OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: stacho » czwartek, 4 kwietnia 2019, 14:41

Cudowna myśl Pana Paciorka z nowego filmu ...
"... jedyną stałą rzeczą na świecie jest zmiana ... " - Złotousty człowiek ;) dla mnie jego filmy to niezła rozrywka. Polecam ostatni film ... jeszcze tak w życiu nie zakręcił :)....


Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » niedziela, 7 kwietnia 2019, 21:37

@prezes no fakt! dawno nie zaglądałem. A tu dziś 1 cent, ale od spodu cena w niego puka :-)
0.6 centa było 2 dni temu. Chyba naganiacze udają, że nie ma czegoś takiego i nigdy o nim nie mówili

Dodano po 9 minutach 49 sekundach:
O, przepraszam! Świeżynka. Znany dascoinowiec Grzegorz F dokonał transakcji kartą powiązaną z jego kontem w dasach. Dobrze, że zrobił deal kilka dni temu, bo dziś miałby o połowę mniej. A w ogóle te 1193 dasy miały być warte minimum 1193 $ :-)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » niedziela, 7 kwietnia 2019, 21:45

Oni są nie do zdarcia. J. Paciorek wciąż nadaje :-)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » środa, 10 kwietnia 2019, 21:37

shitcoinowe stopy zwrotów:
futurocoin, promowany niestety również na polskich giełdach:
https://coinmarketcap.com/currencies/futurocoin/

dascoin
https://coinmarketcap.com/currencies/dascoin/

i ostatni hit naganiaczy nasdacoin
https://coinmarketcap.com/currencies/nasdacoin/
ten jeszcze w miarę, nie odstaje od średniej rynku bessy

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 11 kwietnia 2019, 00:23

Przepraszam że wypadłem z obiegu i zadaję głupie pytanie: Co to jest za moneta PNT ?

Powstał jakiś nowy popularny shitcoin o którym nic nie wiem?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: devega » czwartek, 11 kwietnia 2019, 00:48

@ShadowOfHarbringer chyba chodzi nie o coina, tylko Pracownię Nowych Technologii Szczepana

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 11 kwietnia 2019, 11:09

devega pisze: czwartek, 11 kwietnia 2019, 00:48@ShadowOfHarbringer chyba chodzi nie o coina, tylko Pracownię Nowych Technologii Szczepana
Ahaaa, to Szczepan Bentyn jest już oficjalnie tutaj uznany za scammera?

Przyznam, że nie nadążam za tempem wydarzeń ostatnio...
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: devega » czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:00

@ShadowOfHarbringer co do "oficjalnego uznania za scamera" - tego nie wiem, ale było ostrzeżenie PSB przed inwestowaniem w PNT, zwłaszcza, że uruchomił kolejne biznesy:
https://bitcoin.pl/pracownia-nowych-tec ... -list-psb/
+ wątek na temat PNT tutaj:
viewtopic.php?f=7&t=31526&p=561287&hili ... ia#p561287

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: ShadowOfHarbringer » czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:05

devega pisze: czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:00@ShadowOfHarbringer co do "oficjalnego uznania za scamera" - tego nie wiem, ale było ostrzeżenie PSB przed inwestowaniem w PNT, zwłaszcza, że uruchomił kolejne biznesy:
https://bitcoin.pl/pracownia-nowych-tec ... -list-psb/
+ wątek na temat PNT tutaj:
viewtopic.php?f=7&t=31526&p=561287&hili ... ia#p561287
Hmm, wygląda na dość "oficjalnie" jak dla mnie.

PS.
Czemu wywaliłeś posta @amneziahaze, który przed chwilą tutaj był? Napisał coś nie tak?
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 2370
Rejestracja: 25 stycznia 2012
Reputacja: 402
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: devega » czwartek, 11 kwietnia 2019, 14:05

Skąd przypuszczenie, że to ja go wywaliłem? Z dziennika moderacji wynika, że sam go usunął...

Początkujący
Posty: 172
Rejestracja: 5 czerwca 2014
Reputacja: 175
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: hashdee » czwartek, 11 kwietnia 2019, 20:32

ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 11 kwietnia 2019, 11:09
devega pisze: czwartek, 11 kwietnia 2019, 00:48@ShadowOfHarbringer chyba chodzi nie o coina, tylko Pracownię Nowych Technologii Szczepana
Ahaaa, to Szczepan Bentyn jest już oficjalnie tutaj uznany za scammera?

Przyznam, że nie nadążam za tempem wydarzeń ostatnio...
tak btw na inpay.pl = https://inpay.pl/pl/buy/token można kupić tokeny Szczepana Bentyna [BEN] :shock:
BCH usunięto, a miejsce pojawią się ten "mega token" :lol:

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 12 kwietnia 2019, 00:50

hashdee pisze: czwartek, 11 kwietnia 2019, 20:32 BCH usunięto, a miejsce pojawią się ten "mega token" :lol:
A to mnie w ogóle nie dziwi.

Wielokrotnie pisałem co sądzę o polityce firemki Januszex-Inpay i synowie sp. z o.o..
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 12 kwietnia 2019, 00:51

devega pisze: czwartek, 11 kwietnia 2019, 14:05Skąd przypuszczenie, że to ja go wywaliłem? Z dziennika moderacji wynika, że sam go usunął...
A sorry, myślałem że łamał jakiś punkt regulaminu - zdarzało mu się pisać po pijanemu i miał bana później.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » piątek, 12 kwietnia 2019, 11:56

ShadowOfHarbringer pisze: czwartek, 11 kwietnia 2019, 13:05Czemu wywaliłeś posta @amneziahaze, który przed chwilą tutaj był? Napisał coś nie tak?
samemu sie wywalilem, bo przechodze nieswiadomie w stan pisarza po głębszym, zamiast wrócic na wykresy.

chodzilo mi pokrotce o to, ze cała scena trejdingowa to fejk(na kazdym kroku mina, wiekszosc traci w długiej perspektywie), a krypto od ostatniej bańki to fail. po drodze trafiają się osiołki wycierające sobie gębę krypto, wrecz na fali jej popularnosci po ostatniej bańce. i na tym forum jest podobnie, choc po ostatnim wyleszczeniu troche cwaniaczków się zawinelo. nie widzę różnicy między jednym celebrytą a drugim - wszyscy, większość z nich to kolko wzajemnej adoracji i rzeczywiscie szmal z popularnosci stoi dla nich wyzej od wiedzy/umiejetnosci. i to juz jest norma.

jeszcze jest tez walka o wpływy i z konkurencją. naprawdę trejding jest brudny totalnie, knf zresztą też.

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: ShadowOfHarbringer » piątek, 12 kwietnia 2019, 12:42

amneziahaze pisze: piątek, 12 kwietnia 2019, 11:56 samemu sie wywalilem, bo przechodze nieswiadomie w stan pisarza po głębszym, zamiast wrócic na wykresy.
No tak wlasnie myslalem, z ta roznica ze zalozylem iz to moderatorzy Cie skasowali.

Sorry za brak polskich znakow, aktualizuje system i jestem na innym srodowisku chwilowo.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Posty: 2518
Rejestracja: 21 marca 2014
Reputacja: 1468
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: The Real McCoin » wtorek, 16 kwietnia 2019, 19:29






Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: adam1226 » piątek, 19 kwietnia 2019, 00:35

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » piątek, 19 kwietnia 2019, 10:21

adam1226 pisze: piątek, 19 kwietnia 2019, 00:35https://bitcointalk.org/index.php?topic ... 1.msg0#new
Pomoze ktos?
Może @BitBay :?:
Nie macie jakiegoś przygotowanego tekstu, że "sorry Vinetou"??
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » czwartek, 9 maja 2019, 16:55

Na tym pomyśle popłyną sami naganiacze, choć raz. Od kilku dni reklamują "portfel" crypto, który płaci odsetki. Trzeba tylko posłać tam środki, a po miesiącu 10% liczone w crypto
to jest ta strona
cloudtokenwallet com, niezła co? :mrgreen:
a to filmik jednego z naganiaczy, po 4 minucie przelewa tam 1 swojego bita


Oczywiście nic nie pobierać! Poza tym, że "portfel" na pewno ukradnie pewnego dnia wszystkim co do 1 satoshi, to może być tam wirus, który zasyfi wam sprzęt

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 marca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: stacho » piątek, 10 maja 2019, 02:58

Cholera ... u "Naszych Gwiazd" ciężko już znaleźć film dotyczący FN...
a uwielbiałem te ich kalkulatory zarobków, sugestie dotyczące wzięcia kredytu na zakup paczek...

Teraz co tydzień nowy "biznes" ... jak to Siara w Kilerze pięknie ujął: "...mają rozmach skurwisiny"

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości