!!! Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę" !!!

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę"

Postautor: adamu79 » wtorek, 12 września 2023, 08:24

@Gabik
skąd Wy bierzecie te fikuśne strony? spam na telegram Wam przychodzi czy na pocztę onet?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę"

Postautor: rav3n_pl » piątek, 22 września 2023, 20:36

@Gabik ILE MOŻNA.
Jak chcą żebyś zapłacił - niech potrącą i oddadzą resztę.
Kasa przepadła, możesz zgłaszać do niebieskich.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 września 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę"

Postautor: Kupaczabra » poniedziałek, 25 września 2023, 12:58

Czyli kancelarie biorą kasę za to że zgłoszą sprawę na pały a http://crypto-security.pl/ po adresach szuka kolejnych transferów i liczy na to że środki wejdą na jakąś giełdę gdzie będzie można zablokować konto i odnaleźć właściciela....? https://bitcoinwhoswho.com/recoverbitcoin/
Tu niby można ich zweryfikować.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3116
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1117
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę"

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 25 września 2023, 13:08

Kupaczabra pisze: poniedziałek, 25 września 2023, 12:58Czyli kancelarie biorą kasę
Kancelarie jak i inne "firmy" biorą kasę za usługę a nie za zwrot pieniędzy, nikt Ci nie obieca, że odzyska kasę, nie ma takiej fizycznej możliwości aby ktoś takie coś obiecał.
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę"

Postautor: nrth » wtorek, 26 września 2023, 11:42

Mało tego, oni wezmą kasę ale twojej nie odzyskają

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 listopada 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę"

Postautor: Hosse » piątek, 3 listopada 2023, 06:26

Romek1990 pisze: czwartek, 16 czerwca 2022, 10:06 Witam najprawdopodobniej zostałem oszukany poprzez zakup waluty internetowej, Po dokonani zakupu i po rozpoczęciu wydobycia waluty internetowej zostałem poinformowany przez centrum pomocy o tym ze moje konto nie jest zweryfikowane po czym dostałem wskazówkę ze tylko wpłata równowartości sumy zainwestowanej będę mógł odzyskać prawo do tego konta. Ze względu ma brak wystarczającej ilości środków wystąpiłem o pozwolenie na wpłatę troszkę mniejszej kwoty gdzie zostałem poinformowany ze udzieloną mi zostanie pomoc jeśli wpłacę dana kwotę pomniejszoną tak jak w umówie. Wpłaciłem pieniądze, niestety otrzymałem wiadomość ze kwota jest niedostateczna aby uzyskać uwierzytelnianie tego konta, czy jest możliwość odzyskania tych pieniędzy?proszę o pomoc w ich odzyskaniu.
Cześć.
Jak skończyła się Twoja sprawa z Trust Wallet?
Mnie 25.09. (zacząłem przygodę z TW 01.09.) również pieniądze z portfela Trust Wallet zostały bez mojej wiedzy przesłane do puli wydobywczej Defi-ETH na stronie https://winbvp.com i zamrożone.
Teraz każą mi wpłacić 20% depozytu od środków zamrożonych w puli wydobywczej na poczet weryfikacji, gdyż jak twierdzą muszą zweryfikować moją tożsamość, bo to mój pierwszy większy przelew (powyżej 10k USDT).
Nic nie wpłaciłem bo obawiam się, że to oszustwo. Napisałem reklamację do Trust Wallet (czekam na odp.). Wcześniej pisałem do Defi-ETH i raz mi odpisali, że muszę to wpłacić, a jak im odpisałem, że nie zamierzam bo w obrocie finansowym nie ma czegoś takiego jak potwierdzanie tożsamości za pomocą wpłaty środków i postraszyłem Policją to od 3 tygodni milczą i nie udzielają mi odpowiedzi na moją reklamację.
Zaproponowała mi ten projekt na WhatsApp dziewczyna z Singapuru, z którą mam ciągły kontakt, wiem jak wygląda, rozmawiamy na WA etc. Niemniej jednak mam obawy, że chce mnie naciągnąć na kasę, choć ona twierdzi, że to nowy projekt i generuje spore zyski, przesyła mi również screeny ze swojej aplikacji, na której widać jak codziennie generuje 2,4% zysk.
Daj proszę znać jak się potoczyły Twoje losy?
Coraz bardziej mam obawy, że to oszustwo, a ona jest do tego stopnia cwana, że nie boi się pokazywać twarzy.

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę"

Postautor: adamu79 » piątek, 3 listopada 2023, 17:48

Hosse pisze: piątek, 3 listopada 2023, 06:26pieniądze z portfela Trust Wallet zostały bez mojej wiedzy przesłane do puli wydobywczej Defi-ETH
A jak to się stało się? ;)
Hosse pisze: piątek, 3 listopada 2023, 06:26ona jest do tego stopnia cwana, że nie boi się pokazywać twarzy
Wrzuć tą twarz w google lens :D

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 25 października 2023
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

!!! Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę" !!!

Postautor: belinea1 » piątek, 3 listopada 2023, 20:18

Hosse pisze: piątek, 3 listopada 2023, 06:26 Coraz bardziej mam obawy, że to oszustwo, a ona jest do tego stopnia cwana, że nie boi się pokazywać twarzy.
Niech nie dziwi cię, że rozmawiają z tobą prawdziwe osoby, które pokazują twarze. Niestety proceder jest na tyle opłacalny, że w Azji Południowo-Wschodniej zaczęły działać grupy przestępcze, które uprowadzają kobiety z najbiedniejszych regionów państw takich jak Tajlandia czy Kambodża właśnie w celu wykorzystywania ich do takich scamów.

https://www.interpol.int/en/News-and-Ev ... eled-fraud
https://www.aljazeera.com/news/2022/4/1 ... hone-scams
https://www.bangkokpost.com/thailand/ge ... nese-gangs

Obrazek

Weteran
Posty: 13346
Rejestracja: 10 czerwca 2011
Reputacja: 10326
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

!!! Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę" !!!

Postautor: ekonokomik » piątek, 3 listopada 2023, 23:52

@belinea1 dziwny proceder w czasach AI.

A i tym uprowadzaniem to chyba lekka przesada, wiele dziewczyn z biednych zakątków świata zapewne chętnie zgodzi się występować w jakimś szemranym interesie. Szczególnie gdy wiedzą, że pomagają kroić facetów z tak egzotycznych krajów jak Polska.
Z ich punktu widzenia lepsze to niż dawać d.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14380
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

!!! Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę" !!!

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 5 listopada 2023, 13:41

Hosse pisze: piątek, 3 listopada 2023, 06:26również pieniądze z portfela Trust Wallet zostały bez mojej wiedzy przesłane do puli wydobywczej Defi-ETH
To jest SCAM, w jakiś sposób ALBO zainstalowałeś lewą apkę ALBO podałeś komuś kopię mnemonika (LUB stworzyłeś portfel z tego, kto coś ci podał).
Kasa przepadła, każdy kolejny ruch to próba wyłudzenia od ciebie kolejnej kasy.
Zaraz będziesz miał kontakt z "kancelarii" która ci to "wyśledzi i odzyska"...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 grudnia 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

!!! Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę" !!!

Postautor: Daan89 » niedziela, 10 grudnia 2023, 13:47

Witam, czyli nie ma żadnych szans na odzyskanie pieniędzy w takim wypadku? Nawet jeśli ta "firma" nadal się ze mną kontaktuje, a ich platforma nadal działa? teoretycznie jest to firma, która pomaga zwiększać sprzedaż sprzedawcom firmy Amazon, a zarabia się na prowizji od sprzedaży. Nie ma żadnej możliwości namierzenia ich i żadne kancelarie nie pomogą? Sprawa zgłoszona została już do prokuratury, ale z tego co tu czytam to raczej marne szanse... Problemem jest to, że moja wypłata została zablokowana, ponieważ mój portfel finansowy został zamrożony i tylko wpłacenie takiej samej kwoty jak poprzednia pomoże potwierdzić tożsamość i odmrozić portfel. Ta platforma nazywa się Amazonka, może ktoś miał również z nimi problem?

Początkujący
Posty: 178
Rejestracja: 14 marca 2020
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

!!! Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę" !!!

Postautor: nrth » poniedziałek, 11 grudnia 2023, 12:34

Nie ma żadnych szans, milicja też nie pomoże

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwietnia 2024
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

!!! Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę" !!!

Postautor: meniek1977@ » piątek, 5 kwietnia 2024, 00:46

witam i od razu wale ze chyba dalem sie nabrac
[KuCoine] tak sie nazywa stronka gdzie po zalogowaniu i przejsciu autentycznosci wplacilem 2000 USDT aby handlowac na gieldzie ale przy pierwszej wyplacie jakies 250 USDT nie bylo problemu ,ale przy drugiej wyplacie 2100 USDT moje konto zostalo zamrozone
Gdyz jestem poczatkujacym to odpowiedzieli ze musze wplacic 2000 USDT zeby zweryfikowac swoja tozsamosc i wtedy odblokuja mi dostep do pieniedzy i tak juz od poniedzialku i nie wiem co dalej robic

Weteran
Posty: 2901
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

!!! Oszustwo typu: "odblokujemy wypłatę gdy wpłacisz dodatkową kwotę" !!!

Postautor: adamu79 » piątek, 5 kwietnia 2024, 09:57

meniek1977@ pisze: piątek, 5 kwietnia 2024, 00:46i nie wiem co dalej robic
zapomnieć
meniek1977@ pisze: piątek, 5 kwietnia 2024, 00:46[KuCoine]
skąd dostałeś linka by się tam zarejestować?

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości