Nie wiem jak można być tak upartym lub zaślepionym.

CSW chce dowieść, że jest Satoshim na drodze sądowej i jest nazywany oszustem? Oglądaliście film CSW z 2017 z Arnhem? Przed forkami? Polecam oglądnąć ponownie. Jedyne co widzę, to to że jest konsekwentny. Nie zmienia opinii, żeby dopasować się do większości. Idzie pod prąd, zgodnie ze swoją wizją.

Czekam na wynik CSW vs McCormack. Czekam na wynik CSW vs Kleiman Estate. Czekam na rozprawę CSW vs McAfee/Vitalik/Roger.
Czekam na 1 stycznia 2020 i na halving BTC ~4.05.2020. Czekam na luty 2020 i całkowite zniesienie limitów wielkości bloku i dalszego rozwoju softu węzłów.

Jeśli to co CSW mówi jest prawdą, za niecały rok można spodziewać się trzęsienia ziemi całego świata krypto. Anonimowe monety mogą zniknąć jak liberty reserve. BTC może będzie zdumpowane na giełdzie. Forki bitcoina może będą musiały przestać używać nazwy bitcoina. Czy BTC odrobi straty? Co stanie się z BSV jeśli będzie jedynym bitcoinem używającym tej nazwy? Dużo "jeśli".

Jasnowidzem nie jestem, ale za rok wszystko powinno być już jasne.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » sobota, 8 czerwca 2019, 22:15


Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 stycznia 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Masumasu » niedziela, 9 czerwca 2019, 01:05

Amneziahaze mam nadzieje ze krypto bedzie i juz w sumie jest alternatywą dla dolara i zlota i dodatkowym prztyczkiem w nos dla banksterki. Niech rzeczywistość zostanie zseryfikowana jak piszesz. Ale oczywiscie chce zarobic.
Nie rozumiem czemu sie tak czepia cala reszta tego bsv. Tylko dlatego ze CSW nie chce udowodnic z tymi kluczami? A to ile bsv potrafi nic nie znaczy?
To uznajcie ze to scam i idzcie w spokoju ;)

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 9 czerwca 2019, 01:25

zdch pisze: sobota, 8 czerwca 2019, 21:52CSW chce dowieść, że jest Satoshim na drodze sądowej i jest nazywany oszustem?
Nie jest możliwe dowieść, że jest się Satoshim na drodze sądowej.

Wiesz w ogóle co to są kryptowaluty, jak powstały i po co istnieją?

Istnieją m.in. po to, żeby nie musieć korzystać z żadnych mechanizmów państwowych do takich rzeczy jak płatność czy potwierdzenie tożsamości.

Wszystko to, co Craig zgrywając wariata chce zrobić, może zrobić w 5 sekund, po prostu podpisując wiadomość kluczem prywatnym prawdziwego Satoshiego. To przynajmniej byłby dowód na to, że albo jest Satoshim, albo zabił/okradł prawdziwego Satoshiego - czyli go przynajmniej znał / wiedział kim jest.

Oczywiście nic takiego nie będzie mieć miejsca, bo Craig jest zwykłym oszustem, za którym stoją wielkie pieniądze i zapewne władza/banki/FED/wszystko na raz. Stąd tyle szumu o BSV w Internecie.

Wszelka dalsza dyskusja w tym temacie jest zbędna, a Twoje argumenty żałosne, kłamliwe, manipulatywne, sprzedajne, bezczelne i godne wszelkiej pogardy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 czerwca 2019, 02:05

ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 01:25Twoje argumenty żałosne, kłamliwe, manipulatywne, sprzedajne, bezczelne i godne wszelkiej pogardy.
Myślę, że przesadzasz. Craig promował przez długi czas BCH nim zrobił forka, więc w zasadzie trzyma się konsekwentnie założeń, zakładając nawet, że nie jest Satoshim. Wszystko rozchodzi się o to, że BTC ewoluował nie w tę stronę w którą miał ewoluować - Nakamoto przekazał projekt Gavinowi. Zresztą tylko early adopterzy mogą wiedzieć lub przypuszczać kto faktycznie stworzył BTC. Twierdzi że ma dowody i chce je przedstawić w sądzie, więc po co bić pianę. Czas zweryfikuje jego wiarygodność.
ShadowOfHarbringer pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 01:25 Craig jest zwykłym oszustem, za którym stoją wielkie pieniądze i zapewne władza/banki/FED/wszystko na raz.
Dziecinada. Napisz jeszcze, że wziął się znikąd i nie wydobywał z Kleimanem pierwszych bloków i że Finney stworzył BTC. I że Gavin Andresen sobie tylko ubzdurał to co sam uważa.

Ludziom zupełnie pomieszały się już punkty odniesienia, jeżeli "wiedzą" lepiej od early adopterów czym jest Bitcoin i kto w zasadzie mógł być odpowiedzialny za jego powstanie.
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 czerwca 2019, 02:17 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 9 czerwca 2019, 02:17

amneziahaze pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 02:05Myślę, że przesadzasz. Craig promował przez długi czas BCH nim zrobił forka
Dokładnie. C. Wright był ziomkiem gości od BCH i wtedy był jakoś tam tolerowany przez wiele osób sympatyzujących z forkiem Bcash. Przecież było jasne od początku, że to oszołom. Kto normalny ogłasza głośno, że jest Satoshim i że dostarczy dowód, ale go nie dostarcza? Atencjusz.

Nie rozumiem jak wierchuszka stojąca za BCH mogła takiego oszołoma przyjąć jako swojego ziomka. Nie mam pojęcia co w ten sposób chciano osiągnąć. Takim ludziom nie ufasz i tyle, nie gadasz nawet z taką osobą.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: amneziahaze » niedziela, 9 czerwca 2019, 02:28

Przypuszczenia, że Paul Le Roux może być twórcą bitcoina mają jedno ze swoich źródeł w rozprawie sądowej, w której pozwanym jest człowiek podający się właśnie za Satoshiego Nakamoto - nie kto inny, jak Craig Wright. Kontrowersyjny promotor Bitcoin SV (BSV) został pozwany przez rodzinę Davida Kleimana, zmarłego w 2013 r. eksperta od cyberbezpieczeństwa, współpracującego z Wrightem, który notabene przez niektórych również podejrzewany jest o bycie autorem pierwszej kryptowaluty. Wright współpracował z Kleimanem i, wg oskarżeń rodziny, po jego śmierci przejął i zdefraudował należące do Kleimana dyski twarde z zaszyfrowanymi BTC wycenianymi na astronomiczną sumę przekraczającą 10 mld dolarów (ponad dwa razy więcej niż wynosi kapitalizacja Bitcoin SV).

Ciągnąca się od dłuższego czasu rozprawa obfituje w rozmaite zwroty akcji i mniej lub bardziej zadziwiające dowody przedstawiane przez obie strony. Jednym z nich był tzw. „Dokument 187” zaprezentowany przez obrońcę Wrighta, w którym ten przekonuje, że jest autorem BTC i przejęte środki są jego własnością. Jednak dowody, które mogłyby potwierdzić tę tezę zawierają wrażliwe informacje na temat zaangażowania Wrighta w ujęcie i umieszczenie w więzieniu osób ze świata przestępczego, co mogłoby zagrozić jego bezpieczeństwu. Dokument został zredagowany tak, że nazwiska owych kryminalistów zostały zamazane. Niestety, osoba która przygotowywała dokument zapomniała o jednym z przypisów, w którym znajdował się odnośnik do życiorysu Le Rouxa na Wikipedii oraz do artykułu na jego temat w dzienniku Daily Mail.
https://www.fxmag.pl/artykul/satoshi-na ... i-morderca

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: zdch » niedziela, 9 czerwca 2019, 07:38

@ShadowOfHarbringer Ale rozumiesz, że prawo się nie zmieniło? (jeszcze). Kryptowaluty NIE SĄ ponad prawem. Może to nie przekona ludzie twojego pokroju, ale dla biznesów, instytucji i prawników itp będzie to wiarygodny dowód. I to te organy muszą dostać dowód, nie Ty. Ty możesz żyć w swojej bańce i pluć na CSW w Internecie, przynajmniej do czasu kiedy może i Twoja rozprawa o zniesławienie zakończy się wyrokiem :)

Gdyby CSW tylko podpisał, co by się stało? Trolle od razu mówiłyby, że pewnie ukradł klucze Satoshiemu, albo wszedł w posiadanie tych danych w niejasny sposób ale dopiero teraz udało mu się je odczytać/uzyskać dostęp. Dokładnie jak mówisz, już w swojej głowie próbujesz wymyślić, jakby tem zaprzeczyć. Nie mówiąc o tym, że to przecież nic nie zmienia, bo Satoshi był toksyczny i tak naprawę nie rozumiał blockchaina :)

@amneziahaze dokładnie!

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 9 czerwca 2019, 07:38

Wszystko bzdury.

Prawdy nigdy się nie dowiemy. Patrząc na to co odjebuje Craig, nawet podpisanie wiadomości kluczem Satoshiego nie jest 100% gwarancją niczego.

Wepchała się we wszystko wielka polityka a tam są ludzie, którzy nie będą mieli skrupułów żeby uwięzić czy nawet zabić Satoshiego i przejąć kontrolę nad jego kluczami, gdyby się ujawnił.

Paradoksalnie Satoshi najwięcej zrobi dla świata pozostając martwym / wirtualnie martwym.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna [SCAM]

Postautor: ShadowOfHarbringer » niedziela, 9 czerwca 2019, 07:40

zdch pisze: niedziela, 9 czerwca 2019, 07:38@ShadowOfHarbringer Ale rozumiesz, że prawo się nie zmieniło? (jeszcze). Kryptowaluty NIE SĄ ponad prawem.

Pieprzenie kota w worku nie mające nic do tematu rozmowy. Ze mną nie działają takie prymitywne sztuczki.

Prawo prawem, kryptografia kryptografią. Te dwie rzeczy są rozdzielne.

Jestem obecnie w 99,9999% przekonany że bierzesz pieniądze od Craiga/Calvina za pieprzenie tych farmazonów. Chyba Cię dodam do ignore, nie będę tego bezsensownego gówna czytał na trzeźwo (a w alkoholizm nie mam zamiaru popadać przez kilku płatnych trollów z forum).
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości