[SCAM] Niezwykle rzadko spotykana okazja (Bez dziwnych spamów) - Czysta wiedza

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 listopada 2021
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] Niezwykle rzadko spotykana okazja (Bez dziwnych spamów) - Czysta wiedza

Postautor: kantorowner » niedziela, 14 listopada 2021, 22:30

Opowiem wam o ciekawej sprawie związanej z ostatnio modnym tematem coinów.

Zacznijmy od początku. Nie będę ukrywał, że od jakiegoś czasu interesuje się tak zwanymi shitcoinami. Do tej pory moim ulubionym zajęciem w tym temacie, było zabieranie frajerom pieniędzy z rynku (shortowanie shiby), którzy myśleli, że rozpoczynają swoje road to lambo.

Moje podejście zmieniło się, kiedy zaobserwowałem przypadek Burger Burna. Zorientowałem się, żę przy dokładnej selekcji można naprawdę dobrze zarobić na startujących coinach. (W przypadku shortowania maksymalny zysk bez dźwigni to 100%, tutaj nie ma limitu). Rozpocząłem poszukiwania, co choć pochłonęło dużą ilość mojego czasu, to w końcu się opłaciło. W pewnym momencie znalazłem coin o nazwie Genzie (wczoraj) i odrazu skojarzył mi się z nowym projektem Friza. Właściwie to nawet się jeszcze nie zaczął, narazie są eliminacje w programie Twoje 5 Minut. W głowie zaświeciła mi się lampka i zacząłem szukać domeny związanej z tym coinem. Po krótkiej chwili wypatrzyłem genziecoin.pl, które nie miało żadnych istotnych informacji na who.is, ale później zobaczyłem że ta domena przekierowuje do genzie.finance (Niewiem, czy to będzie jakaś platforma do tradingu czy ch wie co, narazie tam nic nie ma. Po sprawdzeniu jej na who.is byłem mocno zdziwiony, że jest zarejestrowana na dane Karol Wiśniewski. Wtedy skumałem, że trafiłem bingo, nie ważne od wariantu jaki nastąpi, a mianowicie:

a) Domena jest Friza i będzie pompował projekt (W k**** profit)
b) Projekt stworzyła jakaś osoba niezwiązana z ekipą

Dlaczego w przypadku b) również widzę ogromny potencjał w coinie? Jak narazie nikt go nie kupił, dzięki czemu cena jest niska. Projekt Genzie? Nawet się jeszcze nie rozpoczął. Wystarczy, że zrobi szum w necie (co jest bardzo prawdopodobne), a publika i masy zaczną go kupować w ciemno, nawet jeśli jego właścicielem nie jest Friz.

A teraz popuśćmy wodze fantazji. Załóżmy, że założycielem coina jest Karol. Wówczas profit w przypadku pompowania przez niego byłby niewyobrażalnie duży. (Kto wie, mógł on zostać zrobiony dla beki, a może w celu użycia go w jakiś sposób na odcinkach projektu Genzie - tak naprawdę nie wiemy, możliwośći jest wiele.)

A teraz niespodzianka. Oglądnąłem najnowszy odcinek genzie i friz wspomina coś o genzie coinie dla żartów. Dokładnie to w minucie 1:28:49. (A coin został stworzony wcześniej niż wyszedł film) Ciekawe.

W każdym razie sam trochę włożyłem i ponoszę ryzyko, gdyż czuję że może to być bomba na tle innych shitcoinów.

Dyskutant
Posty: 153
Rejestracja: 5 czerwca 2012
Reputacja: 126
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Niezwykle rzadko spotykana okazja (Bez dziwnych spamów) - Czysta wiedza

Postautor: dymonek » poniedziałek, 15 listopada 2021, 02:57

czysty spam bez wiedzy xD
pogratulować, umiesz robić statyczne strony xD

Obrazek
xDDDDDDDDD

SCAM nie inwestować

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości