Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik.cc SCAM , OSZUSTWO, OSTRZEŻENIE

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik.cc SCAM , OSZUSTWO, OSTRZEŻENIE

Postautor: Krystian86 » sobota, 19 września 2020, 20:13

Ja i moj znajomy mamy 0.08 btc na giełdzie Tronik i mamy problem z przesłaniem srodkow na swoj porfel.
Bardzo prosze o pomoc obecnych tutaj forumowiczow w rozwiazaniu problemu.
Jestem gotow odwdzieczyc sie finansowo. Pozdrawiam

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik

Postautor: koparki » sobota, 19 września 2020, 20:19

@Krystian86 może problem polega na tym ze taka giełda nie istnieje, jest fałszywką ? daj linka.
---

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik

Postautor: Krystian86 » sobota, 19 września 2020, 20:39

Tutaj masz linka https://tronik.cc/

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik

Postautor: koparki » sobota, 19 września 2020, 21:06

@Krystian86 jak nie ma tej giełdy w tym zestawieniu https://coinmarketcap.com/pl/beta/rankings/exchanges/ to z dużym prawdopodobieństwem stałeś się ofiarą wałka. Kto Cię namówił na zdeponowanie kasy właśnie tam?
Na czym polega trudność z wyciągnięciem środków na swój portfel?
---

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik

Postautor: Krystian86 » sobota, 19 września 2020, 21:24

Kolega mial tam 0.06 btc i poprosil mnie o pomoc w wyciaaagnieciu tych bitcoinow. Kolega dał dane mi do swojego konta i podjalem probe przeslania srodkow na swoj portfel na gieldzie bitbay ale niestety przy autoryzacje trzeba bylo wejsc na e-maila ( znajomy usunal tego e-maila).
Zalozylem wiec swoje konto na tej gieldzie i nastepnie przelalem wewnatrz gieldy bitcoina. Niestety przy probie przelania BTC na moj portfel i nacisnieciu potwierdzenia na moim e-mailu wyskoczyla mi wiadomosc zeby aktywowac-uwierzytelnic swoje konto musze zrobic depozyt na minimum 0.02 BTC. Wiec malo myslac przeslalem z konta Bitbay tyle bitcoinaale dalej wyskakuje mi taka sama wiadomosc. Pisalem do supportu ale bez odezwu( niby sa dostepni cala dobe).
Nie przelalem kolejny raz BTC bo zaczela mi ta giełda "smierdziec"
Nie wiem kto przelal znajomemu BTC na ta gielde ale dopytam. To co ja przelalem zostalo niby dodane do srodkow na koncie ale tez uwazam za ta gielda to przekret.

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik

Postautor: koparki » sobota, 19 września 2020, 21:32

@Krystian86 a ten "znajomy" to realna osoba którą zanasz namacalnie w realu czy jest to kolega tylko z internetu? bo ostatnio opisywane były przypadku że "przyjaciółka" z internetu , zapoznana na Tinderze namówiła kogoś na depozyt kasy a potem na jego powiększenie w celu odzyskania środków. Taki schemat często przewija sie w oszustwach internetowych na wyłudzenie kasy.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik

Postautor: maky » sobota, 19 września 2020, 21:34

Krystian86 pisze: sobota, 19 września 2020, 21:24zeby aktywowac-uwierzytelnic swoje konto musze zrobic depozyt na minimum 0.02 BTC.
Jesteś ofiarą wałka. Pieniądze przepadły.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik

Postautor: koparki » sobota, 19 września 2020, 21:35

przeniosłem wątek do odpowiedniego działu, dla przestrogi , dla potomnych.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik

Postautor: maky » sobota, 19 września 2020, 21:38

koparki pisze: sobota, 19 września 2020, 21:35przeniosłem wątek do odpowiedniego działu, dla przestrogi , dla potomnych.
Teraz będzie wysyp takich rzeczy. Idzie bańka na ETH a do tego ludzi parzy pieniądz zjadany inflacją.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik

Postautor: koparki » sobota, 19 września 2020, 21:43

maky pisze: sobota, 19 września 2020, 21:38ludzi parzy pieniądz zjadany inflacją
Ci akurat których parzy i mają co chronić są zaprawieni w torze przeszkód związanych z pozyskaniem i zachowaniem kapitału lub mają umiejętności zarządzania kapitałem dużo wyższe niż przeciętna, tacy nie dadzą się nabrać na przyjaciół z internetu których trzeba poratować wpłatą środków w miejsce którego wiarygodność można ocenić jednym zapytaniem w google.
---

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 19 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik.cc SCAM , OSZUSTWO, OSTRZEŻENIE

Postautor: Krystian86 » sobota, 19 września 2020, 23:05

koparki pisze: sobota, 19 września 2020, 21:32 @Krystian86 a ten "znajomy" to realna osoba którą zanasz namacalnie w realu czy jest to kolega tylko z internetu? bo ostatnio opisywane były przypadku że "przyjaciółka" z internetu , zapoznana na Tinderze namówiła kogoś na depozyt kasy a potem na jego powiększenie w celu odzyskania środków. Taki schemat często przewija sie w oszustwach internetowych na wyłudzenie kasy.
Jest to osoba poznana na telegramie ( dlatego szybko załozylem konto na tym forum by pogadac na ten temat). Dzieki za tak szybki odzew

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14379
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Proszę o pomoc w wypłacie bitcoina z giełdy Tronik.cc SCAM , OSZUSTWO, OSTRZEŻENIE

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 20 września 2020, 09:30

@Krystian86 Ten rodzaj scamu opisywałem z rok+ temu na forum.
Straciłeś kasę, a osoba której pomagałeś zrobiła cię w konia.

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
O, tu: viewtopic.php?f=21&t=33390
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości