[SCAM]] ITpro.top - aplikacja do arbitrażu

Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 9 listopada 2022
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM]] ITpro.top - aplikacja do arbitrażu

Postautor: realism » środa, 11 października 2023, 16:31

Cześć wszystkim, widzę, że na forum cisza o tej ciekawej aplikacji, a myślę, że warto o niej wspomnieć.

Będąc całkowicie szczerym, zacząłem korzystać od wczoraj, za namową znajomych, oczywiście znajomych prawdziwych, fizycznych, nie z internetu. Jeden z nich jest w programie od stycznia, nie będę ściemniał bajek ile wypłacił przez ten czas pieniędzy, ale naprawdę, kwota zrobiła wrażenie, można nówkę furę z salonu wziąć.

Wypłaty bez fee można robić co 21 dni. Minimalne wejście to 100 USDT. Wczoraj wpłaciłem, zacząłem zabawę, za 20 dni wypłacę i dam tu dowód, żeby nie było wątpliwości.

Aplikacja polega (rzekomo) na robieniu arbitraży botem, pomiędzy Binance, Coinbase oraz Huobi.



Oczywiście należy mieć z tyłu głowy, że może się to okazać SCAM na zasadzie Ponzi

Choć "niby" jest wszystko legit



Mimo, że system partnerski budzi podejrzenia ponzi, jednak moim zdaniem, póki to działa, można próbować.

Dlatego odradzam wchodzenie all in i zalecam minimalne kwoty do wejścia, po czym wypłata wkładu, a później bezpieczna zabawa samym zyskiem.

Także, jak to działa.

2. Wpłacamy kwotę (min. 100 USDT)
3. Klikamy zakładkę Quantize, a następnie Single Start ITP Quantization (zaznaczone wszystko na obrazku)

4. Wpłacając 100$ można wykonać dziennie 5 arbitraży.

Po około 63 dniach można osiągnąć 500% zysk od wkładu.

Po wejściu dostaniecie wiadomość o dołączeniu do polskiej grupy ITP na aplikacji Whatsup. Żeby przejść do niej polecam zrobić to z poziomu przeglądarki, a nie aplikacji na android (przynajmniej u mnie tak musiałem zrobić). Na grupie jest już na chwilę obecną prawie 500 osób oraz jest tam support ITP.

Pozdrawiam. Jakby były pytania to śmiało. Jeśli mieliście styczność z aplikacją to również warto, żebyście wypowiedzieli własne zdanie.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 listopada 2023, 16:12 przez realism, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 9 listopada 2022
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM]] ITpro.top - aplikacja do arbitrażu

Postautor: realism » piątek, 27 października 2023, 17:38

Zostało mi 5dni do pierwszej darmowej wypłaty. Wrzucone łącznie 119 dolarów, z czego na dzień dzisiejszy mam już 321.




Do końca tego dnia promka, za wpłatę powyżej 200$ jest 25 $ + 8$ .



Póki co wszystko działa jak należy. Duże profity są za polecenia, aż 12% z zysków za poleconych pierwszego stopnia.

Organizowane są też meetingi i spoty, niedługo ma taki się odbyć w Polsce.

Ważne! Portfel do wypłat musi być różny do każdego konta, w innym przypadku mogą środki zablokować za działanie niezgodnie z regulaminem

Ważne 2! Poddawajcie prawidłowy prefiks przy rejestracji i podawaniu nr tel, gdyż, jeśli dojdzie do sytuacji, że w losowaniu wygracie jeden z prezentów, to na ten numer będą się kontaktować w celu wysyłki prezentu (tam do wygrania są oprócz pieniędzy auta jaguar po zegarki, zestawy bluetooth, lodówki itd)

Dodano po 10 minutach 9 sekundach:
Tak wyglądają nagrody w losowaniu



Mi się udało w nagrodach zdobyć raz 10$, a drugi raz 30$.

Dodano po 4 minutach 8 sekundach:
Jakby ktoś z Was był ciekawe w jaki sposób to generuje zyski, to ponizej mój przykład



Czyli grając dokładnie 285$, aplikacja pożycza od innych graczy 10 krotność postawionej kwoty i z tego robi arbitraż dzieląc się z nami zyskiem. Nasze środki są potem zablokowane na kilkanaście godzin itd.



Po rejestracji dostaniecie wiadomość w aplikacji do polskiej grupy na whatsup, gdzie jest dużo osób które pomogą generować większe zyski oraz jest również support.
Ostatnio zmieniony piątek, 24 listopada 2023, 16:12 przez realism, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 października 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ITpro.top - aplikacja do arbitrażu

Postautor: belinea1 » piątek, 27 października 2023, 19:38

Nie chcę ci spojlerować, ale straciłeś wszystkie pieniądze które wpłaciłeś do tego tworu ;)

Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 9 listopada 2022
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

ITpro.top - aplikacja do arbitrażu

Postautor: realism » piątek, 27 października 2023, 20:49

@belinea1 To dziwne, bo ludzie ciągle z tego wypłacają, w tym moi znajomi i nikt nie zgłasza problemów. W tym, wczoraj odbył się meetup na zoomie, a zaraz będzie spot w Polsce wśród inwestorów. Zobaczymy za 5 dni, kiedy będę robił wypłatę, wrzucę tu potwierdzenie 🤝 Zresztą widzę, że dwie osoby które weszły na moim linku robiły również wypłaty i działa ;)

Dodano po 8 minutach 13 sekundach:
Cały czas ktoś wypłaca ;) w dodatku dziennie przybywa kilkanaście tysięcy nowych użytkowników.



Mogę jeszcze zaraz od znajomych potwierdzenia wysłać

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6405
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM]] ITpro.top - aplikacja do arbitrażu

Postautor: maxi82 » piątek, 27 października 2023, 22:21

realism pisze: piątek, 27 października 2023, 20:58w dodatku dziennie przybywa kilkanaście tysięcy nowych użytkowników.

pewnie dla tego ktoś może jeszcze coś wypłacić..

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 97
Rejestracja: 9 listopada 2022
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM]] ITpro.top - aplikacja do arbitrażu

Postautor: realism » piątek, 10 listopada 2023, 02:23

belinea1 pisze: piątek, 27 października 2023, 19:38 Nie chcę ci spojlerować, ale straciłeś wszystkie pieniądze które wpłaciłeś do tego tworu ;)

Potrzymałem trochę dłużej. Akurat miesiąc minął. Wypłata zrobiona wczoraj okolo godz 17, doszła po 9h właśnie teraz.









Wrzucone 119, wypłacone 350, zostawiłem koło 140 niech się dalej kręci ;) Opłacało się wrzucić na kotleta :mrgreen:

Pozdro.

Jak pierdolnie dam znać, jak będę wypłacał też.


NIE WRZUCAJCIE JUŻ W TO KASY, SCAM KOŃCZY DZIAŁALNOŚĆ Wypłaty przestały wychodzić. Co prawda ja dostałem dzisiaj, ale wiele osób czeka i już prawdopodobnie nie dostaną, bo portfel wypłat stoi pusty, a z portfela do wpłat ubywa środków w bliżej nie określonym kierunku. Linki do strony skasowałem z postów, żeby nikt przypadkiem sobie "krzywdy nie zrobił".

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości