CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 20:50

Kody:
https://cryptogalaxy.one/#/invite/164SjXr6Z1

Panowie do roboty: jesteśmy na miejscu 19 miejscu w nacjach.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 21:03 przez mediabooker, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 21:38

Dzięki, działa :)

Dodano po 43 minutach 56 sekundach:
Aby mieć swój kod trzeba mieć swoją planetę? Jeśli nie to gdzie znajdę swój kod?

Dodano po 3 minutach 19 sekundach:
Trochę drogo kosztuje ta planeta. Wyszło mi, że Gale muszę zbierać 3 lata, aby kupić pierwszą planetę :(

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 21:54

mrokoos pisze: Dzięki, działa :)

Dodano po 43 minutach 56 sekundach:
Aby mieć swój kod trzeba mieć swoją planetę? Jeśli nie to gdzie znajdę swój kod?

Dodano po 3 minutach 19 sekundach:
Trochę drogo kosztuje ta planeta. Wyszło mi, że Gale muszę zbierać 3 lata, aby kupić pierwszą planetę :(
musisz zaczac kopac (dig) - trzeba przesunac jakby na ta zakladke - wtedy uaktywni sie udostępnianie
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1231
Rejestracja: 20 listopada 2017
Reputacja: 296
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: hassejo » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 21:56

w razie gdyby komuś kodu dostępowego zabrakło :D

https://cryptogalaxy.one/#/invite/2d1SrnGeqe

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 22:17

Jak juz gracie to napiszcie może jak zacząć grać, jutro powinienem ruszyć, tylko skąd wziąć te Gala coiny.
Na ich stronce pisze tylko żeby kupić Zeepin coiny i przesłać na swój wallet i "Get GALA for every ZPT you hold" czyli powinno mi sie pojawic tyle Gala ile kupiłem Zeepin coinow tak ? Ten wallet to jest specjalny pod Zeepin czy to jest ten wallet dla Neo ? Nie moge od razu przelac na Ledgera tego zeepin bo nie dostane wtedy Gala ? i skąd wallet bedzie wiedział ile razy moze wygenerować mi Gala coiny jakbym wysyłał na inne adresy typu giełda i z powrotem na wallet to nie bedzie mi wtedy tworzył po kilka razy coinów Gala ? Nie używałem jeszcze nigdy walleta Neo bo swoje neo trzymam na giełdzie stąd nie bardzo sie orientuje rozumiem tylko ze działa podobnie jak wallet eth. BVede instalował go jutro i jutro tez kupie Zeepin, o ile gra bedzie fajna bo nie widziałem jak sie gra, poszukam moze na youtube.
@mrokoos,
A ile kosztuje kupienie planety ??? bo ktoś pisał że za 3 lata bedzie go stać na planetę, znaczy zaczynając bez coinow z samego kopania czy jak, miało być 2000 planet przez pierwsze 60 dni, potem maja sie pojawiac wiecej z tego co wyczytałem. Te pierwsze 2000 beda jakies lepsze niz te dalsze czy jak i ile kosztuje planeta , o ile juz nie zostały wszystkie kupione ofc bo 2000 to mało planet pewnie już się spóźniłem, a nie chce mi się czekać 60 dni na pojawienie sie nowych planet, pewnie bedzie z nimi jak z tymi Kotami ze właściciele gry wypuszczali co jakis czas na plac handlowy kota 0 generacji i cena go spadała az go ktos nie kupił w koncu tych kotow nowych juz nie miał kto kupowac.

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 5 kwietnia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mrokoos » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 22:22

Planeta kosztuje 100 000 GALA i ze zbierania wychodzi mi ok. 3 Lata

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 22:24

ale sa jeszcze do kupienia dostępne skoro tylko 2000 ma byc ich przez 60 dni pierwsze ?
bo nie ma sensu zebym kupował teraz zeepin coiny jak nie mam neo walleta i tak nie pogram, jeszcze musze poleciec na miasto po jakis tablet k#$%^ bo nie mam na czym tego zainstalowac.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mediabooker » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 22:34

@Rumcjas
Planet aktualnie nie ma, a jak były to do zakupu to za GALA. Warto założyć portfel neon, ściągnąć apkę i zainstalować grę. Na razie nie ma opcji zakupu planety za Zeepin.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 22:37

@mediabooker,

nieno wiem ze waluta gry to Gala, ale zeby miec Gala to musze kupić Zeepin na Kukoinie i wysłać go na wallet Neo i wtedy pojawi mi sie taka sama ilosc Gala coinów które przesyłam do gry i tam moge ich używac ?
Ale już wszystkie 2000 planet sprzedane zostało czy one dochodzą jak w kryptokotach te nowe "nie używane" :D co jakis czas i jest szansa ze jutro pojawi sie jakas do kupienia ? można to jakoś sprawdzić czy już po ptokach na 60 dni ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12820
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: ergorg » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 22:43

@Rumcajs, nic o tym nie wiem by dawali galę za przelanie zpt na wallet neo. Były 2 airdropy gali dla posiadaczy zpt, ale to już chyba miesiąc temu. :P
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 22:46

Rumcajs pisze: @mediabooker,

nieno wiem ze waluta gry to Gala, ale zeby miec Gala to musze kupić Zeepin na Kukoinie i wysłać go na wallet Neo i wtedy pojawi mi sie taka sama ilosc Gala coinów które przesyłam do gry i tam moge ich używac ?
Ale już wszystkie 2000 planet sprzedane zostało czy one dochodzą jak w kryptokotach te nowe "nie używane" :D co jakis czas i jest szansa ze jutro pojawi sie jakas do kupienia ? można to jakoś sprawdzić czy już po ptokach na 60 dni ?
raczej nie, te gala za zeepin to byl jednorazowy airdrop - snapshoty byly z tego co jest napisane na ich blogu robione 1 i 15 marca jakos (moze inaczej dokladnie, ale to juz przeszlosc - nie wglebialem sie)
Takze teraz trzeba poczekac az gala sie pojawi na jakiejs zewnetrznej gieldzie.. i mysle ze ogolnie sobie troche poczekamy, zanim cos sie ruszy - poki co jedynie mozna ten diging odpalic - slabo to wyglada - bo co 30minut chyba trzeba zbierac, nie ma mozliwosci zadnego upgradu z tego co widze,

Mam nadzieje, ze cos da sie zrozumiec z tego co napisalem, mimo ze za duzo Rumcajsa :D
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 23 kwietnia 2018, 22:50

@ergorg,

o airdropach czytałem ale no teraz jest kwiecień a tak pisze na ich stronce po prostu tej gry więc uznałem że tak mam zdobyć Gala bo na giełdach nie ma jej jeszcze. To skąd ludzie teraz mają Gala żeby kupić te planety czy nawet juz 2000 planet wykupili po 100 000 Gala ?
Ile w ogole tych Gala coinow ma być jest jakiś limit czy skąd one się mają brać i do jakiej ilości i czy nie staną się potem bezwartosciowe jak bedzie ich duzo a to tylko coin do 1 gry ?

Dodano po 47 sekundach:
@adam1226,

aha

Dodano po 1 minucie 23 sekundach:
A może dodadzą najszybciej na Switchero skoro to dex dla neo czy nie dodadza bo Gala zrobił inny coin Zeepin ? jak to działa ?

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: mediabooker » wtorek, 24 kwietnia 2018, 10:41

Ogłoszenie:

kupię 10kGala za 10 usd

koniec ogłoszenia

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » wtorek, 24 kwietnia 2018, 18:00

@mediabooker,

Ale ten coin jest tylko coinem do gry z tego co zrozumiałem, dlatego był właśnie rozdany za darmo przez airdropy z Zeepin'a.
Jak ludziom gra się znudzi a jest bardzo prosta i troche prymitywna widziałem kawałek na youtube to każdy bedzie chciał to sprzedać pewnie.
Szkoda że niemamy whalesa Zeepinowego na forum co by dał pograc parunastu osobom :(
Chociaż planety się w końcu skonczyły czy da sie jeszcze kupic bo pojawiają się nowe ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12820
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: ergorg » wtorek, 24 kwietnia 2018, 18:40

@Rumcajs, zawsze możesz kopać GALĘ na czyjejś planecie. :)
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » wtorek, 24 kwietnia 2018, 18:43

@ergorg,

ktoś pare postów wyżej wyliczył że 3 lata zajmie wykopanie Gala tyle żeby kupić własną plantetę :D
a grac 3 lata żeby tylko kopać ? :D
juz wole pokopac rudy w WoW czy Eso czy innych MMORPG czy pofarmić legendy w Diablo3.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » wtorek, 24 kwietnia 2018, 19:01

@Rumcajs, z tego co widze raz na tydzień beda dodawane nowe planety - wiec w koncu powinno byc cos tanszego :-p
Aczkowliek z godziny na godzinę, wraz z przyrostem użytkowników, coraz bardziej spada predkosc wydobycia...
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: Rumcajs » wtorek, 24 kwietnia 2018, 19:06

A bo to jakieś szczurki kopią na nie swoich planetach :D
Ja bym postawił szlaban po zakupie planety i powiedział moja to ja kope, wyp*** ! :D
A nie bedzie mi jakiś górnik cichaczem rude mithrilu wywoził z mojej planety :)

tylko nie ma skąd Gala wziąść na własną planete :(
taka gra, nie grałem nie wiem jak to wpływa na właściciela planety jak mu kreciki jakies ryją doły po lesie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: adam1226 » wtorek, 24 kwietnia 2018, 19:23

jak dobrze kojarze to 15% urobku idzie do wlasciciela
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7625
Rejestracja: 6 czerwca 2017
Reputacja: 12820
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

CryptoGalaxy (Gala) - pierwsza gra od Zeepin(Zpt) z własną walutą na blockchainie Neo

Postautor: ergorg » wtorek, 24 kwietnia 2018, 19:44

@Rumcajs, ale Gala powinna prędzej czy później trafić na giełdy jako para do btc.
Do zoo po hossie.

BYBIT - https://partner.bybit.com/b/ergorg

https://www.cashify.eu/ - kantory i kryptomaty - na hasło: ERGORG tylko 2.5% prowizji

Wróć do „NEO”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości