NEOS Mateusz Jarosiewicz

Regulamin forum
Pseudo waluty udające kryptowaluty lub z zamkniętym kodem źródłowym oraz inne uznane za SCAM
Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

NEOS Mateusz Jarosiewicz

Postautor: felipemasa » piątek, 24 kwietnia 2020, 15:41

Ciekawi mnie osoba ziomeczka z tego kanału:

https://www.youtube.com/results?search_query=neos

Gosciu fajnie gada o bankierach i politykach, chodzi w czapeczce foliowej 5G :lol: :roll: :ugeek: :D .

Promuje też swój blockchain o nazwie NEOS który ma być podobno alternatywą dla skorumpowanego systemu bankowego i politycznego w Polsce.

Ktoś jest w stanie powiedzieć coś więcej o tym ziomeczku i jego blockchainie? Internety o nim mówią mi tyle:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/kto- ... rp-2019-05

ZAPOWIADA SIĘ SCAMIK?

Tutaj jeszcze kilka dni temu było info o banku blockchainowym i ich tokenach 8-) :

https://neos.com.pl/

Dzisiaj wrzucił nowy filmik o tym swoim EOSIE:

Pozdro :D
Ostatnio zmieniony piątek, 24 kwietnia 2020, 15:53 przez felipemasa, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0

NEOS Mateusz Jarosiewicz

Postautor: gofer » piątek, 24 kwietnia 2020, 15:47

W 99% scam, przecież nie robią tego dla idei. Nawet nie oglądam.

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0

NEOS Mateusz Jarosiewicz

Postautor: felipemasa » piątek, 24 kwietnia 2020, 15:52

gofer pisze: piątek, 24 kwietnia 2020, 15:47W 99% scam, przecież nie robią tego dla idei. Nawet nie oglądam.

he he:

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4001
Reputacja postu: 
0

NEOS Mateusz Jarosiewicz

Postautor: benq » piątek, 24 kwietnia 2020, 16:44

@felipemasa
Stop 5G, stop szczepieniom,”ekspert do spraw smart-city, wizjoner” :lol: :lol: :lol: :lol:
Kupcie moje gówno tokeny przez paypala to będziecie wolni. Skąd wy wynajdujecie takie rzeczy w ogóle? :ugeek:
Zanim zadasz głupie pytanie - sprawdź, czy nie ma już na nie odpowiedzi:
www.instagram.com/cryptotalpl -> ABC kryptowalut dla początkujących (i nie tylko)

Początkujący
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0

NEOS Mateusz Jarosiewicz

Postautor: edgardo » poniedziałek, 4 maja 2020, 20:15

Neos umieszczony w scamach...nie wiem czy mam się śmiać czy płakać.
Neos nie jest żadnym scamem tylko prospołecznym projektem mającym na celu zintegrować ludzi o wolnościowych poglądach. Próbą stworzenia samowystarczalnej społeczności. Społeczność ta ma swoją walutę zwaną gold ale jest to wewnętrzna waluta która posiada swoją wartość jedynie w obrębie tej społeczności. To co napisał @benq to są totalne bzdury wyssane z jego palca, żadnych tokenów przez PayPal nie kupicie.
Proszę któregoś z modów o przeniesienie tego tematu bo trzymanie go w scamach to jakiś ponury żart.
A forumowiczów o szerszym spojrzeniu na rzeczywistość zachęcam do głębszego zapoznania się z NEOSem a nie ocenianiem książki po okładce tak jak to zrobili benq i @gofer. Ale ostrzegam że to nie jest projekt dla ludzi którzy liczą na szybką i łatwą kasę.
@Bit-els @koparki @pm7

Wróć do „SCAMY”