Kryptojajka

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: kryptohajs » sobota, 10 lutego 2018, 23:56

Nowy projekt gry na ETH. Połączenie Tamagotchi z Pokemon. Wygląda dość fajnie i na razie można dostać jajko warte 0.01ETH za 3 refy. Dość łatwo to zrobić z VPN
Ostatnio zmieniony czwartek, 3 maja 2018, 19:09 przez kryptohajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: Amelcio » wtorek, 20 lutego 2018, 07:59

Panowie dostałem już kod refferal krypto JAJKA i widzę ten kod po zalogowaniu i pisze że mam 51 zaproszonych rejestracji i 30 potwierdzonych i należy mi się jajko za 0,20 eth czyli za około 650zł. No i gdzie teraz ten kod mam wpisać? Bo nie podali gdzie odebrać to jajko? Kod taki widze: Qdspon97SkRRrsta To dopiero będzie można wykorzystać jak pojawi się ta gra?Czy gdzieś ten kod mam wpisać?

Początkujący
Posty: 223
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: zenono » wtorek, 20 lutego 2018, 11:51

The above code can be used in the alpha to pick up your referral egg. Alpha startuje za jakieś 10 h. Naprawdę wkleiłeś swój kod na jajko czy trolujesz?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: benq » wtorek, 20 lutego 2018, 11:59

@Amelcio
Możesz tez podać swoje klucze prywatne, seed do Ledgera i Trezora i hasła na giełdę. Sprawdzimy, czy wszystko jest tam ok :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: Amelcio » wtorek, 20 lutego 2018, 12:17

benq pisze:@Amelcio
Możesz tez podać swoje klucze prywatne, seed do Ledgera i Trezora i hasła na giełdę. Sprawdzimy, czy wszystko jest tam ok :lol: :lol: :lol:
A gdzie mam Tobie to podać byś sprawdził czy moj trezor jest w porzadku?

Dodano po 50 sekundach:
zenono pisze:The above code can be used in the alpha to pick up your referral egg. Alpha startuje za jakieś 10 h. Naprawdę wkleiłeś swój kod na jajko czy trolujesz?
ZARZUTKA XD

a tak serio będę pielęgnował moje jajo. I dzisiaj jest ono warte 0,20 ETH ale będę się nim opiekował i kiedyś Wam je ojebe za 100 ETH xd a kto wie może na dzień dobry będzie fomo na jaja i ojebe już na dniach za np 2 ETH xd

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: VooCash » wtorek, 20 lutego 2018, 14:42

nie moge zrobic nic na tej stronie po rejestracji. skad wziac jajko?

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: Amelcio » wtorek, 20 lutego 2018, 22:10

VooCash pisze:nie moge zrobic nic na tej stronie po rejestracji. skad wziac jajko?
Nie widzisz co napisali wyżej? o 22giej dopiero możesz wymienić refa na jajko.

Dodano po 53 sekundach:
Amelcio pisze:
VooCash pisze:nie moge zrobic nic na tej stronie po rejestracji. skad wziac jajko?
Nie widzisz co napisali wyżej? o 22giej dopiero możesz wymienić refa na jajko.
Dzisiaj już jest uruchomienie platformy, na zakup jajka i zdobywanie jajek z refa był czas k!@#$% dobry miesiąc. Teraz to mogę Ci sprzedać moje ref jajko za 2 ETH te co dostałem o wartośći 0,2eth xd juz o 22giej xd

Dodano po 1 godzinie 31 minutach 46 sekundach:
No i PANOWIE strona padła, alpha sie nie pojawila i usuneli kanał oficjalny z telegramu. PANOWIE dobrze k!@#$% ze nie kupowalem tych kryptojajek. OKAZAŁO się prawdopodobnie że to WIELKI SCAM TE JAJA !

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 242
Rejestracja: 5 grudnia 2017
Reputacja: 91
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: VooCash » wtorek, 20 lutego 2018, 22:29

Amelcio pisze:
VooCash pisze:nie moge zrobic nic na tej stronie po rejestracji. skad wziac jajko?
Nie widzisz co napisali wyżej? o 22giej dopiero możesz wymienić refa na jajko.

Dodano po 53 sekundach:
Amelcio pisze:
VooCash pisze:nie moge zrobic nic na tej stronie po rejestracji. skad wziac jajko?
Nie widzisz co napisali wyżej? o 22giej dopiero możesz wymienić refa na jajko.
Dzisiaj już jest uruchomienie platformy, na zakup jajka i zdobywanie jajek z refa był czas k!@#$% dobry miesiąc. Teraz to mogę Ci sprzedać moje ref jajko za 2 ETH te co dostałem o wartośći 0,2eth xd juz o 22giej xd

Dodano po 1 godzinie 31 minutach 46 sekundach:
No i PANOWIE strona padła, alpha sie nie pojawila i usuneli kanał oficjalny z telegramu. PANOWIE dobrze k!@#$% ze nie kupowalem tych kryptojajek. OKAZAŁO się prawdopodobnie że to WIELKI SCAM TE JAJA !
XDDDDDDDD

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: Amelcio » środa, 21 lutego 2018, 07:08

Kurfffaaa a ja dałem się zrobić w konia w te JAJA i jeszcze reklame kupiłem by zdobyć refy. Ja pitole. EXIT SCAM.

Dodano po 8 godzinach 35 minutach 20 sekundach:
Hmmm okazuje sie że jednak to będzie działało. Podobo tylko lipa bo by odebrać swoje jajko darmowe z refów to sam koszt opłat to około 30 dolarów dla górników. Może to w końcu naprawią.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Kryptojajka

Postautor: Amelcio » czwartek, 1 marca 2018, 15:04

O co chodzi z tym odliczaniem na jajku pisze: https://snag.gy/ehC62W.jpg

Wróć do „ICO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości