[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 2 sierpnia 2020, 16:01

Bohaterką tej historii jest pewna pani, zgodnie z używaną nomenklatura nazwijmy ja Alicja.

Któregoś dnia, na telefon pani Alicji wdzwonił się Bolesław, przedstawiając się jako przedstawiciel Warszawskiej firmy Bitcoin Investment Group Sp. z o.o. i oferując pomoc w szybkim, łatwym, przyjemnym, a co najważniejsze, 100% pewnym sposobie na pomnożenie zainwestowanych środków.
Pani Alicja dała się omotać, i z pomocą zdalnego pulpitu dała dostęp do swojego komputera, gdzie krok po kroku została poprowadzona przez procedurę wzięcia pożyczki w banku na 50000zł, zakup BTC w jednym z kantorów online i przelanie ich na założone konto na platformie inwestycyjnej. Przekazała również wymaganą obustronną kopię swojego dowodu osobistego.
Dziwnym trafem, przy zakładaniu konta na platformie Bolesław pomylił się i podał mail niemal identyczny z mailem Alicji, tylko z dodatkową jedynką na końcu.
W kolejnych rozmowach z Bolesławem oraz inną pracownicą, Celiną, pani Alicja zwracała uwagę na ten fakt, ale była uspokajana że niczym to nie grozi.
W krótkim czasie na platformie wykonano kilka udanych transakcji co spowodowało niemal potrojenie stanu posiadania. Nadszedł czas na wypłatę środków.
Aby dokonać wypłaty z platformy, pani Alicja została poinformowana o konieczności wpłaty kolejnych środków w celu pre-autoryzacji i pokrycia kosztów i podatków, zgodnie z obowiązującymi przepisami AML/KYC.

Fragment maila nakłaniającego do kolejnej wpłaty w celu "autoryzacji wypłaty" i/lub "uregulowania opłat/podatków"
W związku z niedopełnieniem procedury preautoryzacji zawiadamiam Panią, iż zgodnie z przepisami ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, Pani środki w kwocie 2,1 BTC po dniu 7 sierpnia 2020 roku mogą decyzją Krajowej Administracji Skarbowej ulec przepadkowi na rzecz Skarbu Państwa.

Proszę odpisać czy przyjęła to Pani do wiadomości i jest Pani tego świadoma.
Moja próba kontaktu z platformą przez maila i formularz kontaktowy pozostały bez odzewu, mail którego fragment przytoczyłem był wysłany z domeny platformy - ewidentnie wskazuje to na pełną współpracę pracowników firmy z platformą.

Pani Alicja zostaje więc bez BTC i na dokładkę z długiem do spłacenia.

Firma Bitcoin Investment Group Sp. z o.o. nie istnieje (brak wpisu w KRS, nic w wyszukiwarkach), firma obsługująca platformę BitcoinIG.com ma siedzibę na blokowisku w Sofii - Bułgaria (jeżeli wierzyć wpisom na stronie ofc).

Sama strona platformy postawiona jest na starym silniku Wordpress z dziurawymi wtyczkami, i zapewne wkrótce zniknie i pojawi się pod nową marką/nazwą/domeną/siedzibą.

Załączam sceeny z wnętrza platformy.

Błędy, jakie popełniła pani Alicja:
- dala się omamić obietnicą szybkiego zysku
- dała zdalny dostęp do swojego komputera totalnie obcym ludziom
- dała dostęp do swojego konta bankowego
- dała kopię swojego dowodu osobistego
- dała komuś założyć konto w portalu w swoim imieniu z podaniem złego maila i hasła na poziomie niższym niż admin1

Oczywiście żadne podobne przepisy nie istnieją i jest to tylko sposób na wyciągniecie kolejnych pieniędzy. Złodzieje dostali już 50k, przy potrojeniu kwoty mogą żądać kolejnych 50k jako podatek dochodowy, opłaty manipulacyjne czy inne "niezbędne" opłaty.

Proszę o share po socjalach, bo już w kilku portalach spotkałem opis podobnych sytuacji, czasem na jeszcze większe kwoty.
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: maky » niedziela, 2 sierpnia 2020, 18:26

Ja wołam żonę przy każdym phishingowym mejlu, który dostaję tudzież innych wymagających kliknięcie celem instalacji wirusa. Oby to jakoś ją zabezpieczyło. ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Re: [SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 3 sierpnia 2020, 07:33

Zobaczcie tą historię, brzmi znajomo?
https://gorzowianin.com/wiadomosc/15387 ... ys-zl.html
Nie pada nazwa "projektu" ale schemat identyczny.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: Edlag » sobota, 5 września 2020, 19:25

@rav3n_pl
Proszę o pomoc! Znalazłem się w identycznej sytuacji!

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: Mr.RelaX » sobota, 5 września 2020, 20:13

Ja to nie zrozumiem jak można być takim...
Po fakcie ale dam radę chociaż to oczywiste.... Czemu nie instalujecie na telefonach jakiś co identyfikują dzwoniacych(nie chce reklamować z nazwy) jest tego dużo...., a w efekcie z Pokaźną bazą społeczności opinii, jest to jakaś Chociaż Przysłowiową *Czerwona Lampka*
Nie ma czegoś takiego jak "Łatwe Pieniądze" Nigdy, Cuchnie Wałkiem na kilometr....

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. Y8 przy użyciu Tapatalka


Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: rav3n_pl » sobota, 5 września 2020, 20:41

Dodatek (po rozmowie z ofiarą): scamerzy używają podstawionego kantoru w którym kupuje się BTC za pomocą karty płatniczej.
Mam nadzieję, że to ułatwi zadanie organom ścigania, bo ktoś te fiaty dostał.

Dodano po 20 minutach 12 sekundach:
To dodam dwie nazwy: neptunexchange i neptuneoptions
Exchange podaje że jest częścią faktycznej firmy SG VETERIS LIMITED, a options ma stocki w "about" :D
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 217
Rejestracja: 18 sierpnia 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: ozyrys486 » sobota, 5 września 2020, 22:48

Ja zostalem oszukany w podobny sposub tylko przez osobe podajaca sie za gluwnego finansiste firmy blockchain

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 6 września 2020, 02:06

Maile podpisują np tak:
Starszy Specjalista
Bitcoin Investment Group Sp. z o.o. (Blockchain)

Ta wiadomość i jakiekolwiek pliki lub załączniki przesłane wraz z nią, są poufne i przeznaczone wyłącznie do użytku osób i jednostek, do których wiadomość została adresowana.
Jeśli wiadomość została otrzymana pomyłkowo, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy i usunięcie wiadomości.

Klauzula informacyjna:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych jest Bitcoin Investment Group Sp. z o.o. (Blockchain).
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są zgodnie z prawem wyłącznie w określonych celach i w niezbędnym zakresie.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt 3, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
5. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do danych osobowych, prawo do żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych, prawo do żądania usunięcia danych osobowych, prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
6. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby na przetwarzanie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
7. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
RODO na blockchain działa xD
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: Edlag » poniedziałek, 14 września 2020, 09:03

Mr.RelaX pisze: sobota, 5 września 2020, 20:13Ja to nie zrozumiem jak można być takim...

Nie wiem jak uległem powtarzającym się kilka razy, co ok. miesiąc namowom. Fakt, że potrafią człowieka zmanipulować psychicznie. Zobaczcie, co się dzieje przed wyborami. Bitcoiny są trudne do zrozumienia. Teraz nie wiem, co dalej robić - bank chce dowodu, że mam jakieś konto inwestycyjne, i że prosiłem adresatów przelewu z karty o wycofanie się z tego. Nikt nie chce mi pomóc, tylko śmieją się ze mnie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3072
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1082
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: CzarnaOwca » poniedziałek, 14 września 2020, 09:44

ozyrys486 pisze: sobota, 5 września 2020, 22:48 Ja zostalem oszukany w podobny sposub tylko przez osobe podajaca sie za gluwnego finansiste firmy blockchain
Ciebie to chyba samo życie oszukuje.
Naprawdę są ludzie, którzy siedzą w domu, nagle dzwoni do nich ktoś zupełnie obcy i mówi "jak mi dasz milion zł to ci dam trzy miliony" i wy naprawdę wierzycie w te bajki i przelewacie gdzieś pieniądze?!
Jak brzmi pies? "hau!" Jak brzmi kot? "miau!" Jak brzmi szur? "PLANdemia! szczepionki mordujom! Ziemia jest płaska! 5g zabija!" :lol:

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: Dragmaster13 » poniedziałek, 21 września 2020, 13:51

Witam,

mój Tata też został oszukany przez BitcoinIG. Znaleźliśmy potencjalną osobę, która może pomóc w temacie. Potrzebne jest kilka osób, które są w takiej sytuacji. Chętnych proszę o wiadomość.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 21 września 2020, 16:49

@Dragmaster13 Wszelkie informacje o organizatorach tego scamu najlepiej przekazać na policję.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: Dragmaster13 » wtorek, 22 września 2020, 10:02

@rav3n_pl to już zostało zrobione, szukam dodatkowych możliwości

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: fervi » wtorek, 22 września 2020, 11:36

Dragmaster13 pisze: wtorek, 22 września 2020, 10:02@rav3n_pl to już zostało zrobione, szukam dodatkowych możliwości
Zbierz jak najwięcej danych - whois może, numer telefonu z którego dzwonili, może nagrał coś; Ale ogólnie ciężko może być

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 października 2020
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: jack.monk » piątek, 9 października 2020, 10:03

Wczoraj skontaktował się ze mną telefonicznie człowiek podający się za pracownik blockchain.com, poinformował mnie, że mam na koncie 0.93 BTC, który namnożył się z darmowego bonusa poprzez "automatyczny handel", konta nigdy tam nie zakładałem ale wg. niego założyło się ono automatycznie po kliknięciu banera na facebooku, po poproszeniu o możliwość zalogowania się na to konto i wgląd na stronie blockchain.com, dostalem informacje, że konto jest w statusie technicznym i nie jest to możliwe, poprosiłem o mail ze szczegółami, oto jego treść:

od: artur.savicki@bitcoinig.com
Dzień dobry!

Z przyjemnością zawiadamiam, że na Pana / Pani koncie handlowym zakończył się właśnie cykl handlu automatycznego. Z uzyskanej w toku handlu kwoty BTC przysługuje Panu / Pani kwota 0,93 BTC. Kwotę tę możemy wypłacić bezpośrednio na rachunek bankowy.

Portfel: https://www.blockchain.com/pl/btc/addre ... UwasKSPqab

W sprawie kontynuowania wypłaty środków, proszę o kontakt drogą elektroniczną.



Gratuluję uzyskanych wyników handlu i mam nadzieję na dalszą, owocną współpracę.

Z wyrazami szacunku,
Artur Savickij
Starszy Specjalista
BLOCKCHAIN POLAND SP Z O O 1 SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ta wiadomość i jakiekolwiek pliki lub załączniki przesłane wraz z nią, są poufne i przeznaczone wyłącznie do użytku osób i jednostek, do których wiadomość została adresowana.
Jeśli wiadomość została otrzymana pomyłkowo, prosimy o powiadomienie o tym nadawcy i usunięcie wiadomości.

Klauzula informacyjna:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych jest Bitcoin Investment Group Sp. z o.o. (Blockchain).
2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są zgodnie z prawem wyłącznie w określonych celach i w niezbędnym zakresie.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody.
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt 3, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.
5. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia: prawo dostępu do danych osobowych, prawo do żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych, prawo do żądania usunięcia danych osobowych, prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych, prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
6. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby na przetwarzanie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
7. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.

Oczywiście jest to próba naciągnięcia, w kolejnych krokach miałem ściągnąć program do nagrywania "w celu potwierdzenia mojej tożsamości" i prawdopodobnie był bym namawiany do oddania dostępu do pulpitu i udostępnienia skanu mojego dowodu.
Nie dajcie sie nabrać!
Na prośbę o dokładnie opisanie kroków które są wymagane do wypłaty środków i informacje, że podany adres btc w żaden sposób nie dowodzi że kwota znajduja się na blockchain.com dostałem taką odpowiedz:
Nie będę z panem dyskutować , jak nie pochodzi to nie pochodzi.
przepraszam muszę pracować.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: Dragmaster13 » piątek, 9 października 2020, 13:50

Dzięki za informację, @jack.monk! Z tego co mi wiadomo, to u mojego taty to dość podobnie wyglądało. Jak widać na blockchain.com samo konto jest od marca 2020 wyzerowane. Ciekawe jest to, że spółka BLOCKCHAIN POLAND SP Z O O 1 SPÓŁKA KOMANDYTOWA rzeczywiście istnieje i została zarejestrowana w 2018 roku.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: rav3n_pl » piątek, 9 października 2020, 18:42

Dragmaster13 pisze: piątek, 9 października 2020, 13:50 Ciekawe jest to, że spółka BLOCKCHAIN POLAND SP Z O O 1 SPÓŁKA KOMANDYTOWA rzeczywiście istnieje
Niedawno pisali o sobie "Bitcoin Investment Group Sp. z o.o. (Blockchain)", zmiana stopki w mailach nic nie kosztuje.
W ten sposób uwiarygodniają się, bo to wcześniejsze nie istnieje - to wybrali coś o dobrej nazwie z istniejących podmiotów.
Ta sp. komandytowa oczywiście nic nie ma z nimi wspólnego...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 21 września 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: Dragmaster13 » poniedziałek, 12 października 2020, 14:26

@rav3n_pl zapewne masz rację

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 czerwca 2020
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: WildThings20 » poniedziałek, 12 października 2020, 16:59

rav3n_pl pisze: piątek, 9 października 2020, 18:42
Dragmaster13 pisze: piątek, 9 października 2020, 13:50 Ciekawe jest to, że spółka BLOCKCHAIN POLAND SP Z O O 1 SPÓŁKA KOMANDYTOWA rzeczywiście istnieje
Niedawno pisali o sobie "Bitcoin Investment Group Sp. z o.o. (Blockchain)", zmiana stopki w mailach nic nie kosztuje.
W ten sposób uwiarygodniają się, bo to wcześniejsze nie istnieje - to wybrali coś o dobrej nazwie z istniejących podmiotów.
Ta sp. komandytowa oczywiście nic nie ma z nimi wspólnego...
Ciekawe ile osób już się na to nacięło.. Ogólnie dostałem maila prawie, że identycznego i co ciekawe, jestem zarejestrowany na platformie Blockchain Poland - skąd mieli mojego maila, jeżeli mail był świeży? Przypadek?

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14327
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2636
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

[SCAM] BitcoinIG.com , Bitcoin Investment Group Sp. z o.o.

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 12 października 2020, 20:02

@WildThings20 Napisz do platformy, może mieli wyciek?
A jakiej platformy właściwie? bcp24?
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości