[PIRAMIDA] XIN - Infinity Coin

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 21 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[PIRAMIDA] XIN - Infinity Coin

Postautor: Err0x » wtorek, 21 listopada 2017, 00:27

Witam, jako iż nigdzie na tym forum nie znalazłem tematu dot. XIN'a, postanowiłem podzielić się z Wami informacjami dot. tego coina.

Jeśli ktoś zainteresowałby sie tematem na wskutek przeczytanych niżej informacji to byłbym wdzięczny za rejestracje z tego linka https://infinitycoin.exchange/signup/YYfXoo3fYvxf5JLE, który poprowadzi Was do giełdy XIN'a na której możecie go zakupic za BTC, póki nie ma go na BitBay, na pewno kupicie taniej ;)

Zacznę od najważniejszego - Paperwallet, nie będę Wam go streszczać ponieważ możecie sami przeczytać go w naszym języku http://optimusw.pl/docs/, wg. mnie coin ma potencjał i przede wszystkim wizje na siebie.

Bardzo ważnym wydarzeniem była konferencja w Zurychu na której dowiedzieliśmy sie m.in:
(JAK KOMUŚ SIĘ NIE CHCE CZYTAĆ TO W SKRÓCIE NAJWAŻNIEJSZE : XIN WCHODZI NA BITBAY, JEST TO POTWIERDZONA INFORMACJA OD SAMEGO WLASCICELA GIEŁDY)

1. Platforma Infinity Economics – będą prowadzone działania zmierzające do promocji naszej marki w prasie niemieckiej, austriackiej i szwajcarskiej, co pozwoli nam na umocnienie naszej pozycji na rynkach niemieckojęzycznych.

2. Ponieważ książek o Bitcoinie jest już na rynku wiele, powstanie także książka o XIN,która będzie promowała ideę naszej społeczności, możliwości naszego blockchaina oraz samego XIN-a.

3. W przygotowaniu jest też projekt newslettera dla całej naszej społeczności w myśl zasady, aby każdy z nas miał ten sam poziom wiedzy.

4. Powstaje właśnie zewnętrzny projekt powiązany z Infinity w taki sposób, że będzie on pewnego rodzaju połączeniem działów handlowego i operacyjnego, którego główną rolą będzie edukacja przedsiębiorców (ale nie tylko) w temacie technologii blockchain i możliwości, jakie ze sobą niesie, pełne doradztwo dla firm oraz pełen proces sprzedażowy i opiekiposprzedażowej włącznie z wdrażaniem rozwiązań blockchain dla Klientów biznesowych. Usługi te będą płatne wyłącznie w XIN, co będzie skutkowało ogromnym popytem na naszą kryptowalutę. Ponieważ na dzień dzisiejszy usługi tego typu są bardzo drogie, kapitał wpływający na rynek XIN będzie spory. Niemniej jednak pomimo wysokiego kosztu wdrożenia, oszczędności,
jakie ta technologia oferuje, zdecydowanie przewyższają wydatek, jakiego trzeba się podjąć. Dla dużych korporacji, które np. korzystają z rozbudowanych systemów CRM, ERP czy innych tego typu, oszczędności związane z przerzuceniem się na blockchain liczone mogą być dosłownie w milionach złotych rocznie. Powyższy projekt powstaje pod nazwą Sirius BusinessAngels AG.

5. Na scenie był także COO Bitbay Sp. z o. o., Marcin Cebula, który przekazał jedną
z najważniejszych informacji, jakie moglibyśmy otrzymać – wejście XIN-a na giełdę Bitbay zostało oficjalnie potwierdzone! Właściciel giełdy, Sylwester Suszek, ogłosił na Facebooku, że są już na etapie ostatnich testów i ostateczne wdrożenie coina na ich giełdzie jest kwestią dni. Bitbay zadeklarował także swoje własne działania marketingowe mające na celu promocję InfinityEconomics, co stwarza przeogromną szansę dla posiadaczy XIN. Jest to niesamowita informacja, ponieważ do tej pory Bitbay nie promował żadnego z coinów, które oferują na swojej platformie.
Dla tych z Was, którzy nie są w temacie i nie wiedzą czym dokładnie jest Bitbay – jest to giełda wymiany kryptowalut nr 1 w Europie Środkowo-wschodniej i nr 9 na całym świecie. Posiadają ponad 200 000 użytkowników w ponad 160 krajach, agenerowany obrót miesięczny wynosi ponad 80 000 000€ i rośnie z miesiąca na miesiąc. Ponadto spółka niebawem wystartuje w Indiach – wszystko jest już technicznie dopięte na ostatni guzik, czekamy jedynie na dopięcie kwestii prawnych. Biorąc pod uwagę populację Indii, która jest większa od całej Ameryki Północnej i Europy razem wziętych, możemy spodziewać się znacznego wzrostu obrotów na tej giełdzie.

6. Kolejnym fenomenalnym newsem było przedstawienie systemu Optimus Pay.
Jego dwie funkcje to : procesor płatniczy, dzięki któremu będąc przedsiębiorcą można rozpocząć przyjmowanie płatności w XIN w swojej firmie! Jeśli jednak ktoś nie ma swojej działalności, a chciałby np. szybko rozliczać się w Infinity Coinach ze znajomymi, może to zrobić przy użyciu drugiej funkcji Optimus Pay, jaką jest Messenger Bot. Wystarczy, że jest dostęp do internetu i posiada się aplikację Messenger od Facebooka (nie trzeba mieć FB, aby używać Messengera,
wystarczy numer telefonu analogicznie jak z Whatsapp) i przy jej użyciu można szybko dokonać transakcji w XIN. Co to powoduje? Otóż kryptowaluta XIN staje się coraz bardziej praktyczna.Wysłanie i odebranie środków trwa zaledwie parę sekund – mniej niż logowanie się do banku. Zapewnia też znacznie większe bezpieczeństwo, szybkość transakcji i niezawodność, której po usługach bankowych nie możemy się spodziewać. Dzięki temu popyt na Infinity Coin może w krótkim czasie mocno wzrosnąć. Wczoraj byliśmy świadkami tego, Projekt Optimus Pay przykuł uwagę nie tylko wśród osób zaangażowanych w projekt Infinity Economics, ale także
wśród firm postronnych. Jest to również bardzo dobra informacja, ponieważ zainteresowanie projektem Optimus Pay pośrednio przełoży się na wzrost zainteresowania coinem. Ponadto twórcy tego systemu są pasjonatami Infinity Coin i z pewnością rozwijając swój projekt, będą także chcieli pomóc społeczności Infinity Economics. Z rozmów w kuluarach wyszło też, że społeczność IE będzie mocno wspierać swoimi środkami finansowymi oraz zasobami ludzkimi rozwój Optimus Pay.

7. W przygotowaniu jest też kolejny serwis IE, który został oficjalnie zapowiedziany
– IE-Local. Narzędzie to pozwalać będzie użytkownikom między innymi odnajdywanie w swojej okolicy firm, które przyjmują płatności za swoje towary i usługi w kryptowalucie XIN, dzięki czemu bez problemu będzie można korzystać z Infinity Coinów na co dzień. Ponadto jest to miejsce, w którym przedsiębiorcy będą mogli reklamować swoje usługi, co z pewnością wpłynie pozytywnie na użyteczność (usability) coina XIN.

Podsumowując powyższe – jeśli jeszcze nie masz swoich XIN-ów, to miej świadomość, że to może być najlepszy czas, aby to zmienić. Okazja kupna w obecnym kursie wydaje się być nader dobrą. Na dniach rozpoczną się masowe działania marketingowe na całym świecie (dotychczas działania
związane z Infinity Economics obejmowały jedynie Polskę, ponieważ chcieliśmy, aby to nasi rodacy byli pierwszymi, którzy otrzymają komplet informacji), co również przyczyni się do wzrostu popytu na XIN, a w efekcie do zwiększenia jego wartości.
Wizja projektu została dokładnie objaśniona. Z pewnością musimy nauczyć się oceniać organizacje zdecentralizowane (prawdziwe DAO) nową miarą, ponieważ różnią się one tak bardzo od tych tradycyjnych. Ich postrzeganie według dzisiejszych standardów ekonomicznego, scentralizowanego świata może zupełnie zaburzyć obraz całej idei. Infinity Economics to projekt zdecydowanie długoterminowy, wnoszący wiele wartości i możliwości, przez co jego potencjał wzrostu wydaje
się być nieograniczony. Dodając do tego duże, pełne pasji zaangażowanie społeczności i fundacji projektu, jego przyszłość zapowiada się optymistycznie. Teraz usłyszał o nas oficjalnie cały świat.To było naszym celem, aby w końcu odkryć karty i pokazać wszystkim, że nie jesteśmy tu tylko na chwilę, by zarobić kasę i zniknąć, a po to by zostać tu na zawsze i zmienić oblicze krypto-ekonomii.

Dorzucam jeszcze filmik promujący XIN'a po polsku https://www.youtube.com/watch?v=6ZJEo3U5sNo

Z góry dziękuje za rejestracje z reflinka!
Pozdrawiam i niech pompa będzie z Wami! :D

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: cryptorookie » czwartek, 23 listopada 2017, 18:01

Witam. XIN można jeszcze kupić na giełdzie "coingather", ale od wczoraj ona nie działa. Wie ktoś dlaczego? Ja nie mogłem znaleźć na ten temat żadnej informacji.

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Klejna » poniedziałek, 4 grudnia 2017, 22:56

piszesz że XIN wchodzi na Bitbay . Proszę o link gdzie wlasciciel bitbay lub wazny gościu od bitbaya mówi o tym lub pisze na FB że xin wchodzi na rynek bitbay bo ja tego znaleźć nie mogę.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: jAcob1234_91 » środa, 6 grudnia 2017, 11:53

Witajcie! Wczoraj pisałem z BITBAY na giełdzie i pracowanicy potwierdzają, że w tym miesiącu wchodzi na BITBAY!

Fakt, że mają poślizgi, ale można być dobrej myśli.

Jak uważacie? Do ilu wzrośnie przed wejściem na BITBAY i będąc na nim? :D :D

Dodano po 1 minucie 44 sekundach:
Samo INFINITY potwierdza to na forum swoim. Administrator opisał, ok 20listopada,że kończą przygotowania i do kilku tygodni będzie XIN na BITBAY :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: sprytnyJack » środa, 6 grudnia 2017, 12:10

jAcob1234_91 pisze: Witajcie! Wczoraj pisałem z BITBAY na giełdzie i pracowanicy potwierdzają, że w tym miesiącu wchodzi na BITBAY!

Fakt, że mają poślizgi, ale można być dobrej myśli.

Jak uważacie? Do ilu wzrośnie przed wejściem na BITBAY i będąc na nim? :D :D

Dodano po 1 minucie 44 sekundach:
Samo INFINITY potwierdza to na forum swoim. Administrator opisał, ok 20listopada,że kończą przygotowania i do kilku tygodni będzie XIN na BITBAY :lol:
Cena po wejściu na Bitbay osiągnie tysiąc dolarów :roll:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: jAcob1234_91 » środa, 6 grudnia 2017, 13:23

Serio ? :P

Poważnie się zastanawiam :) 1$? 0,5$? Jak może to wyglądać... Krypto mająca przyszłość, potencjał, ale też zarazem dopiero raczkuje

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 34
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: sprytnyJack » środa, 6 grudnia 2017, 13:54

Nie pomyślałeś ,że to krypto jest tyle warte ile chętnych do udzielania się tutaj? :lol:

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Knjaz » czwartek, 7 grudnia 2017, 23:03

To nie wróży niczego dobrego, kiedy tylko 7 postów, w tym reklamujący, są napisane.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Jeff » piątek, 8 grudnia 2017, 00:17

Chcial bym wszystkich przestrzec przed inwestowaniem w ta walute.

Jest to kolejna piramida finansowa.
Scam stworzony tylko zeby wyciagnac kase z naiwnych i niedoswiadczonych amatorow krypto.

Setki zablokowanych kont na exchange, tysiace $$$ nigdy nie wrocilo do inwestorow.

https://www.facebook.com/InfinityCoin.exchange/

Poczytajcie prosze zanim w cos zainwestujecie!!!

Oszczedzi wam to niepotrzebnych rozczarowan.

Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Knjaz » piątek, 8 grudnia 2017, 01:11

Jeff pisze:Chcial bym wszystkich przestrzec przed inwestowaniem w ta walute.

Jest to kolejna piramida finansowa.
Scam stworzony tylko zeby wyciagnac kase z naiwnych i niedoswiadczonych amatorow krypto.

Setki zablokowanych kont na exchange, tysiace $$$ nigdy nie wrocilo do inwestorow.

https://www.facebook.com/InfinityCoin.exchange/

Poczytajcie prosze zanim w cos zainwestujecie!!!

Oszczedzi wam to niepotrzebnych rozczarowan.

Pozdrawiam
Nie każdy ma FB.

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SGP511 przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Jeff » piątek, 8 grudnia 2017, 01:13

Knjaz pisze:
Jeff pisze:Chcial bym wszystkich przestrzec przed inwestowaniem w ta walute.

Jest to kolejna piramida finansowa.
Scam stworzony tylko zeby wyciagnac kase z naiwnych i niedoswiadczonych amatorow krypto.

Setki zablokowanych kont na exchange, tysiace $$$ nigdy nie wrocilo do inwestorow.

https://www.facebook.com/InfinityCoin.exchange/

Poczytajcie prosze zanim w cos zainwestujecie!!!

Oszczedzi wam to niepotrzebnych rozczarowan.

Pozdrawiam
Nie każdy ma FB.


Ale kazdy ma dostep do google

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Knjaz » piątek, 8 grudnia 2017, 14:47

Czyli według Was to nigdy nie trafi na giełdę i jest tylko po to, aby nalapac takich leszczy jak ja?
Wypłacić można w XIN-ach, albo w BTC z tej giełdy.
Maja tam Referral Program, co dla mnie pachnie piramida.
Trading Fees - 2%
Transaction Fees - 0.001 -. 002 BTC. Ewentualnie 1 lub 2 XIN-y.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: keriman67 » sobota, 30 grudnia 2017, 23:40

Ukradli mi z portfela xin na infinitycoin.exchange

Dodano po 2 minutach 37 sekundach:
Przelałem z giełdy na portfel. Musiałem otworzyć nowe konto , wpisywać klucz , który otrzymałem a xin nie ma . Jest zero

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 4 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: jAcob1234_91 » piątek, 5 stycznia 2018, 22:33

Witam ponownie,
jestem zainteresowany tematem, bo to pierwsza krypto z jaką miałem do czynienia, i lekkie nadzieje :D

Wczoraj przeczytałem ciekawą informację, że XIN wchodzi na giełdę turecką:
https://forum.infinity-economics.org/fo ... oming-soon

http://www.coinwinex.com/

Może teraz coś się ruszy :)

siacoin, ripple, cardano - wszystko ma zwyżki, hm... może czas na XIN :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 256
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 64
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Łódzkie

XIN - Infinity Coin

Postautor: FuraTeściowej » piątek, 5 stycznia 2018, 23:17

Już wyżej Jeff napisał ,że to scam i mam podobne zdanie . Pamiętam filmiki na yt gdzie naganiali na zakup tego bo był po 0.04$ . Widziałem też jakieś wstawione screeny z rozmowy ( na forum lub twittera) gdzie CEO bitbay potwierdził XIN na ich giełdzie. Do tej pory cisza - czy to był fake czy coś poszło nie tak , czy miało tak wyjść tego nie wiem. XIN jest dostępny tylko na ich stronie a ta giełda co wskazałeś to chyba dopiero się otwiera. Nowa strona na FB i info tylko o XIN . Ja osobiście bym trzymał się od tego z dala .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Jeff » sobota, 6 stycznia 2018, 02:41

@jAcob1234_91,

Szczerze odradzam. Ta piramida nie wejdzie nigdy na zadna legalna gielde.

Oczywiscie to nie tylko moje zdanie. Wpisz w google XIN scam i wyskoczy Ci niemieckie forum. Wlacz translator i poczytaj co tam pisza.

Jak kupiles to sprzedaj puki jeszcze jest cos warta.

Jak ktos Cie namawia do tego to napewno nie jest Twoj kolega...

Jest tyle lepszych walut po co marnowac pieniadze na XIN.

Zobacz tu:

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... tart=10180

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=24601

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=45&t=24601

https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=15&t=25193

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 2 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: CryptowebPL » czwartek, 15 marca 2018, 18:40

Ripple (XRP) oraz Infinity Coin (XIN) od dzisiaj dostępne na polskiej giełdzie Bitbay.

Źródło: https://cryptoweb.pl/infinitycoin-xin-d ... ie-bitbay/

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: -25
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Keira_rrr » czwartek, 19 kwietnia 2018, 11:01

Wiedzieliście że od wczoraj można tradować XIN na CoinDeal?

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 8 czerwca 2018
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Emerytv2 » piątek, 8 czerwca 2018, 10:17

Parę informacji na temat XIN dla tych, którzy uważają, że jest on nic nie wartym coinem:
"Infinity Economics Platform od samego początku jest projektem kierowanym przez społeczność. Oznacza to, że decydująca siła wszystkich członków społeczności odpowiada ich sile głosu. Takie podejście zasadniczo czyni nas DAO (Zdecentralizowaną Organizacją Autonomiczną). Wszystkie procesy od rozwoju platformy do marketingu i dokumentacji są zorganizowane w sposób zdecentralizowany. "Moc" spoczywa na użytkownikach - jedynym spójnym i sprawiedliwym podejściu do blockchain, ponieważ jest to jedyny sposób na wyeliminowanie źródeł błędów. Platforma Infinity Economics została zaprojektowana z myślą o użytkownikach niezależnie od głównych inwestorów, deweloperów i założycieli, np. wszystkie nowe funkcje są koordynowane z góry za pomocą wbudowanego systemu głosowania elektronicznego.

Kod platformy oparty jest na kodzie blockchain NXT, lecz jest on bardziej zaawansowany i wciąż rozwijany. Blockchain, który stanowi rdzeń naszej platformy jest skalowalny, co między innymi oznacza, że możemy dostosowywać wielkość bloków i szybkość ich generacji do potrzeb, czyli w każdej chwili mamy możliwość zwiększenia jego wydajność. Początkowa wydajność (obecna) jest w stanie obsłużyć obecny ruch Bitcoin czy Ethereum.
Platforma posiada wiele niezwykle użytecznych w świecie blockchain funkcji, których tak wielu nie posiada praktycznie żadna ze znanych Nam kryptowalut, a które postaram się wymienić i opisać poniżej:

- INTELIGENTNE KONTRAKTY są jednym z najbardziej innowacyjnych nowych narzędzi blockchain ulepszonych przez IE z wieloma dodatkowymi funkcjami. Jest to narzędzie, które pozwoliło się znaleźć kryptowalucie Ethereum na pozycji, którą aktualnie zajmuje.
- CURRENCIES - zaawansowana funkcjonalność umożliwiająca emisję nowych tokenów/kryptowalut z możliwością natychmiastowego handlowania nimi na zdecentralizowanej wbudowanej giełdzie.
- CROWDFUNDING - zdecentralizowana zbiórka środków połączona z emisją nowego tokena..
- ESCROW - bezpieczne rozliczenia między kontrahentami, depozyt, warunkowe transakcje.
- SHUFFLING - anonimowe transakcje.
- SIDECHAIN (łańcuch boczny) będzie umożliwiał bezpośrednią, bezkosztową wymianę innej kryptowaluty na XIN, lub XIN na inną kryptowalutę. Poza tym pojawi się możliwość przeprowadzania transakcji z udziałem cyfrowych aktywów (Assets) lub tokenów w kilka sekund.
- MOBILNE APLIKACJE PŁATNICZE (OptimusWay), które już teraz umożliwiają nam płatności w realnych restauracjach lub innych punktach akceptujących płatności kryptowalutą XIN (miejsca, w których można płacić XINem: https://ie-local.com/de/entries/)
- W PEŁNI ZDECENTRALIZOWANY BLOCKCHAIN tzw DAO - żadna inna krypto nie jest aż tak zdecentralizowana jak XIN. Jest On określany mianem prawdziewgo DAO, w którym główną rolę sprawuje społeczność poprzez system demokratycznych głosowań.
- VOTING -możliwość głosowania nad kolejnymi dodatkowymi funkcjami, które wdraża fundacja IE
- HANDEL AKTYWAMI (Asset Trading) - tworzenie i handel cyfrowymi udziałami/wartościami.
- AKCJE - możliwość kupna akcji daje nam w niedalekiej przyszłości możliwość wypłaty dywidend, których wielkość będzie tylko rosła ze względu na coraz większe zainteresowanie projektem. Można powiedzieć, że jest to odpowiednik koparki jednak ta koparka nigdy się nie starzeje/ nie zepsuje a trudność wydobywania nie rośnie lecz maleje, ponieważ im więcej osób używa XIN tym częstsze są wypłaty dywidend
- wysyłanie zakodowanych wiadomości
- możliwość kupna XIN w automatach wolnostojących (dowód:

Kto dziś wiedziałby o technologii blockchain, gdyby nie Bitcoin budzący tyle emocji jako praktyczny przykład zastosowania tej technologi w tak nośnej, dotykającej każdego - kwestii pieniądza. Bitcoin przetarł drogę i pokazał, że można, a wręcz trzeba, że czas na zdecentralizowaną ekonomię cyfrową.
Infinity Economics to następny krok w tej przemianie. Infinity Economics to nie tylko waluta XIN, to cała zdecentralizowana platforma do zdecentralizowanej cyfrowej ekonomii z implementacją podstawowych mechanizmów ekonomicznych wbudowanych w blockchain, dostępna dla każdego!"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 240
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

XIN - Infinity Coin

Postautor: Jeff » sobota, 9 czerwca 2018, 05:03

@Emerytv2,

Specjalnie dla ciebie poswiecilem 10 minut mojego cennego czasu zeby to znalezc:

I had 1 Founder ($ 50,000), 1 Diamond b ($ 12,000), 2 Platinum ($ 5,000), 3 Gold ($ 1,000) and 1 Silver ($ 500) account and $ 57 100 accounts and over 100 free accounts. I have set up over 10 accounts on the forum and 2 IC accounts.

I influenced about 300 people in 2016 to invest in Nov - Dec. I met James Wilfong in November and found IE (MCC) fascinating and supportive.

I was approached by James to position Markethive as a partner for the PR and marketing arm. Of course, once launched, the powers to be rejected and even offended and ridiculed every attempt to work with them. The arrogance of Stefan and the others is astonishing given their complete lack of understanding of PR and advertising.

It is no wonder that today they are nothing but a weak spot in the industry and the whole project will be forgotten. But do not underestimate the success of Stefen, because he estimates that he is out of this company with over 130,000 bitcoins.

If the powers should wake up at IE, they should consider setting up a professional site offering a limited massive coin slot by simply downloading the wallet, receiving 1000 (or more) XIN coins and then using the active wallets and Follow a massive PR campaign by creating your own forum directory here, an active Sub Reddett account, an active and up-to-date Github account, and a consistent live PR and marketing event.

That could save XIN, but so much harm has been done to your loyal investors that it's really too late. What disaster have you caused. It could have been a spectacular company. But MLM has a way to ruin all dreams.

To jest uczciwe podsumowanie twojeg super projektu przez wczesnego inwestora. Jak po angielsku bedzie ci ciezko zrozumiec to jutro postaram sie przetlumaczyc...

KOLEJNA PIRAMIDA FINANSOWA !!!

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości