OMEGA, Coincasso, DASCOIN, Excelz, FUTUROCOIN, DagCoin, Cashback World - scam , trzymaj się z daleka!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: benq » środa, 16 maja 2018, 08:41

@Bitcoiniak, Wiesz co, cena to faktycznie trochę wzrosła, ale wolumen za ostatnie 24h to 13kdasów, czyli jakieś 1800zł :lol: :lol: :lol:
A obecnie 1,8k DAS, czyli 250 zł.
Biznes życia.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 30 kwietnia 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Batler » środa, 16 maja 2018, 12:09

kolejna szansa na miliony :shock: ICO na DAS

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » środa, 16 maja 2018, 12:32

Przekleję, bo nic lepszego się nie da powiedzieć :mrgreen:
http://www.hyipforum.pl/topic/16598-das ... ent-553077

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitcoiniak » środa, 16 maja 2018, 13:15

Widzą że Das jest skompromitowany to zrobili nowy wał... :D :o :lol:
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » środa, 16 maja 2018, 17:05

Licencje zapewne leżą i kwiczą (taniej na giełdzie) ico dasa... szkoda słów.
Więc promujemy daaaasevent!
Jedyne 500 zł i niesamowita wiedza jest Twoja!

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: przemo1500 » środa, 16 maja 2018, 17:12

Bitcoiniak pisze: Widzą że Das jest skompromitowany to zrobili nowy wał...
Jeden drugiego jest wart.

Ten beżowy od zelaa skaczący po scenie jak małpa i robiący show czegoś bankomatopodobnego to znany scamer. Wystrzelił ludzi na telefony, teraz wystrzelił na bankomaty. Jak widać wałkarze lubią się poklepywać po plecach, nowe umowy, partnerzy, uwiarygodnienie. To tak jakby chińczyk produkujący zegarki "rolex" podpisał umowę z hindusem produkującym perfumy "chanel". No nic tylko kupować jedno i drugie.

To gadanie, że z jakiejś reklamy na bankomacie wyciągnie 2000$ tygodniowo to science fiction na miarę Kubricka. Nie wiem co on wdycha, pije czy pali. 7tys pln na tydzień to kosztuje banerówka w kilkunastu punktach w mieście o powierzchni 20-50m2 na punkt a nie na wyświetlaczu wielkości pocztówki niszowego bankomatu. U mnie w jednej z większych galerii stoi bitomat. Jeszcze nie widziałem, żeby ktokolwiek cokolwiek przy nim robił poza podziwianiem jak ładnie świeci.

Road map. June 2018. Partnerships with banks in europe. To chyba najśmieszniejszy tekst na tej stronie. Jaki bank podpisze umowę z taka firmą z dupy? To raz. Drugą sprawą jaki bank podpisze umowę na usługi związane z krypto?

To wszystko wygląda na ciekawostkę jak policyjne latające skutery w dubaju. Fajnie ale mało realnie.

Wypada współczuć ludziom którzy weszli w ten syf, tylko czy współczuć głupoty czy naiwności, że dali się wkręcić.


@bit-els Na evencie same zarobasy będą. Pokażą jak się dyma Mirków i januszy na kapustę. No przecież wzrośnie kiedyś albo później. Co to jest dwa lata? To dopiero start rewolucji. W porównaniu z takim ONT które 7 razy w 3 mce wzrosło to jest nic. U nas po 2 latach przeceniło się 4 krotnie, żeby można było kupić, załadować się pod korek. To świadomy ruch marketingowy firmy. Fantastyczny. Uwolnienie ceny. Jest czad. Teraz musimy poczekać aż jeszcze spadnie i zamkniemy ten szajs.

A tak poważniej to wygląda na naradę wojenną, co zrobić żeby projekt jeszcze pociągnął. Jak zwiększyć jego wartość. Jak naciągnąć jeszcze więcej ludzi bo źródełko zaczyna wysychać. Stąd też obecność MM i AH + śmietanka zaganiaczy. Krupa, Jacak, Furmann, Dratwa itd... Mistrzowie golenia.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: zombine » środa, 16 maja 2018, 17:53

Jak zarabiać ?? Proszę bardzo. Das event wam w tym pomoże. Wy pomożecie nam jak zarobimy na was a potem wy... będziecie bardziej świadomi das-ekostytemu i "będzie" "będzie" "będzie"
Ten daskoń to k...a jest perpetum mobile dymania jeleni. Po 1.5 roku fazy ICO i walenia ludzi na licencje mamy stan rozkładu gdzie obrót na giełdach publicznych to fugazi w czystej formie a widać da się jeszcze wyciskać grosze z jeleni czy to dzięki daskomatom czy fedrując mózgi na jakichś prezentacjach za 599.. o pardon. 499(jak w mago Gdynia TV)
Będzie można zobaczyć naszą krajową czołówkę i Anne Hejkę czy Maikela Matjasa.
Ciekawe bo po paru miesiącach uaktywnili się znowu Krupa czy Jacak i Gużda(pierwszoplanowe postacie które odbierały puchar za pierwsze miejsce w nagonce w Londynie). Musi się kroić kolejny skok na kasę
Skopiowałem od "agendy"

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7606
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12726
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: ergorg » środa, 16 maja 2018, 18:02

Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: przemo1500 » środa, 16 maja 2018, 18:34

ergorg pisze: http://natemat.pl/222887,anna-hejka-kry ... na-wolnosc
Ciężko ogarnąć te bzdury co nie? Pani Hejka albo nie rozumie w co wdepnęła i teraz trudno się wycofać, albo dostała konkretne pieniądze za promowanie swoim nazwiskiem tego projektu.

Oni wszyscy z trzonu decyzyjnego, się bardzo dobrze bawią. Jeżdżą po świecie, zwiedzają, pogadają sobie z ludźmi którzy im poklaskają, itd. Świetna sprawa. Dostają jeszcze za to pieniądze. Niczym celebryci. Jak coś mało "super newsów" to strzał z palca i jest pomysł.

Np "Terry O’Hearn, Chairman of DasFinancial, said: “We have a strategy to have DasCoin listed on as many exchanges as possible. Some of the exchanges will be a challenge, others will be welcoming. We are not going to announce the exchanges we will be on until the London".

Szczególnie podoba mi się fragment o tym, że dostanie się niektóre giełdy będzie wyzwaniem... Jakim ku...a wyzwaniem? Przecież na takie giełdy równie dobrze można wrzucić sramcoin i też będzie funkcjonował. Ale dyrektor dasfinacial powiedział, to w taki sposób że można śmiało mówić że te giełdy to prestiż. No wiec skoro to prestiż dla DASC to jak prestiżowa jest sama waluta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: hassejo » czwartek, 17 maja 2018, 22:57

przemo1500 pisze: Np "Terry O’Hearn, Chairman of DasFinancial, said: “We have a strategy to have DasCoin listed on as many exchanges as possible. Some of the exchanges will be a challenge, others will be welcoming. We are not going to announce the exchanges we will be on until the London".

Szczególnie podoba mi się fragment o tym, że dostanie się niektóre giełdy będzie wyzwaniem... Jakim ku...a wyzwaniem? Przecież na takie giełdy równie dobrze można wrzucić sramcoin i też będzie funkcjonował. Ale dyrektor dasfinacial powiedział, to w taki sposób że można śmiało mówić że te giełdy to prestiż. No wiec skoro to prestiż dla DASC to jak prestiżowa jest sama waluta.
Tymi słowami potwierdził, że wchodząc na giełdy typu yobit to nie jest problem - ponieważ akceptują każde ścierwo.
Zaś wejście na coś większego, będzie albo dużym fraudem albo łapówką albo szczęściem, dlatego też napisał o tym że to będzie challenge :mrgreen:

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » niedziela, 20 maja 2018, 15:54

Ładna niedziela może być jeszcze fajniejsza po kolejnym kabarecie w wykonaniu p. Jacka


Dodano po 3 minutach 47 sekundach:
To jest lepsze!

5.17
Pozamiatają fejsbuka :mrgreen:

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: przemo1500 » niedziela, 20 maja 2018, 16:13

Bit-els pisze: Pozamiatają fejabuka
Tak przewijałem i nie moglem pojąć a co chodzi z tym zamiataniem i nadeszło olśnienie.
"Aaaa, że wezmą miotły w dłoń i polecą zamiatać biura facebook polska."

W sumie to moje biuro też mogą posprzątać, tak z rozpędu, miotłe mam, mopa, mam, nawet jakieś ściereczki i płyn się znajdzie żeby detale dopracować. Chyba, że to tylko pozamiatanie w ofercie. To nie wiem, nie wiem. Warto by bylo jeszcze na mokro przeciągnać co by podłoga byszczała :)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 21 maja 2018, 00:30

To jest biedny, chory człowiek
Najnowszy film. Teraz promują dassystem. Kurs jakiegoś guru mlm z lat 50 XX w

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 93
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: szytka » poniedziałek, 21 maja 2018, 17:32

https://coinmarketcap.com/currencies/dascoin/
kolejny sukces dasa, pojawił się na CMC :lol:

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: redlumek » poniedziałek, 21 maja 2018, 17:46

Jakim sposobem zrobili taki wolumen?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 841
Rejestracja: 25 grudnia 2013
Reputacja: 144
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Kraków

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bitcoiniak » poniedziałek, 21 maja 2018, 17:50

Piekło zamarzło, DasNic na CMC :p
Archiwum czasopism z okresu PRL:
http://www.jaglarz.info/ja/czasopisma/iks186.php
Prośba o dofinansowanie projektu przez miłośników starych czasopism:
1GazetyC1AR8aBnCSPxMgjZVTbnD4toA8H lub Xt8Sy8Kgd9xmMgExk3RULqAqfn47WxfXaF

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 11686
Rejestracja: 16 lutego 2013
Reputacja: 3879
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Bit-els » poniedziałek, 21 maja 2018, 23:58

@Bitcoiniak, bitconect też był.
Bezmyślnie wspierają scamy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 132
Rejestracja: 2 marca 2018
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: Araluen » wtorek, 22 maja 2018, 09:38

Akurat CMC nie jest imho jakimś super rzetelnym źródłem informacji, także fakt, że się tam pojawił ten shitcoin może smucić, ale nieszczególnie dziwić :D

Rozmowny
Posty: 81
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: 135
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: przemo1500 » wtorek, 22 maja 2018, 12:02

Zeby dostać się na CMC. W zasadzie trzeba spełnić warunek bycia na jakiejkolwiek giełdzie, zrobić jakikolwiek obrót i wysłać request o dodanie. Cała filozofia.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2592
Rejestracja: 26 września 2017
Reputacja: 932
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

DASCOIN, FUTUROCOIN - trzymaj się z daleka!

Postautor: KryptoBanita » wtorek, 22 maja 2018, 12:04



pepperoniss pisze (hipforum):
"Tak przy okazji. Moje odwołanie od usunięcia poniższego filmu zostało pozytywnie rozpatrzone i film jest znów dostępny... Film, o tych, którzy już na dascoinie zarobili :)"

Zwracam uwagę na sam fakt próby usunięcia filmu, w którym są TYLKO materiały ogólnie dostępne :mrgreen:

Aż łza się w oku kręci jak zobaczyłem oneg0wno i to jakich kolorów używali (czy to nie powinno być karalne - obmalowanie gówna kolorami narodowymi?)
Dla jeszcze niezorientowanych - oneg0wno - piramida,która już się zawaliła, a na jej gruzach buduje sie dasg0wno - grzech nie wykorzystać gotowego materiału, narzędzi i fachowców :mrgreen:

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości