Earndrop 110 NRG ~ 90$+ za free

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earndrop 110 NRG ~ 90$+ za free

Postautor: bart89 » niedziela, 3 marca 2019, 20:04

Witam wszystkich ,

Chciałbym podzielić się z wami dość ciekawym earndrop coinu Energi (NRG), w którym można przytulić ładną sumkę. Nie będę rozwodził się na temat idei coina tylko od razu przejdę do konkretów:
Cały earndrop polega na wykonaniu kilku prostych czynności typu dołączenie do grup, polubienie czy śledzenie profilu w mediach społecznościowych. Za wykonanie wszystkich czynności otrzymamy 100NRG. Co ciekawe coin jest już notowany na giełdach i na chwilę obecną jego wartość wynosi 0,85$ i wciąż rośnie.
https://www.coingecko.com/pl/waluty/energi

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na:
http://earndrop.energi.world/homepage.php?ref=43564
Przy rejestracji z tego linka dostajecie dodatkowe 10NRG za free bez dodatkowych wymagań, czyli zdobywacie 110NRG wartych w tej chwili ponad 90$ za jakieś 15 minut roboty.

Dyskutant
Posty: 199
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 218
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earndrop 110 NRG ~ 90$+ za free

Postautor: makur » niedziela, 3 marca 2019, 21:29

Wymagane KYC jak na giełdach czyli selfie z dowodem i datą xD więc jak ktoś ceni swoje dane na pare coinów które niewiadomo czy otrzyma to zapraszam, poza tym podliczyłem ze za wypelnienie wszystkich sociali wychodzi 50NRG a nie 110

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earndrop 110 NRG ~ 90$+ za free

Postautor: bart89 » poniedziałek, 4 marca 2019, 00:09

Nie wiem jak doliczyłeś się tylko 50 ale robiłem 2 dni temu i jest ich jak pisałem wcześniej 100 za wykonanie 12 zadań plus dodatkowe 10 bonusu z podanego linka. Zadania wyglądają następująco:

1. Follow Energi on Twitter
Reward: 8 NRG
2. Retweet and like Energi Earndrop post
Reward: 14 NRG
3. Make a tweet about Energi
Reward: 8 NRG
4. Like the Energi Facebook page
Reward: 8 NRG
5. Like, comment, and share Energi Facebook Earndrop post
Reward: 14 NRG
6. Subscribe to Energi YouTube channel
Reward: 8 NRG
7. Join Energi Discord
Reward: 8 NRG
8. Subscribe to Energi
Reddit Reward: 8 NRG
9. Join Our Telegram
Reward: 4 NRG
10. Join Our Announcements Telegram
Reward: 4 NRG
11. Add star on GitHub
Reward: 8 NRG
12. Follow on LinkedIn
Reward: 8 NRG

KYC niegroźny bo tylko powierzchowny. Na dowodzie wymagane jedynie zdjęcie plus imię i nazwisko, resztę należy ZAKRYĆ dodatkowo selfie z datą. Earndrop jest w kilku etapach. Runda 1 już minęła i coiny były wypłacone już jakiś czas temu.



Obecnie trwa 2 dla obywateli USA i Kanady oraz Runda 3 dla obywateli EU, Australii i Nowej Zelandii.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earndrop 110 NRG ~ 90$+ za free

Postautor: bart89 » wtorek, 25 czerwca 2019, 09:51

Chciałbym jeszcze raz przypomnieć o tym ciekawym airdrop. NRG jest obecnie w top 100 i jego cena wciąż rośnie. Dzisiaj przekroczyła 8$ czyli można zgarnąć ponad 800 dolarów za wykonanie ww poleceń.

http://earndrop.energi.world/homepage.php?ref=43564

Początkujący
Posty: 107
Rejestracja: 28 listopada 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Earndrop 110 NRG ~ 90$+ za free

Postautor: Flangler » niedziela, 8 marca 2020, 21:27

makur pisze: niedziela, 3 marca 2019, 21:29 Wymagane KYC jak na giełdach czyli selfie z dowodem i datą xD więc jak ktoś ceni swoje dane na pare coinów które niewiadomo czy otrzyma to zapraszam, poza tym podliczyłem ze za wypelnienie wszystkich sociali wychodzi 50NRG a nie 110
Zamazałem numer dowodu i pesel na obu stronach i wyraźnie dałem napis ENERGY.
Nigdy nie trafiłem na problem z żadnymi giełdami, oprócz Coinbase u nich zamazanie najważniejszych danych nie przeszło.
A z airdropa wyszło około 800 zł.

Wróć do „ICO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości