Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 lutego 2020
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: STOP naganiaczom » poniedziałek, 24 lutego 2020, 08:03

Napisałem tak żeby ludzie zieloni wiedzieli, a tak ogólnie to korzystam z platformy brokerskiej. Ja nie jestem tutaj żeby cokolwiek promować, tylko przestrzec przed tymi ludźmi. A tak to masz rację my nie mamy władzy trzymając pieniądze na giełdzie tak samo banki. Giełdy upadają, ludzie tracą pieniądze dlatego trzeba się zabezpieczać różnego typu sprzętami offline.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: hassejo » poniedziałek, 24 lutego 2020, 08:27

STOP naganiaczom pisze: niedziela, 23 lutego 2020, 13:25Na szczęście człowiek uczy się na błędach i zacząłem ja zarządzać swoim kapitałem i handluje na giełdach na których idzie zrobić spory procent ale co najważniejsze ja mam władze nad swoimi pieniędzmi.
STOP naganiaczom pisze: poniedziałek, 24 lutego 2020, 08:03Napisałem tak żeby ludzie zieloni wiedzieli, a tak ogólnie to korzystam z platformy brokerskiej.
Ogólnie rzecz biorąc to nie klei mi się Twoja gadka, bo mam wrażenie że sam nie wiesz gdzie grasz i gdzie zarabiasz te spore procenty :roll: :lol:

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 lutego 2020
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: STOP naganiaczom » poniedziałek, 24 lutego 2020, 08:33

Nie wiem czego tu nie rozumieć, napisałem giełdy bo zieloni mogą nie wiedzieć co to jest platforma brokerska. Jak zwykle jak to na forum ktoś się przyczepić musi

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: redbog » poniedziałek, 24 lutego 2020, 11:21

STOP naganiaczom pisze: poniedziałek, 24 lutego 2020, 08:03A tak to masz rację my nie mamy władzy trzymając pieniądze na giełdzie tak samo banki. Giełdy upadają, ludzie tracą pieniądze dlatego trzeba się zabezpieczać różnego typu sprzętami offline.
Generalnie da się tylko dobrze zabezpieczyć lub obracać na giełdzie. Praktycznie nie da się za razem zrobić jednego i drugiego trzeba wybrać.
STOP naganiaczom pisze: poniedziałek, 24 lutego 2020, 08:33Jak zwykle jak to na forum ktoś się przyczepić musi
Nikt się nie czepia tylko po prostu dopytuje bo wydało mi się mega dziwne te twoje stwierdzenie o zarabianiu sporych procentów i dodatkowo posiadaniu kontroli.

Jaka to giełda? Jak to nie giełda to w takim razie jaka to platforma?

Po prostu możesz podać ta stronę na której zarabiasz spore procenty?

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 lutego 2020
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: STOP naganiaczom » poniedziałek, 24 lutego 2020, 14:21

Ja się tu nie przyszedłem chwalić tylko ostrzec, dziękuję.
PS. Chcesz wiedzieć pisz prv, to nie jest dział do polecania

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: redbog » poniedziałek, 24 lutego 2020, 15:28

STOP naganiaczom pisze: poniedziałek, 24 lutego 2020, 14:21PS. Chcesz wiedzieć pisz prv, to nie jest dział do polecania
Jak ktoś mówi pisz priv to od razu mi żółta lampka się zapala już kolejna z kolei bo już wcześniej zapaliła sie bo unikasz podania publicznie tej strony. Niczego się nie boj po prostu podaj publicznie adres tej strony jeśli będzie z nią coś nie tak to mod to posprząta.
STOP naganiaczom pisze: poniedziałek, 24 lutego 2020, 14:21Ja się tu nie przyszedłem chwalić tylko ostrzec, dziękuję.
Nie wiadomo czego tu przyszedłeś bo jak na razie to sporo jest sprzeczności w tym co mówisz. Niby nie przyszedłeś się chwalić ale jednak się pochwaliłeś zostawiając pewna dozę ciekawości: (może właśnie żeby ciekawi pisali tobie na priv?)
STOP naganiaczom pisze: niedziela, 23 lutego 2020, 13:25Na szczęście człowiek uczy się na błędach i zacząłem ja zarządzać swoim kapitałem i handluje na giełdach na których idzie zrobić spory procent ale co najważniejsze ja mam władze nad swoimi pieniędzmi
Jak to nie jest reklama to ja nie wiem co nią jest.

To ze przyszedłeś ostrzec to dobrze tylko ze teraz są takie czasy ze często oszuści ostrzegają przed innymi oszustami żeby zbudować sobie renomę wiec proszę ciebie nie unos się niepotrzebnie i nie dziw się ze zadaje tobie konkretne pytania. Chce wszystko dokładnie doprecyzować.

Sytuacja w której się znalazłeś z Cloud Token pokazuje ze nie jesteś za dobry w wyłapywaniu co jest oszustwem mi by starczyło 5min popatrzeć na materiał z dowolnym z tych oszustów których wymieniłeś żeby stwierdzić ze nie dam im nawet 1zl. Wiem tez z praktyki ze ci co są podatni na jedno oszustwo często tez wpadają w kolejne.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 lutego 2020
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: STOP naganiaczom » poniedziałek, 24 lutego 2020, 16:52

Wiem że nie byłem dobry bo to był mój początek, w zasadzie zacząłem od obejrzenia filmów tych gości. Lekkomyślnie nie sprawdzając bo teraz wszystko sprawdzam.

Platforma mt4, handluję głównie na BTC do USDT , jest ryzyko ale przy odpowiednim zarządzaniem kapitałem i pamiętając o stop loss też idzie fajny procent zrobić, wiadomo nie jest to 300% jak te piramidy finansowe

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 812
Rejestracja: 17 października 2018
Reputacja: 935
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: 대한민국

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: Kutalisk » wtorek, 25 lutego 2020, 06:30

Pamiętaj, że USDT też nie jest do końca pewny...
Są też inne stablecoiny, powinieneś dywersyfikować:
viewtopic.php?f=45&t=32516

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: rav3n_pl » wtorek, 25 lutego 2020, 18:01

@STOP naganiaczom a nie robisz szkoleń na których zawsze działa a potem dajesz tipy jak grac dalej i ludzie topią wszytko albo wysączają się na spreadzie?
Fajny nick, ale posty mówią dokładnie odwrotnie...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 lutego 2020
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: STOP naganiaczom » wtorek, 25 lutego 2020, 19:59

@rav3n_pl nie robię bo się nie nadaję do czegos takiego, mówcie sobie co tam chcecie ale ja wiem że wtopiłem grubą kasę na tych pieprzonych piramidami
PS. Chciałem ostrzec przed tymi nazwiskami, po to się tu zarejestrowałem a jeszcze wyszło źle

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: Bit-els » wtorek, 25 lutego 2020, 20:40

@STOP naganiaczom zgadam się z Ravenem, że trochę juz męczysz ten temat. Dzięki za ostrzeżenie, na tym forum nie jest aż tak potrzebne, ale może daj już sobie spokój

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 26 lutego 2021
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: KrzysztofCT » poniedziałek, 1 marca 2021, 23:31

WAŻNE !!! PRZECZYTAJ I POMÓŻ !!!
Szukam prezentacji Grzegorza Furmanna i filmów z pobytu Ronalda Aai w Polsce, a także czegoś o grupie B3Team. Interesują mnie następujące osoby (uważam, że byli najwyżej jako liderzy): Mateusz Gużda, Greg (Grzegorz) Furmann, Jakub Dratwa, Artur (Arthur) Zabłocki, bracia Bartosz i Damian Żukiewicz, Dominik Barzyk, Michał Sołtysek, Paweł Breguła, Mateusz Majerski, Lemański Zbigniew, Kujawa Rafał, Damian Kuziak. Poszukuję też powiązań tych osób z innymi wcześniejszymi oszukańczymi projektami np. DasCoin, FutureNet, FutureAdPro itp. Może masz jakieś filmy, zdjęcia itp.? Jeżeli nic nie masz, to może znasz kogoś, kto mógłby mi pomóc?
Tel. 885 100 550

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 308
Rejestracja: 25 grudnia 2010
Reputacja: 170
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: https://lnbits.com/paywall/cUvNttGQiYppTehSvDETs5

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: wikarus » wtorek, 2 marca 2021, 19:31

KrzysztofCT pisze: poniedziałek, 1 marca 2021, 23:31kto mógłby mi pomóc?

https://youtu.be/swTV8qJYPmQ?t=155

Rafał Zaorski - Ten gościu walczy (walczył?) z różnego rodzaju naganiaczami na piramidy.

https://tradingjam.pl/interwencje/
⚡
Wszystko co robisz, robisz na własną odpowiedzialność. Wszystkie porady nie są poradami finansowymi.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 26 lutego 2021
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Jak straciłem kasę w [scam] Cloud Token

Postautor: KrzysztofCT » sobota, 13 marca 2021, 18:04

Bardzo dziękuję. Jesteśmy już w kontakcie.
Zbierane są materiały na naganiaczy. Punktem wyjścia jest Cloud Token. Sprawa jest rozwojowa i obejmie wiele innych scamów. Więcej informacji na FB: "Poszkodowani Cloud Token"

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości