OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 19:03

I nowy art z Puls Biznesu
"Czarne chmury nad dascoinem" - https://www.pb.pl/czarne-chmury-nad-dascoinem-931703

"... Odzyskać pieniądze

Zdaniem Marceliny Szwed-Ziemichód, doradcy podatkowego i właścicielki kancelarii MSZtax, komunikaty polskich i zagranicznych organów należy potraktować poważnie.

— Osoby, które zainwestowały pieniądze w ten projekt, powinny podjąć działania w celu ich odzyskania. Z uwagi na siedzibę podmiotu oferującego dascoina, zwrot może być trudny — mówi doradca.

Praw można dochodzić na drodze cywilnej i karnej (w drugim przypadku można również wnioskować o odszkodowanie). Jak radzi Marcelina Szwed-Ziemichód, w pierwszej kolejności należyzłożyć oświadczenie o uchyleniu się od skutków prawnych zawartej umowy i powołać się na błąd w tak istotnej kwestii, jak przedmiot umowy. W tym samym piśmie należy wezwać NeatLeaders do zwrotu zapłaconej kwoty. Praw można też dochodzić bezpośrednio od osób, które polecały dascoina. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że problem może dotyczyć kilku tysięcy osób w Polsce. "
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Wygadany
Posty: 526
Rejestracja: 25 lipca 2012
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: poochone » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 20:16

Naganiacze w natarciu

Obrazek
Unlock Telefonow
NOKIA HTC BLACKBERRY ZTE DORO
Zapraszam na PM

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: wamak » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 20:37

91az pisze: Pani Anna już się nie wymiksuje, choćby chciała. Została twarzą przekrętu przesłaniając poprzednich "bosów" dascośantything. Melduję, że zadanie zostało wykonane.

Najdziwniejsze, że w dość emocjonalnym wywiadzie wypowiadała się racjonalnie (niestety, brakło zimnej krwi red. nacz. a mógł ją zjeść z kostkami pozwalając się pogrążyć samej, bo pytania zadawał dobre, a po drugiej stronie zaczęło brakować merytoryki). Na tyle racjonalnie brzmiała ta wypowiedź (w odróżnieniu od psychofanów das), że zachodzę w głowę jak mogła dać się tak wkręcić nie robiąc solidnego researchu. To pytanie retoryczne :-)
Nawet jeśli jest twarzą projektu, to nie pełni funkcji budowania struktury (tam są różne firmy), więc prawdopodobnie od strony prawnej jej akurat nic nie grozi. Grozi jej jedynie spadek reputacji. Gorzej mają ci, co zarabiają na polecaniu moim zdaniem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 21:46

Bitcoiniak pisze: A to kółko bitcoinowe to niby bitcoin.pl? :D :lol:
Jak sprawdzisz Mattiasa i całe netleaders to ich popularność na świecie wydaje się jednak mizerna, ten ruch jakby wypływa w Polsce, stąd być może oczywistym są reakcje znawców tematu. Ja tym znawcą nie jestem, w sumie to samemu pospekulowałbym na dascoinie. Niepokojące jest zaś, że Hejke bierze w tym udział jako osoba w projekcie, no i dodatkowo żuczek, który jak widać swój majątek po prostu dywersyfikuje. To czego nie powinno się ogółem robić to zaprzeczać faktom, że mimo wszystko coś w tym swoim życiu zrobił, w odróżnieniu od szerokiej maści nieuków i hejterów. W zasadzie to na upartego można by go prześwietlić, bo wychodzi na to, że facet próbuje promować ten dziwny projekt i kilka innych obok. Reszta załogi paciorkowcy i furmany no to wiadomo co jest, ale na ten czas nie podchodzę do tego jak większość, mimo że dascoin jest failowy i wieśniacki.

W ogóle się przyglądam po prostu z zaciekawieniem, interesujące w sumie zjawisko, pytanie czy rzeczywiście zgodne z prawem.

Dodano po 4 minutach 26 sekundach:
To co mnie też zastanawia to dlaczego żuczek kupuje apartament na parterze skoro jest milionerem i do tego w okolicy gdzie budowane są/istnieją przynajmniej 4 30to piętrowe apartamentowce. Nie jestem w stanie tego pojąć czemu parter, a pytam głośno, bo znam tę okolice dobrze, tam często przebywam, tam mieszkałem, i sam się przeprowadziłem bardziej pod centrum i wyżej, a nie na obrzeża i na parter, w okolicy obskurnych linii kolejowych i linii wysokiego napięcia(fabryki chemiczno-farmaceutyczne). Może ktoś zna przyczynę?

Na pewno nigdy nie zrozumiem ludzi, zawsze będą dla mnie największą zagadką wszechświata, a żuczek w tym przypadku jest jak prawdziwy jupiter

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 22:05

amneziahaze pisze: To co mnie też zastanawia to dlaczego żuczek kupuje apartament na parterze skoro jest milionerem
Na hyipforum jest wątek o panu Damianie, może znajdziesz w nim odp. - http://www.hyipforum.pl/topic/19031-dam ... ak%C3%B3w/

Jaki milioner taka willa ;) - https://www.realtor.com/realestateandho ... 905#photo1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 22:30

@maxi82,
//hiv positive - podrzuce skany badan z luxmedów jak wróce do biura z urlopu
Ale co my mamy o tej treści myśleć, że jest wiarygodna? Ja wolałbym mieć jasno na białym udowodnione, że naprawdę jest dłużnikiem i jeździ na te wycieczki z kredytów, póki co to możemy sobie tylko gdybać. Jest to dla mnie o tyle interesowne, że rozumiem, iż kredyt spokojnie może być sporą dźwignią finansową, wiem bo przerabiałem do 2017 - ostatniej spłaty. Pozdrawiam.

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
maxi82 pisze: Jaki milioner taka willa ;) - https://www.realtor.com/realestateandho ... 905#photo1 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kto to kupi? W ogóle stawianie za wzór Ameryki aktualnie to niestety trochę abstrakcja. W Atenach masz kawalerki nad oceanem za 10k usd. Brzmi jak żart, żartem jednak nie jest.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 22:35

amneziahaze pisze: Kto to kupi?
http://www.hyipforum.pl/topic/19031-dam ... ent=553055

Oczywiście nie należy wszystkiego co tam piszą traktować jako prawdę objawioną.
Ot tak, do poczytania w ramach rozrywki.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 22:39

Obrazek

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: pepperoniss » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 23:06

poochone pisze:
za chwile jak ludzie niekupia tego to zaczniecie placic frequency .
A żebyś wiedział i jest to zapisane w kodzie :)
update_global_frequency_operation_fee_parameters
źródło: https://github.com/techsolutions-ltd/da ... ers.coffee

Wygadany
Posty: 526
Rejestracja: 25 lipca 2012
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: poochone » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 23:41

Niewiem czy zwrociliscie uwage na to ze w filmie naganiaczy pojawila sie wstawka odnosnie ludzi ktorzy pojawili sie w dascoinie

https://dascoin.com/team/

Dziwnym bardzo trafem prakrtycznie wiekszosc nazwisk to Czeskie/Slowackie, Serbsko/Bialoruskie

Do tego ZERO informacji kto kto skad to dlaczego.
Jak probuje sie ich wygooglowac nieznajduje nic jak juz cos znajdzie na linkedin.com to niema wzmianki o dascoina

wiec co to za TEAM
Obrazek
Unlock Telefonow
NOKIA HTC BLACKBERRY ZTE DORO
Zapraszam na PM

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: pepperoniss » poniedziałek, 11 czerwca 2018, 23:51

maxi82 pisze: Praw można też dochodzić bezpośrednio od osób, które polecały dascoina.
Tyle, że to jest tylko półprawda. Dochodzić można ale na pewno nie na podstawie kontraktu - bo z nimi n ie dascoinposiadacze nie zawierali żadnej umowy - a na zasadzie odpowiedzialności deliktowej. To zaś oznacza, że powód musi wykazać, że: powód poniósł szkodę, pozwany popełnił czyn niedozwolony, związek przyczynowo skutkowy między czynem niedozwolonym pozwanego a szkodą powoda oraz winę pozwanego.

I w tym cały jest ambaras, że wszystkie te elementy - może poza szkodą - są praktycznie nie do udowodnienia jeśli nie jesteśmy w stanie wykazać, że k=ten konkretny zaganiacz nagabywał nas opowiadając baki doskonale wiedząc, że bajki opowiada.

Na pewno nie wystarczy pokazanie filmu z internetu i stwierdzenie, że dlatego kupiłem licencję na zarabianie...

Niestety, z tego powodu zaganiacze czują się bezkarni.
Takie jest niestety kontynentalne prawo. W wielu systemach anglosaskich przyjęto natomiast domniemanie, że samo nagabywanie do czegoś co przeciętny Smith rozpozna jako piramidę oznacza dokonanie czynu niedozwolonego i winę a to oznacza, że zaganiacz by się od odpowiedzialności uwolnić musi udowodnić nie tylko, że piramidy nie rozpoznał ale, że jego zdolności intelektualne na to nie pozwalały...

A przecież oni to najwięksi specjaliści od krypto teraz są. Ich boss po oenzetach lata, z premierem malty się spotyka, na wierzy eiffla modę do blockchaina dascoinowego wprowadza...

Dlatego przed skierowaniem sprawy do sądu lepszym rozwiązaniem jest konsultacja z radcą prawnym bądź adwokatem a nie - najlepszym nawet - doradcą podatkowym.

A co do pozywania Netleaders... Hm... W Singapurze?
Da się... Ale czarno to widzę...

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: przemo1500 » wtorek, 12 czerwca 2018, 00:04

pepperoniss pisze: Dlatego przed skierowaniem sprawy do sądu lepszym rozwiązaniem jest konsultacja z radcą prawnym bądź adwokatem a nie - najlepszym nawet - doradcą podatkowym.
Marcelina Szwed Ziemichód - doradca podatkowy, ADWOKAT, kryptoentuzjasta. Ciężko trafić lepiej.
poochone pisze: Dziwnym bardzo trafem prakrtycznie wiekszosc nazwisk to Czeskie/Slowackie, Serbsko/Bialoruskie
Siedzibę mają w belgradzie, więc i stamtąd pochodzą ludzie. Dlatego takie nazwiska. Sprawdziłem sobie kilku, pracują u nich czyli w Round Globe Tech oraz w innych firmach. Ci ludzie nie są z sufitu. Na ich profilach Linkedin widnieje owa firma. Istnieje też prawdopodobieństwo, że wszystko może być wymyślone a zdjęcia są z netu, bo i tak często bywało, że sami zainteresowani dowiadywali się od ludzi z netu, że gdzieś pracują.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 10 maja 2013
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: pepperoniss » wtorek, 12 czerwca 2018, 00:15

OK... Młody adwokat, mający pojęcie o krypto... To zdaje się dobra opcja :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 5083
Rejestracja: 14 marca 2011
Reputacja: 1663
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: maky » wtorek, 12 czerwca 2018, 07:43

amneziahaze pisze: W Atenach masz kawalerki nad oceanem
Ej, coś przegapiłem? Płyty tektoniczne się przesunęły czy to inne Ateny? ;)
Bądź zmianą, którą prag­niesz uj­rzeć w świecie.

KURSYBTC - kursy BTC przeliczone na PLN/USD/EUR + alarmy; vultr.com - serwery pod masternody

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: prezes » wtorek, 12 czerwca 2018, 08:24

maxi82 pisze: Na hyipforum jest wątek o panu Damianie, może znajdziesz w nim odp. - http://www.hyipforum.pl/topic/19031-dam ... ak%C3%B3w/
Jak nie chcecie żeby wam się zainstalował jakiś adware to lepiej nie klikajcie w powyższy link a jak już kliknęliście to lepiej sprawdźcie sobie kompa. Na hyipforum jest odnośnik do strony, która jest blokowana z powodu malware. Nie będę podawał jaka to strona bo pewno sporo osób by sobie kliknęło.

Dodano po 3 minutach 52 sekundach:
Może te reklamy są nieszkodliwe ale lepiej dmuchać na zimne. Malwarebytes w każdym razie wywala ostrzeżenie i blokuje stronę.

Dodano po 4 minutach 26 sekundach:
2018-06-12 08_23_44-Malwarebytes.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6386
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: maxi82 » wtorek, 12 czerwca 2018, 08:31

O kurcze no patrz, nie wiedziałem (reklam też nie widzę)widocznie ublock orgin robi dobrze swoją robotę :) .
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: prezes » wtorek, 12 czerwca 2018, 09:42

Czasami w reklamach mogą być jakieś malware, kiedyś na jednym dużym portalu finansowym mieli wirusa w reklamie.

Dodano po 16 sekundach:
Dlatego reklamy lepiej omijać z daleka.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » wtorek, 12 czerwca 2018, 14:15

@maxi82, @prezes, podobnie brave na androida. Polecam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: amneziahaze » wtorek, 12 czerwca 2018, 15:09

prezes pisze: Czasami w reklamach mogą być jakieś malware, kiedyś na jednym dużym portalu finansowym mieli wirusa w reklamie.

Dodano po 16 sekundach:
Dlatego reklamy lepiej omijać z daleka.
Wcześniej też próbowałem podjąć ten wątek, ale pocisk zmienił nieco trajektorię lotu, a chodzi mi o to czy rzeczywiście źukiewicz jest na minusowie pętli zadłużeniowej - jeżeli tak jest to faktycznie szkodzi środowisku i ludziom ogółem. Jednak tego nie wiem, więc się wstrzymuję, a wolałbym wiedzieć.

I w nawiązaniu ponownie do wcześniejszych dywagacji.. czy nie jest tak, że scam lub półscam zarabiać nie może? Liczymy projekty, które upadły, jednak są takie, na które wszyscy psioczą, a mimo to projekt działa i nie bankrutuje. To samo odnośnie wątpliwości Codewise Roberta Gryna. Wyjątkowo dziwna firma, a jaki ma power i przychody. I ludzie też dowodzą, że szkodliwe, że nikomu reklamy są niepotrzebne etc. a my możemy tylko się zastanawiać ile wkładu taki biznes wymaga pracy, i mimo że piramidą nie jest to ma sporo krytyki jak na drugi startup w eu. Jest dużo projektów gdzie ludzie robią najazd na coś czego sami do końca nie rozumieją. Tak długo póki będzie popyt, tak długo będą "naganiacze", zwolennicy i usługodawcy. To tak jak trafić restaurację sushi z psa, ale nikt do końca nie wie jakie wałki są stosowane do optymalizacji zysków.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN, DagCoin - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 12 czerwca 2018, 20:49

Ciekawe... Może offtop, a może ktoś to wykorzysta... Sprawa dotyczy kredytu we frankach...

"Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej w orzeczeniach od dawna konsekwentnie podkreśla, że konsument musi znać całe ryzyko, możliwe scenariusze, historię wahań waluty i ryzyko wahań w przyszłości "
"Niezrozumiały dokument to nie umowa
- Prawo unijne uznaje, że brak przejrzystości umowy jest jedną z przesłanek jej nieważności – wyjaśnia mecenas Mazur. – Konsument już w chwili zawarcia porozumienia musi mieć pełną świadomość wszystkich możliwych ekonomicznych następstw umowy. Tymczasem moi klienci nie wiedzieli, ile ostatecznie będzie wynosiło..."

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 08514.html

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości