SocialGood 1$ za polecenie

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 listopada 2020
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
-11
Napiwki za post: 0 BTC

SocialGood 1$ za polecenie

Postautor: Kaspirek » niedziela, 22 listopada 2020, 08:44

Obrazek#SocialGood 1$ SGObrazek

https://referral.XXXXXXXXwcu2XR

Czysty

socialgood.inc

Pobierz aplikację SocialGood i zarejestruj się, potwierdź email.

Każda osoba, która się zarejestruje, otrzyma prezent SG o wartości 1 $!

Otrzymasz SG o wartości 1 USD za każdą nową rejestrację z linku polecającego.

Nie ma ograniczeń co do liczby nagród, które możesz otrzymać, więc zacznij się dzielić już dziś!

„SocialGood daje zasoby” - wystarczy zrobić zakupy w ponad 1800 dużych sprzedawcach detalicznych, takich jak Lazada, Amazon SG, Nike itp., Użytkownicy mogą bezpłatnie otrzymać zasoby kryptograficzne (zwane SocialGood, w skrócie SG) ze swojego smartfona.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

SocialGood 1$ za polecenie

Postautor: koparki » niedziela, 22 listopada 2020, 10:15

zatwierdziłem do publikacji w/w wpis z mieszanymi uczuciami, zepsułem linka i przeniosłem do działu "scam" aby ktoś chwilę się zastanowił zanim dotrze do tej apki , która być może jest nawet trojanem lub jakimś softem wykorzystującym luki bezpieczeństwa. Użytkownik polecający dopiero co się zarejestrował , apka zaktualizowana na dniach lub nawet zupełnie nowa.
Trzeba być naprawdę desperatem aby zainstalować sobie aplikację z powodu 1$, musi ona zbierać krytyczne , cenne prywatne dane lub może być trojanem, w każdym razie ten "sprezentowany" dolar musi im się zwrócić.
---

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości