Cryptosignals.pl - opinie

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptosignals.pl - opinie

Postautor: Krypto_Jan » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 10:43

Witam,

ostatnio natrafiłem na taką stronkę cryptosignals.pl - czy ktoś z Was korzystał z podobnego typu oferty?

Zrobiłem krótko mówiąc rozpoznanie w temacie i oferta brzmi bardzo interesująco zwłaszcza ze względu na cenę, która powala konkurencję na kolana..
Napiszcie co sądzicie, może ktoś z Was korzystał z tego typu serwisów i może przedstawić swoje doświadczenie.

Pozdrawiam

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Cryptosignals.pl - opinie

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 13:12

Przeniosłem do odpowiedniego działu.
Słaba ta reklama, a sposób działania grup sygnałowych opisywany wielokrotnie na forum.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Cryptosignals.pl - opinie

Postautor: Krypto_Jan » niedziela, 25 kwietnia 2021, 18:04

Dobra, zaryzykowałem i zrobiłem wpłatę na tej stronie. Jaki efekt? Po kilku godzinach otrzymałem maila, który zawierał prawie 100 linków do grup telegramowych.

Prawda jest taka, że nie wszystkie grupy są warte uwagi ale jest kilka naprawdę ciekawych grup gdzie można podszkolić analizę, jest spoko kanał o airdropach. Kilka kanałów typowych pod pompy, czyli na konkretną godzinę podawana jest moneta i jest pompa na kilka minut zanim opadnie do podobnego poziomu jak przy starcie. Wyłapałem kilka kanałów które fajnie podają sygnały grania pod shot lub long.

To tyle z tego - to tak jakby ktoś się zastanawiał czy cokolwiek się dostanie po wpłaceniu kasy. Czy jestem zadowolony? Jak za te pieniądze chyba nie ma co narzekać :) pozdrawiam

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości