SCAM Fundnexts.com

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

SCAM Fundnexts.com

Postautor: Alka10 » poniedziałek, 19 lutego 2024, 21:59

Mam pytanie, jestem początkująca i utworzyłam konto na Binance oraz Coinbase, ale znajomy z zagranicy polecił mi zainwestować na platformie Fundnexts.com, więc wysłałam tam spory depozyt zanim poszukałam informacji o nich, to był błąd bo mam problem teraz z wypłatą, żądają za jakiś sygnał, napisali to:
"Rozpocząłeś transakcję i dokonałeś pierwszego depozytu, a my kontynuowaliśmy handel i pomnażaliśmy transakcję, osiągając ogromny zysk, a jeśli osiągniesz duży zysk, będziesz musiał przejść na wyższy poziom i to jest poziom złota, którym już jesteś , teraz ty, handel dobiega końca i ludzie, którzy są na poziomie złota, zwykle muszą zapłacić opłatę za sygnał transakcji, a teraz twój zysk jest na poziomie złota i wiesz, co oznacza poziom złota, co oznacza, że ​​jesteś w wyższej klasie od inne osoby, ponieważ dokonałeś dużej inwestycji, wszystko, czego potrzebujesz, to sygnał dla użytkownika na poziomie złotym i doładowanie, teraz to pomoże ci szybciej i płynniej wypłacić, ponieważ jesteś na szybkiej wypłacie handel"
wy się znacie, czy słyszeliście o tej platformie? przypuszczam, że to oszuści i ten znajomy to też oszust, człowiek uczy się na błędach, to naprawdę zniechęca do inwestowania

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed inwestycją w kryptowaluty dla początkujących

Postautor: koparki » poniedziałek, 19 lutego 2024, 22:28

@Alka10 straciłeś swoje pieniądze nieodwracalnie, zostałeś oszukany, nic więcej nie wpłacaj.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed inwestycją w kryptowaluty dla początkujących

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 20 lutego 2024, 08:36

koparki pisze: poniedziałek, 19 lutego 2024, 22:28straciłeś
"łaś" ;)
Alka10 pisze: poniedziałek, 19 lutego 2024, 21:59znajomy z zagranicy
Hiszpan z akordeonem?
Alka10 pisze: poniedziałek, 19 lutego 2024, 21:59 ten znajomy to też oszust
Skoro poznałaś go na whatsapie, a tak pewnie było, to tak = oszust.

Pieniędzy nie odzyskasz, możesz jedynie uratować innych pisząc tutaj jak najwięcej danych, numer z jakiego pisał, imię, zdjęcie, adresy na jakie przelewałaś pieniądze i kryptowaluty, oczywiście zasłaniając/unikając swoich wrażliwych danych.

Jak widać, kobiety też się łapią na ten scam, podziwiam tych ludzi co stworzyli ten system - trafili na żyłę złota.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 lutego 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed inwestycją w kryptowaluty dla początkujących

Postautor: Alka10 » niedziela, 17 marca 2024, 16:00

Kryptowaluty wysyłałam na adres : 1Fu7iEgGWtp7nTmjP52LD1etvoU3jWdSR2
osobę poznałam na facebooku, ma stronę internetową,

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 marca 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzeżenie przed inwestycją w kryptowaluty dla początkujących

Postautor: zabkoska » poniedziałek, 25 marca 2024, 08:18

Niestety dużo oszustów grasuje w sieci i żeruje na ludzkiej naiwności, ufności oraz niewiedzy. Trzeba mocno się pilnować i dopóki dobrze nie zweryfikuje się źródła to nie powinno się przelewać nikomu pieniędzy. Niestety, ale człowiek uczy się na własnych błędach. Niestety już nie ma szans, że odzyskasz pieniądze, ale przynajmniej inne osoby mogą wyciągnąć lekcje z tej calej sytuacji.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

SCAM Fundnexts.com

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 25 marca 2024, 12:42

@Alka10 To co opisałaś to schemat oszustwa który działa od lat.
Jeżeli kwota jest znacząca zgłoś sprawę na policję.

Tak czy inaczej zapłaciłaś za naukę podstawy bezpieczeństwa: każdy w Internecie chce cię oszukać.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości