WestLand Storage

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
-7
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1H2deVUx8enEQyt3UYm8TVB5DEiVytZzWn

WestLand Storage

Postautor: Detrex » poniedziałek, 16 lipca 2018, 11:30

...
Ostatnio zmieniony środa, 28 listopada 2018, 23:15 przez Detrex, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

WestLand Storage

Postautor: LeoPoland » poniedziałek, 16 lipca 2018, 12:45

Jak widzę takie oferty typu scam, to nie wiem czy wkurzać się na scamera, czy na pośrednika, który umieszcza po polsku takie ogłoszenie.

@Detrex, ty jesteś taki głupi, taki naiwny, czy masz udział w przedsięwzięciu?

Pośmiałem się z tych biur firmy w Tokyo, Nowym Jorku, Singapurze itp. ;) A ciekawostką jest, że wielka firma angielska podaje w kontaktach jedynie jakiś trefny numer w USA.

Nietrudno odszukać, że firma WestLand Storage Ltd. powstała 1 lutego 2018 r. Jedynym udziałowcem jest obywatel brytyjski Matthew Boyd (pewnie słup) .
I tu najciekawsze : spółka posiada jeden udział , który objął w/w Boyd o wartości 1 funt. Tak więc kapitał zakładowy spółki to ..... cały 1 funt. ;)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1H2deVUx8enEQyt3UYm8TVB5DEiVytZzWn

WestLand Storage

Postautor: Detrex » poniedziałek, 16 lipca 2018, 17:14

Dziekuję za Twoją opinie o moim wątku i woje zdanie na ten temat. Dlaczego piszesz ze jestem Głupi ? i że to scam ? Wszystkie srodki są wypłacane od zaraz, jakoś nie miałem z tym problemu. Wszystkie wystartowane ICO mogą być Scamem , daj mi jakies ICO gdzie zagwaratujesz mi Prawde w 100%

Początkujący
Posty: 96
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: 50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WestLand Storage

Postautor: LeoPoland » poniedziałek, 16 lipca 2018, 17:53

@Detrex, Amber Gold też wypłacał w początkowym okresie. A'propos , gdzie są jakiekolwiek dowody, że firma inwestuje w nieruchomości?

Jak działają takie piramidy według schematu Ponziego znajdziesz tutaj: http://behindmlm.com/mlm-reviews/westla ... exit-scam/ . Co więcej. autor tekstu przewiduje, że na koniec twoja firma wszystkim wypłaci należna kasę, lecz wyłącznie w bezwartościowych tokenach.

P.S. nie nazwałem głupim, a jedynie zapytałem czy nim nie jesteś. Poza tym - nie chce mi się z tobą gadać.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1H2deVUx8enEQyt3UYm8TVB5DEiVytZzWn

WestLand Storage

Postautor: Detrex » poniedziałek, 16 lipca 2018, 18:55

Kase wypłacają w tokenach które inwestujesz. Nie gadamy tylko piszemy :)

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1H2deVUx8enEQyt3UYm8TVB5DEiVytZzWn

WestLand Storage

Postautor: Detrex » środa, 29 sierpnia 2018, 12:01

#up

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WestLand Storage

Postautor: cornl » piątek, 31 sierpnia 2018, 01:08

Z projektów nieruchomościowych "legitniej" wygląda https://Dominium.me - aczkolwiek głębokiego researchu nie robiłem, bazuję na stronie, społeczności (w tym polskiej) i trackerach ICO. A ze smaczków - stawiają platformę na Ardorze (pochodna NXT).

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1H2deVUx8enEQyt3UYm8TVB5DEiVytZzWn

WestLand Storage

Postautor: Detrex » piątek, 12 października 2018, 03:52

#up

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 16 lipca 2018
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1H2deVUx8enEQyt3UYm8TVB5DEiVytZzWn

WestLand Storage

Postautor: Detrex » sobota, 13 października 2018, 15:26

Proszę ludzi którzy mnie cały czas negatywnie oceniają ,o jakąś konstruktywną Opinie dlaczego tak Oceniają !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 167
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 92
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

WestLand Storage

Postautor: cornl » poniedziałek, 15 października 2018, 21:04

Też uważam, że Westland Storage to scam. Na szybko czerwone flagi:
- Intensywna promocja z hasłami typu 1% dziennie zarobku
- brak grupy na telegramie, żeby czasem nikt ludziom oczu nie otworzył
- liczne opinie w internecie osób, które w niejednym ICO działały
- system MLM godzien najznakomitszych Wrocławian z branży (żeby się nie narażać nazwami :D)
- kapitał zakładowy spółki to 1 (słownie jeden) funt brytyjski, posiadany przez tzw. CEO

To, że na czymś zarabiasz nie znaczy, że działa to legalnie. Setki ludzi zarabia grube pieniądze na różnych ponziakach, cloudminingach istniejących 2 tygodnie itp. niekoniecznie będąc ich założycielami. Ale x razy więcej traci.

Dziękuję dobranoc, sugeruję zamknięcie tematu żeby nikt się nie złapał. Temat godzien forum HYIP a nie kryptowalutowego.


// Update: jako ciekawostka założyłem sobie tam konto, żeby zobaczyć jak wygląda od wewnątrz. Gdy na wspaniałym supporcie zachęcającym stale do wspólnego zarabiania zapytałem jak usunąć konto, usłyszałem, że się nie da, i mogę po prostu przestać się logować :D :D :D :D

Wróć do „ICO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość