Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Postautor: zombine » czwartek, 22 lipca 2021, 15:36

Aktywny ostatnio Żukiewicz. Na swoim starym/nowym kanale promuje potencjalny pump/dump Metahero. Obecność tego shitcoina np. na PancakeSwap czy listowanie na kilku pozostałych gdzie za sypnięcie grosza wrzucą do tradingu napawa niepokojem.
Osobiście odradzam wchodzenie w ten temat osobom niedoświadczonym i nowym bo szansa że popłyną z wszystkim jest ogromna. Zarobią nieliczni a schemat pump and dump jest praktycznie podobny do piramidalnego bo pompuje się dany scam-token i grupa będąca na szczycie, admini czy top zaganiacze po prostu się zwiną albo zaczną zrzucać swoje tokeny i koniec.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Postautor: blink » czwartek, 22 lipca 2021, 18:02

Nie inwestowałem w metahero ale trochę śledzę projekt. Warto obejrzeć:

Niestety osoba jaką jest Żukiewicz szkodzi w cokolwiek nie zainwestuje i o czym mówi. Mimo wszystko jednak zanim zaczniesz pisać takie rzeczy powinieneś rozeznać się trochę w temacie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Postautor: maky » czwartek, 22 lipca 2021, 19:54

Mamy tu wszystko co trzeba, żeby uzyskać cel tokenu jakim jest nabicie kiesy pomysłodawcy.
Coś w realu, blockchain, spalanie, pancake etc.
Po 5 minutach filmu poddałem się ponieważ nadal nie wiem co jest rewolucyjnego w tym projekcie.
Oczywiście nie oznacza to, że nie zostanie napompowany i niektórzy nie zarobią.

P.S. Gryn to na marginesie też świetlana postać. LOL

https://spidersweb.pl/2017/03/robert-gryn-codewise.html
Ostatnio zmieniony czwartek, 22 lipca 2021, 20:48 przez maky, łącznie zmieniany 1 raz.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wygadany
Posty: 638
Rejestracja: 1 lipca 2017
Reputacja: 111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Postautor: gofer » czwartek, 22 lipca 2021, 20:02

Takie 3D studio już w 2017 wymyśliło VIBE tylko, że do koncertów live. Aktualnie chyba zajmują się czymś innym, ale fakt można było kupić mega tanio i w szczycie bańki w 2018 nieźle się scashować. Do tego tam było/jest 267mln a tutaj prawie 10 mld...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Postautor: zombine » czwartek, 22 lipca 2021, 21:10

Ja tylko chciałem zwrócić uwagę ludziom którzy może się szuflada otworzyć i pociec ślinka na wizję zysków. Obserwuję wszelakie hyipy i scamy od kilku lat
Wiem, nie jestem rozeznany w temacie. Wiem, nie oglądałem tego filmiku dzięki któremu byłbym rozeznany. Z doświadczenia własnego i obserwacji pewnych mechanizmów wiem że żadna tzw. osoba milionerów, doradców, dyrektorów czy innych...Nafalskich nie gwarantuje że to wypali. Historia pokazuje że wręcz przeciwnie.
Ja dokładnie wiem co napisałem i cały czas to podtrzymuję. Ostrzegam po prostu osoby nowe, z gorącą głową i nie trzymające ciśnienia jak nagle "rośnie o 100%"
Na razie widzę dobrą legendę. Dobrą pod kątem hyipa który może dać spore zyski osobom które wejdą wcześnie i wyjdą. Jak z resztą napisał @maky

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 1 grudnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Postautor: Macros91 » środa, 1 grudnia 2021, 15:01

Witam serdecznie posiadam metahero od 2 miesiecy na metamasku, logujac sie przez aplikacje metahero nie pokazuje mi ilosci dodatkowych hero ktore mialem rzekomo dostawac trzymajac swe hero na portfelu, czy tez tak macie? Pozdrawiam

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 2 grudnia 2021, 12:09

@Macros91 Sprawdź na exploderze stan konta, wallet może nie odczytywać stanu nie widząc transakcji.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 1470
Rejestracja: 29 października 2015
Reputacja: 1135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Warszawa

Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Postautor: FlyingAtom » czwartek, 2 grudnia 2021, 13:27

maky pisze: czwartek, 22 lipca 2021, 19:54P.S. Gryn to na marginesie też świetlana postać. LOL

Mam wrażenie że większośc (wszystkie?) artykułow ma sponsorowanych i to wymysł współczesnych socjal mediów, znając życie pozycje na forbs też można kupić.
Wiec pewnie wszystko zakupione.
Kantor Bitcoin FlyingAtom kupno, sprzedaż, Bitcoin F2F, bitomaty 3% Prowizji lub mniej przy większych wolumenach
Kryptowaluty informacje BitHub.pl Bitcoin, poradnik, wiadomości, blockchain, kryptowaluty
Portfele sprzętowe Trezora, Ledger Nano
FlyingAtom-Facebook

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 11 grudnia 2020
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Metahero - Żukiewicz - potencjalny pump/dump scam

Postautor: M.P. » poniedziałek, 20 grudnia 2021, 19:01

MetaHero Robert Gryn piramida, scam, opinia, czy Robert Gryn kupił umieszczenie siebie w top 100 Forbsa?
https://czerwieni-na-twarzy-bladzi-w-ki ... -scam.html

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości