OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » piątek, 2 listopada 2018, 11:30

@Awesomist, FuturoCoin? No skoro BitBay to wprowadził, to raczej nie zdelistują tego, ciul wie kto za tym stoi, ale akurat tutaj nie było jakiejś dziwnej dystrybucji za pakiety :D Ogólnie jestem na lekkim plusie na tym coin'ie, to jest fork Dash'a, wygląda od strony technicznej legitnie. Pytanie tylko ile jest coin'ów w obiegu i kto jest posiada :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Awesomist » piątek, 2 listopada 2018, 11:43

@anagamidev, Futurcoin i FuturNet to to samo gówno o którym mówi Zaorski.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1238
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 918
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Canis Lupus » piątek, 2 listopada 2018, 11:46

Fajną robotę robi Zaorski. W ogóle fajny gość.
stówka nie padła ale i tak było zajebiście.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » piątek, 2 listopada 2018, 11:55

Awesomist pisze: @anagamidev, Futurcoin i FuturNet to to samo gówno o którym mówi Zaorski.
Dobrze wiedzieć, chociaż nie widziałem, żeby ktoś na tego coin'a jakoś naganiał. Pewnie jeszcze spadnie. Max supply to tylko 100 mln, w porównaniu do DasCoin'a, to całkiem spoko, bo DasCoina są miliardy albo biliardy(MC - 53.999.572$ aktualnie) i ciągle tego wykopują na potęgę :D Niech BitBay wreszcie wprowadzi dźwignię, to będzie można shortować takie gówno :D
Spoiler:
Obrazek
Ostatnio zmieniony piątek, 2 listopada 2018, 12:11 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1602
Rejestracja: 7 listopada 2013
Reputacja: 775
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: redbog » piątek, 2 listopada 2018, 12:06

@anagamidev,
Co ty dopiero teraz się obudziłeś? Nikt nie naganiał? Obejrzyj filmiki naczelnego naganiacza Damiana ż. (jeśli ich jeszcze nie pousuwał).
Ostatnio zmieniony piątek, 2 listopada 2018, 13:56 przez redbog, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
-11
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » piątek, 2 listopada 2018, 12:15

Swoją drogę, nie wiem czy to przypadek, ale Zaorski co do DasCoin'a, uaktywnił się dokładnie na dołku(najniższa cena jaką zanotował coinmarketcap.com), po kilku dniach wybiło o 100% i ciągle jest wyżej od ceny, w której TSJ podjął akcję. Przypadek? :D Nie no, jeśli oni dbają o trader'ów to powinni z takimi akcjami wyskakiwać na górce, żeby ludzie zdążyli zrobić exit scam po dobrych cenach, a nie na dołkach :D Gdzie ludzie oddają coin'y za bezcen, scammerzy znowu się obkupują, pompują i zawsze ktoś tam się złapie :D

Jeszcze ja widzę tutaj taki łańcuszek powiązań: Zaorski -> KryptoJam -> BitBay -> Suszek -> FuturoCoin -> FutureNet -> DasCoin -> Żukiewicz. Ręka rękę myje :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7634
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12836
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: ergorg » piątek, 2 listopada 2018, 13:49

@anagamidev, to żeś teraz odleciał. :lol:

Dodano po 38 minutach 23 sekundach:


Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Wymazywanie » piątek, 2 listopada 2018, 14:08

Bit-els pisze: Dodano po 32 minutach 7 sekundach:
Tylko Paciorek jeszcze się nie przestawił, dziwne
Sądzę, że on uwierzył w Dascoin tak naprawdę-naprawdę. I nawet mi go trochę szkoda, bo to starsza osoba i jak sobie kiedyś uświadomi w czym brał udział, będzie to silny cios na psychikę.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » piątek, 2 listopada 2018, 14:38

ergorg pisze: @anagamidev, to żeś teraz odleciał.
Nie odleciałem, po prostu przedstawiłem fakty. Ja też nie sądzę, że Zaorski ma jakieś złe zamiary :D No, ale już nawet w memach chcąc nie chcąc ich już pokazujecie razem :D To tak jak walka Coca-coli i Pepsi ; ) :D No niestety dla Zaorskiego, gówno ma to do siebie, że łatwo się nim ubrudzić i czepia się wszytkiego :D

Poza tym siatka powiązań dla mnie też jest niezrozumiała. Zaorski stoi za KryptoJam, który podpisał wielomilionową umowę z BitBay na animowanie rynkiem czy coś. A później BitBay wprowadza FuturoCoin, który jest mocno związany ze scamem FutureNet :D I ja się pytam jak to jest możliwe, żeby po prostu zwrócić na to uwagę, bo to jest mega dziwne :D

https://comparic.pl/kryptojam-bitbay-po ... 0-mln-pln/
https://www.fxmag.pl/artykul/bitbay-dod ... h-wiedziec

Więc skoro Zaorski jest bohaterm i obrońcą ludzi przed giełdami, to czemu nie zablokował listingu tego coin'a. Bo dla mnie podpisanie takiej umowy to namaszcznenie BitBay jako rzetelnej i bezpiecznej giełdy :D Poza tym Suszak wielokrotnie mówi, że na giełdę wprowadzają sprawdzone coin'y :D
[youtube][/youtube]
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Wymazywanie » piątek, 2 listopada 2018, 15:35

@anagamidev, Czasem lepiej milczeć, jeśli się ma do powiedzenia tylko kompletne brednie.
anagamidev pisze: I ja się pytam jak to jest możliwe, żeby po prostu zwrócić na to uwagę, bo to jest mega dziwne
Wystarczy myśleć, przecież:
anagamidev pisze: A później BitBay wprowadza FuturoCoin
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » piątek, 2 listopada 2018, 15:46

@Wymazywanie, ale przecież Ci z krypto jam/TJS grają na BitBay cały czas i wiedzą co się dzieje. Więc TSJ od razu powinien wydać oświadczenie, że całkowicie odcina się od FuturoCoin, nie ma z tym coinem nic wspólnego i nie bądą trade'owąć na tej parze, a także przestrzec, że jest duże prawdopodobieństwo, że to scam i to byłoby ok :D Profilaktyka nad leczeniem :D Bo ludzie jak już wrzucą w to kasę i stracą to się nie to cudownie nie odkręci :D I jeszcze raz podkreślam, że nie oskarżam Zaorskiego, bo chyba tak zostałem zrozumiany. Cenię kolesia za szczerość, bo właśnie jest podobny do mnie, nie lubi oszustwa, mydlenia oczu i lubi chwalić się swoimi sukcesami :D Tylko, że nie będę też go wychwalał pod niebiosa i wielbił jako guru tradingu. Po prostu powinien reagować znacznie szybciej skoro podjął się takiej misji. Motywuję :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » piątek, 2 listopada 2018, 15:47

Zerknijcie na nowy wpis i długi monolog Rafała Zaorskiego o piramidzie na F. Bardzo dosadny i odważny materiał. Widać złość i wkurwienie u Rafała a ja mam tylko nadzieję że niebawem

Obrazek

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: RuckenFetard » sobota, 3 listopada 2018, 10:16

Obrazek

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » sobota, 3 listopada 2018, 10:50

To nie fejk? Bo dzisiaj zdjęcie żadnym dowodem

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 79
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: wantwrite2014 » sobota, 3 listopada 2018, 12:20

Co poszło nie tak w dascoin ?
Marcin Okoński

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: maxi82 » sobota, 3 listopada 2018, 12:44

Tego turbobełkotu się słuchać nie da, mdli człowieka już po 20s.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
-11
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 12:54

Trochę faktów odnośnie mojego postu, który dostał tyle minusów :D Żeby nie było, że wymyśliłem coś :D
Obrazek
https://comparic.pl/tradingjam-doprowad ... okuratury/

Obrazek

Oczywiście dla jasności zawsze uważałem, że DasCoin to scam i wszystkich znajomków ostrzegałem przed tym. Nigdy nie wierzyłem, że DasCoin pojawi się na giełdzie jakiejkolwiek i przede wszystkim będzie notowany na coinmarketcap.com, więc będąc sprawiedliwym trzeba przyznać, że udało im się to zrobić i spełnili obietnice dane inwestorom. Owszem zebrali kasę od ludzi, w dość wątpliwy i pozostawiający wiele do życzenia sposób, ale skoro policja ma te 44mln PLN zablokowane tzn., że te środki nie zostały roztrwonione. Może jak się sprawa wyjaśni, to ta kasa pójdzie na pompowanie coina. No ja w kod DasCoin'a jakoś za bardzo nie zaglądałem, ale jeśli to jest legitna kryptowaluta, ma ustalony model dystrubycji i ktoś to kopie, ktoś kupuje/handluje, to nie widzę jakiejś większej różnicy od innych shitcoin'ów typu Lisk :D A sam pan Wymazywanie miał jakieś zastrzeżenia jeśli chodzi o dystrybucję Lisków :D

A i najważniejsze nigdy nie miałem i nie mam ani jednego DasCoin'a :D
Ostatnio zmieniony sobota, 3 listopada 2018, 13:23 przez anagamidev, łącznie zmieniany 4 razy.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Awesomist » sobota, 3 listopada 2018, 13:18

@anagamidev, ta waluta nie ma praktycznie wolumenu (90% kręca boty na tej pseudo giełdzie), a glębokość jest taka żałosna, że można podbić bez problemu kurs kosztem kilku(dziesięciu) BTC. Ale ci załośni twórcy tego scamu nawet tego nie robią bo albo im nie zależy albo przewalili już cały hajs na wypłaty dla siebie / inne projekty, które reklamuje frajer Ż.
Na Biconnect też po exit scamie były różne wahnięcia kursem - spekula będzie grała na wszystkim.

Różnica jest taka, że w krypto było, jest i będzie dużo scamów - ale większość zachowuje przynajmniej pozory że są legalni. A tu jest robienie ludzi w jajo bez wazeliny i naganianie niesamowite.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9204
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: anagamidev » sobota, 3 listopada 2018, 13:26

Awesomist pisze: Różnica jest taka, że w krypto było, jest i będzie dużo scamów - ale większość zachowuje przynajmniej pozory że są legalni. A tu jest robienie ludzi w jajo bez wazeliny i naganianie niesamowite.
Lol, zajebista logika. Skoro jest to takie oczywiste, to każdy inwestując w DasCoin od razu wie, że pcha się po nóż to chyba bardzo dobrze. A kupując inne coiny, o których myśli, że są ok, żyje w błogiej nieświadomości, że może stracić wszystko :D No ja jednak wolę wiedzieć o możliwym ryzyku :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Orator
Posty: 845
Rejestracja: 3 kwietnia 2014
Reputacja: 279
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Coincasso, DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - trzymaj się z daleka!

Postautor: Awesomist » sobota, 3 listopada 2018, 13:30

anagamidev pisze:
Awesomist pisze: Różnica jest taka, że w krypto było, jest i będzie dużo scamów - ale większość zachowuje przynajmniej pozory że są legalni. A tu jest robienie ludzi w jajo bez wazeliny i naganianie niesamowite.
Lol, zajebista logika. Skoro jest to takie oczywiste, to każdy inwestując w DasCoin od razu wie, że pcha się po nóż to chyba bardzo dobrze. A kupując inne coiny, o których myśli, że są ok, żyje w błogiej nieświadomości, że może stracić wszystko :D No ja jednak wolę wiedzieć o możliwym ryzyku :D
Poznalem przypadkowo kilka osób z branży MLM i oni faktycznie wierzą w te projekty jak najwięksi fanatycy religijni. Zazwyczaj (patrząc na te, ktore znam) są to osoby, które były niezadowolone z życia a tu pokazuje im się mega perspektywy, zaprasza na jakieś spendy na Hawaje (za hajs firmowy oczywiście) byle po to aby głosili dalej ewangelię. Kilka osób pytało się mnie co sądze o Das ale i tak te rozmowy kończyły się na tym, że nikt nikogo nie przekonał. Mógłbym teraz do nich wrócić - pokazać, wysłać te nowe artykuły o prokuraturze ale nie wypada kopać leżącego.

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości