CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » wtorek, 24 kwietnia 2018, 20:09

@ergorg,

ale po co jesli ma byc tylko walutą w tej grze? chyba że o czymś nie doczytałem bo mało informacji znalazłem a zainteresowała mnie tylko jako gra.
to tak jakby gold z wowa był notowany na giełdzie krypto w parze do btc.

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 12 czerwca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Tastaj » wtorek, 24 kwietnia 2018, 20:39

Kurde, przed snem trzeba kliknąć i zebrać urobek z minera, bo ma pojemność 30 minerałów. A chyba w około 3h zebrał ponad 13 sztuk. Co za emocjonująca gra. Nazwanie tego grą to chyba lekkie nadużycie.... Jakieś graficzny mining, krypto nic nie wartej :)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 28 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: hayer90 » wtorek, 24 kwietnia 2018, 21:00

Kopiecie na planetach gdzie jest więcej kopiących, minerałów czy planeta jest bardziej wyjątkowa?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7632
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12834
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: ergorg » wtorek, 24 kwietnia 2018, 21:26

@Tastaj, z tego co zauważyłem to max do godziny zbiera całość.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 28 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: hayer90 » wtorek, 24 kwietnia 2018, 22:00

Na jakiej planecie kopiecie?
Ja kopie na tej z chińskimi znaczkami, gdzie ma unique 2 i wydobywa mi ok. 3 minerały na godzinę

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mediabooker » wtorek, 24 kwietnia 2018, 23:51

@Rumcajs Z tego co widzę to planety zaczynają mieć wysoką wartość w spekulacji, w końcu to krypto:P
Spotykam się na razie z chorą wyceną Gali. Gra jest bez sesnu, ale niekoniecznie gra się znudzi, bo zapowiada się wysoka wartość spekulacyjna planet:D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » wtorek, 24 kwietnia 2018, 23:56

nie grałem jheszcze widziałem tylko kilkanascie minut na youtube, ale kilka opcji i to cała gra, troche mała jak kryptokoty, mogliby zrobic cos bardziej skomplikowanego niz gre dla 6 latka :(
W nudna gre sie nie bedzie chcialo grac, co z tego ze bedzie wciagala zarabianiem Gala jak sama w sobie jest za prosta.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » wtorek, 24 kwietnia 2018, 23:58

Rumcajs pisze: @ergorg,

ale po co jesli ma byc tylko walutą w tej grze? chyba że o czymś nie doczytałem bo mało informacji znalazłem a zainteresowała mnie tylko jako gra.
to tak jakby gold z wowa był notowany na giełdzie krypto w parze do btc.
Wlasnie to jest kierunek w ktory uczciwe gry powinny pojsc.. mozliwosc swobodnego handlu aktywami z gry na zewnetrznych platformach... uczciwie, sprawiedliwie, bez kombinacji ;)

Dodano po 37 sekundach:
Rumcajs pisze: nie grałem jheszcze widziałem tylko kilkanascie minut na youtube, ale kilka opcji i to cała gra, troche mała jak kryptokoty, mogliby zrobic cos bardziej skomplikowanego niz gre dla 6 latka :(
W nudna gre sie nie bedzie chcialo grac, co z tego ze bedzie wciagala zarabianiem Gala jak sama w sobie jest za prosta.
jest tam duzo opcji "coming soon"
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7632
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12834
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: ergorg » środa, 25 kwietnia 2018, 00:06

Ja na waszym miejscu zacząłbym to traktować jako masternode, i nie zdziwcie się się jak ROI będzie wysokie. W końcu chiński projekt, a oni lubią takie zajawki, wystarczy zerknąć w ranking. :p
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » środa, 25 kwietnia 2018, 00:12

ja tam pare razy sprzedałem itemki po 250 euro (max kwota) za sztuke z Diablo3 jak był jeszcze dom aukcyjny, z 10 lat temu czy dawniej to było chyba.
wszystko elegancko zintegrowane w grze , Blizzard z kazdej transakcji w euro brał sobie prowizje, aż ichniejszy US w USA kazał im zaprzestać tej procedury bo cośtam no i zamkneli i się interesik skończył :( Ale tam nie kazał im coś wstecz kombinować tylko mieli czas rok czasu na zamknięcie tego na spokojnie, w końcu firma też amerykańska tam sobie nie rzucają kłód pod nogi swoim firmom.
ale wtedy byłem niepełnoletni i nie wiedziałem nawet że od wirtualnej rzeczy w grze znalezionej przezemnie osobiscie miałbym jakis podatek płacić, no ale jak byłem niepelnoletni to co moi rodzice powinni wtedy płacić podatek od fajnego miecza w grze ? Czy powinienem założyć działność gospodarcza bo w gre napierd** znaczy grałem w sposób zorganizowany i ciągły tj. od świtu do nocy. A nieraz wymieniałem 1 miecz na inny miecz lub na zbroje to wtedy barter chyba był? Bo ja czasem szkoda mi było wypłacic to w grze środku sprzedałem broń za 250 eurosów a potem za też 250 euro kupowałem super zbroje czy jakiś legendarny inny item ale nie wypłacałem na konto bankowe tylko w środku gry też nie wiem czy wtedy podatek od przychodu za sprzedany miecz ale jak potem kupiłem za tą samą kwotę zbroje legendarną to wydałem wiec nie miałem dochodu a nigdy potem jej nie sprzedałem no to w sumie na to samo wyszło i co podatek bo sprzedałem miecz a to że zbroje kupiłem to już US nie obchodziłoby ?
Sory nie moglem sie powstrzymać :roll:

Dodano po 4 minutach 28 sekundach:
@ergorg,

a są jakies szanse "znalesc" planete tą opcją explore ? i to kosztuje też Gala coiny ? czy juz jest max 2000 planet zaklepane i nowe sie narazie nie pojawią ?
ergorg pisze: @Rumcajs,kocham Cię, chcesz kupić jakieś itemy w diablo 3? :mrgreen: :lol:
teraz to wiesz, jak im zabronili sprzedawać za euro to żeby nikt na tym nie zarobił to itemy bindują, da sie przekazac tylko komus kto był w tej grze co wypadł, a jesli proponujesz to dobrze o tym wiesz lol :P

@ergorg,
Edit2: jak Ci się podobało to zobacz temat o rozliczaniu arbitrażu z krów w dziale prawnym :)
https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 72#p485297
Ostatnio zmieniony środa, 25 kwietnia 2018, 00:30 przez Rumcajs, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7632
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12834
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: ergorg » środa, 25 kwietnia 2018, 00:13

@Rumcajs,kocham Cię, chcesz kupić jakieś itemy w diablo 3? :mrgreen: :lol:

---

@Rumcajs, Śmieję się, sam spędziłem pół życia na MMO, tylko strasznie mi się podoba twoje podejście, jak krasnoludy pod smoczą górą ;)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » środa, 25 kwietnia 2018, 00:51

Rumcajs pisze: a są jakies szanse "znalesc" planete tą opcją explore ? i to kosztuje też Gala coiny ? czy juz jest max 2000 planet zaklepane i nowe sie narazie nie pojawią ?
przeciez pisalem Ci, ze co tydzien okolo chyba maja byc dodawane nowe planety, nawet "aha' odpisales :P
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » środa, 25 kwietnia 2018, 00:54

@adam1226,

zapomniałem, znaczy tak kojarzyłem ale nie wiedziałem skad a nie przewinąłem na stronę wcześniej. :(
Ale one sie pojawiają do kupienia za Gala czy sie pojawiają do znalezienia jej samemu, działa ta opcja "Explore" ? bo na youtube nie widziałem żeby działala.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mediabooker » środa, 25 kwietnia 2018, 10:34

@Rumcajs
Planeta kosztuje ponad 100k Gali.
Generalnie mam kilka nowych informacji o grze w wolnej chwili napiszę.

Tymczasem:

Kupię Galę od osób nie zainteresowanych grą. Minimum w paczkach po 5k Gala.

Początkujący
Posty: 603
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -215
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: kirucha2 » środa, 25 kwietnia 2018, 15:24

moglby ktos wrzucic kod ?bo te wczesniejsze juz nie rejestruja
dzieki

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » środa, 25 kwietnia 2018, 19:43

1. 349GTA
2. 4a7GEB
3. 330GOq

Trzy kody na 15 osób :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » czwartek, 26 kwietnia 2018, 02:02

Ile macie juz GALA ? moze zrobimy zrzute na forumowa planetke?:p (tak za 2lata pewnie uzbieramy :D)
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » czwartek, 26 kwietnia 2018, 09:59

W niedziele chyba będą tańsze planety :)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 28 października 2016
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: hayer90 » czwartek, 26 kwietnia 2018, 10:13

Mi się udało 20 nazbierać, ciekawe co za to kupię :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » czwartek, 26 kwietnia 2018, 14:48

@hayer90, jeszcze 99980 i mamy planete :D
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości