Podwojenie posiadanych BTC dzięki promocji... przykład oszustwa za pomocą złośliwego dodatku do Firefox

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lipca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Podwojenie posiadanych BTC dzięki promocji... przykład oszustwa za pomocą złośliwego dodatku do Firefox

Postautor: Bogotas » piątek, 24 lipca 2020, 01:22

cześć wszystkim,

chciałem pokazać wam super metodę na zarobienie BTC przy użyciu promocji na stronie bukmacherskiej - Nitrogen Sports

Strona ta oferuje podwojenie następnego depozytu po zostaniu beta testerem ich oficjalnego addonu do przeglądarki Mozilla Firefox (który można pobrać z oficjlanego sklepu mozilli)

po zostaniu beta testerem, wystarczy dokonać wpłaty a następnie wypłacić całość wpłaconych BTC razem z bonusem.

Zarobilem w ten sposob 0.07 btc.

wszystkie informacje znajdziecie na oficjalnym blogu nitrogena:

https://xxxxxxxx
 ! Wiadomość z: koparki
Edytowałem tytuł, usunąłem linka i pozostawiłem ten wpis dla potomnych oraz po to aby wyszukiwarki internetowe indeksowały Podwojenie BTC lub Nitrogen Sports jako SCAM ,jest to przykład oszustwa za pomocą złośliwego dodatku do przeglądarki Firefox

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Podwojenie posiadanych BTC dzięki promocji na stronie bukmacherskiej.

Postautor: Pogromca » piątek, 24 lipca 2020, 02:00

Uwaga scam !!!!

Bardzo Zły Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 14391
Rejestracja: 16 kwietnia 2012
Reputacja: 2662
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska/Wwa/GW

Podwojenie posiadanych BTC dzięki promocji... przykład oszustwa za pomocą złośliwego dodatku do Firefox

Postautor: rav3n_pl » sobota, 25 lipca 2020, 00:41

Ten temat powraca jak bumerang...
Oczywiście jest to scam polegający na instalacji dodatku do przeglądarki, który oczywiście kradnie dane logowania i wszytko inne co masz w przeglądarce (np. klucze z Metamaska) a nie oszukuje jakiegoś bukmachera.
Piffko: PLC/BTC 1Rav3nkMayCijuhzcYemMiPYsvcaiwHni
BIP39 Mnemonic z talii kart
Bitcoin Core 0.26.1
Linki do YT, TT, LI i reszty

Wróć do „Piramidy i scamy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość