[SCAM] marketcfd.com

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 listopada 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] marketcfd.com

Postautor: juras17 » czwartek, 19 listopada 2020, 20:49

tego roku utraciłem 2500 Euro na jak się później okazało oszukańczej platformie (szkoda, że dopiero później wszedłem na forum tej platformy gdzie było takich frajerów wielu i zgłosiłem przestępstwo w prokuraturze rejonowej a obecnie dołączono go zbiorczo do prokuratury Warszawa ) MARKETCFD gdzie jej analityk inwestował w moim imieniu. Depozyt szybko topniał i ciągle żądano nowych wpłat powyżej 1000 Euro aby się odkuć. Zostało w depozycie ponad 750 Euro które chciałem wypłacić ale bez akceptacji analityka było to nie możliwe i kiedy odmówiłem dalszej wpłaty depozyt szybko zniknął. Obecnie ciągle ktoś dzwoni z rożnych nr. początek 22 i 7 cyfr oraz 77 i 7 cyfr, że na bitcoinie mam ponad 3000 Euro (domniemywam, że może analityk tam zainwestował w co wątpię bo było by to widoczne na platformie MARETCFD co nie ma miejsca) i chcą niby to wypłacić ale muszę założyć konto na Binance.com i przy pierwszej wypłacie celem weryfikacji i sprawdzenia czy pieniądze nie pochodzą z przestępstwa wpłacić na wskazane konto depozyt-kaucję w tej samej kwocie, co wydaje mi się bardzo podejrzane. Jestem świeży w tej materii i proszę czy ktoś może taką procedurę potwierdzić, abym się po raz drugi nie dał wyszlamować oszustom.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1237
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

czy to jest oszustwo

Postautor: Canis Lupus » czwartek, 19 listopada 2020, 20:52

to jest oszustwo!
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6333
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

czy to jest oszustwo

Postautor: maxi82 » czwartek, 19 listopada 2020, 20:54

Tak, to jest oszustwo.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

czy to jest oszustwo

Postautor: miso20 » czwartek, 19 listopada 2020, 21:04

juras17 pisze: czwartek, 19 listopada 2020, 20:49przy pierwszej wypłacie celem weryfikacji i sprawdzenia czy pieniądze nie pochodzą z przestępstwa wpłacić na wskazane konto depozyt-kaucję w tej samej kwocie,
Nie bądź frajerem i nic nie wysyłaj. Jak tylko wpłacisz, to ten hajs również zniknie. Dałeś się zrobić w bambuko, więc czym prędzej odstaw temat.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

czy to jest oszustwo

Postautor: maky » czwartek, 19 listopada 2020, 22:42

Oszustwo.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] marketcfd.com

Postautor: rav3n_pl » piątek, 20 listopada 2020, 01:01

Poprawiłem temat i przeniosłem.
Ewientny scam.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości