COINJANITOR - Sposób na nie udane projekty ICO

Początkujący
Posty: 130
Rejestracja: 8 lutego 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

COINJANITOR - Sposób na nie udane projekty ICO

Postautor: Frezu » piątek, 1 czerwca 2018, 15:33


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

COINJANITOR - Sposób na nie udane projekty ICO

Postautor: Rumcajs » wtorek, 5 czerwca 2018, 00:52

@Frezu,

ja nie pisałem że to piramida bo aż tak nie wnikam, pisałem tylkko że to ICO nie ma sensu.
Mozesz sobie pisać ze ja i Ty rozumiemy inaczej pojęcie wartości dodanej ale wyjdzie w praktyce kto miał rację (moze nie ja skoro tyle osob juz wpłaciło na to ico lol). Mówisz że juz 30% środków zebrano czy ileśtam, okey nie wnikam moze i prawda, tylko co z tego jak zużyty prąd na porzucone coiny POW tylko dlatego że ktoś je przejmie nie oddadzą komuś rachunków za prad bo coin is dead. Jak tego nie rozumiesz to nie wiem co rozumiesz. Jaka wartość dodana.
Jak coiny sa podobne a'la zwykły POW i nic nie wnoszą nowego to brak takiej wartosci. Zeby wnosiły coś nowego to musiałby byc kod na githubie i żeby go ktoś implementował po przejęciu i rozwijał a nie na zasadzie że ktoś coś kopał to my wykupimy zdechły coin , jak jest po angielsku chomik coin bo nie chce uzywac w porownaniu słynnego "doge coin" i ze my przejmiemy 10 zdechłych chomik coinów to nasz market cap wzrośnie o MC tych 10 zdechłych chomik coinów. Chyba że kolejną ADA budujecie ... to szacun zobacyzmy tylko pokazcie to na githubie jak idzie.

Wróć do „ICO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości