Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku (model oszustwa)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: CzarnaOwca » czwartek, 11 maja 2023, 19:43

krych8888 pisze: czwartek, 11 maja 2023, 19:40miał
Słowo-klucz :lol:
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: krych8888 » czwartek, 11 maja 2023, 22:31

Jak ktoś ma jakieś ciekawe strony cię się bawią w odzyskiwanie hajsu od takiego Scania to z chęcią linki przytulę. Aczkolwiek ja się z pieniędzmi już pożegnałem.

Weteran
Posty: 2894
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: adamu79 » piątek, 12 maja 2023, 12:40

krych8888 pisze: czwartek, 11 maja 2023, 22:31Jak ktoś ma jakieś ciekawe strony cię się bawią w odzyskiwanie hajsu od takiego Scania to z chęcią linki przytulę
http://dejhajs.scam
http://nabitywbutelkeporazdrugi.pl

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: maxi82 » piątek, 12 maja 2023, 18:39

Odnośnie stronek do "odzyskiwania hajsu". Czy mi się zdaje że jeszcze wam mało i bardzo chcecie by was kolejny raz ktoś "przewalił"?
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: krych8888 » piątek, 12 maja 2023, 22:34

Same firmy consultingowe które się zajmują odzyskiwaniem funduszy istnieją i są sprawdzonymi zarejestrowanymi działalnościami z dużą liczbą pozytywnych i nie tylko opinii od klientów. Samo istnienie scamu jest powodem do założenia rozprawy i są od tego instytucje nawet w Polsce aby coś takiego zgłosić. Oczywiście problem w tym że firma nie z Polski to samemu raczej się takiej sprawy nie pociągnie. Dodatkowo prześledzenie gdzie trafiły pieniądze z krypto też jest poza możliwościami darmowych szukajek. Rozmawiałem z konsultantem takiej firmy i to jak wygląda odzyskiwanie hajsu brzmi ok. Problem w tym że nie znalazłem żadnej pozytywnej recenzji człowieka który by mówił że mu sie udało. Dlatego zadaje pytanie czy ktokolwiek miał z czymś takim do czynienia czy faktycznie zgodnie z opiniami w internecie realnie można się ubiegać o zwrot hajsow które były zwykłymi transferami a nie krytpo rozpływającymi się internecie po malezyjskich portfelach

Weteran
Posty: 2894
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: adamu79 » sobota, 13 maja 2023, 08:51

@krych8888
Tu nie ma filozofii. Jeśli jest uczciwa i skuteczna firma, która oferuje odzyskanie krypto od scamów to powinna działać na prowizjach od odzyskanych krypto - w miarę wysokich by pokryć koszty funkcjonowania. Tak 25-40%. Brak jakiś kaucji, kosztów początkowych. Nie natknąłem się na taką do tej pory.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2023
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: lzosp » sobota, 13 maja 2023, 18:07

Coś mi się zdaje, że wątek jest ustawiony i zaraz padnie tu reklama jakiejś pożal się boże kancelarii od odzyskiwania kryptowalut. Dziwnie to pachnie.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: krych8888 » sobota, 13 maja 2023, 22:58

adamu79 pisze: sobota, 13 maja 2023, 08:51 @krych8888
Tu nie ma filozofii. Jeśli jest uczciwa i skuteczna firma, która oferuje odzyskanie krypto od scamów to powinna działać na prowizjach od odzyskanych krypto - w miarę wysokich by pokryć koszty funkcjonowania. Tak 25-40%. Brak jakiś kaucji, kosztów początkowych. Nie natknąłem się na taką do tej pory.
kontaktowałem się z T&H consulting . Goście wydawali się w miarę rzeczowi i zarysowało mniej więcej jak to działa, ale właśnie działają na 10% prowizji i płatności z góry 7k. Plus żadnej pozytywnej opinii od osoby który by dostała zwrot hajsu z tego typu scamu. Te 7k USD z góry to brzmi jak nabijanie w butelkę.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: Kutalisk » niedziela, 14 maja 2023, 08:13

@krych8888 brzmi jak niezły wałek. 7k z góry? To niby jakie koszty oni ponoszą "na wejściu"?

Weteran
Posty: 2894
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: adamu79 » niedziela, 14 maja 2023, 09:04

krych8888 pisze: sobota, 13 maja 2023, 22:58działa, ale właśnie działają na 10% prowizji i płatności z góry 7k
Bądź hojny i zaproponuj 30% prowizji ale bez kosztów początkowych - zobaczysz co powiedzą :D
Tak działa przecież większość prawników w sprawach o odszkodowania, nie widzę przeszkód by zastosować tą zasadę w tym przypadku - warunek: skuteczność. I tu jest chyba pies pogrzebany. Brak skuteczności nadrabia się wyciąganiem kasy od naiwnych.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2023
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: lzosp » niedziela, 14 maja 2023, 12:39

lzosp pisze: sobota, 13 maja 2023, 18:07Coś mi się zdaje, że wątek jest ustawiony i zaraz padnie tu reklama jakiejś pożal się boże kancelarii od odzyskiwania kryptowalut. Dziwnie to pachnie.
No i nie czekałem długo xD

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 7 maja 2023
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: krych8888 » niedziela, 14 maja 2023, 14:59

Czemu ? Narazie podałem nazwę jednej firmy co do której sam jestem sceptyczny. Zaproponowalłem układ gdzie zamiast 15% dostają 30% ale tylko jak sprawa zakończy się sukcesem. Narazie nie mam żadnej odp. Gdzie tu jakaś reklama? Nawet linka do tej firmy nie zamieściłem bo mi się nie chciało tylko nazwę dałem XD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3110
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1098
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: CzarnaOwca » niedziela, 14 maja 2023, 16:11

krych8888 pisze: sobota, 13 maja 2023, 22:58Te 7k USD z góry to brzmi jak nabijanie w butelkę.
Ty widzę nadal jakieś urojone myślenie masz, że ktoś nagle spadnie z nieba powie "cześć odzyskamy razem te twoje 750K co przejebałeś"
Ile razy Tobie trzeba tłumaczyć, że kasa przepadła i że nadal próbujesz stracić kolejną kasę, na kolejną głupotę. Każda taka firma będzie takim jak Ty walić ściemę, że pracują nad sprawą, a po 3 miesiącach odpiszą Ci, że niestety nic się nie udało bo bla bla bla bla bla, no ale umowę czytałeś więc teraz nam zapłać 7K dolarków. ZA NIC dostaną tą kasę i będą się śmiać, że ktoś na to się nabrał.
Nikt Ci też nie pójdzie na układ, że za darmo będą "pracować" a jak odzyskają to wtedy im zapłacisz z kwoty odzyskanej.
lzosp pisze: niedziela, 14 maja 2023, 12:39No i nie czekałem długo xD
Tu na szczęście już jest ten schemat przećwiczony i od razu widać, czy ktoś się rejestrował tylko po to by reklamować swoją firmę i takie posty dosyć szybko lecą razem z użytkownikiem.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: Natalia_K » poniedziałek, 15 maja 2023, 15:36

http://www.haotrustpad.online/
Ta strona to niestety wałek. Przekonał się o tym mój Mąż, tracąc "na szczęście" tylko 20 tys zł (bo patrząc na innych, kwoty te są dużo większe).
Kolega mojego Męża napotkał na Badoo miłą azjatkę, która właśnie pokierowała go na tą stronę, obiecując wysokie zyski, wciągnął w te inwestycje również mojego Męża, które okazały się zwykłym scamem.
P.S. Strona od wczoraj nie istnieje. :cry:

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: Natalia_K » poniedziałek, 15 maja 2023, 16:29

krych8888 pisze: środa, 10 maja 2023, 15:51 Strona stoi póki od ostatniego Jelenia nie wyciągnął kasy. Jest spora szansa że czekają na mnie aż zapłacę dodatkowe 2% XD . Ja obstawiam że po 12 maja strona zniknie. Btw kto polecił ta inwestycję założycielowi wątku?
Strona zniknęła :D

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 czerwca 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: Adriann1611 » niedziela, 4 czerwca 2023, 23:49

Ludzie tutaj są śmieszni. Każdemu łatwo komentować ale większość tych mądrych w komentarzach to zawistni nieudacznicy życiowi i taka jest prawda bo tak jest zawsze. Cieszy ich nieszczęście tych, który coś mają bo sami gówno mają. Ja również gdzieś tam trochę od lat interesuje się giełda, mniej krypto.. ale wiele razy spotkałem się z próbą oszustwa i zawsze byłem ostrożny. Tym razem faktycznie jak już ktoś wyżej wspominał trafiłem na miłą azjatke z tym, że nie na badoo a na tinderze 🙂 Pojebana sytuacja bo udawała przyjaciółkę, z którą pisałem ponad 2 miesiące prawie, że codziennie o wszystkim.. wysyłała mi zdjęcia itp. Zyskała przez to moje zaufanie.. pisała mi o tym czym się zajmuje, że to jej ojciec jest grubą rybą i wszystko ma dzięki niemu. Sam dopytalem ją o obecną inwestycje, której sukcesywnoscią się chwaliła. Nie musiała się specjalnie wysilać ponieważ sam chciałem w to w pewnym momencie iść. Na moje pocieszenie tylko to, że zainwestowałem 1000usdt i liczyłem na wzrost rzędu 3x, a nie ponad 10x + co miesiąc nowy token na stronie, który znowu rósł ponad 10x. Więc nabrałem szybko podejrzeń i ani złotówki już nie dopłaciłem.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 czerwca 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: Adriann1611 » niedziela, 4 czerwca 2023, 23:57

Dodatkowo nie wierzyłem, że komuś dla 1000 dolarów chciałoby się poświęcać mi całe dnie, gdzie pieniądze już zostały wpłacone i dobrze wiem, że nie da się ich odzyskać. Pisałem jej wielokrotnie, że nie wpłacę już nic dopóki nie wypłacę pierwszych zysków. Ta i tak dalej całymi dniami ze mną pisała więc chora sytuacja..

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: koparki » poniedziałek, 5 czerwca 2023, 00:33

Adriann1611 pisze: niedziela, 4 czerwca 2023, 23:49Każdemu łatwo komentować ale większość tych mądrych w komentarzach to zawistni nieudacznicy życiowi i taka jest prawda bo tak jest zawsze. Cieszy ich nieszczęście tych, który coś mają bo sami gówno mają.
Śmieją się i dziwią - owszem bo to jest nie do ogarnięcia taka skala naiwności .Ja tego nie rozumiem aby anonimowi z netu obiecującemu pomnożenie kapitału x10-x3 wysłać 1000$ choć doceniam że ktoś podzielił się taką historią dla potomnych aby ostrzec .
---

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 4 czerwca 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: Adriann1611 » poniedziałek, 5 czerwca 2023, 00:39

Spędziłem wiele czasu w internecie na poszukiwaniu informacji na temat tej strony i waluty. Nie było dosłownie NIC poza tym, że taki fundusz jak haotrust faktycznie istnieje gdzieś w Kambodży. Teraz nagle w maju jest wysyp informacji co oznacza, że takich naiwnych było bardzo wiele.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptowaluty kupione przed premierą na otwartym rynku

Postautor: koparki » poniedziałek, 5 czerwca 2023, 00:48

krych8888 pisze: niedziela, 7 maja 2023, 12:27Ku**wa ja w to wjebałem 750k
O k$#%a, klękajcie narody ;) jesteś rekordzistą tego działu. Oszust trafił w totka.
---

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości