Wsparcie finansowe od BINANCE - inwestycja w BTC [SCAM]

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 5 kwietnia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wsparcie finansowe od BINANCE - inwestycja w BTC [SCAM]

Postautor: justwit » sobota, 6 kwietnia 2024, 08:08

Cześć,
Najprawdopodobniej padłam ofiarą oszustów i chciałabym po krótce przedstawic swoją sytuację może ktoś był w podobnej sytuacji i udzieli mi porady,
29.03.2024 otrzymałam telefon że na rzekomym moim koncie są BTC równowartość 39000zł
Abym je pobrała muszę zrobić preautoryzację i się zaczeła.
Straciłam kupę kasy a na sam koniec osoby ponoć z firmy BINANCE powiedzieli, że firma wspiera klientów w preautoryzacji jak nie mają zdolności i po wypłacie na konto środków klient zwraca wsparcie w formie przelewu który wcześniej otrzymał.
Otrzymałam przelew od osoby prywatnej i bank zablokował mi środki. I całe szczęście bo to mnie otrzeźwiło.
Zgłosiłam się do kancelarii przekazałam dokumenty do analizy i czekam na informację od nich czy się podejmną sprawy.
a koncie mam część przelewu który otrzymałam od niby firmy BINANCE, które są zablokowane.
Rzekomi pracownicy wydzwaniają do mnie i piszą na whatsup o ingerencję w banku celem odblokowania środków i zainwestowania ich na konice.
Wybieram sie właśnie na policję.
CZy mogę prosić o jakąś podpowiedź co zrobić?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 247
Rejestracja: 11 września 2015
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wsparcie finansowe od BINANCE - inwestycja w BTC [SCAM]

Postautor: Amadek » sobota, 6 kwietnia 2024, 13:44

Z twojej wiadomości wynika, że to oszuści przelali Tobie pieniądze na Twoje konto... więc to Ty ich wykiwałaś a nie oni Ciebie.

Poza tym Twój opis jest bardzo chaotyczny, ciężko jest z niego wywnioskować sensowny ciąg zdarzeń.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14383
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Wsparcie finansowe od BINANCE - inwestycja w BTC [SCAM]

Postautor: rav3n_pl » sobota, 6 kwietnia 2024, 15:33

@justwit
  • jak ktoś mówi, że masz gdzieś jakieś pieniądze o których nie wiesz - ZAWSZE jest to SCAM
  • nie da się oszukać oszusta, są po prostu lepsi w tym co robią
  • wpłata od osoby prywatnej - zapewne inny oszukany w ten lub podobny sposób, możesz spodziewać się wezwania na policję/do prokuratury jako podejrzany współuczestnik w oszustwie
  • żaden support/broker ani nic podobnego nie używa Telegrama, Whatsapa ani innych komunikatorów - zawsze są to tickety w systemie supportu danej giełdy
Generalnie jeżeli wysłałeś cokolwiek komukolwiek to najpewniej już tego nie odzyskasz.
Wszystko co dostałeś przelewami od osób prywatnych będzie do zwrotu.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 279
Rejestracja: 28 października 2014
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Internet

Wsparcie finansowe od BINANCE - inwestycja w BTC [SCAM]

Postautor: Pan Inwestor » sobota, 6 kwietnia 2024, 15:38

Szanse na odzyskanie czegokolwiek raczej są nikłe, więc dobrze rozpatrz ofertę kancelarii czy warto jeszcze ponosic dodatkowe koszty czy lepiej sie pogodzic z ze stratą ('stupid tax' jak to mawia Dave Ramsey). Ja tutaj bardziej upatrywałbym szansę na odzyskanie czegokolwiek po kontakcie z bankiem i ewentualnym cofnieciem przelewów (jeśli były wykonane przy uzyciu karty).

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Wsparcie finansowe od BINANCE - inwestycja w BTC [SCAM]

Postautor: nrth » wtorek, 9 kwietnia 2024, 11:16

Policja i żadna kancelaria nic nie odzyska

Weteran
Posty: 2905
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Wsparcie finansowe od BINANCE - inwestycja w BTC [SCAM]

Postautor: adamu79 » wtorek, 9 kwietnia 2024, 12:06

justwit pisze: sobota, 6 kwietnia 2024, 08:08otrzymałam telefon że na rzekomym moim koncie są BTC równowartość 39000zł
Trzeba sobie wpoić, że nie ma darmowych obiadów. Nawet w los na loterii trzeba trochę zainwestować i to bez żadnej gwarancji sukcesu. Złodziej zarzuca przynętę i czeka kto złapie haczyk. Każde tego typu zaczepki o BTC czekających na koncie trzeba, mówiąc kolokwialnie, zlać ciepłym moczem.

To co włożyłaś jest nie do odzyskania. O ile własnoręcznie autoryzowałaś przelewy z banku.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości