"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 30 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: papkin » wtorek, 30 lipca 2019, 10:26

Hej,

"Pi" to nowa kryptowaluta stworzona przez grupę doktorów Stanforda.

Póki co projekt jest bardzo świeży, swoją premierę miał 14 marca 2019 i nie jest jeszcze notowany na żadnej giełdzie. Data debiutu giełdowego planowana jest na Q4 2019 roku.

Pi Network, bo tak brzmi pełna nazwa aplikacji jest mobilną platformą do kopania kryptowaluty "Pi", która dostępna jest w wersja BETA na Android i iOS. Aby do niej dołączyć potrzebujesz jedynie zaproszenia od innego zaufanego użytkownika sieci, bez tego dołączenie do niej, ani kopanie nie będzie możliwe.

Z każdym dniem rośnie społeczność Pi Network. W chwili obecnej platforma skupia już ponad 100 000 aktywnych użytkowników.

Dlaczego warto zainteresować się tym projektem?

100% zdecentralizowana - "Pi" jest bezpieczną, niezmienną i nie podrabialną cyfrową walutą.

Wystarczy telefon - działa na Twoim telefonie z systemem Android lub iOS i praktycznie nie zużywa jego zasobów ani baterii.

Przyjazna dla Ciebie i naszej planety - łatwa w użyciu, nie generuje kosztów energii elektrycznej (jak standardowe kopalnie np. Bitcoina)

Zachęcam do pobrania aplikacji, zainstalowania jej na swoim telefonie i rozpoczęcia procesu kopania. Za darmo i nie zużywając baterii Twojego telefonu.



Jeśli nie masz jeszcze zaproszenia, możesz skorzystać z mojego linku referencyjnego:



Lub zainstaluj aplikację, ściągając ją uprzednio na swój telefon z Google Play lub APP Store i wpisz nazwę użytkownika (Papkin) w polu "Invitation code".

Papkin

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: ShadowOfHarbringer » wtorek, 30 lipca 2019, 10:52

Zieeew...

Jakie są (teoretyczne) zalety i różnice porównując tą walutę do miliona innych istniejących kryptowalut, a w szczególności do najważniejszych - BCH, DASH, Monero, ETH?

Czy wprowadza coś nowego, rewolucyjnego, innowacyjnego ?

Jeżeli przychodzisz tutaj naganiać, to powinieneś chociaż wiedzieć takie rzeczy.

Dodano po 1 minucie 34 sekundach:
W szczególności:
papkin pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 10:26 Przyjazna dla Ciebie i naszej planety - łatwa w użyciu, nie generuje kosztów energii elektrycznej (jak standardowe kopalnie np. Bitcoina)
Co to znaczy "nie generuje kosztów energii"? W jaki sposób jest gwarantowane bezpieczeństwo sieci? PoW ? PoS?

Jak jest zrealizowana dystrybucja monet i dlaczego nieuczciwie?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: Bit-els » wtorek, 30 lipca 2019, 11:38

Przeniosłem do scamów bo:

Na 99% programy, aplikacje i linki oferowane przez usera zarejestrowanego tego samego dnia niosą ryzyko zarażenia sprzętu lub, i, utraty kasy w takim procederze.

Nawet jeśli jest to ten 1% to nikomu nic się nie stanie, jeśli nie zarobi 1000% miesięcznie.

To poważne forum i nie będziemy schodzić do poziomu onetu

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 30 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: papkin » czwartek, 1 sierpnia 2019, 11:05

Bit-els pisze: wtorek, 30 lipca 2019, 11:38 Przeniosłem do scamów bo:

Na 99% programy, aplikacje i linki oferowane przez usera zarejestrowanego tego samego dnia niosą ryzyko zarażenia sprzętu lub, i, utraty kasy w takim procederze.

Nawet jeśli jest to ten 1% to nikomu nic się nie stanie, jeśli nie zarobi 1000% miesięcznie.

To poważne forum i nie będziemy schodzić do poziomu onetu
Dlaczego zatem wiele innych tematów nie zostało przeniesionych do tego działu, jak np.ten:

viewtopic.php?f=119&t=32391

Bo co, bo jego autor nabił kilkadziesiąt postów na forum i jest na nim kilka miesięcy?

To jest logika, którą się posługujesz moderatorze dokonując oceny projektów prezentowanych przez użytkowników?

Pokaż mi statystykę mówiącą o tym, że na 99% programy, aplikacje i linki oferowane przez usera zarejestrowanego tego samego dnia to scamy? Gdzie ją znajdę?

Zadałeś sobie chociażby trud zajrzenia na stronę www.minepi.com i przeczytania White Paper`a? Zapewne nie, tak jak i użytkownik @ShadowOfHarbringer

Forum poważne, a podejście moderatora do tematu niekoniecznie.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 1 sierpnia 2019, 15:58

papkin pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 11:05 Dlaczego zatem wiele innych tematów nie zostało przeniesionych do tego działu, jak np.ten:
Pewnie dlatego, że ja zwróciłem akurat na ten temat uwagę.
papkin pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 11:05 Zadałeś sobie chociażby trud zajrzenia na stronę www.minepi.com i przeczytania White Paper`a? Zapewne nie, tak jak i użytkownik ShadowOfHarbringer
Nie, to Ty masz mi to powiedzieć.

Fakty są takie, że nie ma na rynku żadnych kryptowalut poza pięcioma, max dziesięcioma , które oferują cokolwiek nowego, innowacyjnego lub istotnego.

Wszystkie krytpowaluty na dzień dzisiejszy to scamy, semi scamy, żarty lub gównoprojekty które obrócą się w scamy lub padną po 2 latach max.

To TY masz udowodnić, że akurat ta jedna Twoja kryptowaluta nie jest scamem, a nie ja.

Jestem starym wyjadaczem i nie siorbię bullshitu tak jak niedoświadczeni gracze. Określenie czy dana kryptowaluta jest scamem czy nie może mi zająć nawet 15 sekund, wystarczy rzut okiem na Whitepaper, stronę porjektu czy temat na Bitcointalk.

Przekonaj mnie, że jest inaczej.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2795
Rejestracja: 17 marca 2014
Reputacja: 2132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: miso20 » czwartek, 1 sierpnia 2019, 17:21

Co takiego robi ta waluta poza tym, że kopie się ją na telefonie (co jak mniemam w założeniu twórców ma napedzić szybko użytkowników, no bo przecież to takie proste kopać cos na telefonie)?

Jak pisał kolega shadow wyżej jest pełno projektów, a wystarczy wziąć kilka największych i mamy zaspokojone w zasadzie wszelkie potrzeby ludzi jeżeli chodzi o kryptowaluty.

Skoro ma to byc kyrpotwaluta dla ludzi to dlaczego dostęp mają tylko wybrani? Przecież Bitcoin i reszta są dostępne za darmo dla każdego. Brzmi jak piramida. I jeszcze może mi powiesz, że to ty możesz mnie tam zaprosić?

Ić stont

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 30 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: papkin » czwartek, 1 sierpnia 2019, 18:35

misio20 pisze: Skoro ma to byc kyrpotwaluta dla ludzi to dlaczego dostęp mają tylko wybrani? Przecież Bitcoin i reszta są dostępne za darmo dla każdego. Brzmi jak piramida. I jeszcze może mi powiesz, że to ty możesz mnie tam zaprosić?

ehhh, co tu dużo pisać... To dla Ciebie misio20

Staszek złapał złotą rybkę. Ta, jak zwykle rzecze:

- Wypuść mnie błagam, a spełnię trzy Twoje życzenia. Pamiętaj jednak, że Twój sąsiad dostanie dwukrotnie więcej, niż ty.

- Nie ma problemu, złota rybko, mniejsza o sąsiada - cieszy się Staszek.

- Wybieraj więc - twoje pierwsze życzenie.

- Chcę najnowszego Mercedesa klasy S, pełne wyposażenie, najmocniejszy silnik - mówi Staszek.

I słowo staje się ciałem. Przed jego licha chatką pojawia się piękna limuzyna. Równocześnie przed jeszcze lichszym domostwem sąsiada nagle widzi dwa dokładnie tak wspaniałe auta, jak jego.

- Teraz czas na drugie życzenie - złota rybka ponagla

- Dobrze, w takim razie chcę najpiękniejszy dom w mieście, sześćset metrów kwadratowych, siedem sypialni, pięć łazienek, basen, kort tenisowy, wielki ogród...
I życzenie spełnia się w mgnieniu oka. Staszek przeciera oczy ze zdziwienia, cieszy się ogromnie, ale nagle kątem oka dostrzega piękną willę sąsiada. W zasadzie nie willę, tylko dwukrotnie większy od jego nowego domu wytworny pałac, znacznie większy, piękniejszy, niczym rezydencje najbogatszych ludzi świata...

- I ostatnie życzenie, drogi Franku, zastanów się dobrze - rzecze rybka

Franek myśli chwilę.

- Złota rybko - chcę oślepnąć na jedno oko....

Dodano po 56 sekundach:
ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 15:58 Fakty są takie, że nie ma na rynku żadnych kryptowalut poza pięcioma, max dziesięcioma , które oferują cokolwiek nowego, innowacyjnego lub istotnego.

Wszystkie krytpowaluty na dzień dzisiejszy to scamy, semi scamy, żarty lub gównoprojekty które obrócą się w scamy lub padną po 2 latach max.
A jednak uczepiłeś się właśnie tej. Dlaczego zatem nie zaraportujesz pozostałych setek temetaów i powiązanych z nimi kryptowalut omawianych na tym forum jako scamy, nic nie wnoszące projekty jak twierdzisz i nie uchronisz ludzi przed nie trafionymi inwestycjami i stratą czasu?
ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 15:58 To TY masz udowodnić, że akurat ta jedna Twoja kryptowaluta nie jest scamem, a nie ja.
To nie jest żadna moja kryptowaluta, zainteresowałem się nią i uznałem, że warto podzielić się tym z innymi. I tyle. Nie jestem odpowiedzialny ani za jej rozwój. Uczestniczę jedynie w miningu i do tego zachęcam innych.

Na chwilę obecną jak podają jej twórcy jest ponad 150 000 "górników" ją kopiących. Aplikacja Pi Network została pobrana tylko z Google Play ponad 100 000 razy, opinie o niej w zdecydowanej większości (na oko 95% na Google Play i App Store są pozytywne). Nie znalazłem nigdzie żadnych wzbudzających mój niepokój informacji dotyczących tej aplikacji.

To co pisze moderator @Bit-els, który dopuścił się haniebnego czynu przeniesienia tego tematu, do miejsca w którym dyskutujemy obecnie, to zwykłe insynuacje, bez poparcia jakimikolwiek dowodami. Człowiek nabrał uprzedzenia do projektu, zanim nawet dał mu szansę przekonać go do siebie.
ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 15:58 Jestem starym wyjadaczem i nie siorbię bullshitu tak jak niedoświadczeni gracze. Określenie czy dana kryptowaluta jest scamem czy nie może mi zająć nawet 15 sekund, wystarczy rzut okiem na Whitepaper, stronę porjektu czy temat na Bitcointalk.
No to gratuluję przenikliwości. Mam nadzieję, że po 8 latach bycia w branży krypto będę równie bystry co Ty.

@ShadowOfHarbringer

Jeśli interesują Cię aspekty stricte techniczne, to zapraszam do lektury poniższego linku (możesz użyć translatora jeśli nie to będzie konieczne do choćby cząstkowego zrozumienia tematu).

https://minepi.com/white-paper

Jeśli pod powyższym linkiem nie znajdziesz odpowiedzi na trapiące Cię pytania, to zachęcam do kontaktu z twórcami projektu pod poniższym linkiem, ewentualnie przez facebook lub twitter.

https://minepi.com/#contact

To nie ja mam udowadniać komukolwiek, że nie jestem wielbłądem, bo ktoś sobie taki punkt widzenia przyjął. Jeśli wydaje Ci się, że ten projekt to scam, to Ty to udowodnij. Tutaj nawet nie ma o czym dyskutować.

Jeśli ktoś skorzysta z mojego linku referencyjnego, to zarówno on będzie w mojej drużynie "górników" jak i ja będę w jego drużynie (korzyść jest obopólna).

Warto zatem dołączyć, projekt jest darmowy, nic nie kosztuje, a potencjał ma duży. Czy da zarobić 1000% czy 10 000% a może nic, tego nie wiem. Tak czy inaczej życzę podejmowania dobrych decyzji i milionów procent do przodu.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14346
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: rav3n_pl » czwartek, 1 sierpnia 2019, 20:14

papkin pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 11:05Dlaczego zatem wiele innych tematów nie zostało przeniesionych do tego działu, jak np.ten:
Już go nie ma.
Mody nie czytają wszystkiego, jak nikt nie zgłosił mogliśmy przeoczyć oczywistą bzdurę.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 1 sierpnia 2019, 20:40

papkin pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 18:35 To nie ja mam udowadniać komukolwiek, że nie jestem wielbłądem

BZDURA!

A właśnie, że masz udowodnić, że nie jesteś wielbłądem, bo 99,999% w tej branży to wielbłądy.

Udowodnij dlaczego właśnie TY i Twoje ulubione krypto NIE jesteście wielbłądami, tylko lamami.

Przestań mi napierdzielać wymigające odpowiedzi, bo Cię zdewastuję. Odpowiadaj na pytania konkretnie:

Co takiego jest w tej kryptowalucie rewolucyjnego, że rózni się od innych. Co jest w stanie zaoferować?

Jeżeli nie jesteś w stanie odpowiedzieć na to pytanie, to znaczy że Twój ukochany gównocoin jest scamem, jakich milion na rynku, a dział w jakim wylądował Twój gównotemat jest absolutnie słuszny.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 30 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: papkin » czwartek, 1 sierpnia 2019, 22:11

Dlaczego czepiłeś się tej krypto i tego tematu, skoro jak twierdzisz w setkach różnych tematów ludzie dyskutują o Twoim zdaniu scamach, piramidach itp... i wkładają w nie swoje pieniądze?

Co Ty mi tu pierdzielisz i próbujesz wkładać w usta słowa, których nie napisałem. Powtórzę - żadna to moja kryptowaluta, ani żadna ulubienica czy "ukochany gównocoin". Jest sobie projekt, który uznałem za interesujący (odsyłam do przeczytania white paper`a) i tyle. Nie zgadzasz się z tym, to Twoja sprawa.

Nie interesuje mnie czy ten projekt jest rewolucyjny czy nie (nie wykluczam tego, nie mam wystarczających zasobów wiedzy, aby to na dzień dzisiejszy ocenić). Stabilną pozycję rynkową zyskuje się również poprzez ewolucję, a nie tylko rewolucję.

Skoro jesteś starym wyjadaczem, to uświadom mnie i 99,999% wielbłądów z tego forum w jaki sposób oceniasz czy dana krypto jest scamem. Pokaż jakie masz wielkie cohones i daj wszystkim lekcję. Może skorzystam z niej, może skorzystają z niej również inni użytkownicy.

„Ha! Hultaje, precz mi z drogi,
Bo na miazgę, was rozgniotę -
Nie zostanie jednej nogi,
A mam diablą dziś ochotę!
Wielu Was tam?
Chodź tu który!
Nie wylezie żaden z dziury?
O, wy łotry! O, wy tchórze!
Jutro cały zamek zburzę...”

Tako rzecze Papkin.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 1 sierpnia 2019, 22:25

papkin pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 22:11 Nie interesuje mnie czy ten projekt jest rewolucyjny czy nie (nie wykluczam tego, nie mam wystarczających zasobów wiedzy, aby to na dzień dzisiejszy ocenić). Stabilną pozycję rynkową zyskuje się również poprzez ewolucję, a nie tylko rewolucję.
Ufff, no dziękuję nareszcie za odpowiedź, szkoda tylko że tyle trzeba było prosić.

Czyli jest to kolejny gównoprojekt lub scam.

Misja wykonana, temat do zamknięcia. Idę sobie herbatę zaparzyć.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 478
Rejestracja: 24 kwietnia 2013
Reputacja: 65
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: robithc » piątek, 2 sierpnia 2019, 09:06

papkin pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 22:11Tako rzecze Papkin.


chyba trafiles po prostu na zly dzien mod'ow i shadowa ;) projekt jak projekt. jest ich duzo ale nikt nie mowi ze bedzie to od razu drugie ethereum. ja sobie zainstalowalem i kopie w pracy z nudow, jak cos z tego bedzie to ok, jak nie to tez mi sie nic nie stanie. uzylem twojego ref'a pozdro ;)
get rich or die trying

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: ShadowOfHarbringer » sobota, 3 sierpnia 2019, 17:49

robithc pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 09:06chyba trafiles po prostu na zly dzien mod'ow i shadowa ;)
Chyba mnie nie rozumiesz.

Mnie fascynują kryptowaluty, jak każda nowa genialna technologia, która popycha tą cywilizację do przodu, a ludzkość do zwiedzania gwiazd.

Produkowanie kolejnych spekulacyjnych szitów to tylko marnowanie potencjału jednostek, które się wciągną oraz marnowanie czasu, który moglibyśmy poświęcić na robienie czegoś faktycznie wartościowego - jak np. tworzenie rzeczy, które działają.

Jeżeli coś jest powtarzalnym, spekulacyjnym ścierwem, nieudolną kopią innych projektów, kryptowalutą "ja też mogę into krypto", to jest to marnowanie całego potencjału ludzkości oraz odwracanie ludzi od geniuszu Satoshiego i w zamian przekierowywanie ich uwagi na jakieś totalne gówno, które - jak by było mało tego - doprowadzi ich zapewne do bankructwa.

Nie ma żadnego sensu w popieraniu rzeczy, które nie działają tu i teraz (lub przynajmniej nie dają realnej nadzei na działanie w najbliższej przyszłości). Życie jest za krótkie na to, a ludzie mają skończoną ilość środków finansowych.

TL;DR Shitcoiny to marnotrawstwo czasu, pieniędzy i życia.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 30 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: papkin » środa, 7 sierpnia 2019, 12:33

robithc pisze: piątek, 2 sierpnia 2019, 09:06
papkin pisze: czwartek, 1 sierpnia 2019, 22:11Tako rzecze Papkin.


ja sobie zainstalowalem i kopie w pracy z nudow, jak cos z tego bedzie to ok, jak nie to tez mi sie nic nie stanie. uzylem twojego ref'a pozdro ;)
No i super. Witaj na pokładzie :)

Liczba użytkowników wciąż rośnie i na dzień dzisiejszy wynosi już ponad 200 000.

Warto dołączyć do projektu już teraz, albowiem z chwilą osiągnięcia 1 000 000 użytkowników nastąpi halving i nagroda za kopanie "Pi" zostanie zmniejszona do połowy.

Zachęcam i zapraszam do kopania "Pi" zupełnie za darmo.


Wystarczy zainstalować aplikację (nazw: Pi Network), ściągając ją uprzednio na swój telefon z Google Play lub APP Store i wpisać nazwę użytkownika (Papkin) w polu "Invitation code".

Pozdro

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 30 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: papkin » wtorek, 17 września 2019, 13:22

Liczba użytkowników projektu Pi Network rośnie w błyskawicznym tempie. Na dzień dzisiejszy liczy już ponad 400 000 ludzi z całego świata.

Zacznij wydobywać kryptowalutę Pi na swoin telefonie zupełnie za darmo już dziś, albowiem przy 1 000 000 użytkowników nastąpi halving, czyli zmniejszenie nagrody za jej wydobywanie aż o połowę, podobnie jak wkrótce będzie miało to miejsce z bitcoinem.

Wystarczy zainstalować aplikację (nazw: Pi Network), ściągając ją uprzednio na swój telefon z Google Play lub APP Store. Skorzystaj z kodu polecającego Papkin, a zwiększysz swoją moc wydobycia kryptowaluty Pi aż o 25%!

Zapraszam już teraz!

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: wamak » wtorek, 17 września 2019, 21:17

Mam wrażenie, że to jest akcja na pozyskanie mocy obliczeniowej ze smartfonów lub pozyskanie jakichś danych. Potrafisz wyprowadzić mnie z błędu?
Jest kopanie, monety przybywają i co dalej? Co można zrobić z tymi monetami?
Mnie zniechęca sposób marketingu, czyli linki referencyjne dające %, typowe dla MLM, nietypowe dla kryptowalut.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3091
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 1088
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: CzarnaOwca » wtorek, 17 września 2019, 21:33

@papkin Jakie uprawnienia na telefonie wymaga apka?

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 16 lutego 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: vwrafi » środa, 18 września 2019, 11:37

Aplikacja jest OK, właśnie zacząłem " kopać ". Przy starcie nie pyta o żadne zezwolenia. Jest pytanie o numer telefonu, kraj, imię, nazwisko oraz hasło i jaki chcemy mieć login. Obecnie mam 1.0214 Pi. " Kopie " mi 0,49 Pi na godzinę. Jak na profesorów ze Stanford to aplikacja wygląda za ładnie, widać, że ktoś włożył dużo wysiłku/pieniędzy żeby aplikacja wyglądała zachęcająco. Kompletnie nie wierzę w to, że profesorowie ją zrobili, tym bardziej sami. Jeśli rzeczywiście brali udział w tym projekcie, to na pewno jest ktoś jeszcze, kto dba o wygląd i PR. Jak chcecie to możecie wpisać mój login jako ref'a: PiNewBTC

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 23
Rejestracja: 30 lipca 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: papkin » środa, 18 września 2019, 14:43

Najlepiej od strony technicznej odpowie na Wasze pytania lektura White Paper`a oraz FAQ Pi Network

Można użyć translatora do tłumaczenia, jeśli ktoś potrzebuje.

Poniżej linki:

https://minepi.com/faq

https://minepi.com/white-paper

A tutaj ciekawy artykuł z przedwczoraj (16.09.2019) dotyczący Pi Network:

https://www.stanforddaily.com/2019/09/1 ... ssibility/

Co ciekawe sami twórcy aplikacji mówią, iż liczba użytkowników aplikacji Pi Network przekroczyła już 500 000!

Zapraszam do kopania Pi Network. Kod polecający: Papkin sprawi, że zwiększysz swoją moc wydobycia kryptowaluty Pi aż o 25%!

Pozdro

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 16 lutego 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

"Pi" - nowa, darmowa kryptowaluta, którą możesz kopać na swoim telefonie

Postautor: vwrafi » środa, 18 września 2019, 15:04

Z tego artykułu wynika, że to nie są profesorowie tego uniwersytetu, tylko jego absolwenci. No ale nic, nadal kopię, nic mnie to nie kosztuje. Kod polecający: PiNewBTC

edycja:

Dziękuję osobom, które zalogowały się korzystając z mojego polecenia. Od teraz zarabiamy 25% więcej i każdego nowego będę dodawał do tarczy ( mojej grupy ) dzięki czemu nasze Pi będzie jeszcze szybciej rosło ( każda osoba będąca w mojej grupie zarabia szybciej ).

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości