bfx - bfxbf.vip

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bfx - bfxbf.vip

Postautor: likewiseacat » niedziela, 15 maja 2022, 02:54

Hej,

Czy ktokolwiek słyszał cokolwiek o tym brokerze (opcje binarne), prawdopodobnie chiński. Nie mogę znaleźć o nim kompletnie niczego, założyłem tam konto wpłacając minimalne środki (usdt), a teraz proponują system na którym jakoby zawsze się zarabia (coś w rodzaju 5 minutowego hedgingu). Nie wdając się w szczegóły, zachęciła mnie do tego pewna jeszcze nie znana mi osobiście osoba, która zapewnia, że ma poufne wiadomości kiedy zawrzeć transakcję. Zawarłem dwie, z czego faktycznie obie były korzystne, tylko jak mówię, zainwestowałem minimalną kwotę na próbę. Teraz bardzo zachęcają do wpłacenia większej kwoty, tylko obawiam się, że jak faktycznie ją wpłacę to broker zniknie bez śladu z moimi pieniędzmi. Jeżeli ktoś słyszał o czymś takim, bardzo proszę o poradę. Zajmuję się giełdą 10 lat, ale opcji binarnych ani handlu na kryptowalutach nigdy nie próbowałem, zawsze korzystałem z licencjonowanych brokerów.

z góry dziękuję i pozdrawiam

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

bfx - bfxbf.vip

Postautor: adiqq » niedziela, 15 maja 2022, 06:50

likewiseacat pisze: niedziela, 15 maja 2022, 02:54 a teraz proponują system na którym jakoby zawsze się zarabia (coś w rodzaju 5 minutowego hedgingu). Nie wdając się w szczegóły, zachęciła mnie do tego pewna jeszcze nie znana mi osobiście osoba, która zapewnia, że ma poufne wiadomości kiedy zawrzeć transakcję
Nie wiem ile masz lat, ale po tym co piszesz, to mam wrażenie, że jesteś bardzo naiwny.
Na jest taki dział SCAMY - tak jest sporo postów, czasami bardziej a czasami mniej podobnych do twoich :mrgreen:
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

bfx - bfxbf.vip

Postautor: Kutalisk » niedziela, 15 maja 2022, 09:08

likewiseacat pisze: niedziela, 15 maja 2022, 02:54 zachęciła mnie do tego pewna jeszcze nie znana mi osobiście osoba, która zapewnia, że ma poufne wiadomości kiedy zawrzeć transakcję. Zawarłem dwie, z czego faktycznie obie były korzystne, tylko jak mówię, zainwestowałem minimalną kwotę na próbę. Teraz bardzo zachęcają do wpłacenia większej kwoty, tylko obawiam się, że jak faktycznie ją wpłacę to broker zniknie bez śladu z moimi pieniędzmi.
Właściwie sam już sobie odpowiedziałeś. Ewidentnie oszustwo.

Weteran
Posty: 2868
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 441
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

bfx - bfxbf.vip

Postautor: adamu79 » poniedziałek, 16 maja 2022, 11:39

@likewiseacat
Jedyne co w tej sytuacji możesz zrobić to spróbować przelać zarobek łącznie z wkładem. Jak Ci się uda to możesz ogłosić pełen sukces :)

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 czerwca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bfx - bfxbf.vip

Postautor: goofy2022 » niedziela, 12 czerwca 2022, 00:32

likewiseacat - czy możesz podać jakiś namiar na siebie albo napisać na priv ? Chcę pogadać o tym, bo też się z tym spotkałem niedawno.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 lipca 2022
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

bfx - bfxbf.vip

Postautor: ArturP » piątek, 1 lipca 2022, 20:20

Ja korzystałem z BFX. Od wczoraj serwis jak ich strona nie działa. Miałem jakieś tam środki, ale niewiele także mała strata ;) . Jeśli macie jakieś doświadczenia z BFX piszcie.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości