Darmowe MCO wartości 50$ przez serwis Crypto.com, tyle samo dostajesz za polecenie.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe MCO wartości 50$ przez serwis Crypto.com, tyle samo dostajesz za polecenie.

Postautor: Kryptoholik85 » środa, 17 lipca 2019, 21:51

Witam wszystkich handlarzy i inwestorów, z góry przepraszam jak spamie, ale jak rozdaja darmowy Hajs to wstawiam.!!!
Jeden z najwiekszych Airdropów z jakim się spotkałem💪💪🚀🚀
Akcja ciągle trwa, dzisiaj ogarnalem rejestracje w 5 min. Kasa była na koncie.

Jako, że chyba wszyscy poruszamy się w środowisku kryptowalut, część z Was słyszała pewnie o tzw. Airdropie kryptowaluty MCO przez serwis Crypto.com.
Dają oni równowartość 50$ w tej oto walucie dla osoby polecanej, jak i dla polecajacego.

Aby otrzymać MCO należy:
-Zarejestrować się z podanego na dole linka,
-Pobrać aplikację i wpisać kod polecającego,
- Dokonać weryfikacji - dowód osobisty, prawko lub paszport (u mnie weryfikacja trwała 2 minuty)
Preferuje prawko👍
-Po weryfikacji należy podpiąć kartę bankową i kupić dowolną kryptowalutę za równowartość 15$ (ja kupiłem XRP)
-Po zakupie dostajemy MCO i jedyne co nam pozostaje to przesłanie jej na nasz portfel/giełdę.
(polecam zamienić MCO na BTC lub ETH bo idzie troszkę szybciej przesłać)

Po tym wszystkim możemy zapraszać swoich znajomych i dostać za ich rejestrację kolejne MCO o wartości 50$

https://platinum.crypto.com/r/gpqfs3cb2k

W razie pytań piszcie pod postem lub na priv.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe MCO wartości 50$ przez serwis Crypto.com, tyle samo dostajesz za polecenie.

Postautor: redlumek » środa, 17 lipca 2019, 23:43

Zmieniły się zasady airdropa.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 lipca 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe MCO wartości 50$ przez serwis Crypto.com, tyle samo dostajesz za polecenie.

Postautor: Kryptoholik85 » czwartek, 18 lipca 2019, 06:56

Ja te 50$ zdobyłem po zmianie, chodzi pewnie o kolejność dostania krypto.. Na poczatku rozdawali a pozniej wymagali weryfikacje i pewnie nie było trzeba nic kupować za 15$.. Tak czy siak Airdrop dziala, tylko na innych zasadach

Dodano po 6 godzinach 42 minutach 13 sekundach:
redlumek pisze: środa, 17 lipca 2019, 23:43 Zmieniły się zasady airdropa.
Masz racje, zmienili zasady, teraz aby dostać 50 $, trzeba kupić u nich około 50 MCO, ale Airdrop ciągle działa, pozdrawiam

Początkujący
Posty: 43
Rejestracja: 23 kwietnia 2014
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Darmowe MCO wartości 50$ przez serwis Crypto.com, tyle samo dostajesz za polecenie.

Postautor: galt » czwartek, 18 lipca 2019, 08:53

Nie polecam tego serwisu - od wczoraj nie mogę wypłacić crypto (zakupionych , nie korzystałem z bonusa). Pojawia się błąd "Please try again or contact support at contact@crypto.com for assistance" a support na razie milczy.

Wróć do „ICO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości