zostałem oszukany , qfsassetxledger.com

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 13 maja 2023
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zostałem oszukany , qfsassetxledger.com

Postautor: Maciej1993rr » wtorek, 6 czerwca 2023, 21:33

Witam wpłaciłem na trust wallet 600 euro aby zakupić XRP na portfelu aby to zrobić dostałem instrukcje aby przelać z innego portfela XPR aby aktywować konto w XPR , zadałem pytanie na forum i odezwał się do mnie gość który doradził mi abym założył konto na stronie Qfsassetxledger.com i gdy wpłacę na TW to automatycznie po założeniu konta na tej stronie moje środki zostaną zamienione na XPR i tam będę mógł nimi operować . I co następuje teraz na tej stronie są dostępne jedynie wypłaty od 5000 XPR a mnie nie stać na zakup takiej ilości i nie mogę wybrać reszty , ktoś mi doradził żebym włożył tyle żebym miał możliwość wypłacenia całości na swój portfel OKX , tylko że ja teraz się boje bo zaczynam podejrzewać że dałem się poprostu oszukać , wie ktoś coś na temat tej strony o co z nią chodzi ?? Proszę o pomoc za każdą wskazówkę będę wdzięczny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4611
Rejestracja: 14 kwietnia 2016
Reputacja: 2682
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

qfsassetxledger.com Pomocy !!

Postautor: mecenas » wtorek, 6 czerwca 2023, 21:55

Niestety wtopiłeś. :cry:
:arrow: Zdecentralizowane kontrakty: https://bchbull.com
:arrow: Bitcoin Is Cash: https://read.cash/@Pantera

Moderator
Posty: 9626
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

zostałem oszukany , qfsassetxledger.com

Postautor: koparki » wtorek, 6 czerwca 2023, 22:21

Maciej1993rr pisze: wtorek, 6 czerwca 2023, 21:33zadałem pytanie na forum i odezwał się do mnie gość
@Maciej1993rr dla potomnych podaj nazwę forum na którym szukałeś "porad" które opisujesz. Nic nie wpłacaj , zostałeś oszukany i nie odzyskasz środków.
---

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości