[scam] bitcoinrush, Aspen holding

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: mat_amator » czwartek, 17 października 2019, 10:04

Witam wszystkich :D
Chcialbym poradzić się Was co do inwestowania w kryptowaluty. Mam trochę wolnej kasy i chciałbym ją pomnożyć.
Pierwsze nurtujące mnie pytanie:
Co sądzicie o botach? Napotkałem się na bitcoinrush, gdzie po opiniach wszyscy piszą że da się zarobić na tym automacie, ale jednak trochę mam mieszane uczucia, gdy po rejestracji zadzwonił do mnie Pan z Aspen holding. Wycofałem się i wyczytałem że to szwindel.
Mógł by mi ktoś pomóc z rozpoczęciem tego biznesu i podpowiedzieć jak się z tym odchodzić.
I przy okazji wie ktoś może jak usunąć konto w Aspen holding bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Z góry dziękuję za odpowiedzi i Pozdrawiam.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 2179
Reputacja postu: 
0

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 17 października 2019, 14:43

Zmieniłem tytuł i przeniosłem.
Nadal nie mogę się nadziwić, jak ludzie trafiają na takie serwisy...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
Trochę o P2pool; C#: RPC CoinControl, BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.19.0.1
YT: Rafał prostuje Bitcoina, PDFy: https://bit.ly/rafal-prezentacje

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: mat_amator » środa, 23 października 2019, 19:18

Wiesz co. Nawet wcześniej się nie interesowałem tego typu automatami, ale nawinął mi się artykuł gdzieś że jakaś aktorka w programie telewizyjnym pokazała jak sobie dorabia :D zacząłem o tym czytać o wszyscy chwalą, ale jakoś nie chciało mi się wierzyć, ale że jestem ciekawski zacząłem w to brnąć , ale jak miałem przesłać 250usd nie wiedząc za dużo o tej firmie to odpuściłem, ale konto zostało. Nie wiecie może jak je usunąć ? Bo nie mogę znaleźć takiej funkcji w ustawieniach

Moderator
Awatar użytkownika
Reputacja: 3912
Reputacja postu: 
0

Postautor: koparki » środa, 23 października 2019, 19:21

mat_amator pisze: środa, 23 października 2019, 19:18ale konto zostało. Nie wiecie może jak je usunąć ? Bo nie mogę znaleźć takiej funkcji w ustawieniach

No to teraz bardzo uważaj na phishing jak juz oszuści mają twojego maila

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 306
Reputacja postu: 
0

Postautor: hassejo » środa, 23 października 2019, 21:04

rav3n_pl pisze: czwartek, 17 października 2019, 14:43Nadal nie mogę się nadziwić, jak ludzie trafiają na takie serwisy...
Profilowane reklamy google i YT. uwierz mi, to robi naprawdę dobra robotę jeśli personalizacja jest rzetelnie wykonana.

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1

Postautor: Józek21 » środa, 5 lutego 2020, 22:59

mat_amator pisze: środa, 23 października 2019, 19:18 Wiesz co. Nawet wcześniej się nie interesowałem tego typu automatami, ale nawinął mi się artykuł gdzieś że jakaś aktorka w programie telewizyjnym pokazała jak sobie dorabia :D zacząłem o tym czytać o wszyscy chwalą, ale jakoś nie chciało mi się wierzyć, ale że jestem ciekawski zacząłem w to brnąć , ale jak miałem przesłać 250usd nie wiedząc za dużo o tej firmie to odpuściłem, ale konto zostało. Nie wiecie może jak je usunąć ? Bo nie mogę znaleźć takiej funkcji w ustawieniach
Witaj.

Trochę czasu minęło, ale jeżeli nie wpłaciłeś im kasy to nie rób tego. To SCAM. I pod żadnym pozorem nie weryfikuj konta. Ogólnie jest tego dużo, obiecują gruszki na wierzbie ale wszystko to wyłudzacze. Te reklamy o automatach, że zarabia się nie wiadomo ile w tydzień. Bujda. Co do zamknięcia konta. Jeżeli mają tylko twój adres email, tel, i Imię Nazwisko (beż danych wrażliwych chyba temat możesz olać) ale licz się z tym, że kiedyś ktoś do ciebie będzie dzwonił. Przeciwko tej spółce toczą się już sprawy w prokuraturze. Co z tego skoro jest zarejestrowana anonimowo gdzieś w raju podatkowym. Nigdy nie ufajcie anonimowym platformom do handlu.

Wróć do „Piramidy i scamy”