Firmy odzyskujące skradzione kryptowaluty ,uwaga na AVERSO

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 5 lipca 2023
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Firmy odzyskujące skradzione kryptowaluty ,uwaga na AVERSO

Postautor: martanowak » środa, 5 lipca 2023, 14:52

Dzień dobry,
Chciałabym ostrzec przed współpracą z pseudo kancelaria Averso z Warszawy, która mimo wcześniejszych zapewnień nie wywiązała się z umowy. ,,Specjalizują" się w odzyskiwaniu pieniędzy od brokerów i oszustw kryptowalutowych.
Na stronach Gowork oraz trustpilot pracownicy tej pseudo windykacji piszą sobie pozytywne opinie, tak samo jak Ci oszuści którzy mnie oszukali też mieli pozytywne opinie na stronie trustpilot.
Mam kontakt z kilkoma osobami przez nich na kilkadziesiąt tysięcy. w zarządzie spółki grupa małolatów po 25 lat bez żadnego wykształcenia prawniczego. Niestety nie zweryfikowałam tego wcześniej. Ich opowiadania to bajki bez realizacji.

Przed podpisaniem umowy Policjant ostrzegał aczkolwiek zostałam zmanipulowana i finalnie podpisałam z nimi umowę.
Odradzam

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

UWAGA NA KANCELARIĘ AVERSO OPINIE

Postautor: koparki » środa, 5 lipca 2023, 23:37

@martanowak dzięki za wpis,
gdybyś tutaj zapytał przed podpisaniem umowy to byłbyś ostrzeżony. Dla potomnych: Odzyskanie kryptowalut które utraciliście w wyniku oszustwa jest niemożliwe. Policja,detektyw,"kancelaria" tropiąca oszustwa Ci tego nie odzyska.
---

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 grudnia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Firmy odzyskujące skradzione kryptowaluty ,uwaga na AVERSO

Postautor: Paw_coin » czwartek, 7 grudnia 2023, 18:33

Dokładnie, nie ma możliwości odzyskania - trzeba dobrze zweryfikować i rozważyć przed wejściem w temat, a po fakcie już nikt nie pomoże. A opinie można sobie kupić za grosze w tej chwili. Ja niestety się naciąłem i szukając pomocy trafiłem na materiał o oszustwach, ale już było za późno, polecam każdemu przeczytać przed podjęciem jakichkolwiek decyzji związanych z inwestycjami czy przelewami https://humint.pl/oszustwa-i-wyludzenia ... przyklady/ , oprócz metod jest opisany cały proces z perspektywy psychologicznej. Może komuś pomoże odpuścić "super okazje"...Dzwoniłem tam i to samo powiedzieli, że nie odzyskują i mają co chwile zgłoszenia, że ktoś stracił albo ktoś został oszukany przez firmę, która miała odzyskać utracone środki...Plaga jakaś.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości