Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: Pm1905 » sobota, 14 grudnia 2019, 15:25

Witam wszystkich. Proszę o pomoc w temacie mail. Da się coś z tym zrobić czy pieniądze przepadły. Dear Cloud Team,
I’m reporting a camplaint.
On 01.10.2019 I ordered remittance to bitomat in amount of 7000$. Then I cancelled this order and 7000$ returned to some Cloud „under address” as I suppose, because I haven’t received it to my private Cloud wallet address. All those transactions are monitored in blockchain (as per attached). Despite of fact that I don’t have this 7000$ on my private Cloud wallet, the money is still visible in the main structure of a person that has invited me to Cloud programm. I also don’t have any interest added to my account since this situation happened that is October 2019. Please find attached all confirmation from blockchain.
Can you please resolve this issue as a matter of urgency. I don’t have any information and access regarding my money since October and I’m very concern. I’ve asked my polish leaders to help me but unfortunatelly no one hasn’t been able to do anything in my case.
I hope I can count on you and looking forward to hearing from you. If you need any additional information in order to resolve my problem please do not hesitate to contact me.
Thank you very much for your help and cooperation.
 ! Wiadomość z: rav3n_pl
Poprawiłem temat

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Ostrzebam i pokazuję, dałem sie wkręcic w scam

Postautor: fervi » sobota, 14 grudnia 2019, 20:37

Cloud Team to scam (zresztą temat ktoś ci dał, albo sam ustawiłeś taki :D)
Oszustów na świecie nie brakuje

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzebam i pokazuję, dałem sie wkręcic w scam

Postautor: redbog » sobota, 14 grudnia 2019, 20:53

@Pm1905 Potwierdzam to scam. Na przyszłość najlepiej załóż ze każdy który kreci się wokół bitcoina i propojuje jakiś udział w biznesie, inwestycje, kupienie jakiś udziałów itp. jest oszustem.

Zamiast oddać mu pieniądze lepiej zaryzykuj i kup bitcoina.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzegam i pokazuję, dałem się wkręcić w scam

Postautor: Pm1905 » niedziela, 15 grudnia 2019, 00:35

Czyli co nie da się z tym już nic zrobić nie odzyskam pieniędzy?? Z cloud nic nie odpisali. Jak byś redbog mógł coś doradzić?

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzegam i pokazuję, dałem się wkręcić w scam

Postautor: koparki » niedziela, 15 grudnia 2019, 01:02

@Pm1905 no nie odpowiadają bo:
https://tokeneo.com/news/pl/bitclub-net ... esztowani/
moze jest jakis pozew zbiorowy i mozesz sie włączyć, zainteresuj się, poszukaj w google z opcja ograniczającą wyniki do 1 miesiąca.

Dodano po 10 minutach 34 sekundach:
@Pm1905 kto Cię w to wkręcił , ja jakiego kanału Youtube lub z jakiego portalu ktoś cię naganiał abyś w to wszedł ? jesli jeszcze nie wykasował filmu naganiającego to mozesz zgłosić doniesienie do prokuratury i starać sie o zabezpieczenie dowodów. Mozesz oskarżyć ewentualnie naganiacza niech się zesra ze strachu a jak będziesz miał szczęście to może nawet coś się uda odzyskać od naganiacza jeśli miał jakieś wynagrodzenie z reflinka czy z racji swojej pozycji w strukturze;)

poproś o pomoc fundaję Zaorskiego, bo widać że jesteś "nieogarnięty":
https://comparic.pl/fundacja-trading-ja ... -na-rynku/
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Ostrzegam i pokazuję, dałem się wkręcić w scam

Postautor: maky » niedziela, 15 grudnia 2019, 15:22

Jedno pytanie: skąd dowiedziałeś się o tej "inwestycji"?
To jest ciekawe a wydaje się, że chyba nigdy konkretnie w to nie wnikaliśmy. A może właśnie warto.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14377
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2659
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: rav3n_pl » niedziela, 15 grudnia 2019, 22:48

@Pm1905 Podaj dane naganiaczy którzy cię tam wprowadzili.
Nic nie zrobisz, każda piramida płaci tylko na początku i tylko tym którzy mają rozgłos i wciągają nowych ludzi.

Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 16 grudnia 2019, 07:30

Pm1905 pisze: niedziela, 15 grudnia 2019, 00:35Czyli co nie da się z tym już nic zrobić nie odzyskam pieniędzy??

Jak uda Ci się wytoczyć im sprawę sądową to za 5 lat przy dobrych wiatrach możesz odzyskać, ale nie nastawiałbym się pozytywnie. Polska to jest kraj z kartonu, silna wobec słabych, słaba w obec silnych.

Wiem z własnego doświadczenia, to nie jest tak że sobie narzekam i rzucam słowa na wiatr.

PS.

Podaj dane ludzi, którzy namówili Cię do tego. Przynajmniej ostrzeżesz w ten sposób innych aby się nie nadziali oraz może naganiaczy namawiających na coś takiego wsadzą do więzienia kiedyś.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: zombine » czwartek, 19 grudnia 2019, 12:16

Pelczarski już kanał poczyścił ale podobnie jak w przypadku dascoina, na dwa-trzy miesiące przed upadkiem programu zachęca do brania kredytu w wysokości 100tyś na cloud token. Oczywiście coś tam wspomina o ryzyku ale dosłownie dwa trzy razy i skupia się na potencjalnych zyskach, czyli nic nowego. Niestety kanał już wyczyszczony, został tylko zrzut z wykopu
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: amneziahaze » czwartek, 19 grudnia 2019, 12:32

Najbardziej rozwala właśnie, że tych dwóch durni Żukie##czów od dłuższego czasu celowo naganiają na scam projekty i nie uwierzę w to, że to nie jest w Polsce regulowane prawnie, co łatwo da się udowodnić przecież, że taka sytuacja ma miejsce.

Ale wiadomo, Polska.

fervi pisze: czwartek, 19 grudnia 2019, 12:45Podstawowe pytanie brzmi jak tacy debile zdobywają poklask
To nie widzisz jak łatwo manipulować ludźmi? A na forach, youtube czy nawet w durnej polityce wygląda sytuacja inaczej? Tylko, że w takich przypadkach chodzi o pieniądze/narażanie ludzi na stratę[art. 286], więc nawet zakładając, że taki ktoś jest skończonym debilem, a działa w podobny sposób nagminnie no to coś ewidentnie nie halo. Zresztą wyżej mądrzejsi ode mnie dawno temu wyjaśnili dobitnie skąd się wywodzimy.
Ostatnio zmieniony czwartek, 19 grudnia 2019, 13:00 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: fervi » czwartek, 19 grudnia 2019, 12:45

amneziahaze pisze: czwartek, 19 grudnia 2019, 12:32dwóch durni Żukie##czów
Podstawowe pytanie brzmi jak tacy debile zdobywają poklask xd Jaki poziom po szkole trzeba mieć by wierzyć w takie scamy
A ludzie się z Amber Gold śmieli

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 19 grudnia 2019, 14:02

Czemu założyciel tematu już nie odpowiada?

@Pm1905

Chciałem się dowiedzieć chociaż kto go napuścił na ten scam, a tutaj nic...
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 grudnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: Pm1905 » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 01:06

W ramach wyjaśnienia to nie ja inwestowalem tylko ktoś z rodziny. A odnośnie naganiacz. Co więcej powiedzieć kolega oszust jakich dużo na tym świecie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: maky » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 07:39

Dobre nowina z ust naganiaczy to była dobra 2000 lat temu. I nawet wtedy to nie była okazja: lwy, ukrzyżowanie etc.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 30 grudnia 2019, 08:18

maky pisze: poniedziałek, 30 grudnia 2019, 07:39lwy, ukrzyżowanie etc.

Hahahahahaha, do kroćset!

Wyborny święteczny akcent, milordzie.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 lutego 2020
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: STOP naganiaczom » niedziela, 23 lutego 2020, 13:25

Witam wszystkich, może opowiem jak ja to widzę. Zaczynałem z kryptowalutami rok temu po obejrzeniu filmów na YouTube tej całej pseudo-ekipy b3team, wszedłem w link referencyjny, na początku nasdacoin później miners legend giełdy btb a następnie Cloud token, oferowali wycieczki i super zwroty, włożyłem gruba kasę ale to nie o tym. Na szczęście człowiek uczy się na błędach i zacząłem ja zarządzać swoim kapitałem i handluje na giełdach na których idzie zrobić spory procent ale co najważniejsze ja mam władze nad swoimi pieniędzmi. Ps: Uważajcie na tych gości bo teraz promują następny projekt naga trader. Ci ludzie mają kasę z nas bo promują i mają strukturę a my nic. Tj. Damian Żukiewicz, Bartek Żukiewicz, Dominik Barzyk, Michał Sołtysek, Mateusz Majerski i inni.
Pozdro i uważajcie

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 972
Rejestracja: 3 lipca 2018
Reputacja: 403
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://tippin.me/@lordfervi
Napiwki: https://www.zapread.com/user/fervi

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: fervi » niedziela, 23 lutego 2020, 13:56

STOP naganiaczom pisze: niedziela, 23 lutego 2020, 13:25 Ci ludzie mają kasę z nas bo promują i mają strukturę a my nic. Tj. Damian Żukiewicz, Bartek Żukiewicz, Dominik Barzyk, Michał Sołtysek, Mateusz Majerski i inni.
My uważamy. Tylko problem w tym, że ci co się dają łapać - nie googlują, nie interesują się, próbują złapać pana boga za nogi

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 lutego 2020
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: STOP naganiaczom » niedziela, 23 lutego 2020, 21:44

Wiem bo sam nie wygooglowalem, nie wiem kurde tryb różowe okulary się włączył, jakieś to takie fajne i proste się wydawało, no ale trzeba iść do przodu
Pozdro traderzy

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: redbog » niedziela, 23 lutego 2020, 22:23

STOP naganiaczom pisze: niedziela, 23 lutego 2020, 13:25handluje na giełdach na których idzie zrobić spory procent ale co najważniejsze ja mam władze nad swoimi pieniędzmi.
:roll:

W tym zdaniu jest pewna sprzeczność bo jak handlujesz to często(jeśli nie zawsze) giełda ma twoje pieniądze a ty masz tylko obietnice ze oni ci wypłacą.

Tak ogólnie to jaka to giełda?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: maky » poniedziałek, 24 lutego 2020, 07:39

STOP naganiaczom pisze: niedziela, 23 lutego 2020, 13:25zacząłem ja zarządzać swoim kapitałem i handluje na giełdach
Krypto na giełdzie nie są twoje. Pamiętaj.
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości