OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: koparki » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 16:05

Maciej.Osicki pisze: Zwróćcie też uwagę na nazwę - pojawia się w niej słowo "Das" czyli z języka niemieckiego, a chyba nikt z Was nie ośmieliłby się krytykować niemieckiej gospodarki. Także proponuję na spokojnie podejść do tematu.
No to zabłysnąłeś kolego ;)
---

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Flangler » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 16:07

Maciej.Osicki pisze: Notowania na giełdach nie mają znaczenia i w sumie im niższy kurs, tym więcej posiadacze Dascoin zarabiają, bo gdy wejdą pozostałe usługi DasEcosystem, to kursy na giełdach będą rosły szybciej, niż gdyby już teraz były wysokie. Zakupując licencje i tak zarabiamy, bo nawet jeśli kurs spadnie poniżej 1 centa (co raczej niemożliwe), to i tak posiadamy cykle, które są podwajane według odpowednich frequency, a to daje możliwość wymiany na jeszcze większą liczbę Dascoin. A aktywa rosną i jak w przyszłości wzrosną do poziomu np. 50-60 euro za jednego Dascoin, to po prostu zyskają na tym ci, co mieli wykupione najwięcej licencji. Prościej się chyba nie da tego wytłumaczyć.
Tu jest jeden błąd, nie będzie osób które będą chciały taką ilośc dascoinów od was kupić, sam chyba nie rozumiesz idei dascoin, bo z tego co zrozumiałem ze streama Szcepana Bentyna z dascoinowymi GURU to, to, że dascoin nie jest stworzony do inwestowania. Zakładam, że w dasconie siedzisz od dawna albo jesteś po prostu trollem. Z 1 centa do 50 Euro to jakieś 499900%, nawet w świecie krypto to dużo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: benq » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 16:19

O ja prdle. Skisłem.
Ale żeby nie było, że my tylko bezpodstawnie wyśmiewamy - odniosę się merytorycznie - na tyle, na ile można do takiego bełkotu.
Maciej.Osicki pisze: Bitcoin jest typową kryptowalutą a Dascoin jest walutą hybrydową, unikalnym w skali światowej gospodarki projektem monetarnym, często nazywany słusznie walutą przyszłości.
Fajnie się dowiedzieć, że bitcoin jako pierwsza kryptowaluta, która dała podwaliny do zdecentralizowanego, niezależnego, światowego systemu finansowego to "tylko typowa kryptowaluta", natomiast Dasshit to waluta przyszłości - bo tak.
Maciej.Osicki pisze: Skoro już wkrótce będzie można kupić np. chleb, wino czy nawet samochód przy pomocy DasPay, to chyba o czymś świadczy. To będzie coś jak karty płatnicze tylko bardziej wiarygodne, bo hybrydowe.
Co za rewolucja! A nie, czekaj, jednak nie. Przecież mamy kilkanaście kart które oferują takie rozwiązania od lat.
Słyszałeś o Visa lub Mastercard. Również scentralizowane jak Dashshit.
Maciej.Osicki pisze: Zwróćcie też uwagę na nazwę - pojawia się w niej słowo "Das" czyli z języka niemieckiego, a chyba nikt z Was nie ośmieliłby się krytykować niemieckiej gospodarki.
No tak, nazwa. Niepodważalny argument. Czyli każda waluta z cząstką ROM w nazwie musi odnieść sukces, bo odnosi się do sukcesów Cesarstwa Rzymskiego. :mrgreen:
Maciej.Osicki pisze: Notowania na giełdach nie mają znaczenia i w sumie im niższy kurs, tym więcej posiadacze Dascoin zarabiają, bo gdy wejdą pozostałe usługi DasEcosystem, to kursy na giełdach będą rosły szybciej, niż gdyby już teraz były wysokie.
Niedługo wmówicie ludziom, że im mniej mają w portfelu złotówek tym lepiej. Bo mniej wydają na głupoty. Logicznie.
Maciej.Osicki pisze: Pociąg niestety już odjechał i nie wszyscy się załapali, ale jest jeszcze ostatnia szansa na zakup licencji z cyklami
Czy Ty jesteś ślepy? Nie widzisz, że cena leci na mordę? Gdzie pociąg odjechał jak w każdej chwili mogę sobie kupić miliony dasów coraz taniej?
Maciej.Osicki pisze: A aktywa rosną i jak w przyszłości wzrosną do poziomu np. 50-60 euro za jednego Dascoin
Rozumiem, że z tych $0,06 zrobi się 60 euro? Na podstawie wnikliwej analizy? :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 16:47

Maciej.Osicki pisze: Panowie, widzę niestety, że w temacie narosło mnóstwo nieporozumień i co jeszcze bardziej przykre, nawypisywaliście bardzo wiele kłamstw na temat Dascoina. Przede wszystkim nie rozumiem czemu nieustannie porównujecie Dascoina z Bitcoinem, skoro to są projekty działające na odmiennej zasadzie. Bitcoin jest typową kryptowalutą a Dascoin jest walutą hybrydową, unikalnym w skali światowej gospodarki projektem monetarnym, często nazywany słusznie walutą przyszłości. Waluta hybrydowa to taka, która łączy elementy kryptowaluty oraz waluty tradycyjnej. To czysta matematyka, więc chyba wszystko jest oczywiste i tłumaczyć tego nie trzeba.

Poza tym, Dascoin to tylko malutki fragment gigantycznego i wiarygodnego projektu zwanego DasEcosystem, w którego skład wchodzą wyjątkowe na skale ekonomiczną projekt typu DasPay czy Das33 platforma ICO przyszłości. Skoro już wkrótce będzie można kupić np. chleb, wino czy nawet samochód przy pomocy DasPay, to chyba o czymś świadczy. To będzie coś jak karty płatnicze tylko bardziej wiarygodne, bo hybrydowe. Zwróćcie też uwagę na nazwę - pojawia się w niej słowo "Das" czyli z języka niemieckiego, a chyba nikt z Was nie ośmieliłby się krytykować niemieckiej gospodarki. Także proponuję na spokojnie podejść do tematu.

Notowania na giełdach nie mają znaczenia i w sumie im niższy kurs, tym więcej posiadacze Dascoin zarabiają, bo gdy wejdą pozostałe usługi DasEcosystem, to kursy na giełdach będą rosły szybciej, niż gdyby już teraz były wysokie. Zakupując licencje i tak zarabiamy, bo nawet jeśli kurs spadnie poniżej 1 centa (co raczej niemożliwe), to i tak posiadamy cykle, które są podwajane według odpowednich frequency, a to daje możliwość wymiany na jeszcze większą liczbę Dascoin. A aktywa rosną i jak w przyszłości wzrosną do poziomu np. 50-60 euro za jednego Dascoin, to po prostu zyskają na tym ci, co mieli wykupione najwięcej licencji. Prościej się chyba nie da tego wytłumaczyć.

Naprawdę proszę przestać szkalować projekt Dascoin i DasEcosystem. Pociąg niestety już odjechał i nie wszyscy się załapali, ale jest jeszcze ostatnia szansa na zakup licencji z cyklami, także rozsądni skorzystają. A już niedługo... No cóż... Nie chce pisać, ale ci, co wierzą w Dascoin spotkają się na Seszelach, bo to nie są ludzie, których praca na etat zadowala. A kurs pójdzie to the moon, premiera Das33 już za niecały miesiąc także trzymajcie się!

Ok. Od początku. Na wszelakich prezentacjach np. tych najpopularniejszych które można znaleźć w necie i trwają około godzinę. 20 minut to wbijanie do głów tym czym jest bitcoin, jego ceny, jaki był tani i zestawienie jego "niekorzyści" w porównaniu z dascoin(KYC, walidator, transakcje co 6 sek)
Dalej. Wszelakie ślady i tropy do daspay wiodą tylko do netleaders i na filmiki naganiaczy. Wystąpienia Briana Semkiwa z Carta Worldwide to jednorazowe przykłady i próżno szukać czegokolwiek o dascoin/daspay/netleaders na stronach Carty.
W sumie miałem się rozpisać ale widzę że to fajny trolling ale w niczym nie odbiega od retoryki topowych zaganiaczy którzy zostawili swoich wirtualnych milionerów z wirtualnymi milionami a sami kupują realne, drogie samochody i latają na realne wycieczki :)
Urzekające jest to całe "będzie" "niedługo" :) czyli to samo od 1,5 roku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12856
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: ergorg » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 16:59



P.S. post @Maciej.Osicki:

[youtube][/youtube]
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitcoiniak » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 17:02

Dlatego Żukiewicz się zabezpieczył i kupił (?) pistolet. Chwalił sie nim na którymś z filmów.

Pewnie po to żeby mu ktoś nie śmiał dupy zawracać. :lol:
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 4 czerwca 2018
Reputacja: -156
Reputacja postu: 
-8
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Maciej.Osicki » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 17:24

Jeszcze raz tłumaczę na spokojnie. Szefowie firmy która rządzi Bitcoin negocjują z Netleaders jak w przyszłości będą wyglądały płatności internetowe. Stawka jest najwyższa i też najważniejsi gracze biorą udział w tych negocjacjach np. znana firma świata CARTA WORLDWIDE WEB a to już nie przelewki. Sprawdzajcie fakty zanim oskarżycie kogoś o oszustwa! Wszystkie obietnice do tej pory Dascoin wypełnił: jest na Github w internecie, na giełdach zewnętrznych i na Coinmarketcapo i w aplikacji Chedar - świadczy to o wiarygodności Netleaders. A dla przypomnienia i dla tych co nie znają języka obcego Netleaders to skrót od InterNet Leaders czyli liderzy całego internetu. Jeśli ktoś nie wierzy takim ludziom, to ja mówię pas, przepraszam i nie mam pytań. Zostańcie sobie w tych swoich pracach na produkcji czy call center a robienie biznesu zostawcie profesjonalistom i liderom.

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: RuckenFetard » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 17:45

Dobra
Maciej.Osicki pisze: eszcze raz tłumaczę na spokojnie. Szefowie firmy która rządzi Bitcoin negocjują z Netleaders jak w przyszłości będą wyglądały płatności internetowe. Stawka jest najwyższa i też najważniejsi gracze biorą udział w tych negocjacjach np. znana firma świata CARTA WORLDWIDE WEB a to już nie przelewki. Sprawdzajcie fakty zanim oskarżycie kogoś o oszustwa! Wszystkie obietnice do tej pory Dascoin wypełnił: jest na Github w internecie, na giełdach zewnętrznych i na Coinmarketcapo i w aplikacji Chedar - świadczy to o wiarygodności Netleaders. A dla przypomnienia i dla tych co nie znają języka obcego Netleaders to skrót od InterNet Leaders czyli liderzy całego internetu. Jeśli ktoś nie wierzy takim ludziom, to ja mówię pas, przepraszam i nie mam pytań. Zostańcie sobie w tych swoich pracach na produkcji czy call center a robienie biznesu zostawcie profesjonalistom i liderom.

Dobra , przyznać się kto z tego forum troluje pod tym nickiem? Nie wierzę że to na poważnie ktoś napisał i przy zdrowych zmysłach!
Ludzie marnują tylko punkty reputacje na ten trolling.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 czerwca 2018, 17:47 przez RuckenFetard, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: szytka » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 17:45

Maciej.Osicki pisze: Szefowie firmy która rządzi Bitcoin
aha

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitcoiniak » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 17:49

Liderzy internetów - i już czuję się malutki. :D :lol:

To że 100 razy powtarzasz że ten DasSzajs jest wiarygodny nie spowoduje że tak się stanie.
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 17:59

Shadow, Może to do Ciebie? Poczuwasz się szefem firmy bitcoin? No ok, firmy bitcoincash.
Bo były podejrzenia, że jesteś Satoshim, dlatego pytam :mrgreen:

Dodano po 1 minucie 15 sekundach:
Ale grunt, że mamy komedię. Może i sam Żuk zawita w nasze skromne progi i coś napisze....

Początkujący
Posty: 586
Rejestracja: 9 kwietnia 2018
Reputacja: 245
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Mosteque » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 18:01

RuckenFetard pisze: Dobra
Maciej.Osicki pisze: eszcze raz tłumaczę na spokojnie. Szefowie firmy która rządzi Bitcoin negocjują z Netleaders jak w przyszłości będą wyglądały płatności internetowe. Stawka jest najwyższa i też najważniejsi gracze biorą udział w tych negocjacjach np. znana firma świata CARTA WORLDWIDE WEB a to już nie przelewki. Sprawdzajcie fakty zanim oskarżycie kogoś o oszustwa! Wszystkie obietnice do tej pory Dascoin wypełnił: jest na Github w internecie, na giełdach zewnętrznych i na Coinmarketcapo i w aplikacji Chedar - świadczy to o wiarygodności Netleaders. A dla przypomnienia i dla tych co nie znają języka obcego Netleaders to skrót od InterNet Leaders czyli liderzy całego internetu. Jeśli ktoś nie wierzy takim ludziom, to ja mówię pas, przepraszam i nie mam pytań. Zostańcie sobie w tych swoich pracach na produkcji czy call center a robienie biznesu zostawcie profesjonalistom i liderom.

Dobra , przyznać się kto z tego forum troluje pod tym nickiem? Nie wierzę że to na poważnie ktoś napisał i przy zdrowych zmysłach!
Ludzie marnują tylko punkty reputacje na ten trolling.
Haha, mam takie same podejrzenie.
Choć z drugiej strony... "siedzimy w temacie" i takie bzdury powodują o nas pusty śmiech, ale jak ktoś nie ma pojęcia, to w sumie możliwe, że w szefów bitcoina i internetów może uwierzyć.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7641
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12856
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: ergorg » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 18:05

Bit-els pisze: sam Żuk zawita w nasze skromne progi i coś napisze....

Zapraszam, a może jakiś filmik o użytkownikach naszego forum? :D

---

Nie zauważyłem wcześniej ale teraz pod każdym filmikiem u Żuka widnieje:
Film został wyreżyserowany (zasymulowany, zmyślony, zainscenizowany, upozorowany, udany, udawany), ma charakter satyryczny i nie może być odbierany jako prawdziwe wydarzenie.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Posty: 1114
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 1954
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0.0001 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: RuckenFetard » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 18:13

Jacuś ...kolejna osoba wpierająca ciemnocie iż cena spadał bo Ci szczęśliwcy z wyższym frequency spieniężają teraz to co mają, aby kupić taniej więcej dascoina. ... :shock:

Wygląda na to że wszyscy naganiacze dostali taki przekaz "z góry" aby uspokić sytuacje.

Żaden z tych tumanów nie zauważył i nie zrozumiał że przy tym volumenie i order book'u jeden posiadacz z większą ilości dASCOINA zbiłby kurs do 1 centa lub zera jeśli by tyko spróbował spieniężyć większą ilość Dascoina, :shock: .

Propozycja:
Może zróbmy fundusz, wpłaćmy poprzez zżute jakieś grosze aby uzbierało się z 500 dolarów, następnie po cichu kupimy za to daskishitki, taka kwota powinna wystarczyć do zrobienia flashcrasha do zera na btc alpha , w ten sposób może wyjść z tego niezła panika :twisted:

Jak nam się nie uda , to zaproponuje to TJS :)

To byłby pokaz siły i za 500$ :mrgreen:

Rozmowny
Awatar użytkownika
Posty: 85
Rejestracja: 29 listopada 2014
Reputacja: 129
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: 2tejszy » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 18:15

@Maciej.Osicki
CARTA WORLDWIDE WEB to firma z Kanady, gdzie dascoin został oficjalnie uznany za scam, więc nic nie będzie z tej współpracy. Bitcoinem rządzi algorytm, który nie jest podatny na manipulacje w przeciwieństwie do dascoina, gdzie rządzi jakiś szef i może sobie trzepać tyle dascoinów, ile mu się spodoba. Sprawdzaj fakty zanim zaczniesz spamować.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitcoiniak » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 18:17

Bardzo poważny to DasSystem który można załamać za pomocą 500$. :D :lol:
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: benq » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 18:42

Maciej.Osicki pisze: Netleaders to skrót od InterNet Leaders czyli liderzy całego internetu. Jeśli ktoś nie wierzy takim ludziom, to ja mówię pas, przepraszam i nie mam pytań.
[youtube][/youtube]

Dajcie spokój, @RuckenFetard ma rację, ktoś się bawi z multikonta, bo za głupie to nawet jak na propagandę. :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 19:03

@RuckenFetard
Ja ciągle mam "środki" z wygranego konkursu od Wymazywanie :mrgreen:
Tak na marginesie to obiady w najbliższej knajpie kosztują 12 zł - Ja ja mam tą kasę przewalić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pieprzyć tych dasfrajerów :idea: ale pod filmikami jest bańka na prawie 8k - z tego można słuszny fundusz zrobić 8-)

Dyskutant
Awatar użytkownika
Posty: 289
Rejestracja: 8 lutego 2015
Reputacja: 113
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: 91az » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 19:09

RuckenFetard pisze: Dobra , przyznać się kto z tego forum troluje pod tym nickiem? Nie wierzę że to na poważnie ktoś napisał i przy zdrowych zmysłach!
Niestety. Możesz nie mieć racji. Styl, sposób postrzegania świata przez pryzmat wypranego mózgu, formułowanie tez i ich sposób uzasadnienia, użyta nomenklatura są bardzo zbieżne z tym co obserwowałem dawniej na spędach piramidalnych i obecnie wśród alfonsów dascośtam nakręcających umoczonych nieszczęśników filnikami zaangażowanymi inaczej.
Rzecz jasna można to podrobić, ale jest w tekście ten przebłysk pięknego umysłu (żeby nie użyć mocniejszego słowa), który skłania mnie do hipotezy, że on w to naprawdę wierzy.

Jeśli to fake, to szacun za wbicie się w rolę i poprawną analizę stanu psychicznego ofiar daspsychuszki :-)

/edit: Poszedł tip w zbożnym celu :-)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: robert1981 » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 19:26

Maciej.Osicki pisze:Panowie, widzę niestety, że w temacie narosło mnóstwo nieporozumień i co jeszcze bardziej przykre, nawypisywaliście bardzo wiele kłamstw na temat Dascoina. Przede wszystkim nie rozumiem czemu nieustannie porównujecie Dascoina z Bitcoinem, skoro to są projekty działające na odmiennej zasadzie. Bitcoin jest typową kryptowalutą a Dascoin jest walutą hybrydową, unikalnym w skali światowej gospodarki projektem monetarnym, często nazywany słusznie walutą przyszłości. Waluta hybrydowa to taka, która łączy elementy kryptowaluty oraz waluty tradycyjnej. To czysta matematyka, więc chyba wszystko jest oczywiste i tłumaczyć tego nie trzeba.

Poza tym, Dascoin to tylko malutki fragment gigantycznego i wiarygodnego projektu zwanego DasEcosystem, w którego skład wchodzą wyjątkowe na skale ekonomiczną projekt typu DasPay czy Das33 platforma ICO przyszłości. Skoro już wkrótce będzie można kupić np. chleb, wino czy nawet samochód przy pomocy DasPay, to chyba o czymś świadczy. To będzie coś jak karty płatnicze tylko bardziej wiarygodne, bo hybrydowe. Zwróćcie też uwagę na nazwę - pojawia się w niej słowo "Das" czyli z języka niemieckiego, a chyba nikt z Was nie ośmieliłby się krytykować niemieckiej gospodarki. Także proponuję na spokojnie podejść do tematu.

Notowania na giełdach nie mają znaczenia i w sumie im niższy kurs, tym więcej posiadacze Dascoin zarabiają, bo gdy wejdą pozostałe usługi DasEcosystem, to kursy na giełdach będą rosły szybciej, niż gdyby już teraz były wysokie. Zakupując licencje i tak zarabiamy, bo nawet jeśli kurs spadnie poniżej 1 centa (co raczej niemożliwe), to i tak posiadamy cykle, które są podwajane według odpowednich frequency, a to daje możliwość wymiany na jeszcze większą liczbę Dascoin. A aktywa rosną i jak w przyszłości wzrosną do poziomu np. 50-60 euro za jednego Dascoin, to po prostu zyskają na tym ci, co mieli wykupione najwięcej licencji. Prościej się chyba nie da tego wytłumaczyć.

Naprawdę proszę przestać szkalować projekt Dascoin i DasEcosystem. Pociąg niestety już odjechał i nie wszyscy się załapali, ale jest jeszcze ostatnia szansa na zakup licencji z cyklami, także rozsądni skorzystają. A już niedługo... No cóż... Nie chce pisać, ale ci, co wierzą w Dascoin spotkają się na Seszelach, bo to nie są ludzie, których praca na etat zadowala. A kurs pójdzie to the moon, premiera Das33 już za niecały miesiąc także trzymajcie się!
aż się oplułem

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości