usdzclub.com scam?

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

usdzclub.com scam?

Postautor: SOUNF » niedziela, 26 grudnia 2021, 11:46

Cześć. Jestem nowy w świecie kryptowalut i chyba dałem się złapać na scam... Jak zazwyczaj zaczęło się od doradcy.
W skrócie sprawa wygląda tak, że mam na koncie na portalu usdzclub.com sporą ilość USDt. Parę tygodni temu przy transferze niewielkiej ilości USDt do portfela Binance nie było problemu. Problem pojawił się tydzień temu gdy chciałem wypłacić większą kwotę 50 000 USDt. Najpierw musiałem opłacić rozne podatki a później zdeponować 10% dodatkowych USDt na 72h żebym udowodnił że nie piorę brudnych pieniędzy. Finalnie transfer nie przeszedł, a USDt (oprócz zapłaconych podatków) wróciły do mojego portfela na usdzclub.com. Otrzymałem również wiadomość na koncie abym skontaktował się z administratorem. Niestety customer service jest slaby i nie zawsze udziela jakichkolwiek odpowiedzi (tak jak w tym przypadku). W czwartek i piątek probowałem przetransferować do portfela w Binance mniejsze kwoty, ale do dziś ich status to "confirmation in progress". Wcześniej customer service przy próbie przelewu 50 000 USDt pisał mi że że względu na duży ruch może to potrwać do 48h.

Co o tym sądzicie? Czy to normalne i czy mogę coś z tym zrobić?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

usdzclub.com scam?

Postautor: maky » niedziela, 26 grudnia 2021, 13:47

SOUNF pisze: niedziela, 26 grudnia 2021, 11:46Co o tym sądzicie? Czy to normalne i czy mogę coś z tym zrobić?

Pogodzić się ze stratą.

Skąd miałeś te 50k USDt tam? Mam nadzieję, że to nie pieniądze, które tam wpłaciłeś?
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 26 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

usdzclub.com scam?

Postautor: SOUNF » niedziela, 26 grudnia 2021, 13:55

Wpłaciłem kilkanaście tysięcy USDt. Reszta pomnożona przez inwestowanie według wytycznych doradcy. Można gdzieś to zgłosić aby szybciej zamknąć te witrynę? Kasy nie odzyskam ale z chęcią bym chciał uchronić innych i nie dać oszustom się panoszyc

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

usdzclub.com scam?

Postautor: maky » niedziela, 26 grudnia 2021, 18:40

SOUNF pisze: niedziela, 26 grudnia 2021, 13:55Wpłaciłem kilkanaście tysięcy USDt. Reszta pomnożona przez inwestowanie według wytycznych doradcy. Można gdzieś to zgłosić aby szybciej zamknąć te witrynę? Kasy nie odzyskam ale z chęcią bym chciał uchronić innych i nie dać oszustom się panoszyc

Możesz próbować. Kasy nie odzyskasz.
Poszukaj innych wątków na taki temat.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Posty: 2894
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 443
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://nanocrawler.cc/explorer/account ... ec/history

usdzclub.com scam?

Postautor: adamu79 » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 13:34

SOUNF pisze: niedziela, 26 grudnia 2021, 11:46Jak zazwyczaj zaczęło się od doradcy.
Nie wiem czy zazwyczaj. Może się czasy zmieniły od 2017 - wtedy i wcześniej to raczej własny reasearch i zdobywanie wiedzy przy niewielkim zaangażowaniu kapitału, który nie żal było stracić. I w miarę zdobywania wiedzy zaangażowanie finansowe mogło wzrastać. Kontrola klucza prywatnego do adresu portfela to podstawowa zasada bezpieczeństwa w tym świecie..

Lepiej napisz w jaki sposób trafiłeś na tego doradcę..
Ku przestrodze dla innych

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 17 maja 2021
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

usdzclub.com scam?

Postautor: crezo » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 13:51

adamu79 pisze: poniedziałek, 27 grudnia 2021, 13:34Lepiej napisz w jaki sposób trafiłeś na tego doradcę..
Ku przestrodze dla innych
Na każdym kroku znajdziesz teraz naciągaczy, jak nie dzwonią z magicznie rozmnożonymi btc z AUTOTRADINGU (wątek) to natrafiasz ich na najbardziej podatnych gruntach dla oszustów czyli: Facebook, Instagram, Youtube, Tiktoki itp

Grupy telegramowe z super hiper dobrymi sygnałami na których jak nie naciągają na kursy/szkolenia to na właśnie takie scamy.

Ludzie bezmyślnie klikają, czytają, zostawiają w formularzach swój numer/mail i potem dzwonią do nich i manipulują nimi.
Słyszeli przy stole wigilijnym że te bitcoiny to oddajom xd

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

usdzclub.com scam?

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 27 grudnia 2021, 22:33

@SOUNF Jak można wpłacać jakąkolwiek kasę na stronę, która nawet nie ma zakładki "o nas"?

Wtopiłeś kasę i tyle.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości