[SCAM] bitcoinchampion.net , złośliwa aplikacja i bot "zarabiajacy"

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 listopada 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] bitcoinchampion.net , złośliwa aplikacja i bot "zarabiajacy"

Postautor: Binek93 » niedziela, 8 listopada 2020, 10:55

Witam. Mam do Was pytanie dotyczące tej strony. Czy nie jest to przypadkiem scam, bo jakoś nie podoba mi się ta strona...

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITCOIN CHAMPION

Postautor: Pierniczek123 » niedziela, 8 listopada 2020, 11:05

Binek93 pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 10:55Witam. Mam do Was pytanie dotyczące tej strony. Czy nie jest to przypadkiem scam, bo jakoś nie podoba mi się ta strona...

Co jest na tej stronie?

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 listopada 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITCOIN CHAMPION

Postautor: Binek93 » niedziela, 8 listopada 2020, 11:10

Jest to strona która zachęca do pobrania ich aplikacji, wpłacasz 250 euro i jakiś bot za ciebie inwestuje. To tak w skrócie.

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BITCOIN CHAMPION

Postautor: koparki » niedziela, 8 listopada 2020, 11:15

@Binek93 z tego co opowiadasz to wałek na 100% , nie instaluje się na swoim komputerze żadnych niszowych, mało znanych, zamkniętoźródłowych aplikacji które dotykają się tematu pieniędzy i kryptowalut. W ogóle się takich nie instaluje gdy używasz komputer/smartfon do poważnych zastosowań.
Nie ma botów które inwestują za Ciebie podczas gdy ty wpłacasz jedynie 250euro, to są bzdury i oszustwo, zazwyczaj do tego jest obietnica bajońskich zysków. Na koniec gdy ten bot zarobi dla ciebie górę złota , gdy będziesz chciał to wypłacić to zostaniesz dodatkowo poproszony o 50euro aby odblokować możliwość wypłaty ;) albo o rozpoczęcie procedury kredytowej aby wszystko było zgodnie z procedurami KNF :mrgreen:
Głupota ludzka i porażająca naiwność oraz brak edukacji ekonomicznej to coś na czym żerują przestępcy.

Na forum publicznym nie potrafisz sklecić pełnego tytułu, dodać linka - słabo, proponuję zainteresować się portalami które wzbogacą cię edukacją a nie botem dającym zwrot 20% w miesiąc.
Zmieniam treść tytułu.
---

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 8 listopada 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITCOIN CHAMPION

Postautor: Binek93 » niedziela, 8 listopada 2020, 11:23

Dziękuję za pomoc.

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITCOIN CHAMPION

Postautor: Pierniczek123 » niedziela, 8 listopada 2020, 11:59

Przeważnie takie dziwne tematy zakładają nowe konta. Często są to autorzy stron, programów. Liczą pewnie na naiwnych klientów z forum. Było wiele takich tematów zawsze mnie zastanawia jak ludzie znajdują takie strony.

Moderator
Posty: 9642
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

BITCOIN CHAMPION

Postautor: koparki » niedziela, 8 listopada 2020, 12:05

@Pierniczek123 no raczej nie bo oszukańczym portalom nie zależy przecież aby wyszukiwarka google prowadziła do wątku forumowego w którym portal jest zdemaskowany jako scam.
Takie strony są wyszukiwane przez totalnych jeleni , jak nie było internetu , w czasach mojej młodości widziałem poprzednie pokolenie jeleni na giełdach i targach w roli dojnej krowy która daje sie oszukać na grę "w trzy kubki ", w tym procederze było sporo-90% podstawionych gapiów którzy wygrywali, tworząc iluzję że jest to gra uczciwa, popatrzcie jak wydoili naiwne małżeństwo emerytów:
---

Początkujący
Posty: 54
Rejestracja: 29 lipca 2018
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

BITCOIN CHAMPION

Postautor: Pierniczek123 » niedziela, 8 listopada 2020, 12:17

koparki pisze: niedziela, 8 listopada 2020, 12:05no raczej nie bo oszukańczym portalom nie zależy przecież aby wyszukiwarka google prowadziła do wątku forumowego w którym portal jest semaskowany jako scam.

Tak to na pewno. Tych jeleni też jest trochę tutaj. Przykładem temat z wczoraj z ledgerem ludzie dostają sms odrazu wchodzą na stronę a są tacy co podpinają urządzenie i wpisują pin...

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość