OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Zawsze mam rację
Awatar użytkownika
Posty: 6923
Rejestracja: 15 lutego 2011
Reputacja: 4513
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Zmienna

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: ShadowOfHarbringer » poniedziałek, 25 lutego 2019, 00:51

KryptoBanita pisze: środa, 20 lutego 2019, 11:37Z jednej strony ludki mają swój rozum i co mi do tego... Zastanawia mnie skąd się biorą naiwniacy, bo na pewno nie z tego forum... Czy to zwykły brak edukacji?

1. Raczej nie z tego forum, chociaż też są na pewno tacy co przeczytali tutaj o scamie, ale nie uwierzyli, bo jakiś znajomy któremu ufają "wie lepiej".

2. Zwykli ludzie nie mają nawet pojęcia skąd się bierze wartość (nie pieniądz) w gospodarce, a Ty chcesz żeby rozumieli że wygenerowanie zysku z powietrza nie jest możłiwe ?

W szkołach powinni uczyć podstaw austryjackiej szkoły ekonomii zaczynając od podstawówki. Najważniejsza w dzisiejszych czasach wiedza jest całkowicie pomijana w szkolnictwie. Przypadek ? Nie sądzę.

Elity specjalnie tak to wyregulowały aby lud pozostał ciemny. Potem łatwo mu wciskać bajki że coś gdzieś wpłacą i pieniądz magicznie się pomnoży. Nie ma czegoś takiego.
Gotówka P2P da światu wolność. To są jej wrogowie: Bitcoin Core, Blockstream, Lightning Network.
Ocenzurowane i zmanipulowane fora: /r/Bitcoin, /r/CryptoCurrency, BitcoinTalk
Klucze GPG/PGP: [3072D/F92EDBA4]

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 25 lutego 2019, 09:08

Shadow jak najbardziej się z Tobą zgadzam, o szkolnictwie mi nawet nie mów - albo ja miałem szczęście do nauczycieli, albo moje dziecko nie miało - obecnie jest takie równanie do dołu, że cha mnie strzela...
Ciągle widzę te same łysiny - oszustkiewicza gdzieś tam sfotografowali od tyłu...
Jeżeli już zaciągnął znajomych do takiego kloacznego dołka raz, drugi - zadaję sobie pytanie, ilu oszustkiewicze mogą mieć znajomych??
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:44

Ja bym się przychylił do tego co mówi@ShadowOfHarbringer
W pracy miałem do czynienia z ludźmi załadowanymi w dascoina. Część z nich dała się przekonać skąd tak na prawdę biorą się środki w takich programach i jak wygląda ich finansowanie. Ewentualnie ci twardogłowi zaślepieni, żyjący w swoim kokonie wyobrażeń można określić jako pozbawionych rozumu ale głównie ja skłaniam się że to ubytki w naukach ekonomicznych etc. nie każdy musi być obeznany w tym obszarze a jednocześnie może odności względny sukces w życiu zawodowym.
Niedawno uświadamiałem kumpla że w tej całej Omedze to z klikania w reklamy jakiegoś badziewia lub wypełnianie ankiet nie da się wyjść z 15%-30% zyskiem i musiałem uzmysłowić jaki to piramidalny szajs.
Odpowiednio zakręcony przez zawodowego naganiacza takie osoby stają się podatne na ponziaki. Skala technik manipulacji i wachlarz metod są olbrzymie. Zaczynając od budowania własnego wizerunku człowieka sukcesu "mi się powiodło, możesz być taki jak ja" wklejając na profil foty z wakacji, lotniksa, fury z wypożyczalni czy lansowania pozytywnego wizerunku wraz ze swoim kółeczkiem wzajemnej adoracji (niech każdy wejdzie sobie na profile takich naganiaczy i zobaczy że to jedno wielkie klepanie się po plecach, emotki motywujące wśród wianuszka znajomych)
Jeżeli dodać do tego pseudo-profesjonalny bełkot i wtłaczanie tanich banałów w pobudzającyn żądzę zarobku opakowaniu to mamy "klienta" urobionego.
Nie każdego stać na to żeby jak rapuje Łona "Mieć wątpliwość"
Taki przykład. Sam nie wiem co o tym sądzić czy to typ cyniczny czy po prostu totalnie zmanipulowany przez tych co stoją wyżej na szczeblu "zarabiania online bez ryzyka"
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:46 przez zombine, łącznie zmieniany 1 raz.

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: rav3n_pl » poniedziałek, 25 lutego 2019, 14:45

KryptoBanita pisze: poniedziałek, 25 lutego 2019, 09:08ilu oszustkiewicze mogą mieć znajomych?
To jest właśnie siła piramid. Masz 10 znajomych, którzy mają 10 znajomych i po 5 razach masz spore miasto w piramidzie.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » czwartek, 28 lutego 2019, 21:59

to dzisiaj. Rzeczpospolita partnerem, kilku prelegentów z sensownych firm. Pełna kompromitacja!
FuturoCoin Conference - Meeting of Cryptocurrency Enthusiasts | 28.02.19
https://conference.futurocoin.com/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » piątek, 1 marca 2019, 21:49

Przedsiębiorcy i finansiści go nienawidzą. Odkrył prosty patent dzięki któremu biznes nie może upaść....
Widać korba nakręcona do bólu. Barzyk doradza nawet powstrzymywanie się od wydatków na ubrania żeby kupować te tokeny.
Nie wkleiło się od wybranego momentu. 4:42

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » piątek, 1 marca 2019, 22:19

ale tam na razie zerowe obroty. Nic od samego początku się nie zmieniło

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: maky » sobota, 2 marca 2019, 09:49

Dzisiaj małżonka podrzuciła mi link z fb:

https://sienachrichten.com/polski-stude ... U4EGlXrpN0

Całe szczęście, że to ja zarządzam fianasami... ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 643
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 584
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: CRXEE8 » sobota, 2 marca 2019, 10:10

maky pisze: sobota, 2 marca 2019, 09:49Dzisiaj małżonka podrzuciła mi link z fb:

https://sienachrichten.com/polski-stude ... U4EGlXrpN0

Całe szczęście, że to ja zarządzam fianasami...



https://dziendobry.tvn.pl/a/jakob-kosel ... a-wspolnej :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » sobota, 2 marca 2019, 16:37

TVN powinien zareagować. Mają prawników, a na takie oszustwo są paragrafy. Przecież tracą na wizerunku.
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » piątek, 8 marca 2019, 20:13

Post adresuję głównie dla osób początkujących, poszukujących info o kolejnym programie na lata
Nie da się wyjść 380 euro na czysto zysku(kupując pakiet za 1tyś który pracuje pół roku) klikając w jakieś bezsensowne ankiety czy oglądając reklamy fake firm albo ukraińskich sklepików czy paru osobowych firemek produkujących swetry.
Zyski w takich programach pochodzą tylko i wyłącznie od wpłacających a podstawą zarobku jest naganianie.
Tutaj przykład dennych czynności do wykonania(zajmuje to kilkanaście minut dziennie) co owocuje zyskiem około 260pln miesięcznie(380e:6)
Siano z zalajkowania strony, wyklepania ankiety i zerknięcia kilka sekund na obrazek z butami.
Mam nadzieję że trafi chociaż trochę do wyobraźni
Autor filmiku jak widać koloryzuje i nagina rzeczywistość bo po prostu musi żeby nagonić sobie kolejnych jeleni pod swój ref link.

WuO
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 marca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: WuO » piątek, 15 marca 2019, 17:55

Witam mam konto w Dascoinie i na tym koncie posiadałem 570 Euro chciałem je przelac na DasWallet ale strona sie przycieła i zleciłem pare razy wypłate potem sie okazało ze na Daswallet mam parokrotność tej kwoty (570E) za co kupiłem dascoin i zamieniłem na bitcoina . Po paru dniach na koncie dascoina pokazało mi ze jestem na minusie 2000 euro . Czy musze im oddawac te 2000 Euro i jakie moga byc konsekwencje??

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14347
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2639
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: rav3n_pl » piątek, 15 marca 2019, 18:54

@WuO Gratuluję, jesteś jedną z niewielu osób które zarobiły na piramidzie xDDD
Jeżeli masz legitny KYC zrobiony to mają Twoje dane i teoretycznie mogą nasłać komornika czy coś...
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.25
Linki do YT, TT, LI i reszty

WuO
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 marca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: WuO » piątek, 15 marca 2019, 18:58

rav3n_pl pisze: piątek, 15 marca 2019, 18:54WuO Gratuluję, jesteś jedną z niewielu osób które zarobiły na piramidzie xDDD
Jeżeli masz legitny KYC zrobiony to mają Twoje dane i teoretycznie mogą nasłać komornika czy coś...

Właśnie mam KYC ale To KYC dawałem do strony NetLeaders.com a teraz przenieśli sie na strone Excelz.com

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » piątek, 15 marca 2019, 20:35

rav3n_pl pisze: piątek, 15 marca 2019, 18:54teoretycznie mogą nasłać komornika czy coś...

TEORETYCZNIE
Sikiem prostym polej ich kolego @WuO za tych wszystkich, którzy nie mieli takiego szczęścia :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

WuO
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 marca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: WuO » piątek, 15 marca 2019, 20:37

Tak zrobie :) tylko chodzi mi o to zebym nie miał z tego powodu problemów

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » piątek, 15 marca 2019, 20:53

Gwarancji nikt Ci tutaj nie da...
Moim zdaniem znikome prawdopodobieństwo.
Pomyśl ilu ludzi zostało oszukanych i nic się nie dzieje - sądzisz, że w drugą stronę będzie inaczej? Za 2k euro - nie będzie im się chciało palcem kiwnąć :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

WuO
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 15 marca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: WuO » piątek, 15 marca 2019, 21:03

Jak na razie jestem na minusie na ich stronie excelz.com ale żaden e-mail od nich nie przyszedł :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » piątek, 15 marca 2019, 21:07

Nawet jak mail przyjdzie to co? Mailem się nie przejmuj :mrgreen:
"...więzienie i bany są dla ludzi jak mawiał Tolek Banan .. ;)"

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

OMEGA, Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World, PNT - trzymaj się z daleka!

Postautor: Awesomist » piątek, 15 marca 2019, 21:35

WuO pisze: piątek, 15 marca 2019, 18:58
rav3n_pl pisze: piątek, 15 marca 2019, 18:54WuO Gratuluję, jesteś jedną z niewielu osób które zarobiły na piramidzie xDDD
Jeżeli masz legitny KYC zrobiony to mają Twoje dane i teoretycznie mogą nasłać komornika czy coś...

Właśnie mam KYC ale To KYC dawałem do strony NetLeaders.com a teraz przenieśli sie na strone Excelz.com

@rav3n_pl chyba trzeba dodać do tytułu excelz.com skoro ten frajerski scam przeniósl się z netladers na excelz.

Swoją drogą szkoda, że jacyś hackerzy nie zajęli się tym gównem żeby zdjąć ich z weba.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości