OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: benq » wtorek, 5 czerwca 2018, 13:21

Maciej.Osicki pisze: Dlaczego tak bardzo zazdrościsz innym, że zarabiają dziennie więcej niż cały wolumin Bitcoin w skali roku?
Hmm. Wolumen dzienny BTC to za ostatnie 24h - 17 mld dolarów. 17 mld x 365 dni daje nam:
6 bilionów 205 miliardów dolarów.
Czyli wy na dascoinie zarabiacie więcej niż 6 bilionów dolarów?
No to rocznie macie:
2,264,825,000,000,000 usd.
A PKB całego świata to niecałe
80,000,000,000,000

Szacun dla daskupy. To jest większe niż nam się wydaje, dawno przeskoczyło wszystkie gospodatki świata razem wzięte :lol:
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 czerwca 2018, 13:33 przez benq, łącznie zmieniany 1 raz.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » wtorek, 5 czerwca 2018, 13:27

Eeee, szkoda karmić trolla. Przecież to absurdy do kw.

Wygadany
Posty: 526
Rejestracja: 25 lipca 2012
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: poochone » wtorek, 5 czerwca 2018, 13:29

Maciej.Osicki pisze:Nie wiem czemu mnie atakujesz bez poszanowania kultury osobistej i godności człowieka. Ja używam merytorycznych argumentów, jeżdżę regularnie na szkolenia (ostatnio mieliśmy w Wadowicach), mam swoją strukturę, gdzie wszyscy jesteśmy pasywni. Dlaczego tak bardzo zazdrościsz innym, że zarabiają dziennie więcej niż cały wolumin Bitcoin w skali roku? Sprawdź proszę fakty i nie mieszaj pojęć. Ja mówię o ekonomii i matematyce a nie o spekulacji bankowej czy giełdowej. Waluta hybrydowa przyszłości daje większy zysk niż kryptowaluta i waluta tradycyjna. Wiesz czemu? Bo łączy ich najlepsze cechy, a pozostają jeszcze cykle i frequensy lock. Także może zważaj se co piszesz. Próbuję objaśnić ludziom takim, jak Ty, że im szybciej się wyrwiesz z etatu tym prędzej zaczniesz mieć "problemy", takie jak ja, czyli np. wielkość apartamentu na Seszelach. Aha i proszę Cię wypowiadaj się z większym szacunkiem u Panu Damianie i Panience Kasi, bo naprawdę w skali współczesnej to jedni z najwybitniejszych Polaków, żyjących na tej ziemi.

A CO BO PAN DAMIANEK I KASIA MNIE WEZMA DO PROKURATURY

A wiesz co to jest notmalna krytyka, mam prawo do krytykowania kogo chce i jak chce jezeli mam na to argumenty to czemu nie.

Dlaczego pan damianek usunol prawie wszystkie filmiko odnosnie dasshita ??

Volumen macie wiekszy ciekawe gdzie

DASSHIT $0.084162 USD (3.80%)
0.00001135 BTC (5.97%)
Market Cap
$? USD
? BTC
Volume (24h)
$76,850 USD
10.36 BTC
Circulating Supply
? DASC
Total Supply
889,868,500 DASC


BITCOIN
Market Cap
$127,267,502,657 USD
17,076,537 BTC
Volume (24h)
$4,654,470,000 USD
627,684 BTC
Circulating Supply
17,076,537 BTC
Max Supply
21,000,000 BTC


Dasss Volume (24h) $76,850 USD > BTC Volume (24h)$4,654,470,000 USD O kurewa to musze wrocic do szkoly na matematyke
Obrazek
Unlock Telefonow
NOKIA HTC BLACKBERRY ZTE DORO
Zapraszam na PM

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 5 czerwca 2018, 13:33

Maciej.Osicki pisze: Panu Damianie i Panience Kasi
Masz własne panienki na szkoleniach :mrgreen:
Maciej.Osicki pisze: jedni z najwybitniejszych Polaków, żyjących na tej ziemi.
Chodzi Ci o to jakie figury potrafią wywijać razem :mrgreen:

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: 91az » wtorek, 5 czerwca 2018, 13:44

Maciej.Osicki pisze: Ja używam merytorycznych argumentów
W którym miejscu? Na razie to same ...ały (dyrdymały, w kolano strzały).
Maciej.Osicki pisze: jeżdżę regularnie na szkolenia (ostatnio mieliśmy w Wadowicach), mam swoją strukturę, gdzie wszyscy jesteśmy pasywni.
Pogratulować. Siedzicie i patrzycie jak łajba tonie? Do tego namawiasz swoje "struktury"?
Maciej.Osicki pisze: Dlaczego tak bardzo zazdrościsz innym, że zarabiają dziennie więcej niż cały wolumin Bitcoin w skali roku?
LOL pojechałeś. Po ostrzu brzytwy, gołym za.kiem, bez znieczulenia.
Maciej.Osicki pisze: Sprawdź proszę fakty i nie mieszaj pojęć.
rly? https://bithub.pl/wiadomosci/biznes/wol ... oty-apple/

Nie musisz się martwić, w tym pociągu nie ma dascośtam.
Maciej.Osicki pisze: Ja mówię o ekonomii i matematyce a nie o spekulacji bankowej czy giełdowej.

To, że używasz arytmetyki na poziomie szkoły podstawowej niekoniecznie oznacza, że ma to coś wspólnego z matematyką. O ekonomii nie wspomnę. Cyferki wiele zniosą, ale kłamać nie będą. Łżą tylko ludzie ich używający i próbujący zakłamać rzeczywistość.
Maciej.Osicki pisze: Waluta hybrydowa przyszłości daje większy zysk niż kryptowaluta i waluta tradycyjna.
Tutaj mogłeś się nie minąć z prawda obiektywną. To jednak wredna sucz i jak widzi takie teksty to krzyczy, że dascoś to nie jest ani waluta, ani hybrydowa, a na pewno nie daje (czas teraźniejszy) i nie da (czas przyszły) powodów do wygenerowania zysku. Czysta arytmetyka. :-P
Maciej.Osicki pisze: tym prędzej zaczniesz mieć "problemy"
Wyrwałem z kontekstu. Teraz można powiedzieć, że w wypowiedzi padło słowo prawdy.
Maciej.Osicki pisze: Aha i proszę Cię wypowiadaj się z większym szacunkiem u Panu Damianie i Panience Kasi, bo naprawdę w skali współczesnej to jedni z najwybitniejszych Polaków, żyjących na tej ziemi.
Bez wątpienia jest taka kategoria "wybitności" dla prowadzących "struktury". Znajdziesz w KC odpowiedni ustęp - wariant łagodniejszy został już zacytowany w tym wątku. Mam na myśli pochodną organizacji nakłaniającej do "niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem". W tej kategorii nagroda skaluje się od 5 lat wzwyż utrzymania na koszt podatnika. Nie licząc rzeszy fanów po zatonięciu krypy - ciężko się zapomina takie zdarzenia.

Jak pisałem: w takich przypadkach Wenezuela może być zbyt blisko Polski.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 4 czerwca 2018
Reputacja: -156
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Maciej.Osicki » wtorek, 5 czerwca 2018, 13:51

Sorry ale ja się poddaję. Dyskusja z wami to jak rzucanie grochem o ścianę. Próbowałem używać argumentów naukowych z ekonomii i matematyki, pokazywać jak działają rynki finansowe w sieci the Internet, ale nic to nie daje. Przykro mi, ale pociąg odjechał bez was. Szkoda, bo mi również zależy na zapewnieniu innym zarobku. Seszele są dostępne dla każdego!!!

Dzisiaj mamy internet webinar, zaczynamy punktualnie o 21:37 jeśli jednak ktoś chce, to wyślę zaproszenia. Będzie można się dowiedzieć więcej np. o Das33, o cyklach, a także o nowym rodzaju inwestycji tzw. "z warkoczykami". To już wyższa szkoła investment, więc nie chcę tego nawet tutaj rozwijać. Webinar poprowadzi znany w Dasśrowisku trener Mister Testosteron, który doskonale rozumie istotę hybrydowego biznesu. Jakby co, zapraszam.

Wygadany
Posty: 526
Rejestracja: 25 lipca 2012
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: poochone » wtorek, 5 czerwca 2018, 13:54

Maciej.Osicki pisze:Sorry ale ja się poddaję. Dyskusja z wami to jak rzucanie grochem o ścianę. Próbowałem używać argumentów naukowych z ekonomii i matematyki, pokazywać jak działają rynki finansowe w sieci the Internet, ale nic to nie daje. Przykro mi, ale pociąg odjechał bez was. Szkoda, bo mi również zależy na zapewnieniu innym zarobku. Seszele są dostępne dla każdego!!!

Dzisiaj mamy internet webinar, zaczynamy punktualnie o 21:37 jeśli jednak ktoś chce, to wyślę zaproszenia. Będzie można się dowiedzieć więcej np. o Das33, o cyklach, a także o nowym rodzaju inwestycji tzw. "z warkoczykami". To już wyższa szkoła investment, więc nie chcę tego nawet tutaj rozwijać. Webinar poprowadzi znany w Dasśrowisku trener Mister Testosteron, który doskonale rozumie istotę hybrydowego biznesu. Jakby co, zapraszam.
widzisz tak bronisz dasshita a nie umiesz odpowiedziec na moj pierwszy post w ktorym podalem normalne argumenty

ZAPOMNIELEM NA waszych lebczystkach zapomnieli przekazac wam wiedzy jak radzic sobie z ludzmi ktorzy cos wiedza o krypto.
i musicie dopytywac prowadzacych i przedstawiac tylko to co BEDZIE BEDZIE BEDZIE

Ja sie pytam o rzeczy ktore sa teraz

Github gieldy wallet minting

Jak odopowiesz mi na wszystkie pytania to Kupie z twojego linku Prezydenta

Wole pojechac na rowerze niz waszym pociagiem bo wiem ze na spokojne dojade a wasza ciufcia przedzej czy pozniej pojdzie w zapomnienie i niedokonczy kursu

Jak nie pierdolnie zdrowo dasshit to poprostu bedzie wygasniecie projektu az wkoncu wasze guru zniknie
Ostatnio zmieniony wtorek, 5 czerwca 2018, 13:57 przez poochone, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Unlock Telefonow
NOKIA HTC BLACKBERRY ZTE DORO
Zapraszam na PM

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: 91az » wtorek, 5 czerwca 2018, 13:55

Bit-els pisze: Eeee, szkoda karmić trolla. Przecież to absurdy do kw.
No niby tak, ale za to jaka frajda cisnąc bekę z gościa z aluminiową czapeczką z daszkiem na przezroczystej czaszce (*)DS9 :-)

Chociaż, z drugiej strony głupio tak się jakoś śmiać z ułomności. Dlatego u mnie na jakiś czas EOT.

Podsumowanie dla naganiaczy Dascoin:

[youtube][/youtube]

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Araluen » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:00

Dla mnie godzina wydarzenia (21:37) jest ostatecznym argumentem za tym, że rozmówca jest trollem ;) Może to i dobrze, bo inaczej musiałby mieć okrutnie wyprany mózg. Strach pomyśleć, ile osób faktycznie tak działa w tym gunwosystemie... :shock:

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 4 czerwca 2018
Reputacja: -156
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Maciej.Osicki » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:04

poochone pisze:widzisz tak bronisz dasshita a nie umiesz odpowiedziec na moj pierwszy post w ktorym podalem normalne argumenty
Dobrze, odpowiadam na Twoje argumenty, chociaż mam mało czasu, bo szykuję się do wspomnianego poważnego webinara, którego marketingowe hasło przewodnie to: "z warkoczykami albo bez warkoczyków, też ujdą" - a dotyczył będzie wymiany cykli na konkretne towary towary, wszystko jedno na co, np. na warzywa czy kremówki, bo wszystko za Dascykle już niedługo będzie można kupić.

A więc przejdźmy do rzeczy: minting i github nie należą do DasEcosystemu, więc nie mają znaczenia dla rozwoju projektu płatności hybrydowych i waluty przyszłości Dascoin. Walet to my nie używamy, bo jest niebezpieczny, np. regularnie atakowany przez internet hakerów. Zamiast tego posiadamy doskonały walidator, który nie tylko zabezpiecza twoje transakcje, ale także ma dodatkowe funkcje, np. delikatnie wibruje, gdy realizujesz nową transakcję. Który walet Bitcoin ma coś takiego? Sorry koleżko, ale technologicznie jesteśmy lata świetlne przed wami i żadne hejty tego nie zmienia. Chciałeś konkrety, to je masz!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: mecenas » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:06

Maciej.Osicki pisze: ma dodatkowe funkcje, np. delikatnie wibruje
Już wiem, gdzie się znajduje... ;)
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: benq » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:10

Maciej.Osicki pisze: doskonały walidator, który nie tylko zabezpiecza twoje transakcje, ale także ma dodatkowe funkcje, np. delikatnie wibruje, gdy realizujesz nową transakcję.
Literówka. Chodziło Ci o wibrator.
Delikatnie wibruje, może rozluźni Ci poślady.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:15

Psujecie wątek... ;-)

Poszukajcie jakiś artystów na tube, bo nudno w ten upalny dzień

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4615
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: mecenas » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:16

Bit-els pisze: Poszukajcie jakiś artystów na tube
Są lepsi od Macieja?
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://discover.cash/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Araluen » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:17

Szkoda, że się w taki sposób wydał z tym trollem, bo przyznam, że całkiem nieźle mu to wychodziło :(

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:19

@mecenas, co rusz można trafić perełki. Niestety większość wyłączyła komentarze na tube :twisted:

Wygadany
Posty: 526
Rejestracja: 25 lipca 2012
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: poochone » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:20

wszyscy wylaczaja komentarze o wiedza w jakim gownie sa i z nie maja racji a takto podesla reflinka i jazda
Obrazek
Unlock Telefonow
NOKIA HTC BLACKBERRY ZTE DORO
Zapraszam na PM

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 990
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: wamak » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:32

Maciej.Osicki pisze:...Kiedyś może wam opowiem o naszej strukturze z Michem, Wolfgangiem i Mathiasem oraz Zygim (tak, działamy międzynarodowo). Ale to już na inny czas. It's my life.
Kto to jest Zygi?

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » wtorek, 5 czerwca 2018, 14:42

Maciej.Osicki pisze: Sorry ale ja się poddaję. Dyskusja z wami to jak rzucanie grochem o ścianę. Próbowałem używać argumentów naukowych z ekonomii i matematyki, pokazywać jak działają rynki finansowe w sieci the Internet, ale nic to nie daje. Przykro mi, ale pociąg odjechał bez was. Szkoda, bo mi również zależy na zapewnieniu innym zarobku. Seszele są dostępne dla każdego!!!

Dzisiaj mamy internet webinar, zaczynamy punktualnie o 21:37 jeśli jednak ktoś chce, to wyślę zaproszenia. Będzie można się dowiedzieć więcej np. o Das33, o cyklach, a także o nowym rodzaju inwestycji tzw. "z warkoczykami". To już wyższa szkoła investment, więc nie chcę tego nawet tutaj rozwijać. Webinar poprowadzi znany w Dasśrowisku trener Mister Testosteron, który doskonale rozumie istotę hybrydowego biznesu. Jakby co, zapraszam.
Wiem. Też czekam na ten webinar. Ma być podobno dokładna road map na dwa najbliższe wieki. Będzie szerzej omówione następujące milestone i szczególne wydarzenia dot. netleaders i dascoin. Osoby który jeszcze nie zapoznały się z harmonogramem to go po krótce przedstawie

- Netleaders i program zaawansowanej nanotechnologii medycznej i kreacji nanorobotów z cykli.
- Startupy i budowanie platform służących badaniom nad optyką niewidzialności, polami siłowymi i terraformowaniu planet za pomocą Das33
- użycie cykli w budowie komputerów kwantowych i oparcie ich o architekturę dasbit zamiast kubitów kwantowych.
- blockchain dascoin jako pierwsza baza do kreacji komory hibernetycznej i kriogenicznej.
- robot kolejkowy Ewa z serialu Alternatywy 4 będzie korzystał z software opartym o ekosystem das33

Wygadany
Posty: 526
Rejestracja: 25 lipca 2012
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: poochone » wtorek, 5 czerwca 2018, 15:29

wamak pisze:
Maciej.Osicki pisze:...Kiedyś może wam opowiem o naszej strukturze z Michem, Wolfgangiem i Mathiasem oraz Zygim (tak, działamy międzynarodowo). Ale to już na inny czas. It's my life.
Kto to jest Zygi?

No niemow ze nieznasz ZYGI-ego
Obrazek
Unlock Telefonow
NOKIA HTC BLACKBERRY ZTE DORO
Zapraszam na PM

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości