[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 28 czerwca 2019, 23:02

Żałosny scammer Craig płacze w sądzie.

https://www.bloomberg.com/news/articles ... ium-europe
Wright is defending himself against charges that he stole Bitcoins and intellectual property worth billions from a late business partner. The case could potentially help shed light on whether he really is Satoshi Nakamoto -- something that many in the cryptocurrency community doubt.

At times choking back tears, Wright told the judge that he is Nakamoto, the pseudonym used by the digital token’s creator in 2009, and that Dave Kleiman, whose estate is suing him, was tasked with covering up Wright’s tracks, so people wouldn’t find out he was Satoshi.

Marny będzie koniec tego śmiecia-oszusta. Mam nadzieję, że go skażą prawomocnie i będzie można skasować ten śmieciowy temat.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: redbog » piątek, 28 czerwca 2019, 23:17

@ShadowOfHarbringer Po co kasować temat , niech zostanie żeby było można zawsze popatrzeć kim był on jak i jego koledzy którzy popierali tego oszusta. To miedzy innymi dzięki nim ten oszust tak długo pozostał na fali a nawet się wybijał w gorę w swoim pasożytniczo oszukańczym sposobie na zarabianie pieniędzy.

Obrazek

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 28 czerwca 2019, 23:22

redbog pisze: piątek, 28 czerwca 2019, 23:17@ShadowOfHarbringer Po co kasować temat , niech zostanie żeby było można zawsze popatrzeć kim był on jak i jego koledzy którzy popierali tego oszusta. To miedzy innymi dzięki nim ten oszust tak długo pozostał na fali a nawet się wybijał w gorę w swoim pasożytniczo oszukańczym sposobie na zarabianie pieniędzy.

Niezła próba oczernienia Rogera Vera, zachowujesz się jak klasyczny troll, których mamy setki na r/btc.



Craig Wrigth to zaawansowany oszust i scammer, psychopata, kłamie jak z nut.

Oszukiwanie ludzi i wmawianie im rzeczy to dla niego jak bułka z masłem. Taki jest zwyczajnie jego talent.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » piątek, 28 czerwca 2019, 23:30

ShadowOfHarbringer pisze: piątek, 28 czerwca 2019, 23:02Marny będzie koniec tego śmiecia-oszusta.
Dlaczego Ira Kleiman go podał do sądu sugerując że on stworzył protokół?

Większego prania mózgów na masową skalę nigdy wcześniej nie widziałem.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 28 czerwca 2019, 23:35

amneziahaze pisze: piątek, 28 czerwca 2019, 23:30Dlaczego Ira Kleiman go podał do sądu sugerując że stworzył protokół?

Większego prania mózgów na masową skalę nigdy wcześniej nie widziałem.

To wszystko nie ma znaczenia poza możliwością, że ten oszust pójdzie siedzieć.

To jest polityczny cyrk i walka o opcję wojny z BCH - dopóki część idiotów[sorry, ale stwierdzam fakty] uważa Craiga za Satoshiego - dopóty ten cały cyrk zwany BSV ma jakieś podstawy.

Jak w sądzie wyjdzie, że Craig kłamał we wszystkim co tylko mógł, to ta fala ataku się skończy i bankierzy będą musieli wymyśleć coś nowego - oprócz Blockstreamu/BTC naturalnie.

Twoim błędem jest że w ogóle wchodzisz w szczegóły, mimo iż dowody że Craig jest śmieciem leżą na ulicy. No ale to jest dlatego, że Craig jest Twoim typem przywódcy. Poddałeś się kontroli swoich niskich instynktów i wpadłeś w pułapkę podążania za alfą w stadzie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » piątek, 28 czerwca 2019, 23:43

ShadowOfHarbringer pisze: piątek, 28 czerwca 2019, 23:35Twoim błędem jest że w ogóle wchodzisz w szczegóły, mimo iż dowody że Craig jest śmieciem leżą na ulicy. No ale to jest dlatego, że Craig jest Twoim typem przywódcy. Poddałeś się kontroli swoich niskich instynktów i wpadłeś w pułapkę podążania za alfą w stadzie.
co? :lol:

Nie. Po prostu widzę jak fajnie się świat upadla i staram się nie stracić na tej kupie, która niedługo się wyleje.


Ty też masz jakiegoś fiksa już od tego wszystkiego. Zresztą w ogóle mam wrażenie jakbym egzystował w jakimś kinie, jak tak na to popatrzeć z boku. Od wątku po spekulacje po wątki ideologiczne. Nigdy nie było tak źle. Tzn. zazwyczaj tak było przed sierpniem.
Ostatnio zmieniony piątek, 28 czerwca 2019, 23:44 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: redbog » piątek, 28 czerwca 2019, 23:43

ShadowOfHarbringer pisze: piątek, 28 czerwca 2019, 23:22Niezła próba oczernienia Rogera Vera, zachowujesz się jak klasyczny troll, których mamy setki na r/btc.
Próba oczernienia? Przecież to autentyczne zdjęcie. Ver wziął Craiga jak robił swój biznes związany z bch żeby cześć idiotów która wieży że on to satoshi nakamoto przeszła w stronę bch.

Zapewne tylko nie przewidział jednego że ten oszust jest dużo lepszy i sprytniejszy od niego samego, szybko się uczy i zerwie się się ze smyczy. Craig robiąc bsv zrobił identycznie to samo co Ver robiąc bch tylko w mniejszej skali.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » sobota, 29 czerwca 2019, 00:00

Jezu, gdzie uciec.

@ShadowOfHarbringer po lewej masz schowanego Mcafee, którego zamieszczają na kanale nChain, a przynajmniej nie usuwają. Zresztą McAfee stwierdził, że jest Wrightem, zaś wcześniej mówił że wie kim Satoshi jest. Wie, ale nie powie.
redbog pisze: piątek, 28 czerwca 2019, 23:43Craig robiąc bsv zrobił identycznie to samo co Ver robiąc bch tylko w mniejszej skali.
Ver nie zrobił BCH.
Ostatnio zmieniony sobota, 29 czerwca 2019, 00:05 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: redbog » sobota, 29 czerwca 2019, 00:05

@amneziahaze Samo się zrobiło? Oczywiście nie twierdze że on sam to zrobił ale na pewno był i jest jedna z ważniejszych postaci stojących za bch.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » sobota, 29 czerwca 2019, 00:06

@redbog jako kto? reklama? Co to znaczy, że "stoi" za projektem? Kolejny bullshit.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 29 czerwca 2019, 00:20

redbog pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 00:05@amneziahaze Samo się zrobiło? Oczywiście nie twierdze że on sam to zrobił ale na pewno był i jest jedna z ważniejszych postaci stojących za bch.
Tyle tutaj siedzisz, konto od 2013 i dalej nic nie rozumiesz.

Ver nie "stoi" za BCH. Ani Jihan. Za BCH "stoją" wszyscy ludzie, wierzący w oryginalną wizję Bitcoina jako pieniądze P2P dla świata.

Gdyby frader i Amaury nie zrobili forka, zrobiłbym to ja. Na serio miałem się do tego zabrać.

Ver obronił naszego forka przed Calvinem i Craigiem i wielka wdzięczność mu się za to należy, ale mówić że "stoi" za nim to tak jakby mówić, że ja "stoję" za BCH, bo jestem w Bitcoinie 3 lata dłużej od Vera.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: redbog » sobota, 29 czerwca 2019, 00:24

@amneziahaze Nie wiesz co znaczy ze ktoś stoi za projektem?

Dam tobie przykład jest/była taka piramida futuro praktycznie nie idzie dojść czyj jest to biznes.
Natomiast wiadomo kto go mocno promuje, popiera nagania ofiary żeby wpłacały tam pieniądze itp. dlatego np. mówi się że taki znany naganiacz na piramidy żukiewicz stoi za futuro.(ozywacie nie tylko on ale jest jedną z ważniejszych postaci).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » sobota, 29 czerwca 2019, 00:35

@redbog Masz ram do 2 postów wstecz przynajmniej? Czyli Craig nie zrobił to samo co Ver i w mniejszej skali. Serio, poddaje się. Nawet nie ma gdzie się ewakuować, bo rajskie wyspy nie są jednak takie rajskie jak zapewniali.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: Wymazywanie » sobota, 29 czerwca 2019, 06:26

amneziahaze pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 00:35 Nawet nie ma gdzie się ewakuować, bo rajskie wyspy nie są jednak takie rajskie jak zapewniali.


Nie rób wiochy i nie zgrywaj snoba, bo to słabe, kompletna pozerka.
Spoiler:
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » sobota, 29 czerwca 2019, 08:18

Ja nie wiem czy żyję w innej rzeczywistości niż wy? Jakie są fakty?
Prawnicy Iry nie wnieśli sprzeciwu gdy CSW powiedział, że jest Satoshim i że napisał whitepaper Bitcoina. Jak już bardzo chcecie, to CSW może być oszustem z innego powodu, ale to że jest Satoshim nie jest podważane w tej sprawie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: amneziahaze » sobota, 29 czerwca 2019, 08:39

@Wymazywanie co jest z Tobą nie tak? kto tu kogo zgrywa? pomyliłeś wątki, napisałeś offtop. Idź i się użeraj ze swoimi leszczami od 6 rano. Tam znajdziesz atencje.
zdch pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 08:18Ja nie wiem czy żyję w innej rzeczywistości niż wy? Jakie są fakty?
Fakty są takie, że nie są fakty.

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: hashdee » sobota, 29 czerwca 2019, 10:54

Wczorajsza sprawa w sądzie - Craig wielokrotnie płakał na sali - próbując zrobić z siebie ofiarę.
Wstydził się projektu (Bitcoin), który rzekomo stworzył, ponieważ został użyty do złych celów (Silkroad) i dlatego odszedł.
Podważał dokumenty, które dostarczyli ... jego prawnicy :)
Rzucał dokumentami na sali (bodaj wydrukiem emaila), za co sędzia chciał go skuć w kajdanki
I całą masa bajek które próbował sprzedać sądowi... np. że w 2020 będzie miał dopiero dostęp do kluczy :)
Z Craigiem nie zabrakło Jimmiego Nguyena (nchain) oraz (co dziwne) top DEV BSV czyli - https://twitter.com/shadders333 - brakowało tylko Calvina.

czyli o curwa ale kyrk :)

2 relacje Twitter pisane w przerwach przez ludzi będących na sali - były 3, ale jeden gość zablokował swój profil

1. (to podsumowanie + na profilu posty na żywo)
2. - podsumowanie + na profilu posty na żywo)

oraz podsumowanie by Naomi Brockwell i wychwycenie wielu niespójności w zeznaniach Craiga.



a na koniec offtopowo już wrzucę video memika, który przerobiłem jakiś czas temu

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: janku66 » sobota, 29 czerwca 2019, 13:19

zdch pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 08:18a nie wiem czy żyję w innej rzeczywistości niż wy?

Takz żyjesz w innej zdecydowanie.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 29 czerwca 2019, 14:13

hashdee pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 10:54 Rzucał dokumentami na sali (bodaj wydrukiem emaila), za co sędzia chciał go skuć w kajdanki
Hahahaha tego nie doczytałem.
zdch pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 08:18Ja nie wiem czy żyję w innej rzeczywistości niż wy? Jakie są fakty?
Żyjesz w świecie bajek, a raczej - co bardziej prawdopodobne - pieniędzy płaconych za poglądy.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 1032
Rejestracja: 13 września 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[BSV] fork z [BCH] Bitcoin Satoshi Vision - dyskusja ogólna

Postautor: zdch » sobota, 29 czerwca 2019, 15:08

ShadowOfHarbringer pisze: sobota, 29 czerwca 2019, 14:13Żyjesz w świecie bajek, a raczej - co bardziej prawdopodobne - pieniędzy płaconych za poglądy.
Widzisz Shadow, póki nie mówiłeś idiotyzmów, myślałem że myślisz z sensem. Jak czytam takie teksty, jestem pewny że masz problem z głową. Masz jakieś dowody? Nie? To się więcej nie kompromituj. Napisz coś może pogrubionym tekstem, kolorową czcionką, dodasz swoim wypowiedziom trochę wiarygodności :)

Wszystkie źródła potwierdzają, że prawnicy Iry nie kwestionują tego że CSW to Satoshi. Twierdzisz inaczej, zaklinasz rzeczywistość.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości