[SCAM] Platforma otcbtcpro.com - poważny problem

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Platforma otcbtcpro.com - poważny problem

Postautor: matik83 » poniedziałek, 6 listopada 2023, 21:39

Cześć wszystkim! Spotkaliście się może z platformą: otcbtcpro.com ? Ma ktoś może jakieś doświadczenia w tym temacie? A może znacie kogoś kto się tym zajmował? Jest to dla mnie ważny temat.

Problem polega na tym, że zainwestowałem kupując USDT i udało mi się zarobić. Podczas próby wypłaty środków dostałem informację, że moje środki zostały zamrożone. Aby je uwolnić muszę dokonać wpłaty 20% wartości kwoty zarobionej w postaci USDT na moje konto celem opłacenia przez platformę w moim imieniu podatku. Powinienem dołączyć potwierdzenie wpłaty i skany dowodu osobistego. Podczas rozmowy z obsługą dostałem też informację, że w wyniku braku wpłaty w ciągu 7 dni zostanie wszczęte postępowanie skarbowe przeciwko mojej osobie za niezapłacony podatek

Co w ogóle o tym sądzicie. Jestem trochę w tym temacie świeży i proszę Was o poradę w temacie. Czy spotkaliście się z czymś takim? Szczerze to nie wiem co robić.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6405
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Platforma otcbtcpro.com - poważny problem

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 6 listopada 2023, 21:46

To jest SCAM !
matik83 pisze: poniedziałek, 6 listopada 2023, 21:39Czy spotkaliście się z czymś takim?
- tu masz temat o podobnych: viewtopic.php?f=128&t=36969
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 6 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Platforma otcbtcpro.com - poważny problem

Postautor: matik83 » poniedziałek, 6 listopada 2023, 22:23

Tak też podejrzewałem. Mogę pogodzić się ze stratą tego co zainwestowałem - trudno mam nauczkę na przyszłość. Zastanawiało mnie tylko właśnie to, że muszę wpłacić dodatkowe fundusze na poczet podatku, tym bardziej że zostałem potem poinformowany o problemach z urzędem skarbowym.

Dla uściślenia zamieszczam poniższy tekst który w oryginale otrzymałem od obsługi. Pozwolę sobie tylko na usunięcie kwot bo jest mi głupio, że dałem się tak wyrolować:

"Dear OTC users: Interest, dividends, and dividends earned by any enterprise, other organization, or non-resident individual outside the United States are subject to personal income tax. Your account funds are -------USDT, the accumulated recharge is ------USDT, and the profit part is ------USDT. The profit part is subject to a tax of 20% of the total market value, totaling ------USDT. Please pay the tax by recharging USDT before 24:00 on November 10th. Contact the online customer service to submit the front and back of your ID card and the payment voucher. Our exchange will report it to the tax bureau for you. After the tax payment is completed , you can withdraw and transfer all the assets in your account at any time.

In order to prevent criminals from being suspected of tax evasion, your personal assets have been frozen. After completing the tax payment within the specified time, contact the online customer to handle the unfreezing process for you!"

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości