CRYPTO.com rozdaje 50 dolarów za rejestracje !

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CRYPTO.com rozdaje 50 dolarów za rejestracje !

Postautor: loozak4 » wtorek, 16 lipca 2019, 21:27

Sprawdzone, po rejestracji trzeba zakupić minimum 50 XRP i zostają odblokowane środki czyli 50 $. Od razu wymieniłem na LTC i wysłałem na portfel. Teraz krok po kroku jak otrzymać darmowe 50 $.
1. Pobieramy z Google Play lub AppStore aplikację Crypto.com

2. Uruchamiamy aplikację i na ekranie głównym wybieramy opcję, aby użyć kodu polecającego (kod możesz także wpisać później – w zakładce Ustawienia (ikona koła zębatego) → Referral code). Kod polecający to t6mp7zn3ss ( kod trzeba i tak podać żeby otrzymać bonus, więc byłbym wdzięczny gdybyście zrobili to na tym kodzie ).

3. Rejestrujemy się w aplikacji i wykonujemy szybką weryfikację za pomocą prawa jazdy / dowodu osobistego / paszportu. Po ukończeniu weryfikacji należy odczekać na akceptację – od kilku minut do kilku godzin.

4. W międzyczasie sprawdzamy, czy weryfikacja została ukończona. Jeżeli tak, na portfelu powinna się pojawić równowartość ok. $50, które można wypłacić po wykonaniu transakcji.

5. Kupujemy kryptowalutę. Przechodzimy do zakładki Buy i wybieramy kryptowalutę, którą chcemy zakupić (polecamy Ethereum, ponieważ minimalna kwota zakupu jest dużo mniejsza, niż dla pozostałych np. Bitcoin). W przypadku Ethereum minimalna kwota zakupu to równowartość ok. $15-18). Następnie dodajemy kartę bankową klikając na “Add Credit or Debit Card“), której użyjemy do tej operacji. Po podłączeniu karty, należy zakupić pożądaną kryptowalutę np. Ethereum i wpisać najmniejszą możliwą wartość w polu ilości zakupu.

6. Po dokonaniu transakcji otrzymamy komunikat o przydzieleniu równowartości ok. $50 w za darmo.

7. Kupujemy kryptowaluty za otrzymaną kwotę np. Ethereum. W tym celu udaj się do zakładki Buy → Wybierz pożądaną kryptowalutę np. Ethereum → Przejdź do zakładki Crypto Wallet → Dokonaj zakupu za dostępną kwotę (liczona jest ona w tokenie MCO) → Wyślij wszystkie środki w kryptowalucie np. Ethereum (łącznie z “zainwestowanymi” wcześniej pieniędzmi) na giełdą w celu sprzedaży (Send → Withdraw → Podajemy adres portfela giełdy – polecamy do tego BitBay.)

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CRYPTO.com rozdaje 50 dolarów za rejestracje !

Postautor: loozak4 » środa, 17 lipca 2019, 13:05

Wczoraj i dziś zlecona wypłata, wszystko bez problemów przebiegło. Promocja tylko do niedzieli chyba.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CRYPTO.com rozdaje 50 dolarów za rejestracje !

Postautor: e-Zarobek » środa, 17 lipca 2019, 16:45

Też zdążyłem zgarnąć bonus, ale ludzie piszą, że zmieniły się warunki (nie mam potwierdzonego info), prawda to? Ktoś coś wie?

edit:
https://www.wykop.pl/wpis/42685427/50-z ... -otrzymac/
https://blog.crypto.com/update-crypto-c ... l-program/
Ostatnio zmieniony środa, 17 lipca 2019, 17:11 przez e-Zarobek, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CRYPTO.com rozdaje 50 dolarów za rejestracje !

Postautor: loozak4 » środa, 17 lipca 2019, 17:17

Tzn? W jakim sensie miały zmienić się warunki?

Dodano po 26 minutach 3 sekundach:
No to szybka akcja była :) a szkoda..

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 1 sierpnia 2019
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CRYPTO.com rozdaje 50 dolarów za rejestracje !

Postautor: Kasienqa1495 » czwartek, 1 sierpnia 2019, 12:53

Hej!! Niedawno zainstalowalam aplikacje crypto.com bo miałam za rejestrację otrzymać 50 zł.wykupilam jakieś xrp za 65 zł A potem oakzalosie że jeszcze muszę zrobić przelew za 144 zl A nie miałam takiej kwoty więc chłopak który to polecił nie wiedział że zmieniły si3 zasady i teraz z nim walczę żeby oddał moje 65 zł A on mówi że spokojnie bo moje pieniądze są w aplikacji.Czy ktoś wie jak wyplacic mam pieniądze z tej aplikacji crypto??

Wróć do „ICO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości