[ICO][TRON] BeatzCoin BTZC - zdecentralizowana platforma streamingowa

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 146
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO][TRON] BeatzCoin BTZC - zdecentralizowana platforma streamingowa

Postautor: cornl » środa, 13 marca 2019, 20:50

ObrazekWhitepaper | Strona | Twitter | Telegram | Facebook | Discord | Reddit | Youtube | Token Sale | BountyCzym są VibraVid i BeatzCoin?

VibraVid ma na celu zmianę sposobu interakcji użytkowników z treściami cyfrowymi, przy jednoczesnym zwiększeniu potencjału zarobkowego twórców tych treści. Jest to platforma streamingowa P2P (peer to peer) dostępna na komputery oraz smartfony, umożliwiająca oglądanie lub słuchanie treści tworzonych przez artystów, gdzie artyści i użytkownicy mogą zarabiać i wydawać środki w ramach uczciwego systemu, który jest zorientowany na korzyści zarówno dla użytkownika jak i twórcy.
VibraVid to miejsce, gdzie twórcy będą mogli przesyłać, przechowywać, wynajmować i sprzedawać swoje cyfrowe dzieła użytkownikom, oferując także dodatkowe korzyści płynące z możliwości crowdfundingu i sprzedaży gadżetów czy biletów na wydarzenia bezpośrednio swoim subskrybentom i fanom. BeatzCoin to kryptowaluta wspierająca tą platformę. Wspólnie z VibraVid umożliwi twórcom i użytkownikom opłaty za towary, usługi, reklamę czy wypłacanie nagród.Jakie problemy rozwiązują VibraVid i BeatzCoin?

Ponad 600 000 godzin materiałów wideo i 18 000 godzin muzyki jest uploadowanych codziennie na najpopularniejsze bezpłatne serwisy streamingowe w Internecie. To sprawia, że ​​niezwykle trudno jest zostać zauważonym, zwłaszcza będąc nowym twórcą. Tworzenie wysokiej jakości treści wymaga czasu i środków, podobnie jak marketing. Powstaje paradoksalna sytuacja, w której twórca jest zmuszony porzucić produkcję na rzecz marketingu i reklamy. Zamiast wykorzystywać czas i talent do tworzenia sztuki, twórca staje się marketerem, co jednocześnie skutkuje ogromną ilością treści niskiej jakości udostępnianych użytkownikom, którzy z kolei tracą swój czas i zainteresowanie daną osobą. Najskuteczniejsi twórcy zarabiają niewielką część przychodów, która trafia do platformy. Zespół VibraVid uważa, że ​​jest to niesprawiedliwy model biznesowy, a nasza platforma stara się zmienić status quo na korzyść twórców treści i użytkowników, zachęcając ich do tworzenia i cieszenia się wysokiej jakości treściami. Uważamy, że to nie tylko pozwoli większej liczbie twórców rozpocząć tworzenie nowych i niezależnych treści, ale także pozwoli generować godziwy dochód, który jest rzeczywiście proporcjonalny do popularności ich materiałów.

Rozwiązanie: Dzięki BeatzCoin w roli trzonu platformy VibraVid, jesteśmy w stanie zaoferować zarówno użytkownikom, jak i twórcom nowy sposób zarabiania pieniędzy na tworzeniu, oglądaniu lub słuchaniu właśnie tego, co kochają. Chociaż reklama to rzecz wciąż nieodzowna uważamy, że użytkownicy powinni mieć możliwość decydowania, czy chcą oglądać reklamy, a twórcy powinni mieć możliwość decydowania, czy i jak często reklamy są wyświetlane w czasie trwania ich materiału.

Niektóre ze sposobów, w jakie użytkownicy VibraVid zdobywać będą BeatzCoiny, to:

1. Rejestracja na platformie VibraVid.
2. Zamrażanie ich tokenów na platformie.
3. Udział w programach nagradzania (bounty)..
4. Oglądanie płatnych reklam (PTV).
5. Rywalizacja w codziennych i cotygodniowych wyzwaniach.

Niektóre ze sposobów, w jakie twórcy na platformie VibraVid zarabiają BeatzCoiny, to:

1. Oglądanie lub słuchanie ich treści.
2. Zdobycie największej ilości wyświetleń w wybranym okresie.
3. Zezwalanie na wyświetlanie płatnych reklam (PTV) przy swoich materiałach.
4. Otrzymywanie napiwków od widzów.
5. Finansowanie społecznościowe (crowdfunding) na naszej platformie.Technologia i bezpieczeństwo

Trzy kluczowe aspekty BeatzCoin to strumieniowe przesyłanie wideo/audio, obsługa płatności oraz kontrola licencjonowania i dystrybucji.
VibraVid dąży do stworzenia platformy wynagradzającej za dostęp, oglądanie i słuchanie treści, jednocześnie pozwalając na nadzór nad licencjonowanymi treściami, które mają być przechowywane bezpośrednio przez twórcę.

Planujemy zminimalizować ryzyko problemów poprzez kodowanie filmów z nałożoną warstwą tak, aby do dekodowania potrzebny był portfel BeatzCoin lub dostęp do węzła sieci (Recognition Consensus). Będziemy również przesyłaś zahashowane adresy do łańcucha bloków w alternatywnym formacie (szyfrując je), a następnie odszyfrowując przy użyciu niejawnej formuły matematycznej. Idąc dalej, zabezpieczymy także wszystkie filmy za pomocą struktury kluczy, która pozwoli stronom VibraVid być jedynym dostawcą treści. Pozwoli to optymalnie chronić dostawców treści i ich materiały zapewniając, że to do nich należeć będzie decyzja o rozpowszechnianiu swoich materiałów. Istnieje również obawa o nielegalne materiały, pirackie treści czy pornografię. Zespół będzie monitorować zawartość, aby upewnić się, że te materiały nie są przesyłane na platformę, jednak jeśli zostaną już wrzucone, będziemy umieszczać na czarnej liście hash każdego z tych filmów, co uniemożliwi ich oglądanie. Planujemy jednak dalszą decentralizację, wdrażając wynagrodzenie oparte na konsensusie dla węzłów (nodów), które umieszczają na czarnej liście hash nielegalnych treści.

ObrazekStruktura BeatzCoin

VibraVid przeprowadziła już przedsprzedaż - Token Trading Event oraz będzie prowadzić Główną Sprzedaż - Main Token Trading Event. Każdy etap będzie oferował 400 milionów BeatzCoin i będzie trwał przez 30 dni. Jeśli tokeny zostaną wyczerpane przed upływem 30 dni, runda się zakończy i rozpocznie się kolejna.

Przedsprzedaż zakończyła się sukcesem i wyprzedaniem całej dostępnej puli tokenów BeatzCoin - 6% całkowitej ich liczby.
Hard Cap sprzedaży tokenów to: 733,333,369 TRX
VibraVid stworzy 3 000 000 000 (3 miliardy) BeatzCoin. Z tych tokenów 6% przydzielane jest na Przedsprzedaż, a 40% główny Token Trading Event. Zespół VibraVid otrzyma 18% całkowitej puli, która to zostanie zablokowana na okres 18 miesięcy. 6% zostanie przydzielone na nagrody, a 15% zostanie przeznaczone na marketing i dalszy rozwój. VibraVid zatrzyma pozostałe 15%, które zostaną zablokowane do 1 stycznia 2020 r. i zostaną wykorzystane do przyszłego finansowania oraz naszego systemu POLS. Tokeny mogą być kupione za pomocą Trona (TRX). Tronscan.org i Beatzcoin.io będą jedynymi platformami umożliwiającymi udział w naszej sprzedaży tokenów. Pamiętaj, aby zweryfikować wszelkie oferty za pośrednictwem naszej strony internetowej i mediów społecznościowych. Nasz oficjalny adres portfela TRON to:
TGcvY5rcopeyooHcNbxa3XEKVuJws3y9Td

Przedsprzedaż

Podczas przedsprzedaży zaoferowaliśmy 180,000,000 tokenów tj. 6% całkowitej ich liczby. Były dostępne w cenie 5 BTZC = 1 TRX.

Sprzedaż Główna - Main Token Trading Event

Main Event obejmować będzie 1,200,000,000 tokenów w cenie ok. 0,02 USD

Obrazek

Gwarancja Decentralizacji

Aby chronić integralność platformy VibraVid i zapobiec manipulacji ceną Beatzcoina, podejmiemy następujące kroki:

1. Wszystkie niesprzedane tokeny oferowane podczas sprzedaży zostaną spalone.
2. 15% tokenów jako rezerwa zostanie zamrożone do 2020 r.
3. 67% tokenów trafi do społeczności poprzez airdropy, sprzedaż lub wynagrodzenie za usługi.

Poznaj Zespół BeatzCoin, który łączy w sobie pasję do treści cyfrowych, wiedzę z branży i udokumentowane osiągnięcia w dziedzinie finansów, programowania, marketingu i licencjonowania.

Obrazek

Zachęcam do zapoznania się z projektem oraz do odwiedzenia polskiej grupy na Telegramie: https://t.me/beatzcoinpoland oraz grupy ogólnej: https://t.me/beatzcoin1000501

LIGHTPAPER: https://www.beatzcoin.io/downloads/Lightpaper.pdf
ONEPAGER: https://www.beatzcoin.io/downloads/Onepage.pdf

Z ciekawostek - projekt wspierany przez dobrze skądinąd znanego pana Johna McAfee - wartości dla rozwoju produktu to raczej nie zmienia, ale świadczyć może, że głośno o BeatzCoin to dopiero będzie ;-)
Ostatnio zmieniony sobota, 13 lipca 2019, 20:16 przez cornl, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 146
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO][TRON] BeatzCoin BTZC - zdecentralizowana platforma streamingowa

Postautor: cornl » niedziela, 17 marca 2019, 10:53

Duży news!
Platforma VibraVid będzie zintegrowana z protokołem BitTorrent dla zapewnienia decentralizacji danych, dzięki czemu nasi użytkownicy seedując pliki dostępne na platformie będą jednocześnie zarabiać tokeny BTT!

W filmie do obejrzenia prezentacja w jak prosty sposób będzie działać wrzucanie i oglądanie filmów w ramach VibraVid z użyciem sieci torrent.

Zespół złożył również wniosek do Binance Launchpad jako możliwego miejsca przeprowadzenia IEO - Initial Exchange Offering. Jednocześnie pracuje nad opcjami alternatywnymi.


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 146
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO][TRON] BeatzCoin BTZC - zdecentralizowana platforma streamingowa

Postautor: cornl » niedziela, 21 kwietnia 2019, 15:26

TLDR: W poniższym tekście zostały poruszone subiektywne wrażenia dotyczące BeatzCoin, oparte m.in. na opiniach społeczności, a także na dotychczasowym rozwoju projektu.

Obrazek

O co chodzi z BeatzCoin? Czy jest to kryptowaluta, token użytkowy dAppa VibraVid, czy coś więcej? Chociaż rzeczywistość sugeruje, że pierwsza część jest najbliższa prawdy, skłaniałbym się ku twierdzeniu, że BeatzCoin powoli, ale wytrwale przekształca się w ruch społeczny. Przedstawiona poniżej dokładna analiza postara się obronić tą tezę.

Niewątpliwie nie mogłem sobie wyobrazić obecnego stanu VV (platformy VibraVid), gdy dołączyłem do trzonu zespołu w kwietniu 2018 roku. Minął rok a wydaje się, że było to wczoraj. W ciągu roku obserwowałem BeatzCoin z różnych perspektyw. Wynika to ze wzlotów i upadków rynku, migracji z blockchaina ETH do TRX, decyzji o przeprowadzeniu przedsprzedaży podczas największego spadku rynku po grudniu 2017 r. itd.

Wydawało się jednak, że za każdym razem BeatzCoin był gotów niespodziewanie przezwyciężyć wszelkie problemy stające na drodze jego rozwoju. Nigdy nie zapomnę, kiedy zdecydowaliśmy się stworzyć naszą społeczność Telegram i przejść z Discorda. W sierpniu witaliśmy setnego członka, a w październiku 2018 przekroczyliśmy już 18 000!

Obrazek

Co więcej, każdego dnia coraz więcej nowych osób dostaje bzika na punkcie misji BTZC. Nie mogę z całą pewnością określić dokładnej daty, w której przekroczyliśmy tę cienką czerwoną linię między byciem dobrym projektem a staniem się stylem życia. BeatzCoin nieuchronnie należy do drugiej kategorii. W październiku i listopadzie 2018 r. nasza społeczność pokazała swoje wsparcie w możliwie najbardziej praktyczny sposób, zapewniając osiągnięcie Hard Capu!

Co więcej, to nie „wyprzedanie” samo w sobie dało niezbędny impuls, ale raczej ogólne okoliczności, które miały miejsce w naszym ekosystemie, a jednocześnie wsparły codzienne zaangażowanie i autentyczne zainteresowanie naszą społecznością. Było to uderzenie, które dotarło również do filarów zespołu i doprowadziło nas do punktu, w którym zaczęliśmy jeść, pić, oddychać BeatzCoinem…

Nasz zespół zmagał się z wieloma trudnymi okresami, z nieuczciwymi partnerami zewnętrznymi, próbami działania przeciwko naszej społeczności - ale za każdym razem udało nam się z nich wyjść obronną ręką. Po każdym takim zdarzeniu stawaliśmy się jeszcze silniejsi, będąc gotowymi pisać historię wraz z BeatzCoinem.

Obrazek

Podsumowując, John McAfee wcześnie zdał sobie sprawę z wyjątkowości i potencjału historycznego naszego ruchu. W trakcie pisania tego artykułu, BeatzCoin osiągnął 3. miejsce wśród Super Reprezentantów Tron, i to tylko po 10 dniach od rozpoczęcia oficjalnej kampanii. Nadal jesteśmy w trakcie nabierania rozpędu, a przyświeca nam ostateczny cel: aby zdemokratyzować rynek i opuścić obecne błędne koło, gdzie artyści tracili przez te wszystkie lata.

Wesprzyj nas, pomagając umieścić BeatzCoin na pozycji nr 1 na liście Super Reprezentantów Tron, a my będziemy dalej uparcie dążyć ze wszystkich sił, aby uwzględniać niezbywalne prawa własności i zrewolucjonizować sposób, w jaki wchodzimy w interakcję z treściami cyfrowymi!

Tasos Oureilidis, Senior Marketing Associate, VibraVid Inc. i BeatzCoin
E-mail: Toureilidis@vibravid.io Twitter: @akaTasos Telegram: @TasCrypto

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 146
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO][TRON] BeatzCoin BTZC - zdecentralizowana platforma streamingowa

Postautor: cornl » sobota, 29 czerwca 2019, 22:48

Nowinki w temacie BeatzCoin:

BeatzCoin zostało Superreprezentantem TRON. Za głosowanie na BeatzCoin można otrzymać 1BTZC za 6500 głosów.

Rozwój platformy VibraVid cały czas trwa, premiera otwartej wersji (aktualnie zamknięte testy prowadzone przez kilkadziesiąt wybranych osób) zaplanowana na lipiec.

IEO odbędzie się po premierze platformy lub równolegle z nią.

Przeprowadzono swap tokenów - aktualnie token ID 1002413. "Nowe" tokeny zostały automatycznie przesłane na adresy, na których były stare tokeny. Zespół zapowiada, że poprzednie BTZC jeszcze się "przydadzą" - jako bonus dla osób, które posiadały je jeszcze przed IEO.

Projektowi poświęcono duży artykuł w czerwcowym magazynie Gokhstein:

Wkrótce ogłoszenie giełd i dokładnych dat :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 146
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO][TRON] BeatzCoin BTZC - zdecentralizowana platforma streamingowa

Postautor: cornl » piątek, 13 września 2019, 20:46

Jeśli głosujecie na Super Reprezentantów TRONa rozważcie głosowanie na BeatzCoin - od dziś przynajmniej do czasu IEO za głosowanie dostajecie 50% TRX i aż 200% BeatzCoinów!

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 146
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO][TRON] BeatzCoin BTZC - zdecentralizowana platforma streamingowa

Postautor: cornl » czwartek, 19 września 2019, 12:59

Już wiadomo, IEO BeatzCoin startuje 30.09 na koreańskiej giełdzie Probit:
Zapraszam na kanał https://t.me/BeatzCoinPoland oraz oficjalnego Twittera https://twitter.com/BeatzCoin , gdzie zwykle najszybciej pojawiają się wszelkie informacje.
Strona BeatzCoin.io jest też w języku polskim ;)

W celu rejestracji na ProBit zachęcam do skorzystania z mojego reflinka: https://www.probit.com/r/50328669

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 146
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[ICO][TRON] BeatzCoin BTZC - zdecentralizowana platforma streamingowa

Postautor: cornl » czwartek, 26 września 2019, 18:18

Z ciekawostek: Probit jest jedną z popularniejszych koreańskich giełd (https://coinmarketcap.com/exchanges/probit-exchange/). Jej zaletą, zwłaszcza dla projektu takiego jak BeatzCoin, jest dopuszczenie do zakupu również w fazie IEO użytkowników ze Stanów Zjednoczonych - a faktem jest, że na rynku USA skupiła się do tej pory znaczna część promocyjnych działań zespołu.

Uruchomiony został również kanał na Discordzie: https://discord.gg/gSGGxJA , zadbali nawet o polskojęzyczny pokoik :D

Do akcji wkroczył znany i lubiany/nielubiany* (*niepotrzebne skreślić) entuzjasta projektu, którego wielu z łezką w oku wspomina z czasów, gdy jeden jego Tweet robił kilkuset procentową pompę - John McAfee (chociaż akurat projekt typu BeatzCoin i platforma VibraVid w jego "politykę" niezależności, alternatywności i buntu dość się wpasowuje).Tak dla formalności pamiętajcie, że wszelkie linki na Twitterze z zaproszeniami do cudownych miejsc gdzie rozdają za darmo kryptowaluty to oszustwa, podobnie jak superokazyjne oferty, które dostać można w prywatnych wiadomościach na Telegramie. Blokować i zgłaszać od razu.

Wróć do „ICO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość