Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 maja 2018, 12:03

Ponieważ są tematy o samym Neo, są też tematy o każdym z osobna tokenie na Neo,
założyłem ten ponieważ nie ma łącznego tematu gdzie możnaby dyskutować o wszystkich tokenach na platformie NEO bez offtopa w innych tematach, o ich aktualnych cenach, newsach, oczekiwaniach co do wzrostów, porównaniach do innych tokenów/coinów nawet z erc20 bo często mają mieć podobne funkcje.
Taka ogólna dyskusja m.inn. na których warto się skupić i je kupować, które ominąć, jakie proporcje zakupów ewentualnych czyli tego kupie 5 x więcej niż tamtego a tego nie kupie w ogóle bo.. i takie tam. Zapraszam do dyskusji ;)

Na start podstawowe pytanie które już zarzuciłem:
Jakie Waszym zdaniem tokeny aktualnie w sprzedaży warto kupować a których nie kupujecie ?
Można brać pod uwagę też kwestię aktualnej ceny.

Jest ich mało więc narazie dużo do wyboru nie ma.
Ja poza maniem troche samego Neo i Gas kupiłem takie (3 w zeszłym roku chyba jeszcze więc i ceny były inne) ale bez jakiegoś specjalnego riserczu:

Apex
Deep Brain Chain
Effect AI
Red Pulse
The Key
Qlink
Zeepin - (jeszcze nie zdążyłem kupić bo mi sie satoshi skończyły)

Ominąłem: TNC (Trinity network credit), APH (apheliona), ONT (Ontology), SWH (switcheo)

Apheliona :
mediabooker pisze:
Aph to kolejna gielda dex. O projekcie cicho, mcap duzy, wygladalo wszystko przez dlugi czas jak scam. Po kilku miesiacach weszli dopiero na swh. Wydali portfel, a za dwa miesiace ma byc gielda. Mialem troche tokenow za 230000 neosatoshi. Projekt prowadza jacys ludzie mieszkajacy na wyspie bez doswiadczenia w blockchain:D
TNC :
Wipqozn pisze: Prosta sprawa, odpowiednik Raidena, tylko dla NEO - transakcje odbywają się poza łańcuchem, ląduje w nim tylko wynik. Czyli chcą zagwarantować najszybsze transakcje, na poziomie > 50mln/s (teoretycznie). Inwestując w walutę de facto obstawiacie, że to Trinity wyskaluje NEO. Czysta spekulacja, ale dobry start z bloków jest ważny, moim zdaniem wart procenta czy dwóch budżetu.
ONT - nie kupiłem na starcie a jest od początku drogi, obecnie 28 miejsce na marcetcapie - za drogi i nic o tym nie czytałem.

SWH - token giełdy Switcheo, czyli token giełdy DEX dla neo. Nie czytałem co właściwie daje ale ominąłem.
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 maja 2018, 17:42 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: 26 listopada 2013
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: sodom2000 » niedziela, 13 maja 2018, 12:10

SWH - token giełdy Switcheo, czyli kolejny token giełdy DEX dla neo. Nie czytałem co właściwie daje ale ominąłem
posiadacze tych tokenow maja znizki przy tradingu na ich platformie

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 maja 2018, 12:17

@sodom2000,

Aha ok. Ale na DEXach raczej dużo się nie traduje, to dobre miejsce zeby kupić na starcie zanim coś wejdzie na normalne giełdy z dużymi obrotami. Więc taka zniżka jakoś do mnie nie przemawia. Założyłem wallet kupiłem czego nie było gdzie indziej i zamknąłem tą giełdkę :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: adam1226 » niedziela, 13 maja 2018, 12:18

:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Rumcajs » niedziela, 13 maja 2018, 12:32

Aha, dodam jeszcze że na giełdzie Kucoin na ich adresie Neo który ja znam mają:
179,706,935 GALA
251,791,789 ACAT (Alphacat)

Więc możnaby się spodziewać że za jakiś czas powinni je dodać bo mają sporo tokenów Neo u siebie, pomijając że Gala była z Aidropu, Acat nie wiem, nie wiedziałem że to już wyszło nawet, bo na switcheo nie ma tego też.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: adam1226 » niedziela, 13 maja 2018, 16:06

MCT:
In order to see your MCT in NEON, you should add the following script hash: a87cc2a513f5d8b4a42432343687c2127c60bc3f
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: gandzialf » poniedziałek, 21 maja 2018, 01:00

Wraz z rozwojem giełdy token SWTH może iśc w górę.
RPX jakby nieco zamarł, długi czas wyprzecał w marketcap i wolumenie dziennym DBC, potem szły dośc równo, teraz cap RPX wynosi 69mln, DBC 152 a vol odpowiednio 1.1 i 2.2 mln. Pod względem capu dobija już do niego Zeepin, Thekey już go przebił. Jak tak dalej pójdzie to będzie sie nadawał tylko do pump&dump. Nie wiem czego to przyczyna niemniej ta świetlana wizja co po niektórych, że to RPX to złoty interes i 1$ to pikuś jakaś taka się robi coraz ciemniejsza.

Ja tam kupiłem lekko powyżej aktualnego poziomu, nie mam wiele. Trzymam, zobaczę, może nawet dokupię aby miec na równo ( nie lubię mieć jakiś dziwnych wartości coinów a RPX mi się kończy na 53 8-)
Na ten moment wydaje mi się, iż dobrze rysuje się sytuacja ZPT i EFX.
Wizja Qlinka i Thekey jakoś mnie nie przekonała.

A o do tego Airdropa MCT to myślę, że warto zaopatrzyć się w EFXa. Inwestycja najmneisza wartościowo ze wszystkich tokenów biorących w tym udział - 500efx aktualnie po 0.06$. Nagroda w ilości MCT przyzwoita (50). SWTH ( po niecałe 0.06$ sztuka) trzeba by kupić 6000 aby tyle tego dostać. Dodatkowo 2 osoby wygrają Ledgera Nano S :D

Nie wiem co to MCT sobą reprezentuje, ale jesli ktoś i tak skupuje tokeny NEO ( jak ja ) to myślę, ze warto.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: adam1226 » wtorek, 22 maja 2018, 21:52

warto nie pomijać informacji o bugu jakie wystąpił w kodzie niektórych tokenów nep-5:
https://neo.org/blog/details/3080
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 22 maja 2018, 21:55

@Rumcajs, Który z tych tokenów jest wg Ciebie najbardziej wart inwestycji?
Czy może rynek tokenów Neo nie jest warto ogólnie wkładania w niego większej kasy?
Dobry temat, a zapomniałem ocenić, wrzucam ocenę w Twój profil.
Pozdrawiam.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 28 maja 2018, 22:49

Wie ktoś może co to są za tokeny NKN, AVA, SOUL, Acat ?
Takie zobaczyłem ostatnio na dexie dla neo czyli Switcheo, a w temacie o Neo cisza, śledzi ktoś Neo i może coś powiedzieć co to są za tokeny ? Na coinmarketcapie tego nawet nie ma inaczej bym sam sobie sprawdził :)

Dodano po 9 minutach 22 sekundach:
I po takich spadkach wszystkiego jakiś jest wg Was w dobrej cenie ? kupiłbym coś sprzedałem jakieś śmiecie tanio żeby kupić coś innego lepszego też tanio tylko nie wiem co wybrac. W sumie nie jestem pewien czy coś na Neo ale pare jest z małym marketcapem więc dlatego, Neo w sumie spadło do 50$ a kiedys było po ponad 100, to teraz jakbym kupił coś taniego na Neo to potem jak sam Neo wzrośnie cena i mi ten token na neo tez wzrośnie to mi się lepiej pomnoży, multiplikative ? Tak jak damage w Diablo 3 sie liczy są bonusy co się mnożą i co się dodają. Dobrze myślę czy poległem znowu na matmie na poziomie gimnazjum ?
Co kupować ? Niewielka ilosc dlatego tym wazniejsze jest kupic cos lepszego niz gorszego :) To może zastosować moją technike, jak mam mało $$ to kupować najtańsze bo kupie najwięcej ? :D

Dodano po 4 minutach 29 sekundach:
A moze coś pod newsa kupić, tylko nie wiem co ma mieć jakiegoś newsa, na bitcointalku nic nie ma a na telegramach kazdego tokena nie siedze musiałbym miec z 50 telegramów otwartych naraz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: adam1226 » wtorek, 29 maja 2018, 02:57

@Rumcajs, coinmarketcal, cryptopanic, albo algory news scanner wpisz sobie albo NEO, nep-5, albo poszczegolne tokeny to jest szansa, ze upolujesz jakiegos newsa
Tylko potem wrzuc podziel sie na forum :D
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: mediabooker » wtorek, 29 maja 2018, 11:08

@Rumcjas
Fajny pomysł, ale straszny chaos w tym temacie.
Przydałby się krótki opis każdego nep5 aktualizowany o najwazniejsze wydarzenia w trzech miesiącach zawieszony na górze.
Jedna osoba tego nie ogranie niestety.

Kilka słow od siebie:

switcheo (swth) - to pierwszy dex dla neo, jedyny, nie kolejny. Po aktualizacji giełdy do v 1.5 dodają średnio nowe tokeny co 2-3 dni. Tempo świetne, cena wciąż atrakcyjna. Myślę, że spokojnie zrobi x1 w neo, bo przed nami v.2, która będzie obsługiwać tokeny qtum.

apex i tky - tak niska cena projektów to dla mnie niezrozumiały fenomen, wystarczy wejść na stronę i poczytać o teamie, doradcach, inwestorach i wspólpracach. To są projekty, której już działają i obslugują po kilkadziesiąt firm lub kilkanaście milionów konsumentów To chinśkie projekty, potrzebny jest czas i otwarcie chińskiego rynku na krypto. To są longetermy na kilka lat, Chińczycy nigdzie się nie spieszą, nie potrafią prowadzić marketingu. Działają w opozycji do mokrych snów pnd zachodnich flipperów.
Tky buduje narodowy system identyfikacji tożsamości, chiński orwell. Może wrzucę tu trzy artykuły, żeby przybliżyć skalę:
https://neonewstoday.com/general/thekey ... -security/
https://www.neonbeginner.com/2018/05/12 ... -one-year/


Podobnie z zpt, można kupić teraz, ale cena urośnie dopiero przed startem mainnetu pod koniec sierpnia, potem nie wiadomo.

Wreszcie nkn i phantasma - dwa nowe projekty tworzace/uzupełniające zdecentralizowany intermet neo.
Z dużym zainteresowaniem ze strony kupujących, z ceną x4-5 powyżej ceny ico. Pózniej spadną (lub nie) i będzie można spokojnie kupić i czekać.

Słowo "czekać" to słowo klucz w przypadku projektów na neo i samego neo. Jeżeli masz wolne neo @Wymazywanie i reszta;), to warto rozważyć te projekty. Jest jeszcze mnóstwo innych, niektóre mam, niektóre nie.
Szczególowy opis i podawanie aktualności na bieżąco, to zadanie dla temau redakcyjnego, nie jednej osoby.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Pancer » wtorek, 29 maja 2018, 12:50

Przedstawię po krótce projekt nOS na tokenie Nep5.

nOS to zdecentralizowany system operacyjny.
Posiada własną aplikację na PC i urządzenia mobilne.
Deweloperzy mają w planach wydać przeglądarkę internetową 3.0 (zdecentralizowaną).
Projekt ma wpływać na ochronę naszych danych osobowych.
Więcej info i Roadmap znajdziecie na tej stronie:

https://nos.io

Słucham opinii co do tego ICO.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: kirucha2 » wtorek, 29 maja 2018, 14:48

Pancer pisze: Przedstawię po krótce projekt nOS na tokenie Nep5.

nOS to zdecentralizowany system operacyjny.
Posiada własną aplikację na PC i urządzenia mobilne.
Deweloperzy mają w planach wydać przeglądarkę internetową 3.0 (zdecentralizowaną).
Projekt ma wpływać na ochronę naszych danych osobowych.
Więcej info i Roadmap znajdziecie na tej stronie:

https://nos.io

Słucham opinii co do tego ICO.
kolejny shitcoin!
po co im tokeny do zrobienia przegladarki???

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Pancer » wtorek, 29 maja 2018, 16:14

- Tokeny pozwalaj programista i użytkowniką przyczynic się do zarządząnia oraz uzyskać nagrody za wkład do systemu.
- programiści będą mogli naliczać nOS'y, aby zarezerwować domenę .neo i przepustowość dostępu w zdecentralizowanym systemie plikowó noS.
-Użytkownicy będą mogli wykorzystywać tokeny jako prawo do głosu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Rumcajs » wtorek, 29 maja 2018, 18:12

@mediabooker,

Zmartwiłeś mnie z tymi Longtermami tych tokenów na Neo że potrzebny jest kilka lat na otwarcie rynku chinskiego na krypto.
Ja ju z nie kupuje long termów bo za stary jestem ;) A takich long termów co mi leżą 2 lata i staniały zamiast wzrosnąć to mam kilka w walletach :(
Kupiłem w tym roku właśnie ten Apex i TKY ale wszystko spada no i te tez ostro.
Ale mam małe ilości kupione na mid to zostawie już tylko nie będe dokupował chyba że pod jakieś newsy.

A temat jak temat, jak go zakładałem to nikt od dawna nie pisał nic w dziale o Neo ani się nic nie działo a poczytałbym o newsach o wszystkim na Neo więc założyłem taki temat "worek" o wszystkim, nie wiem gdzie wywiało ludzi z forum w końcu nie wakacje, chyba że się US i KAS wszyscy wystraszyli i bają się patrzeć nawet.
Jest do luźnej dyskusji o wszystkich tokenach na neo i dla tych co mają jakiś news o jakimś to żeby wrzucali. Nie każdy token ma też swój własny temat i są tak jak i na eth i lepsze i gorsze projekty, brakowało tematu do luźnej dyskusji o wszystkich naraz żeby uniknąć offtopa o innych w dedykowanych tematach konkretnemu tokenowi. Taki o wszystkim związanym z tokenami Neo, z założenia nie będzie tu "porządku" stąd ten "chaos" :)

Większośc najnowszych/najlepszych tokenów ma własne tematy i tam zwykle w pierwszym poście są opisane szczegółowo, nie uznałem zeby był sens kopiować czyjąś pracę lub streszczać opisy. Niektórych nie znam sam i nie ma do nich tematu więc nie mam co wrzucać bo sam nic nie wiem :)
Ale jak ktoś chce i napisze kilka linijek dosłownie podsumowania o jakimś tokenie to mogę to przekleić jako cytat wraz z jego autorem do pierwszego posta w tym temacie. Jakieś krótkie pare zdań o każdym powinno wejść, jak coś mogę resztę upchać w swoim drugim a nawet trzecim poście, jeśli ktoś chciałby machnąć jakiś króciutki opis tokenu jakiegoś.
No i wiadomo do tych tokenów które nie mają jeszcze własnego tematu to jak ktoś ma wenę i czas i umiejętności to nic nie stoi na przeszkodzie żeby zostały zakładane nowe tematy o nowych tokenach całkiem osobne :)

@stokarz, to lubi takie wypracowania i artykuły pisać, ciekawe czy on wychodzi czasami z domu :)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: mediabooker » wtorek, 29 maja 2018, 18:35

@Pancer
Nos to swietny projekt, obserwuje go od konferncji neo w kwietniu. Bedzie walka o ico:)

@Rumcajs
Z forum nic sie nie dowiesz, wszyscy siedza na telegramach:P
Generalnie to na tym forum moze 5-10% sledzi idex, ico, presale.
Moze 2-3% interesuje sie ekosystemem neo.
Mam nadzieje ze ludzie beda pisac w temacie.

Jutro na switcheo wchodzi orbis i zpt.
Orbis - kolejny projekt:)


Chinczycy otworza sie szybciej, mysle ze za rok lub dwa.
Ja zamierzam trzymac to dlugoterminowo.
W sumie jak bania peknie do konca, to nakupie neo i kilka icos na neo na longhold.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 7 czerwca 2017
Reputacja: 2159
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: stokarz » wtorek, 29 maja 2018, 22:21

@Rumcajs z domu wychodzę nazbyt nawet często, ale uwielbiam pisać i edukować :P także nic nie poradzę, jeszcze nie raz się moich wypracowań naczytacie

@mediabooker - ja się tematem NEO interesuje, swego czasu każdego dnia śledziłem co się dzieje w całym ekosystemie, znam większość NEP5 więc jeśli macie jakieś pytania to mówcie

Z NEO niestety trochę się wycofałem po tym jak uświadomiłem sobie jak scentralizowane jest NEO i przez to wadliwe/podatne na ataki (7 nodów obecnie przy tak wielkim systemie? ...) w dodatku mechanizm tak drogich ICO i smart contractów umieszczanych na main necie, początkowo ciekawy, okazał się niezbyt dobrym pomysłem. Zapewnia to jakość, lecz znów, stwarza mocną centralizacje (a nie o to wszakże walczymy prawda?), brak wolności w egzekwowaniu inteligentnych umów co również zmniejszy możliwość dużej adopcji, jak to ma miejsce w przypadku ETH, gdzie każdy może tworzyć co chce. NEO to młody projekt, przed nim długa droga, posiada mocną społeczność, także zobaczymy co będzie.

BTW wiecie, że NEO i GAS to jedyne tokeny które można za darmo przesyłać/wypłacać z Binance? Plus transkacje w sieci NEO są na razie darmowe i bardzo szybkie.

Ah jeszcze jedna rzecz, która mnie wkurzyła w NEO. Każdy, kto głębiej zainteresował się tematem wie jak dużą wartość ma GAS dla sieci (jest ważniejszy niż NEO). Natomiast ani razu nie postarali się o rozwinięcie i lepszą implementacje tego rozwiązania, GAS miał być docelowo zbierany przez ICO, a nie NEO (jednak wygrał rynek). Plus multum innych rzeczy, to GAS jest fundamentem systemu, to on odpowiada (a raczej miał odpowiadać) za przesył w sieci, transkacje itd. Natomiast wgl w to nie poszli dalej (nie wiem jakie są dalsze plany). W dodatku rozmawiałem z kilkoma osobami znającymi osobiście Da Hongfei'a i okazało się, że jednak takim liderem/innowatorem to on nie jest (plus sporo jakichś dziwnych akcji wychodziło z początkami NEO, jak np. podobna kradzież projektu od kilku innych pierwotnych założycieli, np. Erica G. późniejszego CEO Metaverse) - ale to tylko plotki, także niech nikt nie bierze tego na poważnie.

Początkujący
Posty: 101
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 58
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: Pancer » wtorek, 29 maja 2018, 23:02

@mediabooker myślę że projekt wart uwagi.
Jeżeli chodzi o zespół, moim zdaniem jest dobry. Ekipa normalnie pracuje nad udoskonaleniami na Neo.
Jeżeli chodzi o rynek chiński, to fakt że jest blokada, można spojrzy tez.na.to ze rząd chiński wiele razy blokował i odblokowaywal kupno/handel krypto w Chinach.
Ja myślę że rynek chiński się otworzy w krótszym czasie niż sobie to wyobrażamy. Neo chce działać zgodnie z prawem, dlatego będą działać zgodnie z tym co rząd chiński wy

Dodano po 1 minucie 58 sekundach:
Neo bedzie dzialac zgodnie z prawem chińskim.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 228
Rejestracja: 29 listopada 2017
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Sankt Petersburg

Najlepsze tokeny NEO - porównanie i dyskusje

Postautor: gandzialf » poniedziałek, 4 czerwca 2018, 22:21

W sprawie Qlinka.
Wydali tą swoją apke a'la VPN to myślę a zobaczę co to. Apka sama w sobie mnie raczej rozczarowała ( masa uprawnień wymaganych do działania) no ale nie o tym. Wchodzę w portfel, patrzę a tu mam 100 Qlinów. Patrzę dalej no i jest - wypłać. Myslę hmm, cóż ciekawe czy da radę to wypłacić. W końcu jak dają to brać :D Przelałem tam jakieś groszę GASu bo wiadomo, bez tego nie pójdzie. Daję wypłać i sukces :D . Tylko tak, niby to poszło, niby jest w historii wypłat a na mój NEO adres nic nie dostałem.
Teraz pytanie, czy to jakaś podpucha, wirtualne Qlinki które mozna wykorzystać tylko w tej apce :?:
Tylko jeśli tak to dlaczego wypłata niby przeszła.
Już szykowałem szampana ...

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości